-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
a teraz miły przerywnik Panie i Panie mój NARZECZONY :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/51/82c0b218da9b3785.jpg[/IMG][/URL] ps teraz wiecie po kim szpilka ma figure :p
-
[quote name='dealer']nie wiem gdzie juz szukalas tych obraczek ale moge ci polecic sklepy jubilerskie KRUK... o zdjeciach powiem tylko: wspaniale...cudne.....piekne.. [SIZE=1][COLOR=wheat]zazdrosc to niedobre uczucie[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=wheat]zazdrosc to niedobre uczucie[/COLOR][/SIZE][/quote] cóz za zaszczyt sama dilerowa tu mnie nawiedziła :diabloti:
-
[quote name='dealer']debesciak u mnie:multi: :multi: ale mnie zaszczyt kopnal:diabloti: jak moje foty sa na 5 to twoje chyba na jakas 500:diabloti: [/quote] heheh jak miło ;) trza tu czesciej zaglądać ;):diabloti:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]ja ciebie też I love:loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Toż ona sie uczy od mistrzyni:cool3: [/COLOR][/B][/quote] zjem Cie zjem Cie obedre Cie ze skorki :diabloti: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Cimi']Suuuuuper :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dzięki :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='paula_z']Aloha :loveu:[/quote] Aloha Paola :loveu: Rozewie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/50/8e4872de530b2794.jpg[/IMG][/URL] młoda foka jestem z EMOKA [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/50/7f3d6d1856b3af74.jpg[/IMG][/URL] płynę ala dama [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/50/aaa9b40b953d6f9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/51/36a2bc1bbeacf61a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]dbsst jak pani taki pies:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] łoz Ty maupo zezowata normalnie udusze i poćwiartuje :mad: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Szpilochron [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/50/150d73422a128ff5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/50/014971d651a03546.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/50/4e13486550db9ae6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/50/3a4e707b4effe6c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/50/94f3fc2dd2d296d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/50/a534530a69510dd8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kate I Luka']ja niedoświadczona jeszcze więc nie piszę :eviltong: ale czy przegapiłam, czy data już ustalona???[/quote] ustalona ale jeszcze nie ujawniona ;) bo czasem sie jeszcze zmienia. No i nie wiem jaka w końcu bedzie ta ceremonia więc zastanawiam się nad ujawnieniem jej publicznie bo może sie okazać, że ślub będzie brany w "tajemnicy" tylko z Rodzicami i świadkami (tak mi sie chyba dziś marzy) więc narazie milczę. Jednak jak dojdę do wniosku, że chce sie dzielić moim szczęściem wtedy oczywiście się pochwalę, że ja chwalipięta to juz powinnyście wiedzieć. Mam dużą wadę nie potrafie zdecydowac chciałabym wszystko na raz ;) :roll: :evil_lol:
-
no kurczę Gastuś rasista czy ni erasista podoba mnie sie przeogromnie........... bardzo bardzo sie cieszę, że wszystko tak cudownie się układa. Siskam Was szczęśliwa rodzino co czasem moknie w Angli i przesyłam prawdziwe polskie soczyste buziaki ;) :buzi:
-
hej Dziewczynki widziałam zdjęcia i wymiękłam CUDEŃKA :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm się ropływam Aza ala kuń cudo. Ja boję się Szpilke do koni zabrać :placz: :placz: jestem panikarą do potęgi nie tylko ja ona też :placz:
-
[quote name='Kate I Luka']Hej Dominka :multi: Przyszłam, przeczytałam, wprawiłam się w klimat i gesiej skórki dostałam... Pieknie to opisałaś, jeszcze śliczniej wszystko fotki oddały. Urlop nad wyraz udany... a wspomnienia - na całe życie:loveu: Wszystkiego dobrego z okazji zaręczyn :loveu:[/quote] witaj Kasiu dziękuje Ci bardzo ale właśnie mam "doła" ślubnego. Szukam miejsca na ślub i nie wiem gdzie to ma być :placz: nie moge zdecydować sie na obrączki :placz: nie wspomne juz o sukni i tym wszystkim, nie wiem jaką :placz: nic nie wiem :placz: proszę doświadczone koleżanki o pomoc :razz:
-
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa szukam platynowych zwykłych obrączek i niegdzi enie mogę znaleźć takich co by mi sie podobały czy może ktoś polecić jakiegos jubilera :placz:
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]A może Amebkę takom malusią[/COLOR][/B][/quote] hahahaha zupełnie nawet może wpaść w oko ;)
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]A może im kupic paprotkę:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] nie boisz się ze za mądra bestia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
mile widziana ta co chce zbawic świat lub nie dowidząca, nie dosłysząca, bez węchu i najlepiej z zanikiem mózgu
-
kont nie posiadają ;) żon nie maja ;) może im trzeba znaleźć żońsko :diabloti: ogłaszam przetarg na kaczążone :p
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]E tam ich to syscy znajom :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/COLOR][/B][/quote] wszyscy znajom a nikt nie kcha jak to może byc :evil_lol:
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Ale się nam kreskówkowo zrobło a braci dalton kojarzy[/COLOR][/B][/quote] nie ;) ale znam braci Kaczyńskich :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]A Strusia Pędzwiatra kojarzy?????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] ano kojarzy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a sknerusa mckwacza kojarzy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]A takom bajkie Dżungla widziała "nas tu nie było nic nie widziałeś"[/COLOR][/B][/quote] a taka bajke Ty znasz "zas nie dogoniot" :diabloti:
-
kaby Ci to powiedzieć NIE NIE NIE ja nie moge zarobiona jestem mnie tu nie ma :roll: ale jaki dom :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Z uroczą włascicielką TWOJEGO domku:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :eviltong: [/COLOR][/B][/quote] aaaaaaaaaaaa z właścicielką to owszem oby nie ze mną :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Niormalnie Janielice jesteśma a nie kobiety młode średnia 16 roków:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] chyba 16 ręków do roboty czynienie dobra to nie na dwie ręce ;) :roll: eeeeeeeeeee narzostan się włączył upssssssssss zaraz będe bredzić to zbnaczy, że mój NARZECZONY jest tuż tuż :multi:
-
[quote name='Maga100'][B][SIZE=4]WIEDZIAŁAM! [/SIZE][SIZE=2]Wiedziałam, że TY TY to skomentujesz :cool1: [/SIZE][/B] [B]O, tak sobie siedzi :cool1: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/8-4-1.jpg[/IMG][/quote] mmmmmmmmmmm ciekawe dlaczego czułaś, że to JA dostrzege ten oto WSPANIAŁY bardzo zresztą męski plecak :diabloti: zupełnie mnie zaskoczyłaś mała droga :p Pela bowsko zakubrakowana :loveu:
-
i te skrzydła an(g)ielskie :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: