-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
cześć można by powiedzieć Danonku :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']Tak,i to wlasnie jest bezpieczny sex:evil_lol:[/quote] hahahahahaha to Waszka tak nie rób bo to bezpieczny sex więc grzech i zero rozmnażania :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']Ja po bozemu to tylko od tylca moja droga....blizej krzyza:cool1:[/quote] hahahahahahaha ale jak dupka w dupkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
no ja też zjadam magnez i potas :cool3: to dopiero trzeci raz złapał mnie skurcz więc uważam, że i tak nieźle. :eviltong:
-
też idę po czarna herbatę z CYTRYNĄ! jestem po kawie ince z mlekiem :p z dzisiejszej nocy.........znowu wędrowałam do kibelka milion trzysta razy - czy to znaczy, że już się zaczynają te wędrówki, potem złapał mnie skurcz w dwóch łydkach na raz.........wow to było niezłe. No i moje dziecko falowało nocą - za dużo spotkań z Panem Tadeuszem i już zaczyna być nieznośny :-o:diabloti:
-
u mnie była sikupa na raz :cool3: czy Wasze psy znaja takie sztuczki :cool3:
- 78403 replies
-
ide teraz zatruć wodę, którą pijemy - idę się myć i myć głowę. czy możecie oglądać TVN bedzie tam o ciąży chciałabym się czegoś dowiedzieć na ten temat będą gwiazdy autorytety medyczne. Nie chce wyjśc na ignorantkę proszę niech ktoś ogląda :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']zadzieram kiece i lece - kołderka już zagrzana więc po bożemu - pod kołdrą :diabloti:[/quote] jak po bożemu nie możesz odczuwać przyjemności więc modle się abyś nie miala tego na O.....:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
przyszłam złożyć Ci życzenia w dniu Twojego świeta :loveu: - wiem z programu popularnonaukowego jakim jest DD TVN :loveu::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wybuchło :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] prawie :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
sto lat KLOCUSZKOWY psie :cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::laola:
-
ja zjadłam kanapkę z szynką, żółtym serem i nie ekologiczną papryką- czy umrę czy umrę dziś :razz: i ku..wa zapomniałam o jajku które zostawiłam na gazie shit
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
mój boziu wszędzie mini bokser :cool1: hej :lol: beniaste piękniaste :loveu: -
witaj najbardziej wypoczęta kobieto jesieni :cool1:
-
[quote name='Maga100'][B]dzięki mnie, masz trochę ekscytacji w życiu, dziewczyno :diabloti:[/B][/quote] moje dziecko jest narażone na stres :mad: - emotka miłoci [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:diabloti:cieniasze ........możecie mi naskoczyć :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] o witaj guru - jesli jesteś moją sis xero a ja twoją to znaczy ze automatycznie jestem guru :cool3: [quote name='Maga100'][B]a ja znowu nie rozumiem o czym prawisz, Alicjo :shake::placz:[/B][/quote] bo nie czytasz :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ile masz dziecków :cool1:...ja mam 25 , to sie nazywa praktyka :diabloti:.... prywatnego nie licze ....przechodzony :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] amen [quote name='agbar']Ja w ogole nie wiem po co ty sie odzywasz:niewiem: pojecia brak o czymkolwiek...:diabloti:Jak wychowasz minimum 4 dzidzi to wtedy mozesz cos powiedziec.... Ja zrezygnowalam z wypowiadania sie TAM bo mnie oslabia poziom wiedzy co niektorych... W doopie mnie swedzi normalnie..Ale moze po prostu to od owsikow,ktore mam bo mojej mamie sie zdarzalo smoezek mi oblizac....Wyrodna matka....[/quote] kocham Cię owsikowa agabarko :evil_lol: Wita Was Wasza ukochana i jedyna Pogodynka! W styczniu opady śniegu uniemożliwiające dotarcie na porodówkę :evil_lol:
-
[quote name='elinka'] Magda100, przykro mi, ale nie zrozumiałaś mojego postu dotyczącego intuicji matki. A papieros jak i wieprzowina, podobnie popularne, są bardzo szkodliwe dla zdrowia. Ale odsyłam do źródeł.[/quote] może dla ułatwienia podasz tu te źródła. Ja chętnie dziś wyjdę za czubek własnego nosa i poczytam. :cool:
-
[quote name='lunarmermaid']Maga100 nie wszystkie matki są nawiedzone. Ja tam nie podaję dziecku "sterylnych" rzeczy.Chcę,żeby nauczyło się jeść wszystko...Teraz je to co reszta domowników,nie gotuję dla niej nic specjalnego.Jest kurczak - je kurczaka,jest schabowy - też go je,ale w mniejszych ilościach,bo jest twardszy. I nie myję co chwila zabawek,które na ziemię upadną,przecież w ten sposób dziecko też się uodparnia na zarazki będace w ziemi,w powietrzu i gdzie się da. Maluch "sterylny" - jak ja to mówię - idzie potem do przedszkola i zaczyna się szopka.Bo dużo dzieci,każdy ma inne zarazki i choroby na porządku dziennym,dopóki dzieciak się nie uodporni,albo co gorsze dla dziecka rodzice wypisują go z przedszkola,bo chorowite a te same problemy pojawią się potem w szkole... Takie jest moje zdanie - matki trójki dzieciaków... Ale każda matka niech robi jak uważa,że to będzie najlepsze dla jej dziecka![/quote] to jest postawa bliższa mojemu sercu :cool1: [quote name='Asior']czemu jesteś niemiła :roll: ??? czy ja kogokolwiek w ten sposób obraziłam, czy obśmiałam inna mamę która robi inaczej niż ja????? Tylko czemu jako opozycja potrafisz tylko atakować a nie podyskutujesz... :roll: chcesz poczytać o szczepionkach?? I o ich dobroczynnym działaniu, to poczytaj :mad: [URL]http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/22205[/URL] osobiście znam kilkoro matek, których dzieci zostało roślinką po podaniu szczepionki.. autyzm to chyba najłagodniejsze działanie uboczne....... i jeszcze to... zdanie profesora też uważasz za bzdurne???? [URL="http://www.melhorn.de/Impfen/indexpolnisch.htm"]Szczepienia i powiklania poszczepienne - u niemowlat i malych dzieci >[/URL][/quote] 1. nie widzę żeby Maga była niemiła :hmmmm: 2. ja znam dzieci, które nie były szczepione i też są w nienajlepszej kondycji (ujelam to delikatniej niż Ty) sanepid ścigał rodzców hmm nie komentuje tego [quote name='GameBoy']dziewczyny spokojniej bo wraca "atmosferka" z czasow Iryska chyba nie o to tu chodzi co?[/quote] wydawało mi się, że każdy może wypowiedzieć tu swoje zdanie - forum publiczne :hmmmm: [quote name='Asior']no właśnie co poniektórzy wpadli tylko po to, żeby zrobić dymek.... :mad: szkoda, ze wcześniej się tak nie udzielali...[/quote] wcześniej czytali i przecierali oczy ze zdziwienia :siara: oczywiście jeśli jest to wątek jednej prawdy proszę wspomnijcie o tym. Nie będę siedziała i go czytała skoro inne zdanie nie ma racji bytu :candle: ps emotka z kijem bejzbolowym raczej do miłych nie należy :roll:
-
[quote name='Asior']nie wiem po co ta zgryźliwość :roll: TO JEST FORUM i każdy ma prawo pisać swoje zdanie.... Nigdzie też nie robiłam z siebie AUTORYTETU.. :roll: Piszę co wiem i co znam z doświadczenia.. Jestem mamą między innymi 11 letniego chłopca..... Nie powiesz mi chyba, ze posiadasz większą wiedzę nt dzieci niż osoby, które mają dzieci od ładnych kilku lat....[/quote] 1.zgryźliwości były przed moim postem otulone nutką przyjaźni. 2. czemu uważasz, że te słowa kieruje właśnie do Ciebie? nikogo przecież nie wymieniłam :roll: jak słusznie zauważyłaś jest to forum publiczne i mam prawo wypowiadać się w sposób sobie dowolny - i nie obraźliwy - nie widzę problemu w moim słowie :hmmmm: 3. nie chcę się kłócić na temat doświadczenia bo uważam to za śmieszne. I za bardzo nie widzę związku. Czy Twoim zdaniem kobieta mająca siedmioro dzieci jest mądrzejsza od tej co ma jedno - też nie widzę związku :niewiem: 4. zapewne moje wykształcenie w kierunku medycznym jest niczym bo mam dopiero 30 lat i dopiero czekam na dziecko. A według Ciebie doświadczenie mają tylko ci co maja dzieci. Twoje prawo i na ten temat nie dyskutuje. O tym samym programie mówimy.. to na jego podstawie wysnuwam moje wnioski i dlatego o tym pisze a nie dlatego, że sama sobie tam coś wyobraziłam.....[/quote] ja widziałam wiele programów niestety często są w nich błędy merytoryczne ale jak słusznie zauważyłas nie mam doświadczenia więc tego oręża też nie uniosę. mnie interesuje jedno czy naprawdę wierzycie w to co piszecie? Bo dla mnie często widzę tu abstrakcję godną mistrza tylko tyle.
-
[quote name='agaga21']widziałam w jakimś programie tv [B]wypowiedź pediatry[/B], że bakterie i próchnicę można przenieść na dziecko w ten sposób, u którego nawet jeszcze ząbki nie wyszły(!!!)[/quote] [quote name='agaga21']ja kamilkowi myję ząbki odkąd pierwszy się pojawił a w sumie już wcześniej masowałam mu dziąsełka specjalną gumową szczoteczką:eviltong:[/quote] i właśnie napisałaś to o czym mówiłam - pewnie po to wynaleziono szczoteczki dla niemowląt żeby szczotkować im zęby już za najmłodszych lat a nie dopiero w podstawówce.
-
[quote name='Vectra']czarownica :diabloti:[/quote] raczej zapylona :diabloti:
- 78403 replies
-
mówiłam juz od kwietnia o zimie stulecia MÓWIŁAM :diabloti:
- 78403 replies
-
właśnie popełniłam forumowe samobójstwo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i to wszystko przez ZŁEGO DUCHA MAGDE W :diabloti:
-
Czytam wątek od wczoraj hahaha i chciałam się wtrącić. Widzę, że wypowiadają się tu autorytety w dziedzinie żywienia, oraz ogólnie pojętego zdrowia. Chodzi mi o lizanie smoczka i próchnicę. lizanie smoczka jest przede wszystkim obleśne i pewnie mało higieniczne, tak jak ssanie palców, gryzienie grzechotek (chyba, że za każdym razem czyli co kilka minut sa one myte), gryzienie pieluchy i wsadzania kamyków w piaskownicy,(jak wiemy piaskownice są jednym wielkim syfem ostatnie badania sanepidu) do buzi. Rozumiem, że Wasze dzieci bawią się z innymi w piaskownicy. Chodzą do przedszkola i bawią sie z innymi dziećmi tymi samymi zabawkami. Korzystją z toalety w przedszkolu. Wkładaja długopisy i kredki do buzi. Dlaczego w takim razie slina mamy jest tak toksyczna?? Jeśli dziecko je inne pokarmy niż mleko - cyc lub modyfikowane - spożywa cukry jak wiemy dużo cukrów jest w owcach. Do tej pory wydawało mi się, że to jest jeden z głównych powodów próchnicy. " Aby doszło do rozwoju próchnicy muszą jednocześnie zaistnieć cztery czynniki: [LIST=1] [*][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Bakterie"]bakterie[/URL] [*][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Cukry"]cukry[/URL] [*]podatność zębów [*]czas [/LIST] Każdy z nich jest czynnikiem koniecznym, lecz niewystarczającym, do powstania próchnicy" [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%B3chnica_z%C4%99b%C3%B3w"]Próchnica zębów – Wikipedia, wolna encyklopedia[/URL] aby zapobiec próchnicy szczotkuje się zęby. I to już u kilku miesięcznych dzieci przemywa się dziąsła wodą z rumiankiem. A tu w poradach stomatologicznych do poczytania (tylko co stomatolog moze wiezieć o zębach, pewnie tyle co pediatra o dzieciach) [URL="http://www.dentonet.pl/?a=4&s=154&sID=500"]DENTOnet.pl - Stomatologiczny Serwis Internetowy[/URL] co złego jest w wizycie u stomatologa - dziecko trzeba przyzwyczajać od małego do bardzo nieprzyjemnych wizyt lekarskich. Nie wiem jak Wy ale ja chodze na kontrolę do stomatologa raz na pół roku góra raz na rok, raz w roku robię cytologię. Bo tak zostałam nauczona. Bardzo proszę powiedzcie jak wielkim grzechem jest oblizanie smoczka - czy to grzech śmiertelny podpisano przyszła mama - od stycznia i pozwole sobie dodać przykre fakty o stanie naszych polskich jam ustnych [url]http://www.zdrowie.med.pl/nowosc.phtml?slowo=aptek&nr=13[/url]
-
[quote name='Maga100'][B]czego? :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/quote] i odrazu pewniej sie czuje :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] excentryczne masz te ciążowe zachciewajki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] co ja będę się łasić na jakieś truskawki :eviltong: