-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]uwielbiam oporne :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a czy i mnie siłą weźmiesz czy tylko kocyk :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja tysz... robota nie zając ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]musisz to sie.......[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=palegreen]wyeać [/COLOR]:diabloti:[/quote] no moja to napewno nawet żółw jest szybszy od moich chęci :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Aaaaa, to ja myślałam o zupełnie innej. A co do zaległości - zrób ognisko i... po robocie!:lol: Pzdr.[/quote] hahhahahha to jest myśl ale spoko do 20 MUSZĘ skończyć więc jest szansa, że znowu zaraz zagoszczę na dg
-
ale Ty się upodabniasz do włascicielki suczy czyli do schizoofretki Drimerki [SIZE=1](tak se zpolszczam i oooooooo)[/SIZE]
-
[quote name='Asiaczek']Przecież to tylko [I]man[/I]... W takiej robocie, co Ty wiesz, a ja się domyślam? Czy w zupełnie innej? Pzdr.[/quote] no tak masz racje to trzynożna istota :shake: w papiurkowej :placz: czyli tej co najbardziej w świecie nienawidze :placz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]czuje ironie w twym poście :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] że co nie znam nawet takiego słowa :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaaaa... ta.. ten z pralki :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a po twój za[COLOR=palegreen]ci[/COLOR]psiony też przyjade - odbiore siłą :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hahahhaha wpadaj i obiecuje, że będe stawiać opór :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie znikaj... bo sie z Tobą nie chajtne :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] będe musiała :placz: mam dużo zaległości w robocie :placz:
-
[quote name='Asiaczek']To ci się chyba nie uda....:evil_lol: Pzdr.[/quote] co z tymi pyrami................ myslisz, że mnie podpuszcza :crazyeye: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie TEN... TEN został u Ciebie .... zabiore jej zastępczy... :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] TEN kocyk co u Ali w pralce zostawiłaś że TEN jest u mnie wiem cały podarty i zacipsiony hahahhahaha
-
WY czyli i TY jesteście schizoofretki nie tylko Axa ps kołomnie mieszka Axa taka jakaś szczeniakowata suńka :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
[quote name='Vectra']jedź do salunu ;) i pomacaj obrączki na żywo , kolosalna jest różnica między zdjęciami i realem :)[/quote] to nie ma bata żebym nie pojechała. Z tym ,że muszę znaleźć sklepy w necie najpierw gdzie maja mój typ a dopiero potem podróżować. [IMG]http://images30.fotosik.pl/52/f0566592cba01699.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/51/d495792d9d4c379d.jpg[/IMG] chce juz powstawiać wszystkie zdjęcia wakacyjne i zniknać znowu z DG aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]bo co :grins::grins: :eviltong::eviltong::eviltong: przyjszłam zabrać jej kocyk :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahah TEN kocyk :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zgadłaś....to JA!!!!! :multi::multi::multi: ciekawe po czym wniosłaś [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wygoń mnie :cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zostań Twoje obecność napawa mnie radością :multi:
- 78403 replies
-
a Ty gdzie Ale mi tu zajmujesz siu do domu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:eviltong::eviltong: [FONT=Arial][COLOR=blue][B]wygoń mnie... bo czas do czarnuchów wracać...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zgadnij kto pisze spod nicka Ali :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hłe hłe niech pomyśłe MOJA PRZYSZŁA ŻONA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek'] Debe, Debe, Debe przyszła z wizytą!!! Ależ to dopiero niespodzianka!!!!:loveu::loveu::loveu: Jeszcze raz gratuluję wspaniałej otoczki (sama wiesz, czego) i życzę Wam (sama wiesz, czego)...Takie informacje, jak Twoja, mogę czytać codziennie, wiesz? [/quote] hahhaha wariatka ;) dziękuje Ci za sama wiesz co :multi: :buzi: czekam i zapraszam :multi: :multi:
-
[quote name='paula_z']Ja też tylko weekendy, bo też praca :roll: Nie wiem, jak Debe, ona prędzej na Ślunsk się wybierze, niż z nami do pubu ;) :evil_lol:[/quote] swięte słowa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja mam do pierwszego września weekendy zajęte ale wieczorem why not
-
i znowu...............................wakacje.................... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/51/02370ca042223777.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/52/88e5e539dd3774fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/51/baf5ed96b7baa763.jpg[/IMG][/URL] czasem i Szpilka pada :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/52/5820b391ee29fe2c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu:bosh...jedno ciało ...jedna dusza....;).....dobra ide na 3kącik:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hahhahha pieszę się na ;) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]byłam,:diabloti: [/B] [B]przeczytałam.....stronke polecona przez Vectre obejrzałam......i całkiem ładne rzeczy tam sa......[/B] [B]O milosci kobiecej tez poczytałam i o obieraniu pyrów po slubie:loveu: [/B] [B]i juz znikam...........[/B] [B]milego[/B][/quote] pojawiam sie i znikam i zniakm ;) tyż widziałam i to dawno dziś znalazłam kolejne obrączki 15 koła jedna hahahahhaa [quote name='Asiaczek']Hahaha, po ślubie nie tylko pyry będziesz obierała dla dwojga... No, chyba, że Twój Robert jest rzeczywiście tak kochany, dobry, uczynny, pomocny itp., jak to opisujesz... Sie zobaczy.:lol: Pzdr.[/quote] na szczęscie to on obiera pyry dzis była przypadek losowy i mam nadzieję, że po ślubie też tak zostanie ;) no w sumie znam go 20 lat więc chyba po ślubie się nie zmieni odrazu w krwistego drania :roll: zobaczymy ;) [quote name='paula_z'] :grin: Wyjęłaś mi to spod palców ;) :evil_lol: Cześć Wariatko :loveu:[/quote] u rąk czy u kulasów :diabloti: heloł schizofredko :diabloti: [quote name='agabass']Gratulacje [B]Debe[/B] a kiedy dokładnie ślub gdzie, bo zamierzam przyjść, chyba, że już był :-o . No to teraz dopiero legalizacja bedzie. Fotki z nad morza super. Szpilka jak zawsze słodkości. Buziak[/quote] dziękuje Baskowa Ago :D hahahaha data jeszcze nie podana do oficjala bo jeszcze sie zastanawiamy czy to bedzie w gronie naj czy to jednak będzie duża impreza pt ślub ;) heheh legala na 100% dzięki ;) czemu nie mam twego gie eeeeeeeeeeeee??
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]mnie w to nie mieszaj... mnie TAM nie bedzie :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] chyba że jednak wyjdziesz za mnie :loveu::loveu::loveu:[/quote] ano niech będzie wyjdę tylko schudne cobyś mnie mogła zasłonić żebyśmy mogły jedno ciało tworzyć :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']HHello from England :evil_lol:[/quote] no prosze juz polskiej mowy nie zna a dopiero przyjechała tfu przyleciała do tego Lądka Zdrój :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jehowy [/B][/COLOR][/FONT]:diabloti:[/quote] Magdaleniu nie obrażaj jedynego światka co nam chce światkować :mad: [quote name='Alicjarydzewska']:p[FONT=Arial][COLOR=red][B][I]no....nareszcie ktoś mnie chce.................................za świadka:razz:[/I][/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:maupa:eviltong::eviltong::eviltong:...predzej koronnym[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] światkiem konnym ;) a cóż my mamy z Magdaleną siodła wkładac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]debe... zazdrośnaś że Tobie nie lejemy hektolitrów wazeli :cool3::cool3::eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahah o nie nie nie jak mnie NARZECZONY z obca wazeliną nakryje to jeszczes się rozmyśli tak jest gitarrra :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: :eviltong: :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]:eviltong:pieszczocha....:evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] mmmmmmmmmmmmm wprawiam się przed TĄ NOCĄ :evil_lol: :evil_lol: