Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Maga100'] [B]kręcisz się po okolicy, w której dawniej mieszkałam? :diabloti:[/B] [B]az tak tęsknisz? :loveu:[/B] [B]wskakuj w PKS do Pierd :loveu:[/B][/quote] wracałam z apteki a że to traz bardziej moje niz twoje okolice to co zrobić :evil_lol: a do Pierd nie jade tam są dzikie dziki :diabloti:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]posłałam Ci na GyGy linka do albumiku :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dziękuje Ci dobra duszo :diabloti: a przody extra :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Ala daj mi linka bo jak wchodze na fotosika to nie moge nigdzie kliknąć łapka mi znika i jest tylko strzała :shake:
  4. [quote name='clockwork']noo tak jej sie wytarły włoski... Paweł sie śmieje że jak chiński mnich :evil_lol::evil_lol:[/quote] nie wiem czy Grosi będzie do śmiechu jak pokażesz te zdjęcia jak przyjdzie ze swoja miłoscia życia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='clockwork']no właśnie nie mogemy pokazać bo bedzie żeśmy zwyrodniali rodzice :diabloti::diabloti: powiem ino że to prezencik od odjechanej dogo-cioteczki ... :razz::razz:[/quote] Kobieto cień czy sie wyspałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. niezłą ma fryzurę Grosia ala stary dziad :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no własnie co co co jest na black body z przodu :diabloti: nieźle, że juz głowę podnosi :loveu:
  7. [quote name='malawaszka']a teraz mam pchło/wszo-fobię i muszę jej spota nałożyć bo na samą myśl zaczynam się drapać :mad:[/quote] jakbys nie była taka nadgorliwa to wszyscy mieliby spokojną noc a teraz kota ma najbardziej przekichane. Nie dość, że nie tam gdzie jest wszystko pod ręka to jeszcze będzie smierdzieć brakiem pchły :shake: oj Waszka Waszka widać ze niedawno wyszłas ty z miasta :evil_lol:
  8. no i zrujnowałaś kotu taki raj na ziemi między kurą a myszą mogła spać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Iza i Avanti']Czyjej? Jabcokowej??? :cool3:[/quote] nie Jabckowa to się poświęca - bo teraz pies z charakteru i genów spokojny raczej kanapowy stanie się torpedą nie do zdarcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to wszystko dla Kronosika :diabloti:
  10. [quote name='Iza i Avanti']Nie może być tak źle... Prócz tych skurczy, ciężkiego brzucha, bolących pleców, kłującego w środku dzieciaka, zgagi po każdym posiłku... Nieeeeeeeee.... Nie jest źle... :evil_lol:[/quote] zapomniałas o sikaniu co 5 minut, zawrotach głowy, uderzeniach gorąca, ogólnej drętwocie przedrozruchowej, i najbardziej dobijającej zadyszce, sapaniu, stękaniu.:evil_lol: a tak to rewelacja :loveu: znalazłam coś extra do pokoju Jacha tylko jakbyście były tak miłe i się troszkę dorzuciły :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url=http://dzieci.forto.pl/2009/10/04/eero-aarnio-tipi/?utm_source=zakupy.ibex.pl&utm_medium=search&utm_campaign=SearchPage]Eero Aarnio – Tipi | Dzieci – dla nich wszystko![/url]
  11. [quote name='Iza i Avanti']Nie pozwolę mego kieszonkowca na piku do balkonu i tylko światłem karmić! :mad: NEVERRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :angryy:[/quote] ale to dla zdrowotnosci :p
  12. [quote name='Iza i Avanti']się nie martw.... się urodzi to się zmniejszy... brzuch oczywiście.... A jak jeszcze będziesz się światłem żywiła.... :evil_lol:[/quote] tylko zanim ON się urodzi JA skocze z okna na balkon w celu popełnienia prawie samobójstwa :evil_lol: tak.....................światłowodowa dieta musi przyniesć efekt :diabloti:
  13. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Taaaaa......najzrowsze są ekologiczne marchewki:evil_lol: trza sie przerzucić:roll: Wy pierwsze:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja dziękuje przerzuciłam się na światło-dietę więc marchewki jak królik jeść nie będę :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Goopie! Najlepsze są kurczaki!!!:evil_lol:[/quote] koniecznie z dużą ilością testosteronu dobrze robia na zarost :diabloti:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]boćki naśle :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taki jeden bociek to sie zaplątał koło mnie w kwietniu i cos odlecieć nie może więc ty uważaj z tym nasyłaniem :diabloti:
  15. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kochana.....przypalikuję na balkonie...może być:razz: I jak efekty, bo chyba nie bardzo co?:evil_lol: A niech to...kolejna do michy:cool1: Ehhh no ale nie zaryzykuję spotkania z myszami.....częstuj się, czym chata bogata:cool1: Sory Żonkila ale musisz odstąpić swoją porcję:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] może być tylko pamiętaj brak jedzenia = energia astralna, żeby ci z tym pikiem nie wyskoczył gdzieś :evil_lol: efekty są trochę się pobiczowałam trochę ukarałam i jestem jak nowonarodzona :evil_lol: ach jak ja kocham swoje myszy :diabloti: [quote name='Iza i Avanti']Wiedziałam!!!! :angryy: Jutro po niego jestem! Z samego rańca!!! I biorę tą mą kruszynkę... Tego kieszonkowca... :loveu:[/quote] no wiesz :shake:
  16. [quote name='Rinuś']uhuhuhu normalnie wszystko widać :P[/quote] to co trza widać -widać :evil_lol: [quote name='Linka']Nie liczyłabym na to.. jeśli brzuch, to na pewno innych części ciała też przybyło :evil_lol::evil_lol:[/quote] no może biodra mi się rozstąpiły ostatnio jakos tak trochę :diabloti: [quote name='Saint']Np trzecia ręka Ci z prawego barku wyrasta :eviltong:[/quote] genetyczna modyfikacja rośnie brzuch rosną dodatkowe ręce do pomocy :evil_lol:
  17. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jak na Zwiszy:diabloti::evil_lol: No Amok to będzie....amok:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahha jaki tam amok powiem Janie śpij i spać bedzie, Janie zrób kupę teraz i zrobi wszystko pod kontrolą :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:diabloti:aż metr krawiecki wyciągnęłam ...wcale to nie tak dużo :shake:[/B][/COLOR][/FONT];)[/quote] więcej niż mam mój Tz więcej niż byłam w stanie sobie wyobrazić. Jak wejdziesz w ten metr krawiecki chudzielcu i zobaczysz sie z mojej perspektywy to dopiero pogadamy :mad: i pamiętaj to dopiero 28tc
  18. [quote name='Asiaczek']Tak czy siak - pracowity dzięń miałaś... [/quote] ano miałam a co d wystawy transportu itd........................kto jak kto ale TY napewno wszystko zgrasz i jeszcze jakies pycha ciasto zdarzysz upichcić! Twoja doba ma więcej niż 24h :evil_lol:
  19. gdzie jesteś Magdo W. Agunia a ja Cie w weekend widziałam :cool3: dokładnie w niedziele koło 14 z psem na spacerze byłaś szłaś chodnikiem koło bloku na Zjednoczenia :evil_lol:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to pewnie żaba strajkowała :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] płac jej więcej :diabloti:
  21. [quote name='malawaszka']no nie mam kurde... byłam tak zaaferowana że zapomniałam o zdjęciach :splat:[/quote] ani farby ani zdjęć co z ciebie za artystka :shake:
  22. hahaha zajebioza ten bodziak - faktycznie drogaśny ale...............:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wart grzechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. hahaha ściana jak ściana lubi wypić :evil_lol: a zdjecia psów masz :cool3:
  24. czyli, że skorpiony się szykują na świat :evil_lol:
×
×
  • Create New...