-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Ja zawsze tylko pokojowe argumenta mam u użyciu:eviltong: :eviltong: :eviltong: :diabloti: :diabloti: :diabloti: To chyba rodzinne po mamie i jej siostrze bliźniaczce:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] hahahhahahaha tak sama słodycz bije łot tych argumentów i łaniołki w koło latają :evil_lol:
-
[quote name='Anka12'][COLOR=darkorchid][B]Chornder jak byś wcześniej mówiła to bym koszty ciach ciach na pół a tak to dupaloon blady:placz: :placz: :placz: [/B][/COLOR][/quote] ale z kim na pół :niewiem: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]We czwartek oddaje kluczydła do TWOJEGO domu panom od brygady RR i se jade na 2 tygodnie na urlopa jak wróce to będzie gruz pył i łzy:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/COLOR][/B][/quote] akurat wrócisz ogarniesz temat i ja się wprowadzę do MEGO DOMA :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Ja tam twierdze że my wszystkie som miłe i Kiep ten kto twierdzi inaczej:2gunfire: [/COLOR][/B][/quote] hahhaha no prosze jaka Pani Miła Droga Pani i ten Pani pokojowy argumment :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='BBeta']Dzień dobry ;) Po pierwsze gratuluje zaręczyn, a po drugie obejrzałam wszystkie fotki, piękne :mdleje:[/quote] witaj kochana bardzo dziękuje w imieniu moim i NARZECZONEGO :loveu: :loveu: :loveu: wszystkie foty ło matko to Cie łoczka bolą toz ja z ich iloscia ostro przesadzam :roll: :oops: dziękuje za miłe słowo i za wytrwałość ;) :loveu:
-
Szpilka mi troche wypłowiała od tego słońca :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/50/eccf3d0a7097cfa3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/50/d423ec9913fc58c8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/50/bb495d6fa2e60fe4.jpg[/IMG][/URL] spacerrr [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/50/9206cef313819c44.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/50/10c2b65dc91f5de5.jpg[/IMG][/URL]
-
alez Magdulinko i Alinko jaka ja tam miła :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:chyba chcę nad morze pojechać;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] zapraszam do siebie u mnie jest jak nad morzem :diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]myślisz że Twój Cezary też znajdzie w piachu pierścień :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] w piachu powiadasz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: opalanie na ekranie ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/50/2fa92bb7ab2958dd.jpg[/IMG][/URL] a to dla SzybWeszki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/50/6991396bf157da39.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jestem:cool3: ledwo żyje - massssaaaakraaaaaa - nie lubie i nie polubie latania :shake: ze sto razyżegnalam sie z zyciem :evil_lol:[/quote] ooooooooooooooooo jest nasza Pani Latajaca :multi: :multi: :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
mam Cię i jak remont MOJEGO domu :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Jelołłł Miła Dominiko[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Witam Cia serdecznie u Madzialeny:diabloti: :diabloti: :diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]To Ty budujesz TysBeny to ja tesz kce jednego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] Aloha Miła Anno odwituje Cię serdecznie u Magduleczki :diabloti: :diabloti: :diabloti: ano buduje TysBeny jako drugi fach czyli pręże buły wale muły :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: więc nie ma sprawy ale musisz go wypiś na raz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
:cool1: :cool1: :cool1: :cool1:
-
heloł to ja zabłąkana dusza twa wpadłam tu marnotrawna ;) zdjęcia w deche 5 a może nawet 6 ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
mmmm mmmmm Ptysiu mammnnisi SZACUNECZEK ;) :multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr psiękny lece do Ptysi mammmamnisi ;) no to baw się dobrze latawcu i wracaj już do nas ;) :multi: :multi: :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ano zbudowałam tylko ktoś juz wypił z niego soki i to pewnie ŁONA :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: a teraz jest miła bo kce drugiego TysBena albo TysElffa :diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
czesx Sis Łebskwie ;) foty wstawiłaś wiedz, że i Ty bawiłaś się morsko :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://images28.fotosik.pl/45/088e91d04c2e5e80.jpg[/URL] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: kórewna popielniczka :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]wiem wiem... i proszę o litość i współczucie :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]hejka kochanieńka debeściarko ze szpiluchną fafluchna z kleszcyckami :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] litości Ci dać nie mogę bo takiej nie posiadam ale za to moge Ci współczuc aczkolwiek podobuje mi sie Twoja narośl ;) :diabloti: :crazyeye: normalnie wszedzie mnie witasz zachowujesz sie tak jakbyś chciała, żebym Ci zbudowała osobistego TysBena :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][B]:hand::hand:no hejka :grins::grins:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] gdzie jest sklejka ? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][URL]http://images24.fotosik.pl/49/2b82d58eac9842f2.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=red][I][B]na plaży z tapczanem ...rewelka:eviltong:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] jak Wam tak teskno do plaży to prosze kolejne miliony ton piachu przedstawiam :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/50/e8e66cd3b42618ef.jpg[/IMG][/URL] mój osobisty Gryf [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/50/d7d55ee9b33d7ad8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/50/5b920eef1b04e8bb.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ty sie zdecyduj dziołcha... bo jak Ci słodziłam jak zrobiłaś se urlopa... tititi.. [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to ryczałaś po mnie że sie zeżygasz z tych słodkości... miałam byc NORMALNA... to jestem :diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tęsknie.... Debeściaczku mój najukoffańszy za Tobą , Szpileczunią... i reszta dogowariatek z wawy... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przy okazji przypomniało mi sie myśląc o WAS i o Warszawie, że gdzieś tam widziałam TysBena.... nie pamiętam gdzie... bo ino mi mignął... :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] już wole Cię normalna ;) może widziałaś go w stolycy o nie byłaś znowu u TyśBenowego źródełka WIEDZIAŁAM , ŻE WRÓCISZ :evil_lol: :evil_lol: [quote name='PIKA']ja nie robialm zadnych drinkow :crazyeye:[/quote] a gdzie napisane, że robiłaś :evil_lol: podpowiem wanilia, sprite i citrinka ;) [quote name='clockwork'][URL]http://images24.fotosik.pl/49/2b82d58eac9842f2.jpg[/URL] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]same plażowe foty :loveu::loveu::loveu: tylko czemu na plaży leżycie na łóżku i w pościeli :hmmmm: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kleszczyki są super :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no to NARZOPLAZA ale o tym ciiiiiiiiiiii
-
Aloha Wariatki :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu:coś dla Ciebie...:loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/50/b8564b7d2465f888.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] Klockowa coś Ci na plecach wyrosło nie wiem czy masz tego świadomość ;) heloł
-
mało beda orginalna pewnie jak powiem boshe jaką ja mam piękna dominantke ;) :evil_lol: [IMG]http://images29.fotosik.pl/49/c3dbc1776ccd52e7.jpg[/IMG][URL="http://images29.fotosik.pl/49/c3dbc1776ccd52e7.jpg"][/URL]
- 78403 replies