-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wyganiasz mnie?? :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]ok... stane.. w spódnicy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oki trzymam cię za Twoje długie loki w kolerze blond :eviltong: Wnusiu nie dawaj tak o trzymaj dla siebie :cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]stawaj stawaj .....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ale pod warunkiem, że bedziesz w spódnicy :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red][B][I]czym .......[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Schizofretka ma juz H2O :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]tak... stane na głowie żeby przywrócić [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie wybierasz sie do domu Diablico ;)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:turn-l::turn-l::cool2: zajebisty kawał :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dziewiczego serca zgadza się :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]ale janiołki nie mogą się multikować :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] no to się zdubluje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ja nie wiem ale ona Diablica więc hmmmmmmmmmmmmm wszystko może :diabloti:
-
[quote name='clockwork'][CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/evil/24116/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/evil/downloading.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/evil/24101/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/evil/skulll.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=blue][B]eeeeeee... jak ci sie skończy ta [SIZE=6][COLOR=red]666[/COLOR][/SIZE] to krzycz [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] hahahha a co naprawisz mi że znowu bedzie 666 :diabloti:
-
[quote name='evaxon']ale dziwna mucha:razz:[/quote] hahahhahahha taka komunistyczna bo czerwona ;) [quote name='clockwork'][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/evil/24103/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/evil/bluescreen_d.gif[/IMG][/URL][/quote] aaaaaaaaaaaaa boje sie we własnej galerii strach me dziewicze serce ogarnia :evil_lol:
-
[quote name='evaxon']pamietaj ... nie miziaj TZta po brzuszku bo odpornosci ci spadnie..... :diabloti:[/quote] lowju ju :loveu: [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ty uważaj sobie... bo od GADANIA ze znajomym jeszcze nikt sie nie zaraził....:cool1:[/COLOR][/FONT][/B] no dobra... Maryja, ale ja w to nie wierze :shake:[/quote] ta jasne a nipokalane poczęcie eeeeeeeeeeeee niby nic a jednak :cool1: [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][I][B].....czyli jestes na dobrej drodze do zarażenia sie ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:cool1:Debe ...ustalcie kolejność ...bo nie nastarcze na prezenta na Mikołajki , zajączki i inne święta :razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] na za dobrej :placz: :evil_lol: mulitikowac będziemy sie z Diablica w tym samym czasie prawda Magdalenko :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:janielica.........[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] jak z kuriera wycięta :diabloti: biedny frotozzy :diabloti: [quote name='clockwork'][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/evil/24195/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/evil/030.gif[/IMG][/URL][/quote] ooo nie boj eise boje diabelska postac widze przed soba ja anioł czysty i taki cnotliwy nie wiem co robic mam teraz :diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:oops:[COLOR=red][FONT=Arial][I][B]...niewinna ...cnotliwa......i ............................:diabloti:...zajebista :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] tak to ja czemu dziś wszędzie o mnie mowa :eviltong: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jakość do rowa.. ale wiesz... mój wypasiony aparat ... :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to pokaz jak ta jakość do rowa wsadzasz :diabloti:
-
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]debe trzym sie ode mnie z daleka... :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ta jasne jak sie zaraże to pierwsza bedziesz się łasić żeby też się zrobic multi :diabloti:
-
[quote name='Patka'][LEFT]ty masz wielkie szanse na zarażenie :evil_lol:[/LEFT] [/quote] no własnie jestem w grupie podwyzszonego ryzyka wchodze na forum i zarażaja jade do pracy i zarażaja spotykam sie ze znajomymi i zarażaja gadam z kolega a w tle zarażaczka krzyczy :evil_lol: :evil_lol: boje się boje ;)
-
[quote name='clockwork']:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] no nie :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:...nic nie wymiatam .....dość się nasprzątałam w tym tygodniu :roll:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hahahaha wpadnij do mnie trzeba odkurzyć wczorajsze sprzatanie na niewiele się zdało :placz: Szpila faflun mi wode poroznosiła w faflach i ja pozadeptywała i do tego rozwaliła zabawke i jest hmmmmmmmmm mało ciekawie u mnie teraz :evil_lol: [quote name='clockwork']:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] :shake: :shake: :shake: szatanica przlazła i ma anielska dusze neka :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]o masz i Magdy tu jeszcze nie było :diabloti: .....a u mła 998 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hehehhehehe Ty to wymiatacz jestes i tyle ;) oby nie przywiało tu tej duszy złej bo mi się zasiedzi i nabijanie stron zastopuje :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='evaxon']a u mnie jest szestansta dwadzieścia siedm :) witanko:multi:[/quote] hłe hłe hłe witanko moja wnusiu wariatko :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :hmmmm:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
czesc najpiekniejsza z bliźniaczek :loveu: :loveu: :loveu: cóz za piekny koteCek w tym pieknym zwierzyńcu normalnie pieknie mi :loveu: :loveu: :loveu: -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:...kurde ...nie mów że to majaki ......nie brałam ...nigdy nic nie brałam .....mamo :razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ta jasne, niby taka grzeczna i niewinna tak ;)
- 78403 replies
-
u mnie jest magiczne [SIZE=4][COLOR=darkred][B][FONT=Comic Sans MS]666[/FONT] :diabloti: [/B][/COLOR][/SIZE]
-
[URL]http://images25.fotosik.pl/49/3db666597b92d8fa.jpg[/URL] nie no nie moge jaki lizus zakichany :loveu: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i trolek [URL]http://images30.fotosik.pl/49/86edd6d7194f82e8.jpg[/URL] no nie moge piękne dzięki :multi:
-
jestem ZDRUZGOTANA :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jakie zajebiste dziewczyny w zajebistym blogasku ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hłe hłe hłe ale się zrobiło zajebiście normalnie zajebiście ;)
-
no tak ale jakoś tak dziwnie w to uwierzyć taka myśl mnie przeszła hahahhahaa
- 78403 replies