Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:styl zaprawde poprawny...:evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images25.fotosik.pl/45/4000baaa74dba271.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] hehhe wiesz ona ma pływanie we krwi hahahhaa [quote name='Nugatowa']:mdleje: Podobnie jak Weszka siedze jak dureń uśmiechnięta od ucha do ucha !!!! Ahhhhhhhh ale klimat :mdleje: jak z najpiekniejszego love story !!!!!!!!!11 DEBE Ahhhhhhhh :laola: cóż można rzec ! Az mi łzy poleciały[/quote] dziękujemy i prosimy nie płacz ;) :multi: :multi: :multi: a love story jak z harlekina ;) [quote name='anetta']Zauwazylam ze jedno Szpilowe ucho prawie caly czas jest w gorze :lol: Ale syrenka z niej :multi::lol:[/quote] kopiowane ma ucho ale ciiiiiiiiiii ;) raczej ale z niej kłoda hahahhahaha
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/45/4000baaa74dba271.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/45/99d7e2f88821d8d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/45/f0541d2bd0a6fd58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/45/95be76b296316838.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Wyjątek']Tylko ciagle mowa o tym NARZECZONYM a gdzie fotka NARZECZONEGO, cooooo??[/quote] bendom ;) qiedyś ;) [quote name='jo-jo']Szpileczka [CENTER][SIZE=5][COLOR=purple][B]DeBe [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=purple][B]!!!!!!!OGROMNE GRATULACJE!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=purple][B]:bigok: :laola: :laola: :bigok:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=purple][B]:Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :Cool!:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] Jojeczko dziękujemy :multi: [quote name='malawaszka']buuuahahahaha ROMANTIC weszłam sobie tu poczytać po ras setny te naspidowane posty i ruszam na zakupy naładowana Twoją energią [/quote] wiesz Weszko mam pierścień Anabeli to juz nie muszę udawać, że nie pije ;) a NARZECZONY dał mi pierścień więc tez juz ma to odbebnione hahhaha
  4. biedny stefcio bezjajeczny :placz: a ja tak chciałam miec kotka po nim i Pelci :evil_lol: za moja ukochana Pele trzymam kciukasy :thumbs: widze, że wakacje się udały zdjęcia kosa i ty jakas taka jakby mniej poczochrana hahahahhahaha :eviltong:
  5. czy ktoś mnie jeszcze tu poznaje [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/45/2d0cdf023233b630.jpg[/IMG][/URL] tak moja Szpilka biegała po piłkę straszna frajdę jej sprawiało robienie piaskowych zasłon [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/44/d2848bc76e77f705.jpg[/IMG][/URL] a tak moja ryba pływa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/45/195d6abf64249c6d.jpg[/IMG][/URL]
  6. czy ktoś mnie jeszcze tu poznaje [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/45/2d0cdf023233b630.jpg[/IMG][/URL] tak moja Szpilka biegała po piłkę straszna frajdę jej sprawiało robienie piaskowych zasłon [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/44/d2848bc76e77f705.jpg[/IMG][/URL] a tak moja ryba pływa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/45/195d6abf64249c6d.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='malawaszka']boszzz Debeściaku normalnie Twoje wypowiedzi serio serio brzmią :hmmmm: (o ile napisane wypowiedzi mogą brzmieć) jakbyś była naspidowana :multi: uwielbiam taki stan [URL]http://images27.fotosik.pl/44/7367fc5d70494f27.jpg[/URL] buuuahahahahaha NARZECZONY Szpili jest PRAWIE przystojny [/quote] hahahaha wiecie co ciągle tak samo jestem ZAJARANA :multi: no prawie przystojny to prawda hahahahhahaha:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Witaj Mła Koffana Sistersjo:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] hejoł [quote name='Cimi']Debe ogromne gratulacje :loveu:. Super się czytało i oglądało zdjęcia :loveu:.[/quote] BARDZO BARDZO DZIĘKI :multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to od tej słonej wody... a woda słona to morze łez szczęścia naszej Dominisi[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] oszalałyście z ta dominisią czuje sie jakbym miała zachwile w pampa zrobic ;) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]o masz ....to napewno tak[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]konieczne błotne kapiele teraz...[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] o ni enie mów tego głośno :evil_lol: [quote name='anetta']Piekny pierscionek :loveu: :multi:[/quote] nieskromnie powiem WIEM ;) :loveu: :loveu: [quote name='Maga100'][B]wstawiaj wszystkie zdjęcia, na pewno zrobiłaś ich tysiące :evil_lol: [/B] [B]czekam, NARZECZONO (nie moja :placz: ) :diabloti: [/B][/quote] nie mam czasu zaraz ide do kina na seans z dziećmi :multi: wiesz zawsze możesz błagać mnie o reke może coś się zmieni i zostane twoją NARZECZONĄ :loveu: :lol: [quote name='Patka']ja dodam jak na rasową ciężarówkę przystało "no w końcu!!" wielkie gratulacje[/quote] Witaj ciężarówko :multi: hahahahahha no i ja mówie "w końcu" ;) hahahahhahaha dziękujemy [quote name='evaxon']narzeczyny Szpilki super bay bay babciu jade nad morze obym wrocila bez pierscionka[/quote] Ewa jedzie się zaręczać :multi: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]lepiej z pierścionkiem niż czym innym...[/B][/I][/FONT][/COLOR] [/quote] hahaha zapamiętaj Ewa te słowa hahahahhaha [quote name='dealer']witam szczesliwych NARZECZONYCH:loveu: mnie dzis tez tak troszkie nosi...mijaja dzis 4 lata jak poznalam moja druga polowke:loveu: obudzil mnie o polnocy i dostalam kwiatuchy( gdzie on je schowal??) i zlopalismy szampana...i wspominalismy , wspominalismy:loveu:[/quote] iiiiiiiiiiii jaki romantic faceci są jednak romantyczni ;) :multi: a my wczoraj zrobiliśmy 3 szampany jedną wódkę waniliową i posneliśmy w zupełnie innych pokojach hahahhaha
  8. to jeszcze kilka fot i lece do NARZECZONEGO :loveu: stary człowiek i morze :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/44/18cefc55d5758f00.jpg[/IMG][/URL] a oto narzeczony Szpili :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/44/36599d2edf807d79.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/44/7367fc5d70494f27.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/44/682c5f59a0c3dc59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/44/5e31d0b401dbd06f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/44/c9dbd72092c25c0b.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Maga100'][B]witaj, moja droga, na dogo..... [/B] [B]nonononono, nie znałam cię od tej dziwnej romantycznej strony [/B][/quote] witaj moja droga :loveu: hehehehe ja zawsze marzyłam o romantycznych zaręczynach niech chociaż ten jeden dzień będzie usłany różami i BYŁ :multi: a w ogóle to ja lubie kicz i tandete i dlatego zrobiłam miliard zdjęć zachodom słońca hahahhahahaha [quote name='evaxon']to ja wole byc gruuba jak by ni ebylo widac mozna by bylo przypiąć karteczke ma gust ten moj dziadzia [URL]http://images28.fotosik.pl/43/06b6304f843e26be.jpg[/URL] chyba słona woda jej szkodzi [/quote] super dieta zaręczynypolecam może się przekonasz ;) gust mój NARZECZONY ma wyborny w końcu to MNIE o ręke błagał :evil_lol: żartujesz wiesz jaką ma teraz cudowną sierść :crazyeye: ona jet morsem i sumem i to nie byle jakim NARZOsumem :evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...................jeszcze u Cie nie byłam od urlopu..................[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]se czytam [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]aż mi dech zaparło....................................[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]fajnie Ci[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]trzym się[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]pa[/COLOR][/B][/quote] witam po urlopie :D czy był równie udany jak nasz :D czytaj se czytaj..... ale wdech wydech wdech i wydech oddychaj ;)..... ja bym powiedziała, że zajedwabiście..... trzymam się pa [quote name='Jupi']GRATULUJE!!!, ciesze się Twoim, Waszym szczęściem, wyobrażam sobie jaka jesteś teraz podekscytowana i szczęścliwa bo byłam taka 1,5 roku temu i przez 3 miesiące nic nie robiałam tylko ciągle gapiłam się na pierścionek i patrzyłam jak brylanty błyszczą w zależności od swiatła, najładniej w kolejce w sklepie mięsnym a teraz miałam kolejną euforię ślubną, chyba jeszcze silniejsza niż zaręczynowa i nadal sie utrzymuje[/quote] umieram z radości banan z ust mi nie znika i niby wszystko było "pewne" a jednak oszalałam hahahhahaha ja nie dość, że patrze na moje pierścienisko to jeszcze nękam tym mojego NARZECZONEGO (dzi jak to brzmi ;)) no włąsnie boje się, że ślubna euforia zwali mnie z nóg na kilka dobrych dni hahahahhaha [quote name='dealer']a ja Wam zycze aby ta euforia i szczescie nie schodzily z waszych twarzy nigdy....zebyscie sie zawsze czuli jak w ten szczegolny dzien i co dzien od nowa sie w sobie zakochiwali....... zycze Ci abys budzila sie z NIM i co dzien dziekowala za to ze jest....po prostu jest i kocha... ja tak mam i dlatego wcale ci nie zazdroszcze tylko lacze sie z toba w szczesciu[/quote] kurcze bardzo dziękuje BARDZO PIĘKNE ŻYCZENIA :loveu: :loveu: :loveu: dziękujemy dziękujemy NARZECZENI:multi: [quote name='malawaszka']buuuahahahhaa Debeściaku pędź zatem do mięsnego [/quote] w sklepie ze spinkami jest najlepsze światło moja uśpiona sroka siedziała w sklepie i lampiła sie na pierścień z 15 minut :evil_lol: panie się dziewnie patrzyły :evil_lol: ale co tam NARZECZONA może :multi: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]i są transparenty i brokaty[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]I taka masz być ..........[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images29.fotosik.pl/44/4d736b2f883ccc5f.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]a pierścionek ćliczny[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]OJ i cieszkam ,ze dzieliłam te kilka dni te WASZĄ tajemnicę[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] brokaty de best hahahha od przeszło tygodnia jestem mam nadzieję, że mój NARZECZONY (no nie moge ) nie zechce zwiać (ja bym chyba zwiała jak tak na siebiue spojrze z boku hahahhaha) pierścionek jest obłędny marzyłam o pierścieni "typowo zareczynowym" aby każdy z kilometra wiedział, że Ręczyłam własna ręke JEDNEMU JEDYNEMU i tak sie stało :multi: [quote name='malawaszka']a w ogóle to witaj NARZECZONO SWEGO NARZECZONEGO Z NARZOPIERśCIENIEM MOCY raz po raz sobie czytam Twoją opowieść - bije z niej taka niesamowita radość, że chyba sobie to wydrukuję i powiesszę na ścianie[/quote] hej koleżanko NARZECZONEJ DEBE :evil_lol: a prawa autorskie hahahhaha [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]a gdybys słyszała TĘ Radość w głosie............cała Rodzina mi sie do pokoju zleciała , bo i mnie się udzieliło[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] ja z radościa w głosie przecie byłam opanowana (buuuuuuuuuuuhahahhaha) nie no nosi mnie jakbym była naspidowana hahahhaha [quote name='malawaszka']wyobrażam sobie - normalnie słyszę w uszach ( a gdzie miałabym słyszeć niby - w nosie???? ) głos Dominiki [/quote] hahahaha no to nie chce wiedziec jak to sobie wyobrażasz albo chce przedstaw to literkowo hahah jak on błyszczy jak pisze na klawiaturze :multi: [quote name='Siostra'][B]DOMINIŚKA!!!! Gratulację od całej naszej gromady [/B]( powiększonej o jeszcze jednego kota ) Uwierz mi, kochana, że naprawdę wzruszyłam się czytając opis tych zaręczyn. Niech Wam sie szczęści, szczęści, szczęści.... Samych najpiękniejszych chwil życzymy. Ps. A zdjęcia jak zwykle - CUDO!!![/quote] czesc Kochana mizianka dla kotalka ;) dziękujemy bardzo bardzo bardzo [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]DEBE!!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i co ja mam ci powiedzieć... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ZAJEBIOZA!!! [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]resztę w piąteczek- jak trafimy do tej stolycy!!![/COLOR][/FONT][/B][/quote] hahaha padłam z Twojego avantara hahahhahaha no zajebioza :loveu: dzięki trafiajcie traficie po blasku z Żoliborza hahahhahahaha [quote name='Wyjątek']WOW!!!! Wracam na dogo a tu taka niespodzianka Gratuluję!!![/quote] witaj dziękujemy dziękujemy dziękujemy
  10. [quote name='malawaszka']buuahahahah dobreee :lol::lol::lol:[/quote] a ja jestem Anabella i mój narzopower działa przepędził chmury i deszcz kilkakronie dziś przepędził korek :/ jestem jak kapitan planeta jestem narzeczona planeta :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/44/7888f788a2c1bb6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/43/dd7c6eaf2014a384.jpg[/IMG][/URL] nasze pierwsze zamaczania jeszcze na smyczy wrazie jakby sie Szpamela Szpanderson topiła :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/43/06b6304f843e26be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/43/4c797effc9d3f285.jpg[/IMG][/URL] mój pies nie ma głowy :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/154430da57bb4fe5.jpg[/IMG][/URL] dobra ide spać NARZECZONY mnie woła boshe jak to dostojnie brzmi :multi:
  11. [quote name='paula_z']:loveu: Masz NARZOPIERŚCIEŃ mocy :evil_lol: Moje nadzieje legły w gruzach :placz: :evil_lol:[/quote] dokładnie tak mam NARZOPIERŚCIEŃ który ma NARZOPOWER :multi: :multi: :multi: jakoś nie moge spac jeszcze kilka zdjęć juz jako narzeczeństwo :multi: :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/43/52836ff8a9887207.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/43/9fca718f098850ee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/44/0173d0dd22bfc66e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/44/e59377b3e4adff2b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/43/809d6c2abd8d201e.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='evaxon']tez chce schudnac 5 kg:multi::evil_lol: moze mi sie uda bo tez jade nad morze:evil_lol: :loveu:sliczny maly i delikatny:loveu:[/quote] heheh zaręcz się :lol: no jest śliczny ciągle powtarzam to NARZECZONEMU :multi: :roll: :evil_lol: na kilometr widac ze zaręczynowy taki jak chciałam :multi: mój NARZECZONY sam go wybierał :loveu: [quote name='malawaszka']cudownie Ci z tym szczęściem :laola: :loveu:[/quote] dziękuje :multi: [quote name='Asiaczek']Szczęśliwa, piegowata, uśmiechnięta, z błyskiem w oku... cóż jeszcze można napisać? Debe, cieszę się razem z Tobą!:loveu: Pzdr.[/quote] hahahhaha bardzo dziękuje, żebyuś wiedziała jak mnie nosi :multi: [quote name='paula_z'][CENTER][LEFT][CENTER]O wow :mdleje: Jak romantycznie :loveu: Dużo szczęścia ode mnie i od Karoli :Rose:[/CENTER] [/LEFT] [CENTER][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/9389/gratunv5.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/9435/image024at6.gif[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/quote] no ;) bardzo dziękuje Siostry za brokaty i za gratulki :multi: :multi: :multi: :multi: i jeszcze na dobranoc :oops: :evil_lol: :roll: ja totalnie zwariowałam ja Debe NARZECZONA mówie Dobranoc [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/58b7fac458570023.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Asiaczek']Ajajajajjjjj!!!! Nie wiem, co powiedzieć, co napisać, co pomyśleć!:lol: A pierścioneczek ładny? Dasz fotkę? Przy najbliższej okazji ucałuję te zaręczone policzki i uścisnę zaręczynową łapkę....:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Pzdr.[/quote] hahaha czekam z niecierpliwością :D a oto ja SZCZESLIWA DO BÓLU [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/44/4d736b2f883ccc5f.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='anetta']O ranyyy, wspaniale tam!! :loveu::loveu: Poczulam ten klimacik :loveu::loveu::loveu: W takim miejscu sie zareczyc, aaaaa :loveu::loveu: bosko :loveu::loveu::loveu: Ale romantycznie mmmmmmmmmmmm :loveu::loveu: GRAAATTUULUUUJEEE :loveu::loveu::loveu:[/quote] no było tak cudownie [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu:no nie zawiodłas ...i ja tez ;)...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]jestem szczęśliwa z Wami:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] bardzo dziękuje, że nie wygadałaś mnie ;) bo powiem w sekrecie, że Ala juz wcześniej wiedziała, co się stało i nikomu nie pisneła ani słoweczka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] a wiecie co jest najwspanialsze, że mój ukochany pies czynnie uczestniczył w tym procederze :multi: tak zawsze chciełam, żeby była w tej chwili ze mną :loveu: i była :multi: cała noc z 24 na 25 nie przespana miałam w ciagu dwóch dni schudłam z 5kg szaleństwo i niech mi ktoś powie, że w Życiu nie jest to jedna z piękniejszych chwil :multi:
  15. [quote name='malawaszka']aaaaaaaaaaaaa Debeściaczku poryczałam się :multi::multi::multi: ale cudownie i romantycznie i jaki piękny prezent sprawiło Wam niebo!!!!! :loveu::loveu::loveu: Wszystkiego Naj Naj Naj.... :multi:[/quote] dziękuje nawet nie jestes w stanie sobie wyobrazić jak ja się ciesze :loveu:
  16. [quote name='evaxon'] :loveu:jak romantycznie.. az dreszczyk mnie przeszedł:cool3: bede miec dziadka:multi: gratulacje:loveu:[/quote] ja jak o tym myśle, to mnie telepie :loveu: i płaczę, że to juz za mna NARZECZONEMU ciągle każe wkladać pierścionek ne palec :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/1296/mis31no5.gif[/IMG][/B][/I] [I][B][SIZE=7][FONT=Arial][COLOR=red]naj:loveu:naj:loveu: naj:loveu:[/COLOR][COLOR=red] lepsiejszego:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=7][FONT=Arial][COLOR=red][SIZE=1]na to czekalam........[SIZE=2]KCM:loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][SIZE=7] [/SIZE][/quote] dziękuje miałam nadzieję, że Cię nie zawiode ;) :multi: :multi: :multi:
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/43/e27b7640d2cea999.jpg[/IMG][/URL] a a te smugi to deszcz ktróry towarzyszył naszym zareczynom i zmoczył nas na koniec doszczętnie..........................ja byłam ponad Ziemią nie wiedziałam co się ze mną dzieje, TZ był szczęśliwy, że ma to za sobą i tylko Szpilka szła wkurzona bo było jej zimno, żaby jej skakały pod łapami i było jej źle :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='evaxon']zapomnialas dodac lekko podpita:evil_lol:[/quote] byłam pijana wrażeniami :multi: nic nie piliśmy tego dnia to było kilka godzin po naszym zameldowaniu sie w pokoju :multi:
  19. [B][COLOR=darkred]chwilę po zrobieniu tych zdjęć w asyscie Szpilki szczekającej i śpiewającej serenady zostałam poproszona o RĘKĘ..................[/COLOR][/B] [COLOR=darkred][B]mój NARZECZONY zmylił mnie jakąś głupotą ja sie odwróciłam jak do niego się znowu zwróciłam juz klęczał z otwartym pudełkiem a w tym pudełku przepiekny pierścionek zaręczynowy................Szpilka śpiewała ja oniemiałam mój Pan klęczał ja padłam na kolana i kiedy wkładał mi pierścionek SPADŁ DELIKATNY DESZCZYK zaczał kropić w momencie kiedy pierścionek był juz w połowie palca a my zaczeliśmy sie całować ŚWIAT KOŁOWAŁ a zarazem STAŁ W MIEJSCU słyszałam psa i morze a zarazem NIC NIE SŁYSZAŁAM....................ŚMIAŁAM SIE I DRŻAŁAM kiedy RADOŚCI SIĘ STAŁO ZADOŚĆ LUNEŁO W MOMENCIE KIEDY MÓWIŁAM[/B] [B][SIZE=3]TAK[/SIZE][/B][/COLOR] [B][COLOR=#8b0000]W Zyciu nie spotkało mnie nic bardziej romantycznego[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/43/ca20c6c4c05817bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/bcc2c816755290ba.jpg[/IMG][/URL]
  20. totalnie zwariowałam niczego nieświadoma.................. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/8add63db28c16577.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/45a939196886351b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/7b4b799a9d464b06.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/44/c400de357407b3c2.jpg[/IMG][/URL] nie wiem czemu sie dubluje :/ ups czy juz jesteście wprowadzone w klimat ?? czy juz czujecie jakie było niebo i ten deszcz w oddali :multi:
  21. MOJA WODA :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/43/7c7dd8f5922fd5d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/43/a6cd06fc147243ed.jpg[/IMG][/URL] jak widzicie zaczynało sie robić OBŁĘDNIE [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/0d06b0e328f6b4c2.jpg[/IMG][/URL] takie kolory sprawiły, że ZWARIOWAŁAM:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/a3683708a44cb187.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/44/ef7a1e3de05cac8b.jpg[/IMG][/URL]
  22. MOJA WODA :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/43/7c7dd8f5922fd5d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/43/a6cd06fc147243ed.jpg[/IMG][/URL] jak widzicie zaczynało sie robić OBŁĘDNIE [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/0d06b0e328f6b4c2.jpg[/IMG][/URL] takie kolory sprawiły, że ZWARIOWAŁAM:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/a3683708a44cb187.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/44/ef7a1e3de05cac8b.jpg[/IMG][/URL]
  23. czy już widac, że jestem szczęśliwa czy jeszcze nie koniecznie :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/43/782cbd1e70cbdc0a.jpg[/IMG][/URL] zakochani nie tylko MY :eviltong: te smugi na zdjęciu to zbliżający sie deszcz ale o tym za chwilę :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/102d030feb1c8e43.jpg[/IMG][/URL] Zajebisty Pan, który jak mnie zobaczył z emmilem to zapytał czy może zobaczyć zdjęcia a potem robił to co ja :evil_lol: a jego Kobieta tak jak mój mężczyzna siedzieli grzecznie z tylu gdzieś niewinnie i udawali szczęśliwych....ten Pan leżał jak ja i pół plaży potem leżała jak ja umarliśmy ze śmiechu z TZ :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/43/4368704ea8101bb6.jpg[/IMG][/URL] Weszko ja wolabałbym być do końca urlopu w Karwieńskich Błotach :placz: szkoda, że musieliśmy wrócić :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/399268de96477b54.jpg[/IMG][/URL]
  24. czesc Dogowariatki wróciliśmy wcześniej z naszego urlopu i tylko zdąrzyłam rozpakować manatki i tu już się zameldowałam........................mam Wam tyle do opowiedzenia, że nie wiem od czego zacząć........................najlepiej od początku tydzień temu wylądowaliśmy nad Bałtykiem w istnym RAJU DLA PSÓW I PSIARZY. W Karwieńskich Błotach kilometry bezludnych plaż gdzie psy lataja na "golasa" czyli bez smyczy kagańca, obroży itd. Psy, które są niespołeczne właściciele sami z siebie prowadzają w "ubiorze Hanibala" :crazyeye: RAJ RAJ RAJ w tym RAJU MY :multi: :multi: :multi: Szpili pierwszy raz z wielka piaskownicą i wielką miską wody PYSZNEJ SŁODEJ WODY :sabber: poczatki delikatne pies "zrobiony na szczeniaka" na smyczce to był pierwszy i ostatni raz jak nasz pies tak maszerował po plaży :crazyeye: a najlepsze wtym wszystkim było to że kady pub, restauracja jadłodajnia była nasza a w koło nas dzieci ktore sie NIE BAŁY PSA i rodzice którzy nie straszyli psem :crazyeye: RAJ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/43/faf44efa2cb6d700.jpg[/IMG][/URL] jestem pijana nie wiem od czego zacząć :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/7830c0fdabac2a2f.jpg[/IMG][/URL] mdleje :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/eac6437cece9015f.jpg[/IMG][/URL] tak zaczen od wypicia tej wielkiem michy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/43/97ff6d2061aa6878.jpg[/IMG][/URL] albonie od zakornikowania wszystkich pniów [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/3c1aaff779bf1b93.jpg[/IMG][/URL] i bagietka w stanie wolnym ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/43/8f3bb1a18a7b3109.jpg[/IMG][/URL]
  25. czesc Dogowariatki wróciliśmy wcześniej z naszego urlopu i tylko zdąrzyłam rozpakować manatki i tu już się zameldowałam........................mam Wam tyle do opowiedzenia, że nie wiem od czego zacząć........................najlepiej od początku tydzień temu wylądowaliśmy nad Bałtykiem w istnym RAJU DLA PSÓW I PSIARZY. W Karwieńskich Błotach kilometry bezludnych plaż gdzie psy lataja na "golasa" czyli bez smyczy kagańca, obroży itd. Psy, które są niespołeczne właściciele sami z siebie prowadzają w "ubiorze Hanibala" :crazyeye: RAJ RAJ RAJ w tym RAJU MY :multi: :multi: :multi: Szpili pierwszy raz z wielka piaskownicą i wielką miską wody PYSZNEJ SŁODEJ WODY :sabber: poczatki delikatne pies "zrobiony na szczeniaka" na smyczce to był pierwszy i ostatni raz jak nasz pies tak maszerował po plaży :crazyeye: a najlepsze wtym wszystkim było to że kady pub, restauracja jadłodajnia była nasza a w koło nas dzieci ktore sie NIE BAŁY PSA i rodzice którzy nie straszyli psem :crazyeye: RAJ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/43/faf44efa2cb6d700.jpg[/IMG][/URL] jestem pijana nie wiem od czego zacząć :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/43/7830c0fdabac2a2f.jpg[/IMG][/URL] mdleje :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/eac6437cece9015f.jpg[/IMG][/URL] tak zaczen od wypicia tej wielkiem michy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/43/97ff6d2061aa6878.jpg[/IMG][/URL] albonie od zakornikowania wszystkich pniów [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/43/3c1aaff779bf1b93.jpg[/IMG][/URL] i bagietka w stanie wolnym ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/43/8f3bb1a18a7b3109.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...