-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Maga100'][B]prawdziwa dama się nie poci :evil_lol:[/B] [B]wydaje mi się, że już ci gdzieś wspominałam...? :cool1:[/B][/quote] zapamiętam :evil_lol: hmmmmmm gdzie to mogło być :roll::diabloti: [quote name='ludwa']a odnośnie wyprawki, to proponuję zwykłe, bawełniane galoty, te jednorazowe nie za dobrze powietrze dopuszczają:) i czasami uciskają. Podkładów proponuję wieeeeeeele;) i dobrze sie sprawdzają skarpetki malutkie zamiast łapek niedrapek- trudniejesze do ściągnięcia, bo jeżeli myślisz, ze takie małe to se nie ściągnie:diabloti:, to się możesz zdziwić:) Mój ciągle ściągał zamocowane kabelki i coponiektóre pielęgniarki zaczęły straszyć, że zszywaczem mu zamocują;). Weź tez gaziki do przemywania pępka, bo u nas tego nie dawali, trzeba było mieć ze sobą:)[/quote] dziękować [quote name='Hanna R.'] Tak tak ! Kąpiel absssolutnie przeciwskazana ! Okres ,w którym nie wolno pod żadnym pozorem kąpać dziecka wynosi 17 dni po ustąpieniu zmian na skórze. Nie należy również wietrzyć pokoju, w którym przebywa pociecha , ponieważ jak dowodzą ostatnie badania kliniczne na dużych grupach dzieci chorych na ospę, cyrkulacja powietrza przedłuża proces zdrowienia. I hamuje wytwarzanie przeciwciał w klasie IgG. Nie kapć i nie wietrzyć to podstawowa zasada zawarta w standardach postępowania w ospie. [/quote] hahahahhaha a czy można stworzyć krąg z piór kurzych i tańczyć taniec duchów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Hanna R.'] Magdaleno czy masz świadomość, że rozpełzacie się z Pękatą Dominisią po całej Dogomanii ? Przywołuję Was do porządku - ten wątek to nie wasz prywatny folwark :cool1:. Zaraz napiszę do Vectry, żeby was przykładnie zbanowała :cool1:[/quote] ja nie wiem o czym mówisz Pani Hanno ja tej pani nie znam nie widziałam zarobiona jestem :cool1: a Vectra jest na urlopie - tak ma wpisane pod modem hahha
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]moja krew :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tylko jak on wróci :roll: ja zamykam chatkę :mad:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']Na Kabatach też śnieg na ziemi :loveu: I deszcz pada :loveu: I prąd jest :loveu:[/quote] a i na Bielanach mamy prąd :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]minister oświaty i ciemnoty :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] hahahahahahaha [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] zmalałaś :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie to ona urosła :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]WIĘKSZE.[/B] [B]Bo ja się ustosunkowywałam do doświadczenia :cool1:[/B][/quote] aaaa bosh Ty taka mądra nawet do pięt ci nie dorastam :loveu::loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'][B]spada cień... :roll: oszszywiście :roll:[/B] [B]chyba nie mamy o czym gadać[/B] [B]zreszta malo z tobą gadam[/B] [B]bo i nie ma o czym[/B][/quote] ja naprawdę jestem juz zmęczona a moje iq mrówki kurczy sie do wielkości iq pantofelka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: całe szczescie bo sie nie znamy :shake: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wyszedł i nie powiedział dokąd ?? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wyskoczył na browara
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ale bedzie łomot jak ci odbiornik spadnie :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak zaraz zrobie tu łomot :lol::lol::lol: mój syn wyszedł...................wisi mi coś a raczej sterczy po prawej stronie :roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jeżu kolczasty i tu jesteś Magdo Nieznajoma W :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]ale nie od strony głowy :cool3::cool3:[/B] [B]ochoch, muszę cię w końcu poznać, może być i na porodówce :loveu:[/B][/quote] no czywiscie tylko od strony pięt od strony głowy mam dużo zdjęć a spocona źle wyglądam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a może uda nam sie wcześniej :cool3: do stycznia tyle czasu :loveu: może podpowiesz mi jaki wózek, a może możesz ze mną pojechać.................ale gdzie ty własciwie mieszkasz :razz:
-
[quote name='asher']W domu, przed kompem, w ciepłym sweterku, z kubkiem w pośpiechu połykanej gorącej herbaty, ale zaraz spadam, a co? :cool3:[/quote] tęsknię................................
-
[quote name='Iza i Avanti']Nic nie mów... :diabloti:[/quote] milczę tu ale TAM :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ubaw po pachy :shake:
-
[quote name='Maga100'][B]OCZYWIŚCIE, ze tak.[/B] [B]A kto z toba urodzi, jak nie ja :roll: Poza tym chciałam ci przypomniec, że to będzie równiez mój syn i mam prawo :cool1:[/B] [B][COLOR=Magenta]wiem wiem dlatego zakupiłam kamerę bedziesz robić film[/COLOR][/B] :cool3: [B]rodzina to mąż, żona i dzieci. [/B] [B]Tak jest w prawie rodzinnym i prawie boskim.[/B][/quote] czyli kim my dla siebie jesteśmy i będziemy :roll: [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]no to własnie wtedy było dobre ....bo mogłam odpocząć ... dodam że Kuba od 1szych dni ....nieksiążkowo ...miał kolki :angryy:[/FONT][/B][/quote] te kolki to przez ten przemyt ma droga :lol:
-
[quote name='Maga100'][B]ale ja będę przy tobie trwać POMIMO i PONIEWAŻ i ci przypomnę, a właściwie spakuje ci torbę :loveu::evil_lol:[/B][/quote] i będziesz mnie trzymac za ręke i otworzysz mi mandarynkę aby sala porodowa nabrała aromatu i pomasujesz karczek i lędźwie :loveu::loveu: bo wiem, że TZ będzie leżał zemdlały gdzieś u mego boku :roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]oj kurcze .... a ja dostałam na porodówce sexi koszulke :oops: i mogłam miec tylko przybory toaletowe i zero kontaktu ze swiatem zewnętrznym od poniedziałku do piątku .... no dobra nie całe zero ... po znajomosci kuzynka podsyłała mi zarcie i picie przez moją anastezjolog :razz:[/B][/FONT][/quote] Alu ale TY rodziłaś w prehistorii :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: w tamtych latach poród rodzinny wyglądał tak...........10 pań na sali synchonicznie parło a 10 mężów pod oknami sie darło :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: apropo słyszałam jakis czas temu, w wiadomościach jakiś wypowiedź księdza. Jego zdaniem rodzina bez ślubu posiadająca dziecko to nie rodzina :roll: Jeśli nie to kto :hmmmm:
-
[quote name='Maga100'][B]weź TZta i babcię (nie swoją), przydadzą się, gdy będziesz chciała SPAAAAĆ.[/B] [B]weź pojedynczy pokój, przyda się, gdy do sąsiadki będą przychodzily sąsiadki, sąsiedzi, wujki, ciotki żony brat rodzony[/B] [B]weź 6 koszul nocnych + jedną na poród, chyba że chcesz skorzystac z tych szpitalnych z wielkim otworem z tylu lub z przodu w zależności od modelu. Zaklad, że będzie mieć pourywane troczki :evil_lol:[/B] [B]weź Tena Lady :diabloti:[/B] [B]weź dużo żelu pod prysznic i lactacyd[/B] [B]weź ręczniki frotte i ręczniki jednorazowe[/B] [B]weź wodę w malych butelkach[/B] [B]weź książkę - ja wzięłam i nawet czytałam [/B] [B]A reszta... standradowo, jak w poradnikach :p[/B][/quote] dzięki jakoś w głowie jaśniej się robi - chociaż mam tyle czasu, że pewnie wszystko zapomnę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]ale ja go ZAWSZE będę miała wiecej. ZAWSZE, ZAWSZE, ZAWSZE. O jakieś pół roku większe :diabloti:[/B][/quote] starsze :evil_lol: Jan po tacie będzie jak hulk :loveu:
- 78403 replies
-
Alu jak to możliwe-------------masz dwa razy w roku urodziny :crazyeye: kto Ci to zafundował :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]przynajmniej pozostaję taką do samego końca, nawet jak pod górę, wiatr w oczy, ch... w ... :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/quote] och zadymiaro do końca :loveu::loveu::loveu::loveu: -
i prosze odrazu madrzejsza, wyższa i przynajmniej nie ma dlugiego nosa jak my :shake:
-
[quote name='Maga100'][B]odbieram na innym poziomie :cool1:[/B] [B]wyższym rzecz jasna :diabloti:[/B][/quote] hhah nie od guru wyższym hahahahahahha a na mnie spada cień wiedzy mojej sis xero :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Asior']to ja Ciebie o to pytałam :p nie wiem czy masz ochotę słuchać porad ode mnie, ale co tam.... Przede wszystkim musisz się zorientować co w Twoim szpitalu jest wymagane.. Niektóre szpitale wręcz wymagają swoich ciuszków dla dziecka a inne na odwrót...Np u mnie w szpitalu jest tak, ze zostawia się na porodówce 5 pieluch tetrowych oraz dwa jakieś ubranka, to przechodzi na włąsność szpitala i stąd mają żeby ubrać dzieciaczki kiedy są na oddziale... Na pewno będziesz musiała mieć pampersy, krem do pupy, łapki niedrapki tez warto mieć, hmmm co jeszcze..... jeśli masz na tyle warto się zabezpieczyć w odciągacz elektryczny.... w kilku dniach po porodzie na pewno możesz mieć problemy z nawałem pokarmu...... Dla siebie najlepiej mieć 3 koszulki (jedna zaraz po porodzie będzie do wyprania, drugą przebierzesz na zmiane jak w kilka godz po porodzie będziesz musiała iść się oporządzić, no a ta trzecia na zmianę.... Biustonosz do karmienia tez musowo... warto sobie kupić kilka saszetek Tantum Rosa, do przemywania krocza po porodzie.... majcioszki, takie jednorazowe do kupienia w aptekach , oraz podkłady po porodowe: o takie: [URL="http://www.allegro.pl/item759091837_podklady_poporodowe_dla_kobiet_bella_znakomite.html"]PODKŁADY POPORODOWE DLA KOBIET BELLA ZNAKOMITE ! (759091837) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] na razie tyle, może mi się coś jeszcze przypomni....[/quote] 1. mnie pytasz ja Cie nie znam wiec nie wiem :niewiem: 2. będe musiała w takim razie potem sobie to usystematyzować, ale dziękuje
-
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial] Mieliśmy kiedyś niezłe jazdy jak siostrzeniec przywiózł z kliniki biegunkę ... oj to była wojna masakryczna tego badziewia wytłuc sie nie dało ... własnie nasz pan dr uświadomił nam że to takie fajne kliniczne paskudy sie przyczyniły do tego że cala rodzina sie rozchorowała :angryy: [/FONT][/B][/quote] ja jak zaczełam pracę w szpitalu wiele lat temu to przez pierwszy rok chorowałam bez przerwy...........od gryp żołądkowych po anginę trzytygodniową. Pamiętam jak kolega mi powiedzial, nie stersuj się potem nic cie nie złamie. I faktycznie tak było. Strasznego szału dostawałam jak wszyscy w koło chorowali a ja nie.:roll::lol: Minus i plu taki, że mój TZ w pierwszym roku chorował ze mną - teraz go już nic nie łamie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czy On mi za to podziękował :roll::lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]alez ciepłe przywitanie......:loveu::loveu::loveu:[/B][/quote] prawda ta swojsko i ciepło sie robi odrazu :cool3: [quote name='Maga100'][B]kłamiesz :diabloti:[/B] [B]nie dla niej tu wróciłaś :loveu::loveu:[/B][/quote] czyżby :p
-
[quote name='Asior']j kuźwa, czy ja nie napisałam: napisałam NIŻ OSOBY a nie NIŻ JA!!!!!!!!!!!!!!! :angryy: kończe już ten temat bo ktoś mi usiłuje wmówić co ja miałam na myśli :roll:[/quote] tak masz rację ślepy z głuchym się nie dogada :look3: cytując tak znikome kawałki faktycznie z nich nic nie wynika.No może jedno....ale to zostawię dla siebie taki urok ciężarnej :loveu: skąd w Tobie tyle agresji :roll: zmieniając temat :p Jeśli jest to wątek dla przyszłych mam. Bardzo proszę po poradę co naprawdę warto zabrać ze sobą na porodówkę. W internecie są wyprawki ale od wielu osób wiem, że część rzeczy jest mniej istota część bardziej. z góry dziękuję :p
-
[quote name='agbar']Ooooo dzampreza:multi:[/quote] chodź nawalimy sie na całego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nam wolno nie mamy jeszcze dzieci :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
jak świętowac to na całego :evil_lol: