-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Maga100'][B]no co ty, ja cię z każdym kilogramem kocham bardziej :evil_lol:[/B] [B]I tak najfajniej jest zaraz po porodzie: wychodząc ze szpitala wydaje ci się, ze jesteś taaaaka chuuuda, jak jeszcze nigdy w życiu. Tak jest do czasu, jak ujrzysz swoje odbicie w jakiejś witrynie i się zdziwisz co to za baba w ciąży za tobą łazi.... I dlaczego bluzki i spodnie ciążowe są nadal wypełnione :evil_lol:[/B][/quote] idę wyskoczyć z okna ponieważ jestem zeppelinem to polecę nie utonę :cool3:
-
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Maga100'][B]ale nie są już za małe? :shake:[/B][/quote] za co Ty mnie tak nienawidzisz :mad: jeszcze nie ale czekam tego magicznego dnia jak się za kolano nie wsuną
-
i miły przerywnik - pies nadaktywny :diabloti: [IMG]http://images37.fotosik.pl/200/6ff0d44daf50371b.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/201/c8884ed2e71a7136.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/200/842aab9c3a443dc0.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/204/691428f0f92d9dd0.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/204/13ee300471233d06.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] wiesz .....no tak 1-2 razy w roku może dojade :evil_lol:...więc drżyj :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] obiecanki cacanki a głupiemu staje :diabloti: [quote name='malawaszka']nooo te narzeczone to beda musialy najpierw z nadopiekuncza mamusia stoczyc bitwe :evil_lol: pewnie ma ochote na szluga[/quote] a ja łatwa nie jestem znam kilka chwytów :evil_lol: nie wiem ale drżę bo kolejna piosenka, która mu sie podoba tez nie jest o lekkiej tematyce :cool1: [url=http://www.youtube.com/watch?v=hYrRuwwBIl8]YouTube - Sidney Polak - Marry & Jerry[/url] :roll: [quote name='Maga100'][B]a śmialaś się z niedowierzaniem, jak ci przywiozłam swoje spodnie ciążowe (pokrowiec na pociąg) :diabloti:[/B] [B]ja się nie pastwię, ja się cieszę i uśmiecham się radośnie i z miłością, ze tak świadomie przeżywacie ten piękny, błogostawiony stan :evil_lol:, za którym ja oczywiście tęsknię :diabloti:[/B] [B]nadopiekuńcza mamusia będzie zajęta swoim młodym narzeczonym :roll:[/B][/quote] tak jako zobaczyłam te spodnie to wydawało mi się, że to dla jakiejś słonicy w rui :roll: shit jakos Ci nie wierze :razz: będę :diabloti: [quote name='Alicja'][CENTER]:roflt: :roflt: :roflt: [/CENTER] [/quote] pani już dziękujemy :mad:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]też mi sekret :roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :diabloti: [quote name='sacred PIRANHA']ja nie jestem brzuchata (a przynajmniej nie w tym sensie:evil_lol:) ja po prostu świeżo upieczona mamusia 8miesięcznej kluchy...i tak jakoś mi się przypomniało jak ta moja zaraza była taka tycia...i w szpitalu jak byłyśmy...i wszystko wogóle....dobrze, że ja nie mam mascary na rzęsach:diabloti:[/quote] to jeszcze z rozpędu się wzruszasz :evil_lol: [quote name='Tengusia']wszystkie Dominisie sa piekne :loveu::loveu::loveu::eviltong:[/quote] matko mądrze gada :evil_lol::diabloti: [quote name='lolka75']j i poka cyckowe fotki tez:diabloti:... [/quote] póki są wielkie i sprężyste :evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No prosze Cię....bo Cię pozwę:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] za co :-o ja nie jestem zdolna do zrobienia ciąży z biologicznego punktu widzenia. Zdradzę sekret nie mam tego przewodu :diabloti:
-
[quote name='asher']Oooo, niech no tylko zdobędę prawko, już mam pierwszy cel wycieczki :cool3: :diabloti:[/quote] czym ja sobie zasłużyłam na tak krótki żywot oszczędź psa chociaż :diabloti: a tak serio zapraszam
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wolę nie używać tego słowa bo wierzę w samospełniajace się proroctwa:roll::evil_lol: Odpluj!!!! Odpluj!!!:mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jakbym odpluła to prawie jak aborcja nie :diabloti: nie mogę :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to ja już nie chce słyszeć tej diagnozy :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oj tam młoda jesteś zrób sobie jeszcze jedno dobrze :eviltong::lol:
-
a teraz prezentuje piosenkę, która jest w stanie rozruszać mojego leniwego syna ostatnio [url=http://www.youtube.com/watch?v=vha-WjVwkH0]YouTube - Sidney Polak - Butelki[/url] czy On chce mi coś powiedzieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przestań bo mi jeszcze cos wykraczesz:smhair2: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahha no to będzie wesoło :multi::cool3::evil_lol: i nie coś tylko ciążę
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Płynący make up to oznaka tandetnej maskary a nie ciąży:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tak oczywiście - zasada nr 1 ciężarna ZAWSZE ma rację :cool1:
-
[quote name='agbar'] albo: zabierac te lapyyyyyyy!!!:evil_lol:[/quote] :lol::lol::lol::lol::lol: raczej qr... wyciągnijcie go już :diabloti: [quote name='agbar']Oto MY..... [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1702/img2188.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1183/img2191u.jpg[/IMG][/quote] o matko wsadziła sobie poduchę bo pozazdrościła komus zeppelina :diabloti: bardzo Ci do twarzy z Alexem :loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: ...... KCM :diabloti::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ty sie nie ciesz bo i u Ciebie coś zdiagnozuje :eviltong: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja zaprzeczam jakobym:roll:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:[/quote] tak płynący make up mnie przekonał :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Noooo, ciekawie się zapowiada życie Jaska po urodzeniu... Narąbany personel szpitala... Mamcia w spódnicy w kwiaty jak spadochron... Mamcia rzucająca nie-papierowymi talerzami, aby zabić... Pełno teściowych... Narzeczone juz nogami przebierają.. Rrrrrany..... już Ty Jasku lepiej siedż w brzuszku:lol:.. Pzdr.[/quote] :lol::lol::lol::lol::lol: może siedzieć max do 18-ki potem siu :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jednym słowem Jasiek ma przerąbane .... dobrze że ma chociaz taką fajną Ciotke Alicje :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaaaaaaaaak jasne ciocia Ala ma jeden poważny minus MIESZKA DALEKO :shake:
-
[quote name='malawaszka']1. kurczaki no ja też - chyba jednak jestem w ciązy - permanentnej urojonej - mam to od czasu pierwszej ciąży mojej siostry czyli ponad 4 lata :evil_lol: [B]piękna Dominisia,[/B] [/quote] 1. no to zmień ją na prawdziwą nie pożałujesz :cool1: 2. jak to Dominisia :cool1: [quote name='sacred PIRANHA']no i się poryczałam.... :loveu::loveu::loveu:[/quote] kolejna brzuchata [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przestań bo mi make up spływa:placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] i kolejna ło matko ale babyboom na dg :cool1::evil_lol:
-
nie mogę oglądać nie mogę łza mi w oku staje w w gardle czuje kluchę :placz: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: po nieskończoność obłęd [url]http://global.images8.fotosik.pl/97/b8950219c9e435d9.jpg[/url]
-
oooooooooo nasza Matka Polka :multi::multi::multi::multi: to jak masz tyle czasu to rozumiem że dużo zdjęć pstrykasz Panny D.:eviltong: Śmiesznie musi wyglądać zdezorientowany Kloc :evil_lol:
-
[quote name='agbar']wokol glowy nie..wokol czego innego moze:diabloti:[/quote] może to nie będziesz mieć :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
zapisz się na jakieś sztuki walki :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Oczywiście sis, dla Ciebie wszystko:loveu::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][COLOR=Blue][/COLOR][/quote] mmmm brzmi kusząco :evil_lol: wczoraj TZ wziełam siła przed komp i kazałam ogladać szczeniaczka boksera :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: potem mu powiedziałam że to nie bokser :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jemu bardziej do gustu przypadła Boni - bo wielka :p -
[quote name='agbar']Witaj kobieto ledwo siedzaca:loveu:[/quote] ciekawe czy będziesz miała takie serduszka w koło głowy w styczniu :diabloti::lol::evil_lol:
-
[quote name='agbar']Czy ktos cos wspominal o porodzie..podobno slowa na P sa zakazane?:diabloti:[/quote] :roll::roll::roll::roll::roll::roll: skuza :lol:
-
[quote name='agbar']Jak Okrusio postanowi wylezc w Sylwestra to przynajmniej z hukiem:diabloti:[/quote] o i to jakim i nawet z jękiem radości :evil_lol: