-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Paula_']Aaaaaa, jaki berbeć Szpilkowy :calus: [URL]http://img96.exs.cx/img96/7507/scan00047ak.png[/URL] :loveu:[/quote] maluch nie ciekawe czy Maksio tez była taki mały czy odrazu duży sie urodził [quote name='bigos']Ktos mnie wzywał:diabloti::diabloti::diabloti: Bić ktoś mnie chce?:diabloti::diabloti::diabloti: Witka:loveu:[/quote] oooooooooooooooooo najpyszniejszy nick na dogo :sabber: ja zawsze Cie wzywam ma Bigoskowo :p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Hello.łłłłłłłłł sis :loveu:....zadumana mła [/B][/COLOR][/FONT][/quote] heloł ma sis :loveu: [quote name='Ka-ka'][URL]http://images32.fotosik.pl/29/593d784bccbeb7d7.jpg[/URL] iiiiiiii......też chcę takiego :loveu::loveu::loveu: nie masz więcej??? :razz:[/quote] nie mam więcej................reklamacje do Pauliny prosze hahahhahahha witajcie dziś święto mnie usadziło w domu co za pech :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/110/81d6baaf9cc7f6be.jpg[/IMG][/URL]
-
a to taka zaduma mnie coś chwyta [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/107/6ede54608ec1adab.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja']:placz::placz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz:mówie ....posłałam Ci Ozzulka:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i mój nowy numer oba są aktualne;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :placz::placz::placz::placz: dlaczego nie moge oczytać
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz::placz:buuuu a taki ładniutki jest :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie mów :placz::placz::placz::placz:
-
Poznajecie :cool3: [IMG]http://img221.exs.cx/img221/8232/skanuj00206dz.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.exs.cx/img221/8221/skanuj00226qo.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.exs.cx/img76/1303/scan00020iw.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.exs.cx/img96/7507/scan00047ak.png[/IMG] [IMG]http://img96.exs.cx/img96/8767/scan00033vp.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.exs.cx/img76/3484/scan00052nv.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.exs.cx/img221/3015/skanuj00212ut.jpg[/IMG]
-
[quote name='asher']Hahaha, który to mięsny świadczy takie dodatkowe usługi? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] już go nie ma zamknięty jest teraz będzie tam coś innego :cool1: [quote name='malawaszka'][URL]http://images32.fotosik.pl/30/21ebac0940ec08d3.jpg[/URL] no i ten statyw pewnie się nie trzęsie jak osika na wietrze :placz:[/quote] no nie trzesie sie to fakt :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]niech będzie ze Emil ...w końcu to tez rodzina ...bawłanku wsiąteczny :grins:...:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahhaa [quote name='Maga100'][B]do tej pory też nie musiałam. Jestem taka wysoka, że przechodziłam bez trudu, wystarczył krok :p[/B] [B]sąsiedzi zaczną się schodzić. Zafascynowani oczywiście :grins:[/B][/quote] a teraz już nawt nie musisz kroczyć ;) tak oczywiście i zaczna moneta sypać :evil_lol::evil_lol: [quote name='bonita']Cze sis ,przyszłam Cię przywitać niedzielnie :loveu:[/quote] witaj moja identyczna bliźniaczko :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]czes sis xero :loveu:.......posłałam Ci MMSa:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czesc xserówko mła ;) dostałam ale nie moge odczytać :placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='evaxon']haha no tego si enie spodziewałam:lol::lol::lol::lol:[/quote] ja tez nie byłam totalnie zgorszona ;)
-
na dobranoc zupełnie poruszone zdjęcie ale tak dobrze mi sie kojaży, ze chce się nim podzielić [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/105/ba5642ed2b5929b1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][CENTER]:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:mla sis:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/30/21ebac0940ec08d3.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] nie emil :mad::p [quote name='AśkaK']:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Hahaha! A co to było za miejsce..?:cool3::lol:[/quote] sklep mięsny :diabloti::diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] aha a Oliwia ma już na maxa rozwinięty etap pytań :shock: leżę w wannie, wchodzi Oliwia, łapie moje spodnie i pyta: O: co to? Ja: spodnie O:czyje? Ja: moje O: Twoje? Ja: tak O: a nie mamusi? Ja: nie mamusi, moje O: a czemu tu leżą? Ja: bo tu położyłam jak się rozebrałam O: i ubierzesz potem? Ja: tak O: a gdzie kupiłaś? Ja: w sklepie O: a ile kosztowały? Ja: sto złotych O: pięć? Ja: nie 5, sto O: sto cydzieści? Ja: nie 130, 100 O: aha to idę na bajke :evil_lol:[/quote] :klacz: :klacz: Oliwka Go Oliwka Go zapytaj Waszke na amen az jej skrzydełka odpadną Oliwka Rulez :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
czesc czarownico :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc Karola :loveu:
-
[URL]http://images34.fotosik.pl/30/f810f5db08d828ca.jpg[/URL] obłed :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/30/1486376fb0e52f6c.jpg[/URL] przesyłam buziaki w ta kichawe przebrzydłą [URL]http://images25.fotosik.pl/105/b301bbf00a6b925a.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']skądś znam tą istote :diabloti:[/quote] to emil nie poznajesz :diabloti: [quote name='evaxon']buahahaha dobrze ze niew skakuj :grin:[/quote] apropo banana dziś kolezanka znalazła zadowalacz srenrny gładki rozmiar L w miejscu gdzie zupełni enie powinnno byc takich rzeczy ;) szkoda, ze nie miałam aparata :shake: zadowalacz często był używany bo 1. bateria nie działała 2. nie był super glanc błysk :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaki jemiołek [URL]http://images33.fotosik.pl/30/dd1737335c12fad0.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/30/21ebac0940ec08d3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'][B]a jak nie, to zawsze mogę przycupnąć na lodówce :p[/B] [B]następnym razem jak będę jechać na mojej maszynie koło ciebie, to zatrzymam się przy twoim ogródku i zaśpiewam ci jak ułan :loveu:[/B][/quote] teraz nie będziesz musiała nawet skakac przez płot speckalnie dla ciebie nie ma płota :P szykuje juz nagryware coby ułańskie kawałki nagrać i puszczeac sobi ekiedy mi będzie źle ;) [quote name='Asiaczek']Jakis nowy nabytek? pzdr.[/quote] nie nie nowy stary Helios z tym, ze teraz się z nim godze strasznie trudny ten obiektyw i teraz staram się go na nowo ogarnąc :roll::evil_lol: [quote name='olcha']To jaka data w końcu? Bo się doszukac nie mogiem :oops: Fajne foty! Czym robisz?[/quote] teorytycznie 26.stycznia z tym, ze teraz zaczynam się zastanawiac czy moze nie przełozyć :lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B];) znam skądś owego jegomościa ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images32.fotosik.pl/29/593d784bccbeb7d7.jpg"]http://images32.fotosik.pl/29/593d784bccbeb7d7.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] hłe hłe tego gościa dostaliśmy oz moim zajebistym narzeczonym od naszej dogociólki Paoli zwanej schizofredką :loveu::evil_lol: [quote name='evaxon'][URL]http://images29.fotosik.pl/105/f98262c0baf7e717.jpg[/URL] ooo Ewa lubić banan:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol: hejjj Bab:multi:obabbaobab:evil_lol:[/quote] wpadaj na banana :razz::loveu::cool3:
-
nie mogę ogarnac tych baciaka fot w zamian wstawie dzewo ----------no prawie drzewo ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/105/f98699665e06a5e7.jpg[/IMG][/URL] a jak bejsbol na Bigosową to uffff ;) ją możesz bejsbolowac ;) to teraz jeszcze studyje banany ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/105/f98262c0baf7e717.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/29/593d784bccbeb7d7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='malawaszka']aaa to czemu nie masz jego fot??????? :placz::placz::placz:[/quote] śakoś tak wyszło :/ narazie spadam z psem na kilka chwil
