Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]uwielbiam oporne :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a czy i mnie siłą weźmiesz czy tylko kocyk :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja tysz... robota nie zając ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]musisz to sie.......[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=palegreen]wyeać [/COLOR]:diabloti:[/quote] no moja to napewno nawet żółw jest szybszy od moich chęci :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Aaaaa, to ja myślałam o zupełnie innej. A co do zaległości - zrób ognisko i... po robocie!:lol: Pzdr.[/quote] hahhahahha to jest myśl ale spoko do 20 MUSZĘ skończyć więc jest szansa, że znowu zaraz zagoszczę na dg
  3. ale Ty się upodabniasz do włascicielki suczy czyli do schizoofretki Drimerki [SIZE=1](tak se zpolszczam i oooooooo)[/SIZE]
  4. [quote name='Asiaczek']Przecież to tylko [I]man[/I]... W takiej robocie, co Ty wiesz, a ja się domyślam? Czy w zupełnie innej? Pzdr.[/quote] no tak masz racje to trzynożna istota :shake: w papiurkowej :placz: czyli tej co najbardziej w świecie nienawidze :placz:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]czuje ironie w twym poście :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] że co nie znam nawet takiego słowa :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaaaa... ta.. ten z pralki :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a po twój za[COLOR=palegreen]ci[/COLOR]psiony też przyjade - odbiore siłą :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hahahhaha wpadaj i obiecuje, że będe stawiać opór :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie znikaj... bo sie z Tobą nie chajtne :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] będe musiała :placz: mam dużo zaległości w robocie :placz:
  8. [quote name='Asiaczek']To ci się chyba nie uda....:evil_lol: Pzdr.[/quote] co z tymi pyrami................ myslisz, że mnie podpuszcza :crazyeye: :evil_lol:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie TEN... TEN został u Ciebie .... zabiore jej zastępczy... :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] TEN kocyk co u Ali w pralce zostawiłaś że TEN jest u mnie wiem cały podarty i zacipsiony hahahhahaha
  10. WY czyli i TY jesteście schizoofretki nie tylko Axa ps kołomnie mieszka Axa taka jakaś szczeniakowata suńka :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  11. [quote name='Vectra']jedź do salunu ;) i pomacaj obrączki na żywo , kolosalna jest różnica między zdjęciami i realem :)[/quote] to nie ma bata żebym nie pojechała. Z tym ,że muszę znaleźć sklepy w necie najpierw gdzie maja mój typ a dopiero potem podróżować. [IMG]http://images30.fotosik.pl/52/f0566592cba01699.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/51/d495792d9d4c379d.jpg[/IMG] chce juz powstawiać wszystkie zdjęcia wakacyjne i zniknać znowu z DG aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]bo co :grins::grins: :eviltong::eviltong::eviltong: przyjszłam zabrać jej kocyk :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahah TEN kocyk :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zgadłaś....to JA!!!!! :multi::multi::multi: ciekawe po czym wniosłaś [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wygoń mnie :cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zostań Twoje obecność napawa mnie radością :multi:
  14. a Ty gdzie Ale mi tu zajmujesz siu do domu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='Alicjarydzewska']:eviltong::eviltong: [FONT=Arial][COLOR=blue][B]wygoń mnie... bo czas do czarnuchów wracać...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zgadnij kto pisze spod nicka Ali :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hłe hłe niech pomyśłe MOJA PRZYSZŁA ŻONA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='Asiaczek'] Debe, Debe, Debe przyszła z wizytą!!! Ależ to dopiero niespodzianka!!!!:loveu::loveu::loveu: Jeszcze raz gratuluję wspaniałej otoczki (sama wiesz, czego) i życzę Wam (sama wiesz, czego)...Takie informacje, jak Twoja, mogę czytać codziennie, wiesz? [/quote] hahhaha wariatka ;) dziękuje Ci za sama wiesz co :multi: :buzi: czekam i zapraszam :multi: :multi:
  17. [quote name='paula_z']Ja też tylko weekendy, bo też praca :roll: Nie wiem, jak Debe, ona prędzej na Ślunsk się wybierze, niż z nami do pubu ;) :evil_lol:[/quote] swięte słowa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja mam do pierwszego września weekendy zajęte ale wieczorem why not
  18. i znowu...............................wakacje.................... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/51/02370ca042223777.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/52/88e5e539dd3774fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/51/baf5ed96b7baa763.jpg[/IMG][/URL] czasem i Szpilka pada :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/52/5820b391ee29fe2c.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:loveu:bosh...jedno ciało ...jedna dusza....;).....dobra ide na 3kącik:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hahhahha pieszę się na ;) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]byłam,:diabloti: [/B] [B]przeczytałam.....stronke polecona przez Vectre obejrzałam......i całkiem ładne rzeczy tam sa......[/B] [B]O milosci kobiecej tez poczytałam i o obieraniu pyrów po slubie:loveu: [/B] [B]i juz znikam...........[/B] [B]milego[/B][/quote] pojawiam sie i znikam i zniakm ;) tyż widziałam i to dawno dziś znalazłam kolejne obrączki 15 koła jedna hahahahhaa [quote name='Asiaczek']Hahaha, po ślubie nie tylko pyry będziesz obierała dla dwojga... No, chyba, że Twój Robert jest rzeczywiście tak kochany, dobry, uczynny, pomocny itp., jak to opisujesz... Sie zobaczy.:lol: Pzdr.[/quote] na szczęscie to on obiera pyry dzis była przypadek losowy i mam nadzieję, że po ślubie też tak zostanie ;) no w sumie znam go 20 lat więc chyba po ślubie się nie zmieni odrazu w krwistego drania :roll: zobaczymy ;) [quote name='paula_z'] :grin: Wyjęłaś mi to spod palców ;) :evil_lol: Cześć Wariatko :loveu:[/quote] u rąk czy u kulasów :diabloti: heloł schizofredko :diabloti: [quote name='agabass']Gratulacje [B]Debe[/B] a kiedy dokładnie ślub gdzie, bo zamierzam przyjść, chyba, że już był :-o . No to teraz dopiero legalizacja bedzie. Fotki z nad morza super. Szpilka jak zawsze słodkości. Buziak[/quote] dziękuje Baskowa Ago :D hahahaha data jeszcze nie podana do oficjala bo jeszcze sie zastanawiamy czy to bedzie w gronie naj czy to jednak będzie duża impreza pt ślub ;) heheh legala na 100% dzięki ;) czemu nie mam twego gie eeeeeeeeeeeee??
  20. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]mnie w to nie mieszaj... mnie TAM nie bedzie :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] chyba że jednak wyjdziesz za mnie :loveu::loveu::loveu:[/quote] ano niech będzie wyjdę tylko schudne cobyś mnie mogła zasłonić żebyśmy mogły jedno ciało tworzyć :evil_lol:
  21. [quote name='malawaszka']HHello from England :evil_lol:[/quote] no prosze juz polskiej mowy nie zna a dopiero przyjechała tfu przyleciała do tego Lądka Zdrój :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jehowy [/B][/COLOR][/FONT]:diabloti:[/quote] Magdaleniu nie obrażaj jedynego światka co nam chce światkować :mad: [quote name='Alicjarydzewska']:p[FONT=Arial][COLOR=red][B][I]no....nareszcie ktoś mnie chce.................................za świadka:razz:[/I][/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:maupa:eviltong::eviltong::eviltong:...predzej koronnym[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] światkiem konnym ;) a cóż my mamy z Magdaleną siodła wkładac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]debe... zazdrośnaś że Tobie nie lejemy hektolitrów wazeli :cool3::cool3::eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahah o nie nie nie jak mnie NARZECZONY z obca wazeliną nakryje to jeszczes się rozmyśli tak jest gitarrra :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: :eviltong: :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]:eviltong:pieszczocha....:evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] mmmmmmmmmmmmm wprawiam się przed TĄ NOCĄ :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...