Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='agbar']:oops::oops:Ale masz zachcianki...no wiesz co.....:oops:[/quote] ciążowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='agbar']Albowiem jam tez madra:roll:[/quote] no cóż zapomniałam :evil_lol:
  3. widzialam - cie - tam - gdzie - madrych - są - roje :cool1::eviltong:
  4. [quote name='agbar']Wobec tego dziekuje. I oddalam sie dystyngowanym krokiem...:evil_lol: Budyniu mi sie chce.... Ino nie wiem,czy dzidzi nie zaszkodze o rany,o rany.....[/quote] budyń = mleko --------> wyrodna matka ja zjadłam kupny sernik na zimno a teraz zjem jajo -----> jaja są bardzo alergenne ale co ja moge wiedziec nie mam dzieci :shake: poka tego kroka :diabloti:
  5. [quote name='Maga100'][B]emotikonka ci się pomyliła :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/quote] :roll: nie mogę z toba rozmawiać bo dostane bana - jestes zadymiarą :diabloti:
  6. [quote name='Rinuś']Mój poprzedni pies umiał ,ale Brutek nie kapuje ocb :P może też dlatego, że on lubi jak piździ :)[/quote] to napewno nie pies TO CYBORG :eviltong:
  7. [quote name='agbar']Ja nigdy nie potakuje glupkowato.Zawsze tylko i wylacznie dystyngowanie.[/quote] przykro mi w takim razie nie nadajesz sie na kurs :shake:
  8. fiu fiu Asherku ależ w towarzystwie pana podróżujesz po lasach :cool1: i widzę, że wiedzę na temat wózków szlifujesz :cool3: brawo :evil_lol: a tak w ogóle gdzie jesteś :roll:
  9. [quote name='agbar']to ja poprosze o recepte:roll:[/quote] no nie wiem jesli przyjemiesz moje słowo za pewnik nie będziesz dyskutować, będziesz głupkowato potakiwać głową no to moze wtedy
  10. [quote name='Iza i Avanti']A nawet się jeszcze nie sypnęłaś.... Dopiero w styczniu... To Ci jeszcze wtedy urośnie! Taki, że hohohoho![/quote] hahahaha a co ty tam wiesz Danonku :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: niedoświadczony i jak to szło...........nie powiem bo mnie wkurzyło to co tam czytałam :cool1:
  11. [quote name='Maga100'][B]a co, chcesz zamilknąć na wieki? :crazyeye::diabloti:[/B][/quote] [quote name='malawaszka']aaaameeeennnnnn :loveu:[/quote] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: WASZKO :crazyeye::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: to ja dla ciebie tu wróciłam a teraz ty mi nóz w plecy :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  12. a u nie pada wiosenny deszczyk a koło mnie lezy urodzony szczęsliwy cały w bakteriach syn :cool1:
  13. [quote name='agbar']Ale nie masz dzieciuf...co ty mozesz wiedziec?:diabloti:[/quote] o dzieciach faktycznie nic :shake: i to całkiem serio :cool1: za to o tym jak wyglądać jak milion dolarów wiem dużo :evil_lol:
  14. [quote name='Maga100'][B]a nie z forum? :crazyeye:[/B][/quote] na forum tej wiadomosci nie było więc to jest tylko moje doświadczenie :diabloti:
  15. czesc zasypana Wasiu u nas piękna pogoda świeci słońce jest ciepło super :diabloti:
  16. [quote name='Iza i Avanti']Cze niedouczona, z długim nosem, przyszła wyrodna matko![/quote] Witaj Wstrętny Danonku [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] uffff ... nie miałam mammografii :diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] i nie miej :shake: nie dezodorantuj sie bo mozesz zapaść na rzadką chorobę [quote name='agbar']A mnie rozpierdzielil napis pod nazwiskiem jednej z pan.... Pokazywala sie w ciazy publicznie.....:mdleje:..Jak ona mogla???:shake:[/quote] dlatego ja siedzę w domu bo przeciez się nie pokaże publicznie. ps w ciąży imprezowałam i imprezowac będę może pójdę z tym do TV oczywiście bez alkoholu bo może ktoś mnie źle zrozumieć :diabloti: [quote name='malawaszka']bhahahaha co Wy ogladacie? TV TRWAM????? :roflt:[/quote] dzień dobry TVN ! program naukowy :diabloti: [quote name='Maga100'] [B]to urodzisz w domu :p Podobno to piękne przeżycie :p Piękne do bólu :diabloti:[/B] [B]dzięki Tadeuszowi on ma szansę, bo tak jak pozostanie tylko z tobą, to szansy nie bedzie żadnej, biedne dziecko :shake:[/B][/quote] zapale świece i obiorę madnarynkę i połącze sie indiańskim zwyczajem z duchami przeszłosci proszac o piekną przyszłość :diabloti: bedzie siedział tylko i kręcił zadymy :diabloti: [quote name='Iza i Avanti']No właśnie... Nienormalna jestem... :evil_lol:[/quote] i widzisz czego się dowiadujesz :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:obrazic: z debe to sie bez słów rozumiemy ....gdzieś nam sie zatraciłaś[/B][/COLOR][/FONT] :razz::diabloti:[/quote] bo my jestesmy przewodem połacząnym - więc ja mam TWOJE dzieci również więc jestem guru :diabloti: byłam napiałam i wiecie co..................dobrze ze ja jestem taka mądra i mój syn bedzie po mnie i po swoim tacie mądry, że mamy mądrych znajomych i ogólnie, że jest fajnie. BĘDZIE SZCZĘŚLIWY :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to przemówił mój nos :diabloti: witam jestem doświadczoną dogomaniaczka na dogomani jestem od 2004 roku z chęcia odpowiem na Wasze pytania :cool1:
  17. [quote name='Asior']Piszę co wiem i co znam z doświadczenia..[B] Jestem mamą między innymi 11 letniego chłopca..... Nie powiesz mi chyba, ze posiadasz większą wiedzę nt dzieci niż osoby, które mają dzieci od ładnych kilku lat....[/B] [/quote] [quote name='Asior']tym razem chyba też nad interpretowaliście mojego posta... [B]NIe napisałam ze wiem lepiej bo mam dwójkę dzieci, ale, ze osoba mająca dzieci chyba ma większą wiedzę niż osoba, która ich nie ma.. to chyba logiczne :roll:[/B] [/quote] Z Twojego postu wynika, że bycie mamą 11 chłopca sprawia, że masz większą wiedzę od mojej - przypomnę jestem w oczekiwaniu na dziecko. Co gorsza nie uraża mnie to w żadnym razie. Bo nie licytuje się z nikim o wiedzę :roll: Niestety argument ten nie jest logiczny dla mnie wcale. Ala podała świetny przykład małżeństwa pediatrów - autorytetów bez dzietnych! Przypomnę jeszcze raz bo widzę, że wiele osób czyta bez zrozumienia to jest przykre :roll: Dlaczego ślina mamy jest tak toksyczna Waszym zdaniem. Bo wydaje mi się, że jeśli zachowuje się higienę jamy ustnej swojej i swojego dziecka to naprawdę roztrząsanie się nad polizanym smoczkiem jest mhhhhhh śmieszne. [quote name='elinka']......A papieros jak i wieprzowina, podobnie popularne, są bardzo szkodliwe dla zdrowia. Ale odsyłam do źródeł.[/quote] pozwoliłam sobie skrócić Twojego posta. Ja przypominam się, że czekam na źródła dotyczące szkodliwości wieprzowiny. Jeśli będziesz tak miła oczywiście. Z chęcią poczytam co jest tak szkodliwe w wieprzowinie co stawia ją na równi z papierosem i przed kurczakiem (który jak wiadomo jest jednym z bardziej "zanieczyszczonych" mięs) ps nauka polega na polemice a nie na słuchaniu jednej prawdy! Jedną prawdę mieliśmy do 89 roku :cool1:
  18. [quote name='deer_1987']tak jak pada to _Sherry tak umie :p[/quote] hahahahaha nie jesteśmy same :evil_lol:
  19. myślę, że to jest ten program na który sie Panie powołują. 1. ów program jest nie o oblizywaniu smoczka, kluczem jest "jak dobrać smoczek" w tej pogadance Pani pediatra mówi o tym jak dobrać i zabrać smoka. Jest tam poruszony temat oblizywania..................przy okazji [URL="http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,20521,news,,1,misja_mama_jak_dobrac_smoczek,aktualnosci_detal.html"]Misja mama: jak dobrać smoczek? - News - Aktualności - Dzień Dobry TVN[/URL] ps nie jest tak, że się nie zgadzam z teściom, która jest w wątku. Uważam, że mleko powinno nosić nazwę produktu mlekopodobnego. Fajnie by było jakby powietrze w wielkich miastach było czyste a owoce ekologiczne ale to marzenia ściętej głowy. Mamy postęp mamy efekt postępu. Moje dziecko zostanie zaszczepione na szczepionki obowiązkowe - a o reszcie porozmawiam z pediatrą oraz z koleżankami, które mają dzieci. Może poczytam na jakimś forum. ja poprostu uwielbiam wiedzieć :cool1:
  20. [quote name='Iza i Avanti']Cześć matko nie widząca nic poza czubkiem swego nosa :evil_lol:[/quote] daj spokój myślałam, że mam mniejszy nos ale widzę, że jest wielki jak u pinokia :evil_lol:
  21. matko mammografia może wyrządzić krzywdę KOBIETY NIE BADAJCIE PIERSI!!! Ala jestes guru więc ci nic nie powiem :evil_lol:
  22. nie wiem czy powinnam z Tobą rozmawiać :roll::diabloti:
  23. będzie gorąca dałam się wciągnąć za chwilę po reklamie "co twoje dziecko je w szkole" i dezodoranty, które mogą powodować raka - całe szczęście, że ja używam perfum - to ja wychylona na chwilę za czubka swego nosa :diabloti: i temat dnia czy w ciąży umiera życie towarzyskie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: kosmos
  24. Witaj Asiu :loveu:
×
×
  • Create New...