-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
totalnie biedny różowy tinkowy winkowy miś :placz::placz::placz: [URL]http://images27.fotosik.pl/82/8d0848293d5b65d5.jpg[/URL] Ozzynkowa Mam jak mogłas :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czujesz sie opier papier :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']bhahahha myślę, że zdjęcie niepotrzebne COBRA taka jak Twoja, Ewki, Magdy...... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a najlepsze jest to, że jak go znalazłam na allegro to spytałam Ewy czy będzie ok i mi powiedziała, że tak bo ona ma taki (BTW to pytanie zadawałam potem jeszcze z tysiąc razy :oops::evil_lol:) no i dopiero poteeemmmm na fotach u Cię i u Magi zauważyłam, że to taki jak i wy macie hahaha :loveu::loveu::loveu: ja to przynajmniej mieszkam daleko od Was :diabloti: [/quote] ciśnie mi się na usta ------ nie ma jak byc orginalna hahahhahha hahahhaha ja to mam łoko ;) gratuluje zakupu [quote name='Doginka'] Mam Nikona D80 i obiektyw 18 - 200mm VR (ze stabilizacją obrazu) moja córcia [B][COLOR=red]Dominika[/COLOR][/B], bo psy w hotelu są:-( [/quote] Bardzo piękne i gustopwne i wspaniałe imie :multi::multi::multi: również gratuluje sprzętu :multi::multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Purchawka :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/81/d5977c6725095f86.jpg[/IMG][/URL] poczochrana ja :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/96/39c31d293f00e425.jpg[/IMG][/URL] :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/82/adf3a0a053761261.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]debe zdradź tajemnice swego podniecenia... bo i mi sie udziela.... sie podnieciłach.... ehhhhhhhhhh [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie mogę......................to bardziej Was podnieca ;) [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]ja tu od wieczora podniecona siedzę a Sistersja mła nic [/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] haha opisz swoje podniecenie :diabloti: [quote name='paula_z']Hihi, no ja też strasznie ciekawam Przez chwilę też pomyślałam, że w ciąży jest ale nieee, to nie to to może być ..... Dobra, nic nie napiszę, poczekam 2 tygodnie, zaciskając mięśnie palców [/quote] trzymaj paluchy trzymaj :lol::lol::lol: [quote name='Vectra']że zapytam , kiedy data ślubu ? dziękuje za koniki :evilbat: pierwszy raz widzę dwu rożce wierzchowe[/quote] data slubu wczoraj uległa (chyba) zmianie ja i moje niezdecydowanie :roll: coraz bliżej a nic nie mamy załatwione za ch...pana się nie wyrobimy to będzie klapa i katastrofa i chyba wolę ja przesunąc w czasie :evil_lol::evil_lol: a wiedzialam, że dzikie mustango Serpelickie sie spodobają :eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]gada mnie o co chodzi bo jajo zniosę [/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] czy jajeczko zniesione :multi: [quote name='asher']Ha! Widzę, że Szpila pozazdrościła Ozulcowi sesji fotelowych? [/quote] no bo ja zła pani to staram sie udowodnić że mój pies czasem siada na fotelach - OBCYCH hahahha [quote name='anetta']To ja tyz trzymam kciuki [/quote] dziękuje Anetko :multi: [quote name='BBeta']Dzień dobry Zaległości nadrobione, wszystkie fotki obejrzane [/quote] Dziń Dybry ;) ja się zaraz muszę do Ciebie wybrać :eviltong: [quote name='olcha']No debestko nooo, bo wyciągniemy to ze Szpilki! [/quote] witaj ma kochana Olcho :loveu::loveu::loveu: jak jak to wyciagniecie opowiadaj :cool1: [quote name='Pysia']Marnotrawna córko kopiąca własną matke - witaj :loveu: Co tutaj za tajemnice? :mad: I matka nic o nich nie wie? :shake:[/quote] Mammaniusiu :loveu: nie moge jeszcze powiedzieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/89/994c037235fcbf45.jpg[/IMG][/URL]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
że w co Cie kopie :razz::cool3: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Weszko czy możesz mi zrobić zdjęcie swojego plecaka bo wydaje mi się ze masz ZAJEBIŚCIE ORGINALNY :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Siostra']phi, wiem, że byłaś, ale KIEDY?????!!!!;):diabloti:[/quote] przdostatnim razem jak byłam na dg :lol::lol:
-
[quote name='dealer'] oooo ja ciem ale ty masz duuuuuuuga szyje:diabloti:[/quote] no ba długą smukła i w ciapki :eviltong:
-
[quote name='evaxon']:crazyeye: o masz nastepna mizle zyczy:evil_lol:[/quote] jakbym Ci źle życzyła to bym powiedziała bądź jak matka polka co rok to prorok itd :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]dzięx... mój dlatego taki świetny ;)po mnie to ma :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]cze pisząca na czarno siostro MOJEJ Alicji :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jakiej TWOJEJ nie widziałam, żeby miała napisane Alicja własność Madzililunieńki :diabloti:
-
[quote name='dealer']wieksza niz ja:crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol:[/quote] no a jak i wyskoka bardzo tez jestem nogi mam jak żyrafa :diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:[COLOR=red]:crazyeye::crazyeye:czytam i nic nie wiem ......rozwijam swój pas startowy i ku wom leceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....................[/COLOR][/B][/I][/FONT][/quote] o ni ekonurencjia do obiadu ;) [URL]http://images13.fotosik.pl/86/051fbef6a22843a7.jpg[/URL] buuuuhahahaha jaka wstęga na oczy bardzo gustowna Kjakersik ;) nieźle wyglada w zieleni penie dlatego jest w dilerskiej rodzinie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]....:hmmmm: .....nie musisz wymieniać anatomicznej budowy chłopaka:eviltong::eviltong::eviltong: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bałam się, że ktoś może nie wiedzieć czym sie różni chłopiec od dziewczynki :diabloti: [quote name='evaxon']nooo taka... : 2 nozki , 2 raczki , korpus, głowa :diabloti::evil_lol:[/quote] czy mam już gratulować :cool1::diabloti::evil_lol:
-
ide na spacer ze Lafirynda i jaj chłopakiem Amigo :diabloti:
-
[quote name='dealer']oki doki to ja rozwijam moje podreczne lotnisko dla cia:roll: [/quote] oby duże to lotnisko bo................ja większa pani :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
czesc mammammaniniu PtYSIU :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]:multi::multi::multi::multi:...mła sistersja ....:loveu:....mła bliźniaczka ...:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] zupełnie identycznie taka sama :multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][I][B]:multi::multi:sześć i siedem .......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/FONT] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]to zakładj tego SKYPKA bo chcę posłuchać twojego eRRRRRRRRRRRRRR:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] to usłyszałaś :eviltong: :evil_lol::evil_lol: i do tego zdradziłas mój ściśle tajny sekret :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Aloha shizoo fredki mam złą wiadomość książe która chciałam Ci podarować przestali chyba drukować :/ w kazdym razie ostatnio w Merlinie mi powiedzieli, że jej nie mają :roll: ale będe szukać
-
[quote name='dealer']hej ho hej ho:multi:ni ma.....ale som nalesniki ze serem choooo;)[/quote] ło fakin szit :sabber: tylko spakuje swoje skrzydełka i lece :multi:
-
czesc pisząca na niebiesko smocza mamo :p
-
heja wpadłam po jakis stuff :lol:
-
[quote name='paula_z']No to trzymam [/quote] dzieks :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]nie wiem za co ....ale trzymam [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] he he :diabloti: [quote name='evaxon']no jak co........... ...............dzidziaaaa trzymamy kciukasy[/quote] jaka dzidzia :-o [quote name='madzia i medor'] Trzymamy ...:kciuki:[/quote] dziękuje :loveu: [quote name='madzia i medor']Tak na forum pokazywać :diabloti:[/quote] no wiesz gdzieś musze :roll::diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]witaj:loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]trzymam kciuki za ...............doprowadzenie ...............podniety do szczęśliwego zrealizowania:cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]nie ma to jak.........................podniety mmmmmmmmmmmmm:p[/COLOR][/B][/quote] witaj ma Podniet amatorko :loveu:;) dzięki za kciukasy co mnie do podniety doprowadzić mają :evil_lol: [quote name='bigos'] I[B] po trzecie dziękuję za wczorajszą , krótką rozmowę na gygy:p Będziemy w kontaktach[/B]<zameczy pytaniami czy nie - oto jest pytanie>:diabloti:[/quote] dzięki dzięki ;) [B]hłe hłe dla mnie to przyjemność[/B] :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:hand: sis byłam jestem będę :grins:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]i dawa te namiary na SKYPA :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] nioe założyłam wczoraj zakręciłam się w innych tematach :cool1: [quote name='Siostra']Nooot, to ja też gratuluję i trzymam mocno kciuki, mimo że nie wiem, w jakiej intencji.:loveu: debe, mówię Ci to tutaj, bo do mojej galeriii nie zaglądasz ( a wykłócasz się, że zdjęć skąpię:diabloti:), że końcem stycznia, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, powiększy się nasza czworonożna rodzina.:multi: No, to całuję Cie, szczęśliwa dziewczyno. Ilekroć spojrzę na Twoje zdjęcie w avatarze gęba sama mi się śmieje[/quote] WIEM co za szczescie Was ma spotkać jakbyć czytała uważnie to byś wiedziała, że u Ciebie BYŁAM :mad: [quote name='dealer']dzien dobry podniecona:diabloti:[/quote] Witaj podniecona :multi: [quote name='malawaszka']witanko Narzeczono swojego narzeczonego trzymam :kciuki:[/quote] bardzo dziękuje zakochana Wasiu :loveu:
-
zanim pójde spać ;) nie mogę jeszcze zdradzić sekretu żeby nie zapeszyć ale może za dwa tygodnie już będe mogła sie pochwalić :D. Tak naprawde to zależy odemnie ;) TYLKO odemnie więc zabieram się za zmienianie najbliższego terminarza :multi::evil_lol::evil_lol::evil_lol: oby sie udało oby :cool1: a teraz spadam spać PADAM z podniety ;)
-
myślałam ze dłużej posiedze a jednak....................spadam potem może jeszcze będe