-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Asiaczek']No właśnie... Ja podrzucę, ale Ty musisz złapać! A Ty taka jakas nieruchawa jesteś...:lol: Pzdr.[/quote] toz w tym sęk że ja nieruchawa więc z łapania nici :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Zawsze mogę podrzucić w dwojakach:lol:... Pzdr.[/quote] hahahahahhaha mówisz to chodź zobaczymy co nam z tego podrzutu wyjdzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Już wiem, że jesteś cała i chyba zdrowa...? I że dzisiaj miałaś dzień lenia... Pzdr.[/quote] dzis nie kochana wczoraj. Dzis to ja ciężko pracowałam :cool3: wybiegałam niewybieganego prawiekudłacza :multi: posiedziałam w przychodni na plotkach :cool3: posiedziałam w PZU i pogadałam z panią o ciaży w między czasie załatwiła mi ów pani papierki związane z przeszła kolizją :cool3: a zaraz idę na herbatę do znajomych :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']stanęły mi na drodze dwa wielkie psy :-o[/quote] i..................................................- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Asiaczek']Fotka zimowa mi sie nie otwiera, ale, co tam. Waśne, że wróciłaś!:lol: Pzdr.[/quote] się nie otwiera bo sie juz roztopiła :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale ja go karmię:roll:...światłem:diabloti: Łał....sie normalnie zawstydziłam:oops: Żartowałam:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak go karmisz światłem to pamiętaj będzie nadaktywny i pamiętaj niech to nie będzie światło przetworzone żadne światło z lodówki wystaw go na słońce niech je :evil_lol: dobrze, że się zawstydziłas weź to do siebie i idź zmierz się z problemem - ja tak robiłam cały weekend :diabloti: oooooooooo daj zupy a ja tez żyje światłem :shake:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Zawsze do usług:grins: Zapewne się ucieszy:diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] tak myślała,, że na dg znajdę osoby na których ciepłym słowie polegac mogę na amen :diabloti: zobaczymy jak będzie szalał z radości :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Farciara! Zbliżasz się do normalnej inaczej figury:lol:... Pzdr.[/quote] nie taka farciara nie wbiłam sie do ciebie na obiad :evil_lol: czyli jakiej kuli śniegowej :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie pomalowane - nie pojechałam po farby...[/quote] a co staneło ci na drodze bo chyba nie śnieżyca :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
witam czule baski chudziaski i inne piesiaski :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: przyszłam się pokazać cobyś nie denerwowała się Asiu ;)
-
jak tam kobieto z ptakiem :cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jak tam Picasso :evil_lol::evil_lol::evil_lol: w pojedyńczej (czy jak to sie pisze) osobie bez ogonka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
bosz nakarmiła byś w końcu tego utrapionego psa!!! ps przyszłam pogratulować "kurczakowej odwagi" pisząc o takich rzeczach TAM stałaś sie moim HERO :cool1: aloha
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie chcę Cię smucić, ale w styczniu tez mu nie bedzie przeszkadzać:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]witaj:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] tak nie ma jak słowa otuchy koleżanki z doświadczeniem :mad: juz ja się postaram coby mu przeszkadzało :evil_lol: wita ex grubcio -------------od dziś mam nowy sposób na życie dziękuje ci WĄTKU :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Iza i Avanti']Może .... :cool1:[/quote] jak to się mówi morze jest szerokie i głębokie a w nim pływa dużo ryb - a jak wiadomo te nie są zdrowe :evil_lol:
-
jest nadzieje.................[B]ODŻYWIANIE ŚWIATŁEM[/B] [B]Można żyć bez jedzenia[/B] tak twierdzi Jasmuheen na której dwudniowe warsztaty przyszło 100 osób. Jasmuheen nie je od 1993 roku, śpi dwie godziny na dobę a przez pozostały czas pracuje :cool1: i link do poczytania [URL="http://www.gwiazdy.com.pl/24_01/4.html"]Gwiazdy mowią - tygodnik astrologiczny[/URL] [url]http://rozwoj-duchowy.przebudzenie.net/14-niejedzenie.html[/url] oczywiście powstaje pytanie jak zanieczyszczone jest światło, którym się człowiek odżywia..............ale nie wiem jak wy ja od dziś nie jem nic czerpię energię ze światła, wody, i powietrza :loveu:
-
[quote name='clockwork']:roll:nie mam pojęcia :niewiem: ... chyba stara już jestem.... :roll::roll::diabloti:[/quote] no ja nie rozumiem przecież zajmowanie się dzieckiem nie jest wcale męczące to istna przyjemność płynąca z macierzyństwa :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zwyrodniała Ciotka :diabloti: ..... nadciąga z odsieczą :diabloti::evil_lol:...w końcu po to wzięła urlop dziś :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jaka ja jestem zmęczona może do mnie wpadniesz :diabloti:
-
[quote name='clockwork']są... ale jak mam słuchać że jestem zwyrodniałą matką to se daruje.... :roll: kuku dziołszki :razz::razz: dezorganizacja kompletna więc rzadko tu bywam... jestem wyrąbana jak .... :roll::diabloti: to jakby kto pytał co u mnie.... Grosia czasem śpi :razz::mdleje:[/quote] a cóż Cie tak męczy moja droga :diabloti:
-
[quote name='Iza i Avanti']Cze wpadające i te, które już po wpadce ;-)[/quote] hahaha to piękne :p Cześć laski :cool1: jakies zdjęcia może :cool1:
-
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Debe!!! A może tak Szpilatrona byś zaprezentowała??? Hmmmmm???[/quote] ciężko mi do niej się schylić ;) a tak serio nie wiem gdzie ładować foty jeszcze sie nie zdecydowałam. Fotosik pokazał mi środkowy palec :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:ofiar na drodze nie było :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] była by z mojego syna bo oczywiście jak wsiadłam do auta to miałam tak zdrętwiała nogę, że nie byłam w stanie prowadzić i czekaliśmy jakąś godzinę jak się łaskawie przesunie :shake: a potem - na szczęście koło domu - dostał takiej wścieklicy, że znowu myślałam, wyskoczy k....wyskoczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a jak jechaliśmy w tamtą stronę to go pas uciskał w głowę czy cóś pod moją pachą................uległam jechałam bez pasa :evil_lol: kto ma obwód pasa 103cm może przybić sobie ze mną piątkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B][I]C[/I][/B] [B][I]Prawie jak Małysz[/I][/B] [B][I]a to duża różnica:diabloti:[/I][/B] [B][I]Heloł sis:multi:[/I][/B][/quote] hahahhahaha hej sis niezłego dresiarza masz pod dachem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Wszystko, byle nie aborcję:shake::diabloti:[/quote] boje się, że jeden z tych brzuchów to podpucha a drugi juz się broni więc katana lub inny nóż to za mało dla niego :evil_lol: [quote name='malawaszka']aaaa skończyliśmy malować kuchnię - 4 warstwy!!!! :shock: :mdleje: 4 warstwy koloru bo wcześniej było gruntowane plus malowane białą farbą....[/quote] a to nie masz w domu chłopa, że takaż obrotna :cool1: [quote name='Maga100'][B]a to gdzie ty teraz spełniasz się kulinarnie? :shake:[/B][/quote] napewno nie u mnie :shake: Witaj Matejko :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
oczywiście jestem klonem taty :evil_lol: kurde a może "moja mam to najfajniejsza laska na świecie" hahahha i "tata production"..........."nie mój tata jest silniejszy od twojego" tak to jest to dla mojego machomena hahahaha
-
no to piękną zimę miałaś sister :cool3: mam nadzieję, że kombinezonu nie zmoczyłaś i że nie naleciało Ci śniegu to tu to tam :p
- 78403 replies
-
[quote name='Gonitwa'][URL="http://allegro.pl/item788583892_jedyne_w_polsce_eleganckie_czarne_body_62_dl_r.html"]Jedyne w Polsce eleganckie czarne body /62 dl.r. ! (788583892) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Aluś jak nie ma, nic innego jak różowe .. ? :diabloti:[/quote] rewelacja - już wiem co chce dla Jaśka :diabloti: DOMINICZKO coraz bliżej pełnoletności GRATULUJE :p
-
[quote name='Asiaczek']Ja mam dzisiaj na obiad taki oto zestaw: [B]kurczak - piersiaki[/B] - niejadalne, bo kurczak pewnie karmiony/ tuczony na fermie... [B]sos ze słoika[/B] i co z tego, że Knorr? Grzybowo-śmietanowy, nic tylko pewnie z niejadalnych grzybów, a smietana to chyba lezała koło śmietany i tam jest pewnie gronikowiec... [B]czosnek[/B] do sosu - śmierdzi i pewnie niezdrowy... [B]makaron[/B] - hm, pewnie przestarzały... Zostaje mi sałata i woda... ALE TO TEŻ NIEZDROWE... Rany, Dbsst - coś Ty dziewczyno narobiła, co? Pzdr.[/quote] mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam obiad chyba jutro zrobię w knorowym sosie kuraka :cool3: [quote name='Maga100'] [B]a jak sukienunia? :loveu:[/B][/quote] piekny worek na ziemniaki z wycięciem na głowę :p wyglądałam jak królowa ziemniaczanki :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Qurczę, wróciliście, bo się denerwuje... Pzdr.[/quote] jesteśmy ale dziś pracowity dzień spanie, oglądanie filmów, bałaganienie w domu, odwiedziny u rodziców. A wczoraj nie było źle TZ trzymał fason więc powrót do domu był super w aucie mam zmieniony tłumik i wydech więc poszalałam na ulicach :oops: no i w końcu dorwałam się do kierownicy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: