-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
no o jak Ci zycie miłe się naumcie spikać :mad:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)no ja nie wiem ...jak Debe mogłaś tego nie wiedzieć ........[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Ale foty też:eviltong:....zajebiste ;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] to i TY ALA JESTEŚ ZAJEBISTA o kurcze mam konkurencje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jakie [COLOR=red]ploty [/COLOR]zajebiste ;)
-
czesc Schizofretki :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=blue][B]JA!!!! Ja jestem zajebista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [SIZE=3][COLOR=purple][B]aaaaaaaaaaaaaaaaa, ŻE JA JESTEM ZAJEBISTA tak to fakt ZGODZĘ SIE Z TOBA MA DROGA[/B][/COLOR][/SIZE] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [quote name='paula_z'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20animal/16542.gif[/IMG][/quote] aaaaaaaaaa rozbroiłas mnie jak stara bombe :evil_lol:
-
czesc sister właśnie ogladałam foty i tak sobie pomyślałam, że nie wierze iz poznałam osobiście tego zająca [URL]http://images21.fotosik.pl/378/abfabc10ee50f9d6.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sonia :loveu: :loveu: :loveu: ja kce wiecej zdjeć popierdalawki ;) musisz sie jeszcze z Sonia psotkac MUSISZ :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: WIDZĘ, Że Klocusiowi RODZINKE POWIĘKSZYŁAŚ O łeścika :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a ja myślałąm ze chcesz Pauli pleca umyć.....jak się pójdzie pławic do kanałku ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] a gdzie tam słyszałam, że tam w okolicach cuchnie podobno ktos sie nie myje :roll: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol:zaje2biste [/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images13.fotosik.pl/45/a3a9f090abff9a08.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] dziewczyny no wiem ;) [quote name='paula_z']:roflt: Nie ma deszczu, idę do Cia, umyjesz mi plecki :grins: [URL="http://images13.fotosik.pl/45/a3a9f090abff9a08.jpg"][B]http://images13.fotosik.pl/45/a3a9f090abff9a08.jpg[/B][/URL] :loveu:[/quote] musisz przynieść mi tylko zatyczki do nosa :evil_lol: :evil_lol: podlizuch ;) :evil_lol: :evil_lol: [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kawe zaproponuj Pauli- ja MAM wode :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] zajebiste foty,,... zajebiste... aaaa.... mówiłam już że zajebiste foty???? zajebioza:mdleje: ide kupic se aparat....[/quote] no bez przesady kawe będe proponowac ;) :evil_lol: że co jest zajebiste bo nie dosłyszałam :diabloti: [quote name='paula_z']:mad: W czajniczku jeszcze mam na jedną kawkę :eviltong:[/quote] to Ci starczy alebo na kawe albo na przepłukanie tego i owego wybieraj :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/66/0332c1c922a4f478.jpg[/IMG] pies zadymiony [IMG]http://images21.fotosik.pl/377/418f24f197ed064f.jpg[/IMG] Telma z ukradzionymi kąpielówkami swego jednego jedynego ukochanego :evil_lol: [IMG]http://images27.fotosik.pl/67/225522b0ca4fdb3b.jpg[/IMG] no coment [IMG]http://images13.fotosik.pl/45/a3a9f090abff9a08.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/377/f7227a7b7df8150a.jpg[/IMG] sprawca zadymienia [IMG]http://images29.fotosik.pl/67/7a33a2a5ee530b31.jpg[/IMG]
-
[quote name='paula_z']To nie ja, to ten łon :evil_lol: Oddaj mi wodę :placz:[/quote] nie oddam chce żebys cuchneła przed pójściem na striptiz ŻEBYŚ NIE MOGŁA MI STRIPTIZERÓW WYRYWAĆ :diabloti:
-
[quote name='paula_z']Już widać :evil_lol: Naprawiło się :lol:[/quote] wprowadzasz wroga propagande :diabloti:
-
[quote name='paula_z']Nie wstawiaj fot przez fotosik, bo i tak nie będzie dziś widać :angryy:[/quote] czemu?? inaczej nie chce mi się wstawiac więc zacznę jak będzie juz widać :eviltong:
-
[IMG]http://images23.fotosik.pl/66/a53d7315291be757.jpg[/IMG] poddaj się ma kochanko :evil_lol: poddaje się :evil_lol: [IMG]http://images25.fotosik.pl/66/414db78ea7428c64.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/66/35d77b57a28d4d33.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/66/2cdc03f66fab92d6.jpg[/IMG]
-
[quote name='clockwork']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: :shake::shake::shake: [FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie cierpi... i nie cierpi zdjęć wstawiac... przez fotosika [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]spokojnie.... spokojnie... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] uuuuu moje kochanie jedne jedyne sie denerwuje chodz dam :buzi: i poczęstuje :morning: :diabloti:
-
[quote name='Ka-ka'][B]debe[/B]...obiecuję, że jeśli w przyszłości zgłosicie "boksery w potrzebie",to w rewanżu zagłosuję na nie :loveu: ....a teraz [B][SIZE=7][COLOR=#ff0000]PROSIMY O POMOC !!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] Pomorska Fundacja Rottka ma szansę na karmę dla swoich psów, ale potrzeba NAPRAWDĘ DUŻO głosów! Będziemy wdzięczni za oddanie głosu i powiadomienie kogo się da z miłośników zwierząt na głosowanie na „rottkę”. To szansa na karmę dla naszych wielu psów w domach tymczasowych i hotelach!!! Jedna z naszych wolontariuszek (Nick: Joleczka) zgłosiła fundację i daje instrukcję jak głosować: a więc : wchodzimy na : [URL="http://www.krakvet.pl/forum/index.php"][COLOR=#800080]http://www.krakvet.pl/forum/index.php[/COLOR][/URL] REJESTRUJEMY sie- to konieczne i tutaj : [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=5132"][COLOR=#800080]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=5132[/COLOR][/URL] - GŁOSUJEMY UWAGA: Regulamin: 1. od dnia 1 kazdego miesiaca, do ok. 16 nalezy zglaszac schroniska ktore wezma udzial w glosowaniu 2. ok. 16 dnia miesiaca zostanie utworzona ankieta, w ktorej bedzie mozliwosc oddawania glosu na zaproponowane schronika 3. schronisko ktore otrzyma najwieksza ilosc glosow otrzyma pomoc w postaci wybranych przez niego produktow zoologicznych (np karm) o wartosci: -sumy rabatow z ktorych Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schronisku -kwoty ktora przeznaczy sklep Krakvet jako zapomoge dla schroniska 4. aby miec mozliwosc oddania glosu, nalezy zarejestrowac sie na forum 5. Glosowanie na schroniko/organizacje ktore otrzyma pomoc jest otwarte - kazdy ma prawo wziac w nim udzial. 6. Kazdy uzytkownik ma prawo oddania 1 glosu. 7. Z jednego komputera (1 adresu IP) moze zostac oddany tylko 1 glos. 8. W przypadku stwierdzenia przez administratorow faktu oddawania przez jednego uzytkownia (np o rozych nick-ach) kilku glosow, schronisko na ktore glosy zostaly oddane zostanie z konkursu wycofane. nie patrzcie, ile głosów brakuje-po prostu GŁOSUJCIE...ziarnko do ziarnka i..... z góry dziękuję :loveu:[/quote] zagłosowałam, czy można głosować tylko raz w miesiącu czy raz dziennie (leń jestem nie czytałam) [quote name='Meritt']Super fotka:)) [URL]http://images27.fotosik.pl/66/f02a78956ce9d69d.jpg[/URL][/quote] dziękować [quote name='bigos']a obiektyw do tego cudeńka? jaki?:cool3:[/quote] sigma 70-200 f2,8 :D :multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]..........se przyszłam..................[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]no no no ładnie sobie Szpilęcja poczyna..............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]he he he łapinkę podnosi dla .łatwiejszego dostępu[/COLOR][/B] [/quote] bo ona takla łatwa jest ta moja Szpidoopeczka ;) [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]buuuhahhahha ale mu sie nadstawiła[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/happy/25378/"]http://images23.fotosik.pl/66/b12bff8223ba97f5.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]tak mi rób, tak mi dobrze[/B][/COLOR][/FONT][/quote] gprsze ale JEJ sie nadstawiła ;) :evil_lol: [quote name='Vectra']sex , normalnie sex [URL]http://images23.fotosik.pl/66/b12bff8223ba97f5.jpg[/URL][/quote] dziki namiętny bez opamiętania :multi: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]a ugryź ty mnie Telma w cycka [/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images27.fotosik.pl/66/f02a78956ce9d69d.jpg"][/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] też chcesz :razz: :-o :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]nie widze komu się nastawiła bo tam są siakieś emotki [/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] hle hłe zgaduj komu sięmogła nastawic nie mnie ;) [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to to zakichane linkowanie fotek [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ojoj jak moje biedactwo kochane nie lubi linkować :diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]nie marudzi......emotki fajne ...poogladałam ...a jeśli biega o psy ...to pewno ci chodziło o telme ...to ONA [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] właśnie to ONA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hej i czołem wstawie jakieś zdjęcia i chyba spadam :shake:
-
[quote name='evaxon']jak bys robila ostre foty to bym widziala ze to drzewo :shake::shake::shake::shake::roll::evil_lol:[/quote] poprawię sie słowo te zdjęcia maja jakosc hmmmm WYSOKOOKTANOWĄ już :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='anetta']I co? dobry był łosoś? Hhhaha, [B]ja na ogierze[/B] :evil_lol: Kronos się zwał.[/quote] no pięknie ogiery Pani w głowie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: łosos pierwsza klasa polecam ja uwielbiam mniaaaaaaaaaaaaaaaami :sabber: [quote name='evaxon'][URL]http://images23.fotosik.pl/66/b12bff8223ba97f5.jpg[/URL] buahahhahahaha jaka mina:evil_lol:[/quote] no co klasyczna kaczucha szpilucha
-
[IMG]http://images25.fotosik.pl/66/2f97e5fea3d3ba4c.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/66/a98059f6644584f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/66/f02a78956ce9d69d.jpg[/IMG] :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images23.fotosik.pl/66/b12bff8223ba97f5.jpg[/IMG]
-
daj daj daj [IMG]http://images30.fotosik.pl/66/63276b2912ce7c87.jpg[/IMG] GO [IMG]http://images29.fotosik.pl/66/de4d3c7e09eb1f19.jpg[/IMG] były psy i nie ma psów [IMG]http://images24.fotosik.pl/66/c39648a0a886b9c0.jpg[/IMG] łosoś z grilla :sabber: [IMG]http://images27.fotosik.pl/66/13a68c4a8061031b.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B];)....no to jest supcio...[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images29.fotosik.pl/66/dad1eb2d4aa69f14.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]oć na Vajecny sen [/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] ubieram kiece i lece :evil_lol: [quote name='evaxon'][URL]http://images29.fotosik.pl/66/dad1eb2d4aa69f14.jpg[/URL] Szpila chce zabic "łatke" kamieniem:placz::placz:[/quote] to nie kamien to UKRADZIONE osobiście drzewo z podpałki :mad: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B][URL]http://images24.fotosik.pl/66/f33d317431dddf9c.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuhahahha... Szpila zdziwiona że ją wy.. tentego... wykręcił :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Klocek wczoraj spotkał boxerke na spacerku- ale przy jej prędkości i zajawce mojego aparatu mam 8 fotek- wrzuce jutro.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a zmierzam do tego, że on wymiękł... usiadł i patrzał jak ona szaleje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: oj staruszek, staruszek :shake::shake::placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hehehhe dziś Szpila miała przypływ energii i dwa psy siedziały i na nią patrzyły a ona sie zdziwiona oglądała za siebie czy ja gonią :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: z Amigo taplała sie w kałużach i generalnie uczyła wszystkiego czego psom w okolicy robić nie wolno :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: później ona latała w koło a psy się taplały w błocie ku przerażeniu właścicieli :multi: a ja sikałam ze śmiechu bo ja wychowuje coorke bezstresowo i pozwalam jej na taplanie :cool1: :multi: [quote name='anetta'] araby są przepiękne kiedys jeżdziłam na takim, miło było [/quote] no ja też miałam ta przyjemność na wspaniałej klaczy Piwonii :loveu: [quote name='paula_z']Maksiu też tak robi, jak spotka mega adhadowca :evil_lol: Jeśli nie może dogonić, to popiskuje i w końcu staje i czeka :lol: Domi, dawa jeszcze foty :razz:[/quote] to Max może kogoś nie dogonić :-o reszta fot na życzenie kolezanki Paoli bedzie w dugim poście bo w tym sie nie zmieści ;)
-
cd zdjęć manotonnych kiedys cie dopadnę :diabloti: [IMG]http://images29.fotosik.pl/66/dad1eb2d4aa69f14.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/66/7bc66a75aee1f01d.jpg[/IMG] ii udało się [IMG]http://images28.fotosik.pl/66/74b26c56276edb7a.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/66/f33d317431dddf9c.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]mniam rum z tatolką ...a ja byłam w czechach i se ruma nie kupiłam .....doopa ...doopa ...doopa[/B][/I][/FONT][/COLOR] [/quote] chiba se dziś łyknę rumu znieczuleniowego tez :diabloti: [quote name='Pysia']Witaj dziecie me Chociaż Ty masz talent w rodzinie Qunie ....ech.... A Szpilotron to chyba nieustannie fruwa Bo ja napotykam na takie jej fotki wyłącznie Czasami jeszcze się tarza Buziaki maupo jedna[/quote] Witaj mła PtYSIU Szpila szybuje jak raz się oderwie to juz nie opada :evil_lol: buziaki maupolubna :evil_lol: [quote name='asher']Pięęęęęękne qnie No i czemu nei zostałas na licytacji, no! Może TZ by się skusił...? [/quote] nio cudniaste :loveu: 1. było goraco 2. byłam głodna 3. byłam zmęczona ledwo dojechaliśmy a ja się zawinełam na kuni6k9i [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cześc debeściara ... i nie wiem co ci jeszcze napisać... bajer mi sie skończył[/COLOR][/FONT][/B] :evil_lol:[/quote] hej Clocuszku...................... [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]........przyszłam do Cię................[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]śliczne kunisie[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]kocham koniki..............zawsze takiego chcialam miec.ale jakoś nie wyszło...........[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]a rum z cola i cytrynką najlepsiejszy.............zwłaszcza na dzisiejszą pogodę........[/COLOR][/B] [/quote] hihihihihihi ja jak już będe baaaaaaaardzo bogata to bede miała swoje araby :loveu: moge poczęstować :eviltong: [quote name='Vectra']ja poprose jesce duzo pięknych Janowskich arabów [/quote] ok ale na samym koncu zdjęc wakacyjnych ;) [quote name='malawaszka']aaaaa jeny jak mi się chce rumku z totatolą ni mom ni mom buuuuuuu [/quote] to wpadaj mam dużo :multi: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I];)no mam ...ale przecie sama nie bede go pić [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] zaproś mnie :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:rozdrapała facjate :cool1:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images24.fotosik.pl/66/2487ac79a70e8437.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] i BBeatko miała bliskie spotkanie trzeciego stopnia z psem sąsiada :mad: TZ musiał interweniować :diabloti: dlaej nie powiem :roll: ale dzięki temu Szpilka miała tylko taka facjate :shake: [quote name='akard']Ja musiałam te zdjęcia są cudneeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!![/quote] witka Kochnie :multi: hihihi dziękowac cieszyć się, że zdjęcia sie nawet podobać ;) [quote name='akard']A to obłędne kiedy na nie patrze przestaję bać się burzy[/quote] buuuuuuhahahhaha burzochrony ;) [quote name='paula_z'] W piątek czy w sobotę? Bo muszę umówić bądź przemówić A, i mam "normalne" filmy[/quote] a to jak Ci pasuje :cool3: ja się ustosunkuje :evil_lol: [quote name='evaxon']witaj naprostowana zmarszczkowo babciu z odrapana Szpilkowatą psinka[/quote] Witaj ma wredna Wnusiu :diabloti: [quote name='bonita']Ale piękne te kunie, szkoda że TZ Ci nie kupił, może następnym razem[/quote] kunie pikne to prawda :loveu: hłe hłe byłam z "kochankiem" a nie z TZ NARZECZONY wtym czasie plażował nad Bugiem z psem :evil_lol: następna razą sama sobie kupie ;) [quote name='bigos'] [SIZE=3][B]dbsst - przypomnij, bo zapewne już kiedyś o tym mówiaś, jaki posiadasz aparat foto?[/B][/SIZE][/quote] [B][COLOR=darkred]Canon 350d :multi: [/COLOR][/B]
-
jak będziemy jechac pociągiem jest szansa wziąść psa ale mała jak będziemy jechac z kims autem raczej zero szans a naszym szpilowozem nacho libre to raczej nie pojedziemy bo to delegacja i cos tam cos tam a R nie wiadomo czy pojedzie bo we wrzesniu jedzie do norwegii czy gdziś wiec się na ta impreze nie pcha ;)
-
ale jeszcze nic nie wiadomo 1. w pracy sami nie wiedzą czy będzie to R jechał czy ktoś inny 2. muszę mieć z kim psa zostawic na cały dzień 3. szef musi mi dac wolne
-
ale masz bowskie kinkiety :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
czesc moja ukochana sis się steskniłam normalnie :loveu:
- 78403 replies