-
[quote name='malawaszka']noooo ja też coś tak pamiętam :cool1: Debe jak nie masz nowych to poka te stare co nam się tak w pamięć wryły :evil_lol:[/quote] to musze przeryc galerie bo na płytach napewno nie znajde zreszta zwalił mi sie cd-rom i nie bardzo mige przeglądac płyty ale poszukam jak chcecie z tym, że teraz mój brat jeszcze zmężniał i wygląda tak, ze jakby nie był moim bratem to bym na niego poleciała :lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie rozumiem po co mu taki wdzięk i urok to ja powinnam odziedziczyć :placz:
-
[quote name='BBeta']Dzień dobry :loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/29/42439a0cdb7f3f5b.jpg[/URL] To jest całkiem przyjemne ;)[/quote] dziękować ;) [quote name='Maga100'][B]witaj, chorująca :loveu:[/B] [B]ja za to mam LENIA :cool1: Nie chce mi się nic :cool1:[/B] [B]Ostatnio przejeżdżałam niedaleko twojego domostwa i nasunęła mi się myśl o kawie w twojej kuchni :hmmmm:[/B][/quote] ja też mam lenia etatowego nie chce mi się isć do tyry wszystko inne mi się chce ;) ooooooo trzeba było wpaść jakoś byśmy się zmieściły w mojej kuchence ;) :evil_lol:
-
a oto kilka moich "studyjnych" zdjęć rozpracowywuje mój obiektyw :mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/105/a8099c6127d8cf0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/29/42439a0cdb7f3f5b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Paula_']Cześć zagluciała mamciu :loveu: :evil_lol: Twa podświadomość podpowiada Ci, że tęsknisz :grins: ;) Zaszyta Szpilunia :calus:[/quote] hehhehe czesc Schizofredko ;) se se tęsknie jasne poprostu mnie nękasz (????) we śmoe [quote name='Alicja']:loveu::loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu:zaszyta Szpileczka [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images24.fotosik.pl/104/f4b5fb0761a73fbe.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]o masz ci los .........biurokracja :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]branoc droga sis :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] w we wtorem udało mi się ścignąć kolesia z moja przesyką o godzinie UWAGA UWAGA 23:00!!!!!!!!! mały rabanik i pan wiedział, że ma zadzwonić i DORĘCZYĆ MI TERAZ ta przsyłeczkę :loveu: byłam w US i jestem na początku drogi :mad::mad::mad: [quote name='asher'][B]Bigos[/B], kurna, wybęckuję no!!!! :mad: Ja też idę. Tylko najpierw muszę się dowiedzieć, gdzie w Wawce sprzedają linę okrętową :evil_lol: [B]Debe[/B], gratuluję posiadania konkretnego terminu! :multi: Szpilipsy cudne! :loveu: A swoją drogą pokazałabyś brata :cool3: Bo, o ile dobrze pamiętam, on całkiem przyjemny w odbiorze jest :cool3:[/quote] czesc asherko wiesz Bigosową na mnie nasyłac aaaaa boje się ;) hahah liny okrętowe wykupiłam wsztskie ja...................ucze Szpile nie ciągnąc ;) hahahhahahaha Asher dziękuje ale termin terminem a ja ciagle nie mam nic :placz: to bedzie KATASTROFA hahahahha co do brata nie mam jego fot :roll: to fakt mocno przyjemny w odbiorze jest :loveu: [quote name='Asiaczek']Witaj Debe! Jak wiesz, co to jest brak czasu, to nie krzycz na mnie... Nie wiem, kiedy odpocznę... Nie wiem, kiedy nadrobię zaległości... Juz ni nie wiem, ide spać! Dobranocka. pzdr.[/quote] Witaj zabiegana Asiaczkowa dobra nie krzyscze ;) dziś dziś wiesz, że idziesz spać :evil_lol:
-
firmy kurierskie są do doopy jak nie będe miała dziś przesyłki to leze i kwicze.................. a w US zostane zamordowana............. myślałam, że sobie odpoczne i wypije herbatkę w spokoju a tu doopa wsiadam w Nacho Libre i dygam na Prage :placz::placz::placz:
-
zaszyta Szpilka to robi całymi dniami [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/104/f4b5fb0761a73fbe.jpg[/IMG][/URL]