-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
:hand::hand: :hand:
-
witaj jak głowa ja wstałam i czułam się wyśmienicie godzine sie spóźniłam na kurs coprawda ale to nie moja wina tak jakos wyszło :cool3:
-
czesc moja ukochana młoda damo :loveu:
-
wpadłam powiedzieć wyjazdowe HEJ :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img228.imageshack.us/img228/7793/dsc0298ge0.jpg[/URL] zajebiste zakochane zdjęcie robione przez zakochana osobe ukochanej osobie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: mmmmmmmmmmmmmmmmmmm bardzo piekne Weszko :loveu: :loveu: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]a jak dogłębnie? :cool3: [/B] [/quote] jako dziewicza nie mogę odpowiedzieć ci na to pytanie :diabloti: :oops: mmmmmmmmmmm ale lufe posiadłaś :diabloti: :lol: :lol: :lol:
-
Koniec zdjęć z nad morza :multi: a teraz ŻEGNAM SIĘ Z WAMI i IDĘ SIĘ PAKOWAĆ :hand: jadę na WAKACJE znowu :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/55/67ba37be750144ec.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Debe... Pawcio poogladał TWE fotecki nadmorskie i kazał napisać... uwaga cytuje-jak w oryginale[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][COLOR=mediumturquoise]ZAJEBISTE- normalnie zrobie jej loda :diabloti:[/COLOR][/COLOR][/FONT] [COLOR=blue][B][FONT=Arial]musze tu natrzaskać ze 30 postów do 13tej... i bedzie 1000 stronka.... ktoś chętny??? :knajpa: napiłabym sie dziś u Dominiki :evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] hłe hłe to ides e loda wypolerować na błysk coby go wstyd wiciagnac nie było :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: Pawcie jestes DOBRY CHŁOPAK :cool3: :eviltong: A WY DZIEWICE MOJE JESTESCIE STUKNIETE I ZA TO WAS KOCHAM :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: moje postonabijaczki :eviltong: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a oto komenda ZOSTAŃ wyłuczona jak widzicie do perfekcji :cool1: to dzięki mojej minie :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/55/aa15043ac6ee69a2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/55/39e2f44a2f2a5fa5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/55/744489e45a2fcd04.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/55/2c9ff6341970a521.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/55/09fc3f5829f71c30.jpg[/IMG][/URL]
-
a tu nauczam posłuszeństwa mego psa :mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/54/2e84b17b6ef1556c.jpg[/IMG][/URL] wiec MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI CI KTÓRYCH UCZE:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='bonita']Nie wstydzaj tylko fotki wstawiaj:loveu: Qurcze cały dzień walczyłam żeby nie paść gdzieś, tak mi się spać chciało, a teraz nic:shake: spanie gdzieś odlazło:placz::evil_lol:[/quote] mmmmmm fotki powiadasz może jakies mam :cool1: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/54/f790099d7834e237.jpg[/IMG][/URL] a tak serio serio zostałam tylko bowska ja [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/54/4ccb63d5a296b424.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/54/fef16f9b8c82733c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/54/c0fed4737b16e70d.jpg[/IMG][/URL]
-
ooooooooooooooj atam biadolisz ;) wstawiaj ja i już zbieram się do spania ale jutro se lookne ;) :loveu:
-
[quote name='bonita']Postaraj się więcej:loveu:duuuuuuużo więcej:loveu::diabloti:[/quote] wstydzam się [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/54/91c688059317f207.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Weszko przykro mi to mówić ale:diabloti: ...................................... zajebiste foty :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Z M O K Ł A K U R A :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
dla Magii 100 podziwiaj :cool3: i nie wcale moje pośladki ani moja saszetke :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/54/3e9d99ec75ff28cf.jpg[/IMG][/URL] [quote name='bonita']:grin:Troluś:loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/53/3ba78a10a2b81f6f.jpg[/URL] Foty jak zwykle Ci sie nie udały:shake::evil_lol: Witaj sis:multi:[/quote] nie no witaj sis wiem, że fotaski nie wyszły staram sie i wyginam a tu oooooooooooooo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/54/cd03562c452bb2c8.jpg[/IMG][/URL] zupełnie............... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/54/c2035c9176c9d9f0.jpg[/IMG][/URL] [B]N I C[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/54/3bb6b0647fcd6bf0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'][B]ja w każdym razie jestem tu wiernie i czekam na tłum :p tłum zdjęć :p [/B] [B]Nad Soliną byłam wieeeele lat temu na obozie, gdzie zakochiwałam się co 2 dni w innym, rozbudziłaś me wspomnienia :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] no nie TY KOCHLIWA BESTIO :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: KA-KA mało fot :diabloti:
-
[b] W[/b] [b]a [/b] [b]r[/b] [b]i[/b] [b]a[/b] [b]t[/b] [b]k[/b] [b]a[/b]
-
a tak w ogóle to biegłam na zbity pysk żeby odebrać tel hahahahhaha a to TY DZWONIŁAŚ coby mi wyjawic , ze u Was nie pada BUUUUUUUUUUUUHAHAHAHHAHAHAH proszę nie czytać :diabloti: :p :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Larwo nie zagaduj mnie jak gadam na DG hahahahahha i ruchy do GIE zdziwiona co hahahahhahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Drimerko Toja sis to SCHIZOOFREDKA :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
o dzi musiałam dwa pijoki z mojego doma wypędzić i jednego motylołapa ;) :evil_lol: ale jestem cała zdrowa trzeźwa :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='evaxon']hejjj zakochana z latajacym psem babciu[/quote] hekja [quote name='Ka-ka']musze się zastanowić...nie myśl, że jestem łatwa i żadne wazeliniarstwo Ci tu nie pomoże, być może Przyszła Ma Narzeczono (bo układ taki jest wybitnie obustronny ) narazie przesyłamy Ci pozdrowienia-na znak pokoju-z równie pięknie ukształtowanymi uszami [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6505/pict0250mg3.jpg[/IMG][/quote] to, że cie kocham to juz mówiłam tak :diabloti: :evil_lol: moja przyszła niedoszła ale zekająca narzeczono zakochałam się w tej focie DZI JUZ ZAPOMNIAŁAM JAKA Z CIEBIE LALA:loveu: :loveu: mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmiodzio [quote name='agabass']nie no konkrecior super foty a Szpila niczym ptak :evil_lol:[/quote] [quote name='Maga100']1. [B]a byście się zdziwiły obydwie, bo ostatnio coraz częściej melduję się w pracy na 10.00 [/B] [B]podobno człowiek im starszy tym potrzebuje mniej snu [/B] [B]2. Dominika, jaki masz fantastyczny, oryginalny plecak!!!!![/B] [B]Ja też chciałabym miec taki, ale pewnie nie ma nadziei, co? [/B] [B]3. matko, poprzewraca ci się gdzieniegdzie [/B] [B]urlop i urlop, wyjazdy i wyjazdy [/B][/quote] 1. o MATKO I CÓRKO to zajebiście sie zastarzałaś w ostatnich dniach dwie godziny wcześniej nie wiem czy mam współczuc czy sie cieszyć :diabloti: w czesniej wstajesz wczesniej jestes z nami to dobrze czy żle :roll: :roll: :loveu: ale i tak stale i wciaż nie znasz godziny 06:00 :diabloti: :evil_lol: 2. Magdo mam tak zajebisty plecak, ze nawet jabys szukała dniami i nocami to takiego nie znajdziesz :diabloti: na zamówienie szyty przez samego SZEJKA :evil_lol: 3. wiesz teraz szalejemy NARZECZONY sie jeszcze reklamuje cobym nie uciekła w ostatniej minucie :evil_lol: :evil_lol:
-
:diabloti: kobiałko nie szalej z tymi fotami :cool1:
-
kiepsciutko koleżanko KIEPŚCIUTKO :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
mmmmmmmmmmmmmmmm to trasa pierwsza klasa hahahahhahahahhaha i jak "schudłaś" :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: