-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]..aaaa to sporo mam jeszcze tych monotematycznych fotasków:p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hahhahahahahha a myślałaś, że o kim mówie.................ale szczerze sistera :diabloti:
- 78403 replies
-
aż u mnie słysze jak Ci stawy międzypaliczkowe trzeczszcza i strzelaja od tej roboty :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc Asiu :loveu: nie było mnie wiekami wybaczysz :loveu: :loveu: [SIZE=1]kiedy wpadniesz na jakąś kaffke z cynamonem :cool1: [/SIZE]
-
łosz w morde misia ludojada to teraz się jeszcze bardziej lękam :shake: foty miodzio :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Jeszcze nie wyjechałam :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/COLOR][/B][/quote] no to tak jakbys wróciła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']I tak nie jestem w stanmie Cię zakasować :loveu: [/quote] zamiana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]a o którnym piszesz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] łozulcu :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='dealer']ale dlaczemu zaszczuta:crazyeye: :diabloti:[/quote] zaszczycona miało być ale jeszcze eska pisałam i się pomerdało to jeszcze raz czuję się zaszczycona [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:po ślubie to dl;a dwojga bedzie pyry obierać ;)...dobra będę świadkiem:p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hahahhahahahahahah łoki jestem za :multi: :p
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Cześć Dominisiu[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Smyczki dla Cia i dla Pauli już mam[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Więc czekam tylko na spotkanko po urlopiku[/COLOR][/B][/quote] no nie jedno spotkania a TY JUZ CHCESZ MNIE NA SMYCZ WZIĄŚĆ hahahhahaha pięknie a na kolczatce będe czy na zacisku hahahahhahahahaha juz nie mogę sie doczekac jak mnie zniewolisz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to jak wracasz już :eviltong:
-
i jak poszukiwania dla pięknego pana pieknej małomównej meduzy czy innego pantofelka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: witaj MÓJ domku o czesc Anka a co Ty tu robisz :evil_lol: :evil_lol: ;) :eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']cześć babole :p ale sie bycze :evil_lol: moj ukochany ciezko pracuje a ja czekam w domu jak na przykladna Dame przystalo :diabloti: KWM :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] iiii przypominają mi się bowskie czasy z niemiec :loveu: ja w domu na kompku i na ciuchzakupach a ukochany studia robota i gotowanie dla przyszłej żony :loveu: prawiem ci zazdroszam :evil_lol: [quote name='malawaszka'] szczegółów nocnych Wam nie opoiwem bom wstydliwa :evil_lol:[/quote] oj nie bądz taka powiedz ja musze się przygotowac przed nocą poślubną........... wiem zostaniesz moja MENTORKĄ to zacznij od TERAZ wiec jak bylo i co sie robiło :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
kolejne podejcie....................jestem w pieczarze zła.................jest cicho...................pewnie Dilerowa juz jakaś złą rzecz przygotowywuje................narazie uciekam bo sie boje tych złych rzeczy........ [quote name='Maga100'][B]aaaaaa, to po to ci ten ślub :diabloti: [/B] [B]drastyczny krok dla chwili przyjemności :evil_lol: [/B][/quote] dla wielu chwil przyjemnosci iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ciekawe jak to jest jak się jest już po :diabloti:
-
[quote name='dealer']oto jestem......:diabloti:[/quote] czujem zaszczyta :diabloti:
-
czesc AMgdziuleńku Kloczuszkowa :loveu:
-
Slunzaczki ale Wy tu wazeline lejecie przyznajci się jakies szczurki Drimerce zakosiłyście :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Aloha Schizoofredki (gram teraz w taką gre na komórce i Axa mi przypomina właśnie taka schizoofretke i tak sobie pomysłałam jaki pies taki pan więc juz macie nową ksyweka) hahahhahahha ale dostane z kopa w między poślad ;)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]debe... choooo.. pyry obierzesz po slubie :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz jestem czekałam aż mi sie zrobi kawa z cynamonem i wym czasie obrałam pyrki i przygotowałam warzywka, teraz tylko z przyprawy i juz do piekarnika :razz: czyli jak będe szła po drugą cynamonową kawe :D
-
[quote name='Pysia']No no no a nie mówiłam że wymiękam? Mówiłam [/quote] qto tu wymiękł oczywiście, że JA JA JA ae do Cię :cool3: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]dobranoc narzesis z narzeczonym , narzepsem [/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] dzien doberek Alusisu :roll: :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]powinnaś być zadowolona :diabloti: [/B] [/quote] no raczej nie ja dziewicza dziewica sie wstydze, że tu takie dojscia się szykuja :oops: :diabloti: [quote name='Vectra']tu sobie popatrzaj a najlepiej w salonie .... [URL]http://www.wkruk.pl/index2.php[/URL][/quote] laski KURUKI, APARTY, JUBILER.COM i co to tam jeszcze było + allegro wertowane. W Aparcie znalazłam czad obrączki ale jedna ok 2,coś koła więc muszę mocno pomysleć :razz: [quote name='dealer']mamuniu ja juz pisalam o krukuniu znajdz cos innego[/quote] podpowiem sklepy w okolicy obejrzane hahaha ja cholernie wysokie mam wymagania chce cienką pół okrągłą z platynt :evil_lol: [quote name='anetta']icha woda... Plazowa burza!!! [URL]http://images24.fotosik.pl/50/4e13486550db9ae6.jpg[/URL] Rewelka foty No no, fajnie wyszli [URL]http://images30.fotosik.pl/51/82c0b218da9b3785.jpg[/URL][/quote] no dziękujemy Ci Anettko zdjęcie w tel na tapetke se wstawiłam :multi: [B]basia2202[/B] [B]nie denerwuj się [/B]ZNAJDZIECIE PLAŻE jakby co KB naprawde są bezludzia. od wejścia 5 w góre nie ma nikogo (doszliśmy do 16 spacerując to tam nawet nie wydeptane zejścia sa.) My chodziliśmy na 4 i tam było dużo psów i ludzi i było mało było git. Właściciele tego białego boksia ze zdjeć jeżdzą tam od lat i mówią, że z psami jak najbardziej. tylko jak agresywny to przy właścicielach. Zresztą zdjęcia obrazuja jak mój pies latał na plaży i wierzcie mi było tam kilka psów i ludziów. A Szpilka jest psem który nie wysiedz. Więc ciągle przy wodzie i "pływała" nawet spacerowicze mieli ją w nosie (niektórzy się bali ale nic nie mówili) nie wiem czy w Ostrowach nie sa strzeżone (ale tam się nie zapuszczałam.) w Karwii napewno z psem nie wejdziecie na plaże (choziaż ludzie tam z psami wychodzili) ale za to do każdej jadłodajni nie ma problemu. Nie mieliśmy tez większych problemów z kwaterą tylko dwie osoby nam odmówiły a jechaliśmy w ciemno :cool1: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jakoż iż ja doświadczona... mogę ci zaoferować obrączki ze stali chirurgicznej (u mnie) lub sygnety z czachami- też u mnie [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Domi.... nie chajtaj sie z tym facetem..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zobacz jaki on przystojny, umięśniony, dobry, pomocny, cierpliwy, kochany ... czy o TAKIM mężu marzyłaś??? [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a pozatym chciałam Ci rzec że ja też Cie kochom ... wyjdziesz za mnie [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] haha obrączki ze stali...........będe się czuła jak w robocie hahaha dziękuje Ci normalnie ;) pomyśle o tych z czachami one takie w naszym stylu :evil_lol: wiesz co przekonałaś mnie nie chajtam się weź mnie i katuj, bo nie o takim mężu marzyłam co mnie kocha tylko o takim co mnie nie kocha buuuuuuuhahahahhaha za Ciebie to nie wyjdę bo sie nie zmieszczę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a wiesz ze w sumie i ja KCM :loveu: :loveu: taki zdrowy lesbijański ;) związek możemy stworzyć hahahhaha [quote name='Siostra']Taaaa, bo po Tobie na pewno nie A propos narzeczonego: trochę podobny do Bossa Bruce'a Springstina tak z profilu[/quote] no nie ja przy nich jak szyneczka na ruszcie hahahha eeeeeeeeeeeeeeeeee bardziej podobny do mojego NARZECZONEGO hahahha ;) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]ja myślałam ,że to do Roberta będzie się kolejka laseczek ustawiać ...no ale on taki...a tu do Ciebie wala tłumy ...wiem coś o tym z GG....KCM[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] wiesz każda kobieta się mnie boi i sie nie dziwie, że pod pretekstem mej osoby looknie se za kogo to się chowam na całe zycie ;) :evil_lol: KCM:loveu: [quote name='basia2202']może Szpilkowa atrakcyjniejsza dlatego do niej wszyscy tak drzwiami i oknami hehe[/quote] wiesz atrakcyjna bo bezpieczna to już nie baba to pseudopies ;) [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]........o widziałam jakiegoś osobistego narzeczonego( no no no fiu fiu fiu), który chciał dogonić szpilke??????[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred].....i co? czy w końcu mu sie to udało????[/COLOR][/B] [/quote] hahhahaha ładnie gwizdzesz ;) udało mu się cholercia bo ona zwolniła i łaskawie na niego poczekała :shake: :roll: :evil_lol: dobra witam czule idę zrobić kawe i obrac pyry
-
[quote name='dealer']alez Dominiko:crazyeye: ja nie sugeruje zes ty brudna i zaniedbana:diabloti:[/quote] nie no z podpachy mi czasem wali ale wtedy udaje, ze nie czuje i że to nie ja :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dobra mam narzochumor i chyba musże opuścić ta pieczarę zła bo zaraz się rozbrykam Aloha Dilerko do jutra :cool1: czekam na pstryki :multi:
-
[quote name='dealer']jako ta dziewica:crazyeye: :evil_lol: [/quote] no oczywiście ja w czystości trzymana do ślubu :loveu: :diabloti:
-
[quote name='Maga100'][B]kosztowało mnie to wiele i teraz dojść do siebie nie mogę :cool1: :cool1: :cool1: [/B][/quote] no nie ta teraz mi tu dochodzi :p :p :diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]a ja to mam już za soba ...i chyba nie przyznam się ile lat temu to było:oops:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] haha no jak to to było wczoraj :multi:
-
[quote name='dealer']umiesz sie rumienic?:cool3: poka poka poka jak sie rumienisz:diabloti:[/quote] no weź nie zawsydzaj mnie bo spłone :diabloti:
-
[quote name='basia2202']gratulacje również! narzeczony przystojniacha! :p i nie doołuj się;) trza się cieszyć:) a pomóc, nie pomogę... bo ja też niedoświadczona jeszcze ;) my też zaręczeni... od czasu jakiegoś... ale ślub dopiero w planach ciut dalszych... także z obrączkami nie doradzę :shake: mam też pytanko... a propos Waszych wakacji nad morzem... widziałam tam gdzieś fotę z Rozewia... byliście może w Jastrzębiej Górze albo okolicach?? bo my jedziemy właśnie do Jastrzębiej i chciałam zapytać, jak tam wygląda wprowadzanie piesów na plażę... nie sypią mandatami? bo widzę, że Szpilucha wyciekała się za wszystkie czasy :) są jakieś znaki zakazowe dl piesów przy wejściu na plażę? zdjęcia Szpileczki superowe! zwłaszcza to z piachem latającym:) normalnie jak pustynna burza :evil_lol:[/quote] ah moj przystojniacha :loveu: dziękuje za próby pomocy ;) my byliśmy w Karwieńskich Błotach i tam z psami normalnie możesz wchodzić są to plaże nie pilnowane w JG są chyba zakazy jak byliśmy na Rozwiu to tam weszliśmy jednym wejściem z psem. Mijająć JG widzieliśmy znaki z zakazem w Karwi zakazy. KB są z 10km od JG móże tam jednak wylądujcie :roll: no chyna, że znacie niestrzezone plaże tam nie powienno być problemu ;)
-
mmmmmmmmmm masz otwarte wrota dla mnie no nie wiem zarumieniłam się normalnie :diabloti:
-
[quote name='paula_z']Buhahaha :roflt: Świetna mina R :evil_lol:[/quote] to zacięcie :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]wiem że Patka zamawiała jakieś obrączki ale zabij ...nie wiem jakie:cool3:[/I][/B][/COLOR][/FONT] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]REWELACJA fota Roberta i Szpilki:multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/I][/quote] bede szukac wytrwale ;) hihihi oni cały wyjazd tylko razem i razem w tej wodzie sie moczyli :roll: nie wiem w sumie po co pojechałam z nimi AAAAAAAAAAAA wiem po NARZOPIERŚCIEŃ :multi: [quote name='Maga100'][URL]http://images28.fotosik.pl/49/a2ce016fe4eaacd8.jpg[/URL] [B]czy ona w końcu nauczyła się pływać? :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]Witaj droga mła, zdjęcia cudne niestety :shake: [/B][/quote] wydaje jej się, że umie z moich obserwacji wynikało, że 1. unoszą ja fale 2. wypiera ja woda :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: witaj mła droga, przeszło Ci to przez usto a raczej palce :crazyeye: :crazyeye: no nie mogę :evil_lol: :evil_lol: thx [quote name='dealer']napawaj sie kochana tym momentem:diabloti:[/quote] no włąsnie ide sie tym momentem napawać w samotnosci będe się delektować czy dilerowac już sama nie wiem tak mi szumi moment w głowie ;)