Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. to ja czekam na pstryki :diabloti:
  2. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]....NIE .........słowa mła koffana ...słowa :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] masz obwisłe SŁOWA :roll::-o
  3. [quote name='evaxon'] witaj babciu:loveu::loveu::loveu:[/quote] helloł wnusiu :loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ma obwisłe wargi .... fafle.... usta?? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak moja cipeczka ma obwisłe wargi :diabloti: jak widac na załączonym obrazku :diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'] :diabloti::diabloti::diabloti:[FONT=Arial][COLOR=red][B]wyjęłas mi to z Ust :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] paluszkiem czy placuszkiem :razz::diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:crazyeye::crazyeye:co.... :hmmmm: te obwistłe wargi, usta, fafle?? ci wyciągłam z ust??? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a masz foty tego wyciągania :diabloti:
  4. sesja fotelowa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/417/fdd6c45e033e1aeb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/85/ed73a4bb97eacf32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/417/d51203325367f7a4.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]......to przez zaniedbywanie kontaktów towarzyskich ze mła :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] hehehe tak no patrz nie wpadłabym na to :diabloti: [quote name='clockwork'][CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25887/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/badtease.gif[/IMG][/URL][FONT=Arial][COLOR=blue][B]palec grzebalec[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25950/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/loony.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] a tobie tylko JEDNO w głowie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='dealer']chlorkowa ale cie poglo i wyglo i przeglo :stupid::stupid::stupid::diabloti::loveu:[/quote] tak ja wykręcioło, że może to nie chlorkowa tylko denaturowa :cool1::diabloti::evil_lol::evil_lol:
  6. i moja cipeczka :loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/85/4df459eeee4e906a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/80/316a4c682b74465b.jpg[/IMG][/URL] i Szpilka na swoim posłanku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/85/80ea40316bfecde9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/417/87ae71bcb9312096.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/85/79e4aec413f96df2.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]:eviltong::eviltong::eviltong:Debe ...ten naj ;)paluszek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] kurde co kest nie tak.................teraz przeczytałam placuszek i sie zastanawiam JAKI PLACUSZEK AAAAAAAAAAAAAAAAA [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/80/0b8d7cc3bf39311f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/80/7c2298d75c50ca83.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='dealer']sie jej nie damy:eviltong:[/quote] wogóle i wcale nigdy przenigdy :razz: :diabloti: dzikie mustangi dla Vectry chciałas na początku ja zawsze spełniam obietnice ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzikie mustangi Serpelickie :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/85/25c0553cd066c055.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/417/1f2ca45097791dc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/85/70589bd50ae2bd69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/417/3112299d4c466ed9.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/85/8d8a65ca4bd01d17.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/80/cf2180a355e9783f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/80/0c9426deea0b5985.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/417/0dc4aa684de2aa4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/417/81960a86bf52416a.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B][I]ALA!!!! nie chwaliłaś sie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/COLOR][/FONT] [B][I][FONT=Arial][/FONT][/I][/B] [B][I][U][FONT=Arial][COLOR=magenta]skryta dusza[/COLOR][/FONT][/U][/I][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]parkinson... kochana... parkinson :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=magenta][I][U]a przystojny chociaż[/U][/I][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pewnie ... nie dawaj jej namiarów.. ja też jej nie dam.. :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='dealer']lacze sie z wami i tez jej nie dam....:diabloti:[/quote] a czego jej nie dacie, że tak słodko zagaje :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/80/ac2b508c58e4f7c4.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu:placuszek .....pod każdą postacia :loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] placuszek a ja przeczytałam paluszek i chciałam sie zapytac który hahahhaha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/417/6a03942d2f559fea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/80/25e5ddac652f5209.jpg[/IMG][/URL] od doopy strony [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/417/88b9f8bee4a84ade.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/85/4eadf3819bc86f30.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][I][B]i tak KCM :loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] ta jasne :P jakos w to nie wierze :diabloti: dla Kaki lędźwia hahahahah nie mogłam się oprzeć hahahha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/80/c4c6e1699df5d81d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/80/058320f7a6631fad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/80/a02b4094e1530653.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/85/52f13cb04328654f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/80/b2654e0ef362c9c2.jpg[/IMG][/URL]
  13. Telisia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/80/74fcab1867c8808d.jpg[/IMG][/URL] placuszek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/80/7c5491587a94fa68.jpg[/IMG][/URL] zły placuszek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/85/5ba822fb9765d1f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/417/32e7131764f0c009.jpg[/IMG][/URL]
  14. Witajcie Misie Powinnam pracować ale do fury szczęścia jakie mnie od poniedziałku spotyka dołaczyło się coś co mnie zwaliło z nóg..............nie moge powiedzieć bo nie chcę zapeszać ale............ale wyrąbali w lesie drwale ;) GENERALNIe lewituje nad krzesełkiem rece mi drżą i zamiast pracować mam ochotę śpiewać. Dla zainteresowanej Rydzewskiej do której sie nie odzywam.................dziś zakładam skypa ale nie dam Ci nika bo TAK :diabloti: [IMG]http://images21.fotosik.pl/403/f486738e3828c663.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/403/006aa985a61260e3.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/71/35602a2bca775482.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/75/201717adb84576bf.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/71/9955c5e10c8fb4cb.jpg[/IMG]
  15. opływowy krztałt głowy [IMG]http://images21.fotosik.pl/403/d673a41fab22ada5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/403/991b38961f980d76.jpg[/IMG] CDN pa pa
  16. [quote name='madzia i medor']wazelinki:diabloti:;):evil_lol::evil_lol: [/quote] bądź mą wazelinka :loveu: :diabloti: :diabloti: :diabloti: thx :eviltong: piłka z uszami [IMG]http://images13.fotosik.pl/70/6d044944d6d33f55.jpg[/IMG] wrrrrrrrrr bokser groźny pies [IMG]http://images21.fotosik.pl/403/27e7ee7825a72534.jpg[/IMG] baaaaaaaaardzo groźny [IMG]http://images25.fotosik.pl/75/ede8b7a876e9fcc1.jpg[/IMG] delfin w Bugu [IMG]http://images27.fotosik.pl/75/9fcb623e1ec2473f.jpg[/IMG]
  17. styl spławika - o charakterze klauna [IMG]http://images21.fotosik.pl/388/a0b4f2e058a46784.jpg[/IMG] kuprem w goore [IMG]http://images13.fotosik.pl/70/063ebb8882aefa06.jpg[/IMG] bardzo zła bagietka [IMG]http://images24.fotosik.pl/75/d0e621dbe32dbef0.jpg[/IMG] sie z noska ulało :diabloti: [IMG]http://images21.fotosik.pl/402/f340ae0b465ccc7c.jpg[/IMG] i klasyczny spławik ulubiony styl szpili [IMG]http://images23.fotosik.pl/75/4a849c28e3bcd749.jpg[/IMG]
  18. Telma [IMG]http://images25.fotosik.pl/70/092070a8f546f39f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/387/8a2279bff2d0d69c.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/70/e57e71a7993ddfd3.jpg[/IMG] latawiec [IMG]http://images13.fotosik.pl/55/904426388510a8d0.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/70/7ca59157067bca5c.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/70/7ab2e4b1809f9138.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B][COLOR=red]Sis ....zwolnij tempo...plisssssssss[/COLOR][/B][/I][/FONT] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images30.fotosik.pl/68/590f1090b574c7a0.jpg"][/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] szwolnie jak mnie zakopią w piachu ;) thx [quote name='anetta']nareszcie [/quote] hej Aneto :loveu: [quote name='Asiaczek']Witaj, Debe! Sama widzisz: jak Ciebie nie ma - FB pada na pysk... pzdr.[/quote] hahahha anie przesadzaj ma miła :eviltong: [quote name='madzia i medor'] Mistrzyni fotografii[/quote] :oops: nie no dzięki już wiem czego mi brakowało :diabloti: i lece dalej z fotami bo za chwile znikam i nie wiem czy sie pojawie jeszcze dziś :multi: up up 2 the sky [IMG]http://images13.fotosik.pl/54/40d2ef63aacf4f31.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/386/ed9ca7a15e93fa7e.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/54/e889f7212759d562.jpg[/IMG] i głowka [IMG]http://images13.fotosik.pl/55/552d093a471b25b0.jpg[/IMG]
  20. duzio kropelek [IMG]http://images30.fotosik.pl/70/cb7977c0d68ab266.jpg[/IMG] wodospycharka czy ktoś tej młodej damie może wyjaśnić, że wode rozdzielił kiedyś tylko jeden człowiek............i niekt więcej tego wyczynu nie powtórzył [IMG]http://images27.fotosik.pl/70/ef9f73bacebe23b0.jpg[/IMG] naprawdę się nie rozstępuje [IMG]http://images21.fotosik.pl/386/7a71c2305c921d64.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/70/ebdbeac632412f95.jpg[/IMG]
  21. witajcie wpadłąm wstawić kilka zdjęć i już musze spadać....................... wróciłam juz na 110 % obrotów na nic nie mam czasu ----------fajnie w przyszły weekend jestem w Łodzi :razz: dziś wróciłam z kursu ------------oddelegowana z roboty :multi: [B]Asiaczku[/B] o co cho........na pw lub na kom. tylko cos mi ostatnio szwankuje wczoraj nikt się nie mógł do mnie dodzwonić a dzis smsy przychodzą z 6 godzinnym opuźnieniem :shake: ale próbuj :evil_lol: tak mieliśmy nad Bugiem jak widzac cały plac nasz [IMG]http://images21.fotosik.pl/381/ff7f4325db028c59.jpg[/IMG] posłanie Szpilki [IMG]http://images25.fotosik.pl/68/854da8940784176b.jpg[/IMG] kic kic [IMG]http://images21.fotosik.pl/381/a43e4cf480ce3443.jpg[/IMG] sztama [IMG]http://images30.fotosik.pl/68/82d82e19b4f3cb56.jpg[/IMG] Teliponton [IMG]http://images23.fotosik.pl/68/9b3caa8f9e62330b.jpg[/IMG] demon [IMG]http://images30.fotosik.pl/68/590f1090b574c7a0.jpg[/IMG] [URL="http://images21.fotosik.pl/381/ff7f4325db028c59.jpg"][/URL]
  22. no czesc Siostra czekam na foty boshe jaka Benia jest wielka :-o i kto by pomyślał że przeszło rok temu przyjechało do ciebie takie biedactwo pocharatane :shake: nie będe orginalna jak powiem ze Lolka jest wypasem :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a Twoja ratolośl no nie moge prawdziwa kobitka już się zaczyna z niej wyłaniać :loveu: :loveu: szkoda, że tak zdjęc nam żałujesz :placz: :placz:
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]znowu zaje2biste fotaski mła sis[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] hahahah dzieks [IMG]http://images21.fotosik.pl/379/2b302ee803d85290.jpg[/IMG] [quote name='anetta']Auć! Poparzyłam się![/quote] jakto a co robiłaś zła duszo :razz: :evil_lol: spójrz mi w oczy i powiedz cała prawdę :evil_lol: [IMG]http://images13.fotosik.pl/47/1822a8ce7012a906.jpg[/IMG] zdjęcie wysokooktanowe czyli "trupy nad stołem" [IMG]http://images27.fotosik.pl/68/62f0b8ddf3421e1e.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://images13.fotosik.pl/47/b50936a128caf940.jpg[/IMG] Tela [IMG]http://images27.fotosik.pl/68/a774bbf72f30c6a1.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://images25.fotosik.pl/67/207e86e8d5ff0c4b.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/45/41f3b96d64a5097e.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/45/c906fd84c44c9c99.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/47/f0576059e0082755.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/47/d4b48a801b9e3676.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/67/be8835d00ff21342.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/67/e535af1b3d3ee3e9.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...