Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. czesc schizofredki nie no nie moge scurecki zdominowały Axe tak stoi grzecznie i jakby przestała oddychac coby biełej ferajny nie zdmuchnąc :P [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/sps/130818.jpg[/URL] hmmmmmmmm hmmmmmmmmmm taki jezyczek sie normalnie rozmarzyłam :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img077.jpg[/URL]
  2. hmmmmmmm niebianskie foty obłędne :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: secrbul pierwsza klasa :loveu: :loveu: :loveu: wpadnięta Asherka nic nie mówi czyżby to był czyżyk hahahhaha
  3. trzymaj się dilerowa kobieto :D Proxy bowski Bartek to szczęściarz a wogóle to czesc porymujemy muszę mózg potrenować ;) nie żebym lubiła tu zagladać [FONT=Book Antiqua][SIZE=1](wazelina leje sie po ścianach ;))[/SIZE][/FONT]
  4. hej Larwo :diabloti: pani krawcowa 1:0 dla niej ;) coś TZ mi brzdąkał że chyba będzie jechał na jeden dzien do Jastrzębia i jak będzie możliwość to bym sie z nim zabrała :cool1:
  5. ale burza i to chyba największa nad Piką hahaha wali mi w okna deszczem nawet nie moge pstryknać foty [IMG]http://images28.fotosik.pl/66/2543a2a734c50440.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/66/140b56d8fed2660e.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/66/edd6523467c804c2.jpg[/IMG]
  6. teraz troche psów czyli jak Telma [IMG]http://images23.fotosik.pl/66/86be33dd59ece943.jpg[/IMG] i Szpilka w krzywym stały domku [IMG]http://images24.fotosik.pl/66/2487ac79a70e8437.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/66/f2dc3c18dedfafaa.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/66/e9b81cc644ce9af4.jpg[/IMG]
  7. Esina w biegu [IMG]http://images28.fotosik.pl/66/26f887761b4ab2d8.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/66/554bb83d4d821f5a.jpg[/IMG] Fidżi [IMG]http://images24.fotosik.pl/66/252f6edc2f04f8ed.jpg[/IMG] Estelia kolejna moja piękna [IMG]http://images24.fotosik.pl/66/94780ca44a7e4b8d.jpg[/IMG] i to tyle koników jak ktos chce jeszcze to moge coś wstawić to były Klacze i ogiery czystej krwi arabskiej - Silent Sale nie zostałam niestety na aukcji byłam tylko na pokazie :(
  8. Diament :loveu: [IMG]http://images24.fotosik.pl/65/49c8269b285b60f3.jpg[/IMG] Elżbietka :loveu: [IMG]http://images27.fotosik.pl/66/24c7da02072b1aeb.jpg[/IMG] pani [IMG]http://images30.fotosik.pl/65/67043d4e6c952a14.jpg[/IMG] mina prezentera obłędna klacz Esina [IMG]http://images29.fotosik.pl/66/d714712f32df858b.jpg[/IMG] przepiękna maszyna do kochania Fidżi :loveu: taka mięsista jak moja maszynka :loveu: [IMG]http://images29.fotosik.pl/66/a5e11c0d90170318.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/66/5304c3407670c363.jpg[/IMG]
  9. mmmmmmmmmmmmmm rum z totatola i citrinka mniaaaam a więc (tak wiem nie zaczyna sie od więc) byłam na aukcji koni arabskich w janowie podlaskim. to był mój bład bo znowu marze i tesknie do czworokopytnego araba :placz: moze kiedys będe miała więcej czasu i dostane od tza kunia :cool1: a narazie zadawalam się fotografiami [IMG]http://images27.fotosik.pl/66/7c271a9a6ba63377.jpg[/IMG] mój idol :loveu: czyli pan co ma 40 do setki hahha sam tak powiedział [IMG]http://images28.fotosik.pl/65/881608c59e462399.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/65/25d3b82b8604cb1a.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/65/25ec7c1b1ecffe07.jpg[/IMG]
  10. zdjęcia [IMG]http://images30.fotosik.pl/65/8c95e6dcd0792189.jpg[/IMG] uśmiech dla mnie od kłonika [IMG]http://images26.fotosik.pl/65/5ed0608dc4c4b4a9.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/65/d698b8ebf067543c.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/65/35b30c452ad08132.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/65/42e177ee4255cb71.jpg[/IMG]
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]o masz.... przeoczyłam.... maupa... musiałaś mnie łapnąć na czytaniu bez zrozumienia [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]a kto mnię łapa na literówkach ....hmmm no kto .......[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]aaa ONI[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] lowiuje Was i zostawie to tak :P [quote name='Kate I Luka']Dominiczko... z nadzieją zaglądam na jakieś DEBEściackie fotki a tu niet:shake: Wstaw no coś ku uciesze oczętom moim :p[/quote] wstawie wstawie KIEDYŚ :evil_lol: [quote name='madzia i medor']Witam Panią pracującą:p:p:p:lol!:[/quote] heloł [quote name='Alicjarydzewska'][LEFT][COLOR=red][FONT=Arial][B]Witamy [COLOR=blue]Cię [COLOR=red]Dominisiu[COLOR=blue]......[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][COLOR=blue] [RIGHT][/COLOR][/COLOR][SIZE=5][COLOR=red]M[COLOR=blue]Y:eviltong:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/RIGHT] [/quote] lowjuje berdziej :P Alisiu :diabloti: [quote name='dreamer'][CENTER][COLOR=indigo]Dobry wieczór Dominika! [/COLOR][/CENTER] [/quote] hej Schizofretko :multi: [quote name='bonita']Cze:loveu: tu Twoja śliczna siostrzyczka:diabloti:[/quote] czesc młua piekna i powabna [quote name='anetta']Helouuuu :razz:[/quote] miauuuuuuuuuu [quote name='Ka-ka']ja rozumiem, że zdjęć Szpili w kajaku nie bedzie...ale jakieś inne CHYBA będą??? :mad: debe...OBIJASZ się :razz:[/quote] obijam się regularnie kijem od beksbola dla zdrootności ;) [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].witam Cię pourlopowo!!!!!!!!!![/B][/COLOR] [/quote] hej hej hej [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]debe [/B][/COLOR][/FONT]:cool3::cool3::cool3:[/quote] clockowa :cool3: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:sistersjo mła.....:loveu:....nie pracuj tyle......:cool1:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] HEJ sista własnie rum z totatola się robi
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]TEN??[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak TEN hahahha [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]zapewne ...TEN;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ten i zaden inny :diabloti: [quote name='olcha']Nie...chociaż jakbym trafiła akurat na tą chwilę kiedy byłaś świeżo po to pewnie byś mnie znielubiła :lol:[/quote] raczej zacałowała no coś Ty wiesz jakie szczescie to by dla mnie było mogłabym odrazu się pochwalic a tak musiałam czekac ;) [quote name='Agga'][COLOR=darkgreen][B]Bo ty się już dawno do mnie nie odezwałaś chlip:shake: Szpila zrób z nią porządek[/B][/COLOR][/quote] o ni eni enie niech Szpila mnie nie porzatkuje ;) [quote name='evaxon']a ja cie nie lubie bo ja tez chce na wakacje a z ciebie taka babcia o! sama jezdzi a mnie na marne kolonie tygodniowe z matka wyslaly witaneczko[/quote] nie marudz jak Ci dobrzew wnusiu moja ja musiałam jechać zmarszczki prostowac no wiesz te latka ;) hejka:eviltong: [quote name='agabass']Hej urlopowiczko wypoczęłaś chociaż, czy melanżowałaś.[/quote] eeeeeeeeee jakby to powiedzieć był oodpoczynek przez melanż ;) [quote name='Maga100'][B]nie powiem, choć ciśnie mi się na usta [/B] [B]to nie patrz. ale WSTAW!!!!! [/B][/quote] hłe hłe ciekawe co Ci sie cisło na twe wargi delikatne ;) oki zaraz cuś wstawie boshe jak ja się ciesze ze ty mnie tak kochasz bezgranicznie :P [quote name='Asiaczek']Witaj Debe ze starym Narzeczonym i starym Narzopierścieniem... Ja tak się troskałam ze względu na Ciebie, of kors! Pzdr.[/quote] heheheh witaj Zatroskana jak wracałam z wakacji to jechałam koło Ciebie jak się okazało mój luby pracuje niedaleko od Cię [quote name='paula_z']W życiu nie zgadnę :evil_lol: Dominisiu spacerek psiowy + browar? jutro/dziś? [/quote] heheh no wiem, że nie zgadniesz to totalnie nie do zgadnięcie ;) hahahhahahahha nie czyta nie czyta nie miałam czasu w weekend mam nadzieje ze w ten bedze miec troche wiec może w ten sie spotkamy :P a musimy bo juz idzie coś for u i w czwartek powiennam to mieć :P [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]witaj o zapracowana....[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]mam nadzieję ze powrót do pracy nie był zbyt bolesny ....mła też to czeka ...ale od 1 września ...laba [/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] zaczyna się MEKSYK jeden plus skończyłam (chyba) czesć papierków ale dziś TZ doniósł mi kolejne aaaaaaaaaaaaaa i zaraz robie rum i totatole i spadam sie zaznajamiać och musze być bogata MUSZĘ [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]debe.... robisz nadgodziny cy cuś??? [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chooo nooo tu[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no dyżuruje w kuchni hahahhaha [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:no przeca napisała.......[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]*************************************************************************************[/COLOR][/FONT][/B][/I] Ale jak juz wróciłam do domu to postanowiłam iść na całość i jutro od 8 do 18 w robocie i pojutrze od 10 - 18 w robocie :roll: ***************************************************[/quote] dziękowac :multi: ;)
  13. [quote name='BBeta']Hej, już jesteście :multi: mam nadzieje, że przywiozłaś ze sobą dużo świetnych fotek :cool3:[/quote] hłe hłe znacznie mniej niz z nad morza mam fot i monotemetyczne czyli mój pies hahahahha [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]widać że debe wróciła... buszująca po blożkach :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] właśnie sie kończy latanie po............dzwonił kolega,że jedzie już jest i mam mu otwierać boshe dopiero co sie rozstaliśmy po wspólnym urlopowaniu a ten mi to juz wali do drzwi :evil_lol: :evil_lol: ciekawe czy zgadniecie który :diabloti: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:ubijaj ...pozwalam na wszystko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hłe hłe Alu ;)
  14. faktycznie Prestonek zrobił się ciut WIĘKSZY :loveu: :loveu: :loveu: pikny jest :multi: :multi: :multi:
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ależ [SIZE=5]DOMINISIU[/SIZE]....:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak ja sie stęskniłam :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] tak jasne i oczywieście Magdalenko :diabloti:
  16. i jak doszłaś juz w strone tego światła czy jeszcze idziesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: heloł mówie grzecznie :diabloti:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:o witanko mła SIS [COLOR=darkorange]Dominisiu[/COLOR]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] no i muszę ubic własnorecznie :cool1: :diabloti: :evil_lol:
  18. hello Schizoofredki :diabloti: Drimerko foty pt woda debesciarskie :multi: :multi: :multi: a propo kolega mi przeszedł juz do 5 planszy w mojej schizogrze :multi:
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]do końca wakacji jeszcze hoho.... jest szansa :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witaj DOMINISIU :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] juz nie dla mnie Madziuniu :diabloti:
  20. [quote name='asher'][SIZE=1][COLOR=lightblue]Obroniłaś się???[/COLOR][/SIZE] :mad:[/quote] :errrr: Asherka wpadła i o temety tabu porusza ;) LUNIASTY POTWORZE ŻYJ DŁUGO JAK MOŻESZ A MOŻE JESZCZE DŁUŻEJ I WESZCE WCIĄŻ DOKUCZAJ. NAWET NIE WIESZ ILE TO RADOŚCI DLA GALERYJKOWYCH GOŚCI Spóźnione ale szczere :tort: :BIG: :new-bday: hahahhahahahha
  21. Heloł Przekrety ;) i odkrety hahahahhahahahaha
  22. czesc sisterko bardzo stylowe fotografie :loveu: buziaki dla Ozzulińskiego :buzi: śniłaś mi sie Ty i Twój pies morderca zostawiłaś go u mnie jak się obraziłaś.......... pojechałaś na ślunsk a mnie został Ozzy :multi: :multi: :multi: czy te kwiaty sa for me a nawet jak nie to ja je sobie przywłaśzczamm piekne kwiaty siostro :loveu: dziękować naprawde nie trzebabyło :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://images30.fotosik.pl/61/f326f4de581a7f56.jpg[/URL]
  23. czesc Larwo :loveu: [quote name='clockwork'] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=green][B]Rafałku... a jak piesek robi języczkiem ?? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu::loveu::loveu:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=6540422[/URL] [/CENTER] [/quote] ale kwadratowy jezyk lalalalla lalallaa [quote name='clockwork'][CENTER][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Arial][B][URL]http://images24.fotosik.pl/61/8977a8a7e729296b.jpg[/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/quote] fajnie Klocek wygląda w Twoim pasku hahahahhahahaha
  24. jestem wróciłam, wypoczęta opalona, zadowolona ze "starym" NARZECZONYM i z psem total zmęczonym. Właśnie skończyłam prace papierowo-porządkowe czyli mam luz do poniedziałku w tym temacie. Ale jak juz wróciłam do domu to postanowiłam iść na całość i jutro od 8 do 18 w robocie i pojutrze od 10 - 18 w robocie :roll: jak to sie nazywa :diabloti: zdjęć z wakacji nie wstawiam bo juz na foto patrzec nie moge na swoje foto ofkors :evil_lol: [B]*luthien*[/B] staram się manualnie nie zawsze to mi wychodzi :placz: ale wydaje mi się,ze manualne są ostrzejsze :p [B]ASHERKO[/B] Ty moje POCIESZENIE :diabloti: :evil_lol: dziękuej za tak MIŁE słówko :mad: :evil_lol: [B]OLCHA [/B]:mad: :mad: :mad: :mad: nie bede tego nawet komentować. Moze jeszcze powiesz, że mnie widziałaś jak ostatnio i nie podeszłaś..............:diabloti: [B]Agga[/B] jak Cie nie kocham jak mogłam sie odzywać jak mnie nie było hahahha [B]Asiaczku[/B] Wariacie wróciłam ze "starym" pierścieniem i "starym" narzeczonym i nowego nawet nie szukałam [U]WIADOMOŚCI Z WAKACJI[/U] [COLOR=darkred]Szpilka pływała w kajaku[/COLOR] :multi: niestety nie mam zdjęć bo nie wziałam aparatu ze względu na możliwość pójścia na dno naszego kajaka - to Szpili pierwszy raz :evil_lol: co więcej w drugim kajaku płyneła Telma i Szpilka do niej przechodziła przez kajak jak bylismy blisko :multi: tak sie Szpili to kajakowanie spodobało, że jak zasneła to ja dostałam zawału jak zaczeła chrapać mój pirat :loveu: :multi: dochodze do wniosku, że Szpila jest jedna jedyna i niepowtarzalna. W tym roku [B][COLOR=darkred]nie [/COLOR][/B]spadła ze skały, nie wpadła na rowerzystę, nie zeskoczyła ze skarpy, nie utopiła się, [COLOR=darkred]WAKACJE ZAKOŃCZONE SUKCESEM[/COLOR] :evil_lol:
  25. [quote name='AśkaK']dbsst, przestań Szpilę tymi sterydami faszerować bo już jej ślipia na wierzch wyłażą!;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] dobrze ma droga przestane faszerowac Szpile zaczne siebie ;) w końcu nie mogę wywalić tylu sterydów ;) i jeszcze coś przemyce i jadziemy dalej na wakacje ;) [IMG]http://images28.fotosik.pl/53/3ba78a10a2b81f6f.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/54/3bb6b0647fcd6bf0.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/54/bfaf2717a7286880.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/53/54b849db41724ca4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...