Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Maga100'][B]tak, też jestem zdegustowana sama sobą :cool1: [/B] [B]a to nie jest tak, że karta jest przynależna do aparatu? :niewiem:[/B] [B]ja mam jedną CompactFlash i generalnie jest do d... :cool1: Już zaczyzna szwankować przy przerzucaniu zdjęć na komputer :cool1: [/B] [B]Resztę mam Olympus XD i te są super :p [/B][/quote] hłe hłe już lepiej coraz bardziej mi przypominasz Skierdowską Nimfe ;) jak to przynależna??
  2. mmmmmmmmmmmmmmmm ale muły czy tam buły jak kto woli :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='dealer']powiem ci w tajemnicy ze mi sie tez podoba:diabloti: :loveu: [/quote] a toź mnie zaskoczyła normalnie nie myśłałam ;) :diabloti:
  4. [quote name='paula_z'][URL]http://images26.fotosik.pl/52/805c2c51dd36af10.jpg[/URL] Poka resztę fot z tego dnia, te z Tobą, fajne są :grins:[/quote] zwariowała pokarze z ostatniego dnia ale tych NIE NIE NIE niechce być sznta[B]ż[/B]owana([B]?[/B]) w przyszłości
  5. [quote name='Maga100'][B]nooo, właśnie tego mi brakowało na dogo :p [/B] [B]TWOICH ZDJĘĆ :p :p :p [/B] [B]Boszsz, wymówiłam to, sama, dobrowolnie :shock: :shake: :cool1: [/B] [B]ja już dawno zakupiłam karty 2 giga i łącznie mam teraz kart na 6 giga :stupid:[/B] [B]aczkolwiek nie wiem po co :evil_lol: [/B][/quote] :roll: yyyyyyyyyyy czy ty mła droga gorączkujesz jestes potwornie miła a co za tym idzie taka podejrzana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahaha ja czaje sie z tymi kartami bo niby mam 80GB databanka ale to nie to samo ;) zreszta i tak musze juz ta zmienić bo jest zajechana i mi czasem odmawia posłuszeństwa no ale pracuje w ekstremie hahahha jakie karty polecacie :p ćwinka i to skupienie na twarzy :loveu: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/53/f9e8527f07eefcbc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/53/8dc1984cd9248a3b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/53/056598a5f1390e18.jpg[/IMG][/URL] i w tle najsławniejsze nogi dogomanii :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. aaaaa padłam aaaaaaaaaaaaaaa ja chyba kocham boksery ale jak to możliwe jak nie lubie psów ;) szybkie wakacyjne przypominanki ;) [IMG]http://images26.fotosik.pl/52/6c07c40f9c884adb.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/51/02370ca042223777.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/52/88e5e539dd3774fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/50/150d73422a128ff5.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/45/fc5fea4fabc7a456.jpg[/IMG] ale było fajnie na wakacjach ;) [URL="http://images26.fotosik.pl/52/6c07c40f9c884adb.jpg"][/URL]
  7. [quote name='AśkaK']Wpadaj do Bielska, jeszcze trochę mi zostało!:cool3: A samej mi tu smutno.:-( Kto jeszcze wpada na "nalewkę mamuni"?:cool3: :lol: (wiem, że tradycyjnie pije się nalewkę babuni, ale ta mamuni też jest ok :evil_lol: )[/quote] zawsze możesz na chwile wyskoczyć i przemianować mamunie na babunie z tym, ze nie wiem czy mama się ucieszy ;) o to ja juz zakładam trepy i idę dwie minutki i jestem na naleweczce :loveu:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][SIZE=1][COLOR=white][FONT=Arial]które????:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/quote] nie mówie o intymnej fryzurze :diabloti: zboczenico :evil_lol:
  9. [quote name='AśkaK']Hehehe, spryciara!:eviltong: Ale co tam, ja lubię się podzielić, szklaneczka dla ciebie!:kaffee_2: ;) :lol:[/quote] mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jak ja uwielbiam domowe naleweczki nie ma nic lepsiejszego :loveu:
  10. [quote name='BBeta']Ja też miałam 1Gb, później dokupiłam jeszcze jedną tej samej wielkości żeby mieć w razie czego jakby się pierwsza popsuła, a przed wyjazdem na Chorwacje kupiłam jeszcze 2Gb, bo też myślałam, że mi miejsca zabraknie, a wyszło na to, że nawet jednej karty do końca nie zapełniłam :shake: [B]Tak to jest, nie ma psa to nie ma czego fotografować[/B] :diabloti:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahaha AMEN hahahahhahaha ja tez z wakacyjnych zdjęć mam psa psa psa TZ psa psa spa i widoczek a i czasem gdzieś ja :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. przestańcie od tej wazeliny włosy mi sie lepią :diabloti:
  12. robimy zamiane piwo do połowy wybąbelkowane i już zupełnie ciepłe w 2/3 wypite za naleweczke :razz: :cool3:
  13. [quote name='BBeta']Mimo, że jakoś nie przepadam za polskim morzem to w przyszłym roku pomyśle, żeby się z psem wybrać chociaż na tydzień ;) A tak z ciekawości w jakim formacie robisz zdjęcia, raw czy od razu jpg ??[/quote] ja uwielbiam Polskie morie a teraz to juz nabrało totalnie sentymentalnej wartości. Mam nadzieje, że uda nam sie jeszcze wyrwac na kilka dni nie w sezonie :loveu: w jpgach i te zdjęcia robiłam w najmniejszej roździelczości 1728x1152 bo sie bałam, że mi karty nie starczy (1giga :oops: tylko i ciagle kupuje większą ;)) a nie wiem czmu ni emoge zgrac na databanka od jakiegoś czasu fot :razz: (80GB):shake: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B] :grins: tak ...to własnie znaczy że się KOGOŚ MA;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]burza zajebista:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images27.fotosik.pl/53/2a866c93fb1362be.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] hłe hłe oby nie dał jej takiego brylanta ;) ja wiem kogo ma pewnie jakąs szyneczke w koszyku o tej porze hahahha i wyobraź sobie, że to moja osobista burza :multi:
  14. [quote name='Asiaczek']Hahaha, jak się uda w najbliższa sobotę, to nie tylko smyczy, kagańców ale nawet i obróżek nie będzie! Witaj Debe!!! Pzdr.[/quote] brzmi jak walki psów ;) :evil_lol:
  15. szukam tego LONDKA i znaleźć nie moGIe :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. czyli, że Ty trzymasz tak zwany fason :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='BBeta'][URL]http://images30.fotosik.pl/52/e9df6e0961692d9b.jpg[/URL] Cudna jest :loveu::loveu: Zazdroszcze Ci tego wypadu z psem nad morze, moja Kaja morza jeszcze nie widziała, a szkoda, bo by sobie poszalała, dużo wody i tyle piasku do przekopania :diabloti:[/quote] dzięki no to był pierwszy raz Szpilki zachowywała sie tak jak myśleliśmy OSZALAŁA :multi: :multi: :multi: ze szczęścia :loveu: oszalała burza piaskowa :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/53/73e45849022394c6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/53/2a866c93fb1362be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/53/2240149da0701f87.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:mad:o masz a ja sie rano dałam zdominować .....pranie mi już wyschło:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] boshe ja sie tak dałam już zdominować....................na NARZECZONEGO wyraźna prośbę oglądaliśmy razem wiadomości a potem on mnie zostawił i poszedł na siłownie a ja biedna nieszczesliwa zostałam w domu :placz: a teraz pojechał do sklepu!!!!!!!!!! czy to sie równa, że kogoś ma :roll: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='basia2202']ano.. miło:) "złotą rybkę" w KB czy w JG?:cool3: bo my w JG sobie upatrzyliśmy w tamtym roku Jadłodajnię Słoneczną :) superowe jedzonko tam mają:) Szpilka na strasznie zasępioną wyglądała :cool3: może jej nie całowałaś, tylko w ucho ugryzłaś i się przyznać nie chcesz? ;) :evil_lol: P.S. ooooo!! widziałam kormoranaaa!! :multi: u mnie są za to wiewióry, jeże i nietoperze :p[/quote] nie przed JG tylko przejezdzaliśmy w drodze na Rozewie ;) to w Karwi :D kurczaki rozgryzłaś ja jej kopiowałam ustnie ucho :evil_lol: hłe hłe ja jestem wiewiór z domu :eviltong:
  19. hahahahha no tak najważneijsze wejscie smoka a potem to juz tylko..........................ups rozmarzyłam się :evil_lol:
  20. ola Boga ile psów ja bardzo prosze wziąść je na smycz i w kaganiec ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
  21. [quote name='paula_z']A ja z malinowym, a dupa rośnie :evil_lol:[/quote] i neuronów ubywa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. czemu Cie nie ma żono :placz: PIĘKNE ZDJECIA :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i Piękna Para Młoda (ta w suknie najładniejsza;))
  23. no prosze rasiste zamkna w klatce i ooooooooooooooooo :klacz: za klatkową odwage Gastuś
  24. [quote name='malawaszka']Hello from London :diabloti:[/quote] czy może ktoś przetłumaczyć :diabloti: :evil_lol:
  25. no własnie rozpoczełam pedalskie piffo z sokiem imbirowym :sabber:
×
×
  • Create New...