-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Vectra']a nie uważasz że to może mi zaszkodzić ? trauma taka ? dobranoc grubasie :diabloti:[/quote] jeśli zresetuje ci sie mózg tak jak mi dziś to nic ci nie zaszkodzi :loveu: jaki grubasie wcięcie w tali mam jak osa :watpliwy:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']dokładnie tak - jak zwykle masz rację :loveu:[/quote] dla kogo babcia dla kogo matka :cool3: po mnie nie bo z moich bije radość i dobroć i nie am takich długich wąsów :evil_lol: rany! i ty to zauwazyłas ja alfa omega herbu zielona pietruszka :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Vectra']kiedy ja lubię schabowe :roll:[/quote] możesz zawsze na nie popatrzec :loveu:
-
kochane udaje się na spoczynek :rolleyes:
-
[quote name='Hanna R.']A twoja bluzeczka gdzie ? :cool1: Przecież Ciebie przygarnęłam już ze dwa lata temu :cool1:[/quote] ciągle wybiela biel chce wyglądać idealnie na spotkanie z toba Królowo :loveu:
-
[quote name='Vectra']niestety moja kochana , nienawidzę gotowanego drobiu , nici z karmienia , moje macierzyństwo legło w gruzach :diabloti:[/quote] mozesz jak królik być na marchewce :loveu::loveu::loveu::loveu: i jak koń na wodzie :loveu::loveu::loveu::loveu: sama radość :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Hanna R.'] Jestem Twoją idolką :diabloti:[/quote] nie ma jak wrodzona skromność :diabloti: Królowo Matko :evil_lol: Wasiu tym kotom to patrzy wredotom z oczu :cool3: a Pepa ma czerwone oko bo pewnie jak śpi to jedno ma otwarte i pewnie ciagle to samo i jest czerwone z niewyspania :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Vectra']lubię fajne dyskusje , to takie edukujące :diabloti:[/quote] no ba! jestes uświadomiona ze do 18 możesz spokojnie karmić piersią :loveu: [quote name='Hanna R.'] Ja w miłości już dawno nie robię ... :shake: Dawaj te linki szybko, bo mi życie ucieka :cool1:[/quote] hahahahhaha skoro nie robisz juz dawno w miłosci to co to jak i wogóle ojej :-o o nie mamo????:diabloti: [quote name='Vectra']to Wasia ma te cukierki i nie chce dać :shake:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:gdzie ten wątek :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Waszka nei bądź taka nei narobimy ci wstydu słowo :cool3::loveu:
-
[quote name='Vectra']nooo , popsułyście takie fajny wątek :shake: a już prawie miałam pomyśleć by przemyśleć , że na pewno nie chce bejbika :diabloti:[/quote] taaaaaaaaaa acha nie chcesz udzielasz się jakbyś podchody robiła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Vectra']jeśli to od tej koleżanki , którą mam na myśli , to ja chrzanie taką miłość :diabloti:[/quote] myślę, że od tej ja mam tylko jedną jedyna wlaśnie ją :diabloti: aaaa ten watek gdzie Waszke pobili to świetny pomysł, teraz ja mam coś dać tej jednej jedynej jakis ciekawy watek. siedzi w domu nic nie robi tylko syna chowa i sie nudzi więc marudzi. Cos ciekawego się znajdzie - bo tam juz nudnawo :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]och ta Demoniczna Viki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrrrr [quote name='asher']Debe, prasuj białą bluzeczkę :evil_lol: JAK starasz się go wepchnąć? :crazyeye: Czy można to obejrzeć na youtube? :cool3: :loveu:[/quote] i gacie w kant już pracuje taka okazja taka szansa życiowa dla muła :loveu: normalnie ręką go wpycham :cool3: a na youtube to moge pokazać cycki hahaha taki żart samczy w końcu mam też jaja :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']Waszko gdzie ? gdzie dostałaś po pysku ? Bo mi Hanna dziure wierci w brzuchu , że na emeryturze babcinej czytać co nie ma :diabloti:[/quote] mam świetne ksiązki od jednej z koleżanek :cool3: tematyka MIŁOŚĆ coś dla KUR DOMOWYCH :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='malawaszka']niedawno na dogo!!! dowiedziałam się, że moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność jednej młodej!!!! wojowniczki o jedyną prawdę i miłosierdzie!!!! :lol: kocham to :loveu: oczywiście nadstawiłam drugi policzek :p[/quote] alez ty potrafisz przemawiać aż nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz ----poprosze kogoś moze mi przetłumaczy :loveu:
-
[quote name='asher'] A tak w ogóle to ja sobie stąd idę, strasznie niezdrowo w tej galerii :shake: Wzięłybyście się za uprawę przydomowego ogródka, a nie takim syfem się obżerać :mad:[/quote] ja mam balkonowy ogródek wlasnie mroże pomidory :diabloti::lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a jak ja mam problem z planami do pracy to moge tysz tam klinknąć :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] musowo szczególnie że masz pracę w temacie :cool3:
-
[quote name='malawaszka']ja chyba jednak kliknę z ten magiczny Link Który Jest Odpowiedzą Na Wszystkie Trudne Pytania i zapytam tam czy mam położyć trzecią warstwę farby czy wystarczą dwie... bo po prostu nie wiem... a TAM na pewno wiedzą :loveu:[/quote] nie dość, że wiedzą to chętnie powiedzą i sprzeciwu nie przyjmą :loveu:
-
[quote name='jamnicze']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: o faktycznie, sorki, źle skasowałam znacznik cytatu :oops:, oczywiście chodziło mi o posta Asiaczka :diabloti:[/quote] ale to cała nawet wirtualna przyjemność sspać w takim doborowym towarzystwie :lol::lol::lol: tylko jakie moje zdziwienie było jak szukałam tego co ja i kiedy "napisalam" i co ja w zasadzie robiłam-----czy lunatykowałam :evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko jak Czerwono oka Pepa :lol::lol::lol::lol: i jej koty :loveu::loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]IDĘ SPAĆ[/B] [B]na gie nie dociera to może tu dotrze[/B] [B]ja cię nie kocham, bo to jest toksyczna miłość[/B] :diabloti:[/quote] nie odchodź a jak odchodzisz to ubierz się w falująca spódnice i zrób to z godnością ---czyli obróć sie na pięcie, zebym widziała napis na twojej wielmoznej :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Maga100'][B]idź ty już spać :diabloti:[/B][/quote] hahahahahhaha popadam w samozachwyt nawet nie wiem o co mi chodziło hahahahahaha
-
[quote name='Maga100'][B]czy ty mnie wyzywasz? :cool1:[/B][/quote] hahahahahahhahahaha kocham się normalnie się kocham ja dziś wszystko mogę ja dziś nie mam mózgu jestem genialna :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]a gdzie ja byłam, jak wy tu byłyście tyle beze mnie? :hmmmm:[/B] [B]ale na jakiej podstawie nas dobrałaś, proszę ja ciebie?[/B] [B]a czy ty zauważyłaś, że nie jesteś w swojej galerii? :diabloti:[/B][/quote] byłas penie na gadu :diabloti: mnie na podstawie urody a was to nie wiem :evil_lol: co je twoje to je moje :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]qrdwa siedze i kwicze .....:roflt:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] jestem zUą matką ...ja bym sie spawiowała jakbym miała smoka oblizać tudzież jakąś łyżeczkę ....oddawałam hołd neptunowi jak moja teściowa pałaszowała resztki z łyżeczką zebrane jakieś papki z okołoust swojej wnuczki :roll:....no cóż ... taka nieużyta jestem :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] higienistka :shake:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam na stanie tylko wiatrówke :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hmmmm uszkodzi mnie trwale mój mózg dzis zastrajkował i w kuchni pod umywalkom mam śmietnik :roll: ktoś mi wyniósł zmywarkę i mam to o :roll: a w pranie robie od rana :evil_lol: bez proszku, płynu i prądu :evil_lol: ale za to ciemne rzeczy :evil_lol: ciekawe za ile sie skończy to pranie :roll:
-
[quote name='lunarmermaid']Co do kolek dziecięcych przy karmieniu piersią to fakt,że jak dziecko źle pierś chwyta to mnóstwo powietrza zje razem z mlekiem i potem kolka gotowa. U mnie w szpitalu jedna położna powiedziała,że jak mąż nie przygotuje piersi żony jak należy do karmienia dziecka to potem same problemy z karmieniem...:lol::lol::lol: No to mężowie lub inne TZy do dzieła,żeby matki mogły dzieci karmić piersią!!!:evil_lol:[/quote] otototo ciekawe czyli, że jak może jakis film instruktażowy :cool3:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Może po kotleciku :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] poprosze strzelbę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::flaming: