Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Asiaczek']O Matko Najrozmaitsza! Ta Kobieta nie wie, co robić z wolnym czasem...:crazyeye: Pzdr.[/quote] wie wie wie ;) [quote name='Rybka_39']Witam:multi: Całej galeri czyli ponad 2000 stron:crazyeye: nienadrobie:evil_lol:, ale stwierdziłam że Szpileczka jest sliczniutka:loveu:[/quote] oj tam nie badź miętka dasz rade kilka stronek ;) Witamy w naszych skromnych progach :multi: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi:witaj mła zapracowana sistersjo :loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] witaj ma rozurlopowana sis :multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie, dziękuję... postoje....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale i tak jej zazdroszcze :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja już stara... schorowana... dogorywająca... :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] postoisz powiadasz :evil_lol: :evil_lol: [quote name='evaxon']witaneczkooo[/quote] hejka [quote name='anetta']:o co tu sie dzieje :o Gaduły! Wariatki Jak nie sajgon w akwarium to gołe łososie, Cywile i dogsex... [/quote] hej anetto :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]TADAM!!!!! [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Dominisiu :diabloti: jako ze ty nie zagladasz do nas... molestuje cie u ciebie.....[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: [quote name='BeaC'].[COLOR=darkred][B]...wlazłam do Cię powitać................[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]powitałam:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] witam Cie droga mła :p [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]czałuszki sziszterszjo :p...mam urlopa na 10 miesięcy .....YUPI YUPI YEEEEEEEEEE:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] zazdroszcze :placz:
  2. [quote name='evaxon']no nawet nawet....[/quote] nie możliwe masz jakies do-wody :diabloti: [quote name='Pysia']Przybliż nam proszę jakieś szczegóły [/quote] błagamy Cie wnusiu :cool1: [quote name='evaxon']po szczególy to do Dominiki ja tylko pisze co słyszałam [/quote] jakiej Dominika :-o :diabloti: [quote name='Pysia']Ta nie powie tylko zacznie kręcić A ja już się napaliłam....[/quote] o napalona PtYSIA to zła PtYSIA :eviltong: [quote name='bonita']Nie Ty jedna[/quote] o i jeszcze napalona bonita to zła bonita :evil_lol: [quote name='evaxon']jak napalone to raz dwa do TZtowsie uciesza ze wreszcie was głowa nie boli [/quote] :shake: boshe takie dziecko a tyle juz wie o życiu :evil_lol: [quote name='Pysia'] Niestety nic z tego bo....TZta głowa boli :evil_lol:[/quote] :p nie powiem co chciałam powiedzieć :eviltong: :evil_lol: [quote name='Ka-ka']P.S. postanowiłam nie zachodzić do Twej galerii po 19.00.....miałam nie jeść w środku nocy :mad: [U][URL]http://images27.fotosik.pl/66/13a68c4a8061031b.jpg[/URL][/U][/quote] hahahahaha smacznego :multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]robaczek???[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]a ja tam bym chciała byc po22 ..ale wtedy jestem w łóżku...................szkoda czasu[/COLOR][/B] [/quote] hahahah i co w tym łózku sie dzieję :cool3: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]no Telimena pewno też oglada Teletubisie[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images25.fotosik.pl/67/5bdd5cc59d089455.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] nie została nauczona przez kogoś :cool1: :p [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]o ja pierdziu... [URL]http://images25.fotosik.pl/67/5bdd5cc59d089455.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]toż to czysty animal-sex.... i to 2 kobiety i tak na oczach Emila...(czy jak mu tam) i JA MUSZE na to patrzeć :cool1: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o matko :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale szpilce fajnie :cool1::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie błagam nie pierdź :evil_lol: chcesz sie do nich przyłączyć nie ma sprawy :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]wypowiem się tylko w temacie zdjęć [/B] [B]bo pozostałe tematy mnie zgorszyły [/B] [B]zdjęcia mnie nie zgroszyły (prócz jednego) [/B] [/quote] nie jest mozliwością Cie zgorszyć wieć kobieto nei kłam nam tu w monitor :evil_lol: ciekawe które mogło Cie zgorszyć :roll: :lol: [quote name='Asiaczek']Hejka, melduje się. Mnie tam nic nie zgorszyło, uchachałam się, jak przed wojną... Trzymacie poziom, nie ma co. Cieszę się, Ze TZ pracuje niedaleko mnie... może i mnie podrzuci jakiś Narzopierścionek? A może ziemniaczki obierze?:evil_lol: Pzdr.[/quote] hehehhehe no nie wiem pogadam z nim czy był by tak łaskaw :cool1: dobra spadam bede nie wiem o której...............................znowu znalazłam sobie pracę :diabloti:
  3. [quote name='evaxon']dlaczego Szpila ma pasozyta na tyłeczku ?:roll:[/quote] zapomniałam ją zakroplić :p [quote name='paula_z'] Axa tak Maksiowi robi :evil_lol:[/quote] taaaaaaaaaaak i co jeszcze Axsa Maksiowi robi :razz: [quote name='madzia i medor']Pornografia:shake::diabloti:[/quote] dziecięca :lol: [quote name='Pysia']ZOOGRAFOA kochana - ZOOGRAFIA :shake: Tfu :cool3: Ku***two :mad: Najpierw jakieś rozebrane łososie na grilu a teraz ......:shake: :diabloti: :evil_lol:[/quote] ojej jakas Ty czepiliwa ;) goły łosoś to naprawdę coś ale sucz na suczy ;) [quote name='bonita']Mama zasłoń mi oczy:shake::diabloti:[/quote] ta jasne oczywiście ow kors :evil_lol: [quote name='evaxon']i ponić je piorun[B] WALI :roll:[/B][/quote] kogo wali piorun :loveu: :evil_lol: [quote name='Pysia'] Nawet piorun ? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote] nawet ;) :diabloti:
  4. [quote name='paula_z']:roflt: Naprawdę Was pogięło :stupid: :evil_lol:[/quote] chyba piorun w nie walł :mad: a oto fotografie [IMG]http://images25.fotosik.pl/67/5bdd5cc59d089455.jpg[/IMG] no i sie zacznie :diabloti: [URL="http://images25.fotosik.pl/67/5bdd5cc59d089455.jpg"][/URL]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:[SIZE=3]O NAS ................[/SIZE][/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] tak jak dobre to o nas jak złe to o mnie cos mi sie tu hm nie podoba :diabloti:
  6. [quote name='evaxon']:hmmmm: ale co kupa ma do tego?:niewiem:[/quote] no nie wiem ale w opisach medycznych jest ten temat poruszany :diabloti: [quote name='malawaszka']buuuahahahaha to ja też stąd :scared: bo moja mama mówiła, że jak byłam w Londku Zdroju to nad naszym domem na wsi leciało stado bocianów :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] to mówisz, że Ty będziesz multi lotek :cool3:
  7. hmmmmmmmmmmmmm czuję sie nprawde[B] [FONT=Book Antiqua][SIZE=5]D[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua]Z[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]I[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman]W[/FONT][FONT=Microsoft Sans Serif] [SIZE=1]N[/SIZE][/FONT] [FONT=Palatino Linotype]I[/FONT] [SIZE=4]E[/SIZE][/B]
  8. [quote name='malawaszka']nie kłam :shake: [/quote] i bądź tu człowieku miły :x :obrazic:
  9. Klocuszku tak se wpadłam :smokin: przysmolis nochala :cool1:
  10. eeeeee przepraszam czy to moja galria czy dom wariatów :roll: :evil_lol: weszłam tu i nie wiedziałam gdzie jestem :diabloti:
  11. [quote name='malawaszka']hahaha gaduły :evil_lol: ja chce taki obiektyw :placz: ale pozwolę sobie wrócić jeszcze do tego łosośka z grilka :loveu: czy był robiony w folii?????? :razz:[/quote] nie na grilu hahahhaha a tak serio to był wielki płat robiony bez niczego na skórce :evil_lol: to bierz :lol: :lol: [quote name='Pysia']Pojeepało Was czy co ? :crazyeye: Wredna babo rodem z licho wie kąd :mad: Szpilotronie mechatronie:mad: Nie odwiedzasz mnie :mad: A żałuj bo jest się z czego pośmiać :diabloti: ( Trochę reklamy :evil_lol: )[/quote] ide ide i dojsć nie moge :eviltong: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]pij a nie gadaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:drink1::drink1::drink1:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :popcorn: :beerchug: :beerchug: :drink1: :drink1: :drink1: :drink1: :drink1: [quote name='evaxon']nieee w stawie:diabloti:;)[/quote] hahahhahahahha
  12. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]no patrz ...człowiek się uczy całe życie......:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] NO NIE :diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]KOCHAM WAS MOJE GUPIE :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ta jasne tere fere a goopiemu staje :eviltong: :eviltong: [quote name='evaxon']ale nigdzie nas nie wsadzisz .. prawdaaa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/2370e3b4f195458a.gif[/IMG][/URL][/quote] obawiam się, ze wsadzi :placz: :placz: :placz: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]takie inteligentne tematy a ja do domu MUSZE :placz::placz::placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]PAPA :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] czy juz jesteśmy wsadzone........................ w tym rowie zupełnie jak u mnie w pokoju:cool1: :diabloti:
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=7][B]nienawidze Cie :placz::placz::placz::placz:[/B][/SIZE][/FONT][/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w koncu przemówiła jej prawdziwa natura BUUUUUUUUUUUUUUUUUHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA JESTEM PIERWSZY DESTRUTOR DOGOMANII :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  14. pierwsza :multi: :multi: :multi: :multi:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]napisałas se 19990 posta:p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jeszcze nie... jeszcze CIE podręcze :diabloti::diabloti::diabloti: :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i nigdzie sie ie wciskam :shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='evaxon']buahahhahaa oki babciu oki :diabloti: 2000:drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1:[/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a se jeszcze natrzaskam do 20000 postów [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a co.... :roll::roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jeszcze ino 4 :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] O MATYLDO [SIZE=1](tak moje dziecie będzie miało na imie tak w ogóle) [SIZE=2]ja z Wami nie moge[/SIZE] [/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]jesteście normalnie nienormalne[/SIZE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE]
  16. Weszeczko moja piękne zdjęcia to [URL]http://img250.imageshack.us/img250/9486/dsc0191aq4.jpg[/URL] to [URL]http://img169.imageshack.us/img169/9056/dsc0203rm6.jpg[/URL] to :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://img518.imageshack.us/img518/7428/dsc0190dc2.jpg[/URL] i to [URL]http://img209.imageshack.us/img209/695/dsc0162vh5.jpg[/URL] Klockowa a siu spóźniony ale za to JAKI :eviltong:
  17. hihihi czyli ja zawsze bede miała a Schizofretka nie :roll: :multi: :multi: :multi:
  18. he he he ktos tu nie umie liczyć ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no badź jak góra nie zdobyta :diabloti:
  19. sto lat sto lat niechaj żyje nam niech zyje nam niech żyje nam sto lat sto lat niechaj zyje nam :multi: :multi: :multi: :multi: :tort: :new-bday: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :laola: :laola: :cunao: :cunao: :knajpa: :drink1: :drink1: :drink1: :drink1:
  20. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][I][B]...nie wierze.......przy takiej małej ..... rów nie może być duży :eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] jak widać rozmiar nie ma nic do pojemności :diabloti:
  21. [quote name='Alicjarydzewska']:diabloti::diabloti::diabloti:[FONT=Arial][COLOR=red][B][I]ani sie mnie ważcie cuzamen do kupy.....[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] heheh dlaczego nie :diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]JA z TOBĄ.... TY ze mną??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no w kupie raźniej :diabloti: [quote name='evaxon']wy razem :crazyeye:?[/quote] my razem nierozłacznie tak samo i wszędzie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][SIZE=4]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]ale się wkliknęłaś w 1000 stronkę :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: :knajpa: :knajpa:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] wiesz szczupaczek wszedzie sie wcisnie ;) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]takie głupoty musiałam pisać żeby dobic do tego 1000 :oops::oops::oops::shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale tera moge sie pożegnać i iść do domku... taka uchlana :oops::oops::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]PAPA:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tak narobiła ochoty i se poszła :placz: :placz: :placz:
  23. [quote name='clockwork']powoli spadam :cool1:[/quote] nie nie spadaj co Pawcio powie jak będziesz spadnięta :diabloti: [quote name='evaxon'] no trzymam trzymam nie puszczam[COLOR=paleturquoise]sie:diabloti:[/COLOR][/quote] no dobrz wnusiu i tak sie nie puszczaj aż do śmierci bedziesz wtedy najatrakcyjniejsza :diabloti: że która strona u mnie 667 :roll:
  24. :shake: nie zmienia to faktu iz toprawdziwa tragedia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: chociasz jak zimna to troszku jakby mniejsza ;)
  25. i wszystko się Ci do rowa mieści :-o no to teraz mnie zszokowałaś :diabloti:
×
×
  • Create New...