Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. mmmmmmmmmmmmmmmmmmm ona takie ciemne ma włosy i jak idzie idzie z tym mordercą to nawet ptaki milkna eeeeeeeeeeeeee chyba na A ma ale nie jestem pewna :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale widze po Tojej minie ze ten pies Ci wyrywał żyły szyjne główne i tetnice o mamo
  2. Gastostworze uciekaj uciekaj chcą cie zamknąć ja cie ukryje ;) czesc Kasiu to wredna ja co Ci synka burze ;) :eviltong:
  3. oł jeeeeeeeeeeeeeeeeee tylko nas tak nabierałaś, że Cie nie ma :multi: :multi: :multi: :evil_lol:
  4. [quote name='dealer']nie mam pojecia..ale morderca zaprawde powiadam ci z niego jest:diabloti:[/quote] czekaj czekaj czyj to pies :roll: mmmmm mam na końcu języka :diabloti: :diabloti: :diabloti: widze właśnie, że rzucał Ci sie do tchawicy.................wiem, że jego właścicielka go właśnie tego uczy i podobno mu mózg wycieła wiesz :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [URL]http://images29.fotosik.pl/53/fae05a8d7f52251b.jpg[/URL] aaaaaa i ten niedomkniety dziub :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: szkoda w sumie, że go wybieliłaś wciepałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. wyglada jak pies morderce czekaj czekaj czyj to pies :roll: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  7. [quote name='dealer']jeszcze jeden nowy dom..tralalalala na prawo most na lewo most:diabloti:[/quote] a środkiem wisła płynie :evil_lol:
  8. [quote name='Alicjarydzewska']:shake:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]...Ozzulek wrócił ze spacerku...sieć na doopalonie;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] chyba pójde wstawić prani i zrobić sobie pić w takim razie :eviltong:
  9. hmmm ale się Twój pies morderca zmienił i wyjaśniał jakoś :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='dealer']yo yo yo ziom.....:diabloti:[/quote] zbudujemy nowy dom :diabloti:
  11. jesteś podejrzanie miła pewnie chcesz zebym wyszła z psem hahahhahahahahhaa
  12. [quote name='dealer']przytul mnie ploseeee:placz: bo teraz twoje galotki spowodowaly u mnie wybuch zazdrosci:placz: :diabloti: [URL]http://images27.fotosik.pl/53/2a92c7035a2b52f5.jpg[/URL][/quote] hłe hłe wiele osób by dało dużo :roll: ,żebym w moich hawaja portach na ulicy się nie pokazywała ale ja je tak lubie :loveu: :loveu: i ten róż :loveu: :loveu:
  13. [quote name='AśkaK']Jestem w kuchni...na stole psia miska i szklanka...nalałam nalewki do miski...chyba się upiłam!:oops: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: (Ale tak szybko, po jednej szklaneczce..?:roll: Widać...nie trzymam fasonu!:evil_lol: ) dbsst, przypomniałaś mi z tym paluchem jeden kawał, ale goopi i nie opowiem.:eviltong: :lol:[/quote] hahahha biedny upijany pies :evil_lol: WIEDZIAŁAM, ŻE POWIEDZ WIEDZIAŁAM :multi: [quote name='AśkaK'] Facet trzyma w palcach kulkę...i myśli: -"Hmm, to chyba plastelina..?" Podnosi paluchy z kulką do nosa i wącha. -"Hmm...ale śmierdzi jak g..wno!" Odsuwa od nosa i znowu się przygląda, obracając kulkę w palcach: -"Ale lepi się jak plastelina... To chyba plastelina!" Jeszcze raz przytyka do nosa: -"Nieee, chyba jednak g..wno!" Znowu odsuwa i patrzy: -"Eeee, nie, to na pewno plastelina!" Myśli chwilę... -"hmm. ale skąd plastelina w doopie?!" [/quote] nam go tylko, że zamiast palsteliny czekolada.............bleeeeee hej schizoofretki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Drimekrka cool fotos jestem pod wrażeniem :klacz:
  14. [quote name='dealer']konstruktywna zazdrosc mi nie wychodzi.....jestem podla i zla....:diabloti:[/quote] to może kreatywna :roll: Podła i zła kobieto :loveu: chodz przytule Cie i popracujemy nad ta zazdroscia :diabloti: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/53/2a92c7035a2b52f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/53/116e352e7eac9b63.jpg[/IMG][/URL] geometrycznie podeszłam do tematu :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/53/fac42a180fb9564d.jpg[/IMG][/URL]
  15. yo yo yo, że tak sobie zarapuje :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='Maga100'][B]kochana, specjalnie dla tła :loveu: :loveu: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/7-27-6.jpg[/IMG] [/quote] nie no jestem wzruszona dogłębnie :p widze, że tęsknota działa cuda :diabloti:
  17. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=red][FONT=Arial][I][B].... o mazs....[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Sisters ..pozostała Ci chyba tylko woda:razz:...albo odciąć...[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]a było zostawić R. żeby przykleił:cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]bidulko ty moja...[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] wiesz chciała dobrze bo się boje, że jak przyjdzie i cos bedzie nie tak to mi kamien z pierścienia zabierze hahahahhahaha ;) :evil_lol: :evil_lol: [quote name='agabass'][sny to Ty masz piękne widać, że żyjesz ślubem :lol: a co do palucha tyo jedyny ratunek amputować :eviltong:[/quote] no dziękuje za takie "piękne" sny dziękuje hahahaha no tak TY MOJE POCIESZENIE :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]teraz lece smażyć naleśniczki na obiadek , bo zupkę pindornikową zrobiwszy wczoraj :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] :sabber: naleśniki mniaaaaaaaaaaaaami [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]..............jak maso.....to tak.a jak sado to raczej nie[/B][/COLOR] [/quote] hłe hłe czy jest jakiś psychotest pt: czy jesteś sado czy maso :cool3: [quote name='clockwork'] przepis: [LIST] [*]kostka rosołowa bądź mięsko [*]włoszczyzna [*]PINDORNIKI [*]sól, pieprz do smaku [*]WODA :diabloti:[/LIST]zagotować.... podawać z ryżem lub makaronem SMAKÓWA! :p[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahahahha mam wszystko prócz pindorków :roll: musze wyskoczyć do sklepu hahahhaha heja kolejna Zła Kobieto :diabloti:
  19. [quote name='Vectra']Sandisk są dobre .... Fotki burzowe zajebiste[/quote] dziękować :p [quote name='Cimi']A ja mam karte o malej pojemnosci i moge zrobic tylko ponad 100 zdjec .. musze poprosic tatusia albo mamusie[/quote] hihihi to pisz zapotrzebowanie ;) jak można życ ze świadomościa, że tylko 100 zdjęć wchodzi na karte ;) :lol: :lol: :lol: [quote name='agabass']jak to nie masz wykasowałaś pewnie podam Ci oczywiście gg433730 Czekam na zaproszenien ślubne foty flażowe Szpilkowej rewelka[/quote] pewnie mi nie zameldowałaś się jak mi kiedyś gadu padło :eviltong: hehehe zobaczymy co da sie zrobić ;) z tym ślubem dzis miałam koszmary suknie kupiłam za 4,5 koła a NARZECZONY mi powiedział, że po co i tak wesela nie będzie więc nikt mnie w niej nie zobaczy o pani o ludzie ale mokra się obudziłam :evil_lol: hłe hłe dzięki za foty flażowe ;) [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]o to to to[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]moja cór się zburzyła, jak na całej nagranej płycie...................nie było ani jednego JEJ zdjęcia..............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]chyba bardziej kocham psa??????[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]witaj posiadaczko narzopierścienie...................[/COLOR][/B] [/quote] hahahha czyli, ze JESTEŚMY NORMALNE TO ONI SĄ FE hahahahhaha witam Cię oto ja NARZECZONA mego osobistego MARZECZONEGO :loveu: [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][B][SIZE=3][COLOR=red]1. ZAJEBIOZA[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][COLOR=blue]2. debe... czy ja już Ci mówiłam że ZAZDROSZCZE Ci zmysłu fotografa [/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][COLOR=darkorange]3. pewnie Ci nie mówiłam .. więc mówie [/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=mediumturquoise][B]4. ZAZDROSZCZE Ci zmysłu fotografa , aparat aparatem...najważniejsze są TE ujęcia [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=magenta][B]5. wazelinka [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] 1. dziękuje :D :multi: 2. nie bo jaki tam ze mnie fotograf :eviltong: 3. a nie mów nie mów :diabloti: :evil_lol: 4. ujełaś mnie 5. ta wazeliną :evil_lol: :evil_lol: alez różowo sie zrobiło :evil_lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]tia....u Madzi rano...to jest cos kolo poludnia......znaczy sie skoro swit[/B][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]wow i jeszcze jedna fastazja.......sis ...zabrałaś w naszym bliźniaczym teamie....cały talent [/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images30.fotosik.pl/53/8dc1984cd9248a3b.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] hahaha goopol :evil_lol: [quote name='dealer']napaslam me zle oczyska fotami i wychodze pamietajac ciagle ze zazdrosc to niedobre uczucie:shake:[/quote] a nie słyszałaś kobieto o złym spojrzeniu o zazdrości konstuktywnej :roll: :diabloti:
  20. RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak odlepić klej kropelka ze wskaziciela :roll: włąśnie lepiłam żaluzję i się do okna przylepiłam jak się juz oderwałam to na palcu została mi skorupa kleju........................a na oknie moja skóra. dla zainteresowanych to co dyndało stale i wciąż dydna a ja trace czucie w prawym palcu grzebalcu :roll: to co zerwałam to zerwałam ze skórą reszta puścić sie nie chce :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=white](a nie rozumiem czemu puszczanie to takie przyjemne podobno :evil_lol: )[/COLOR][/SIZE] acha nie posiadam w domu rozpuszczalnika a jak jest to go mój NARZECZONY tak schował, że nie ma ch....w mieście nie do znalezienia, a aceton nie działa :placz: :placz: :placz: :placz:
  21. [quote name='BBeta']Ja mam każdą karte z innej firmy :diabloti: Toshiba, Sandisk i chyba Sony :cool3: Na co dzień i najczęściej używam Sandisk i nie narzekam ;)[/quote] hahaha no tak anajlepiej sie zabezpieczyć ;) [quote name='Maga100'][B]wdrażam się każdego dnia :p [/B] [B]już rano chodzę po bułeczki w wałkach na głowie i dobrze mi z tym :evil_lol: [/B] [B]no bo na mojej jest napisane Olympus, więc może ona tylko do Olympusa? :hmmmm: :niewiem:[/B][/quote] hahahahaha RANO znasz takei słowo czy chodzi ci o twoje rano czyli od 12 w góre hahahhahaha a tego to nie wiem :shake:
  22. [quote name='AśkaK']:ekmm: :roflt: :D Mamie to by się dało jeszcze ściemnić, gorzej z TZtem.:evil_lol: Ja nie widziałam, o jaki fason chodzi? Sądząc po minach rzeczonych pań, to raczej...baby na psy!:lol:[/quote] a tam TZ powiedziłabyś mu, że to było konieczne dla celów marketingowych dla dobra nalewki to by to jakoś przebolał :evil_lol: fason picia ;) i trzymania sie po piciu ja fasonu nie posiadam hahaha [quote name='AśkaK']O, widzisz, dbsst, wyjęłaś mi z ust...:evil_lol:[/quote] no włąsnie coś mi palce nalewka zajeżdzają juz wiem dlaczego grzebałam w nalewkowej paszczy coby literki wyciagnać ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. a nie baby na psa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:grins: nawet jak nie z fasonem to fason jest;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] hahaha tak to prawda widziałam ten fason :loveu: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='AśkaK']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A mamunia to już jest w takim wieku (i córunia niestety tyż...:roll: :lol: ), że na babunię chętnie by się dala przemianować.:evil_lol: [/quote] i myślisz, że mama była by happy jakbyś wyszła na chwile i wróciła z wsadem :roll: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...