-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
a to dlatego tak cicho ostatnio u ciebie - masz usta wypchane niezdrowym jedzeniem :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]nie no nie narzekaj .....ja z soboty na niedziele spałam od 4.15 do 7.15 :angryy:...tam gdzie mieliśmy noclegi był nocny klub z Techno Disco :angryy:....qrdwa .... niech mi ktoś powie że techno to muza to dostanie w******l :angryy:... ja mieszkałam na 3 piętrze a łóżko mi dudniło :mad:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] hahahaaha przynajmniej liznałas świata muzycznego :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: ja jestem zdołowana bo ten mój ma coraz bardziej zacięcie disco :shake: W aucie wsiadam jakieś disco shity :shake: w domu włącza dico shity - jak mnie nie ma bo jak jestem hmmmm czasem mu się wyrwie i włacza na zycher Pitbulla i mówi synu słuchaj będziemy się bansować :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Cze Jabłciasta :) [/B][/I][/COLOR][/QUOTE] i po co wymyślać sobie zagramaniczną ksywkę jak i tak wszystko tu spolszczą :diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Cze sis czuwająca po nocach :loveu:[/B][/I][/COLOR] [COLOR=Blue][I][B]Ciebie też bostony zauroczyły:cool3:, to pieruńskie gremlinsy:evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/QUOTE] ha ha ha złośliwa sis :mad: wszystkich zauraczaja - te mini boksery :loveu: -
[quote name='Vectra']na tym świetle , to za jakiś czas będziesz jak roślinka :diabloti: a po kurczaku , samemu można karmić innych światłem :cooldevi:[/QUOTE] po dzisiejszej nocy czuje sie jak roslinka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a kurczaka będę jadła zima to Mały bedzie mieć swiatło matki zamiast cyca :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'] a wiecie co ostatnio mówili w telewizoru???? że NALEŻY LEGALIZOWAĆ ZWIĄZKI, zwłaszcza tam gdzie pojawia się ciąża/ dziecko... chociażby z tego powodu że... i tera uwaga!!!! DZIECKO POWINNO MIEĆ DWOJE RODZICÓW!!! :mdleje: a moje ma ilu??? sześcioro?? :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no nie ma wcale bo nie odpowiedzialna matka to nie matka a i tak nie wiesz kto jest ojcem --- nie masz ślubu czyli kwitu na nasienie :loveu: i moje UKOCHANE przychodzi do nas starszy Pan - straszny podrywacz. Ma ślub koscielny, ma zone i dzieci. I ma dewizę dobrą radę dla wszystkich na której mówi, że jechał przez pół zycia. Otwarcie sie przyznaje, że ma słabość do pań. A raczej miał bo teraz :roll::evil_lol: I jaki środek antykoncepcyjny poleca MĘŻATKA. Mówi, że w jego życiu były same mężatki i on nie ma żadnego dziecka z nieprawego łoża!!!!! a ile dzieci mają te byłe kochanki i do kogo te dzieci sa podobne to go nie interesuje bo jak po slubie to męża :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
hahaha no bo babcia ze złym mieszkac nie będzie i ma racje a zreszta jak bije to kocha tak robi prawy katolik :loveu: w końcu cały dzien pobije a w niedziele i tak dostanie rozgrzeszeni - załuje przeciez :evil_lol: [quote name='malawaszka'] co bóg złączył.... :diabloti:[/QUOTE] Polak i tak ma w dupie :diabloti:
-
[quote name='Vectra']co Ty tam wiesz o zdrowym odżywianiu , pożeraczu schabowych :obrazic: :diabloti:[/QUOTE] od wczoraj jestem jak roślina na świetle moja droga bo schabowy zabija :diabloti: i nie koniecznie chce mieć włosy na klacie po kurczaku
-
[quote name='Soema'] Naszego prymitywnego ludu się nie zmieni.. Można stąd jedynie wyjechać, albo wkurzać jeszcze bardziej - bo być sobą :) i Wam to super wychodzi :loveu: [/QUOTE] wiesz co wyjazd nie wiele zmienia bo MY POLACY jestesmy wszędzie i wszędzie jesteśmy podobni :shake: gratuluje odwagi i zmian w życiu :loveu: - takie rzeczy powinny być promowane a nie jak kto z kim i za ile :angryy::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Vectra']zlasowanym wapnem dzieciaka karmić ? :diabloti: ślub , to też świetny temat - znaczy jego brak :evil_lol:[/QUOTE] nie ważne jakim wapnem ważne ze z sutkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no my narazie mamy temat ślubu "na głowie" jak urodzę będzie temat cyca :loveu: wszystko przed nami :loveu::loveu::loveu: [quote name='malawaszka']miałam pokomentować, ale mi się odechaciało i napiszę tylko HA HA HA :evil_lol: wzięłaś go na dziecko Debe? o TY podstępna żmijo - to ja chyba też zajdę w ciążę bo jeszcze mnie J zostawi a jak już wezmę go na dziecko to na pewno nie zostawi tylo będzie kochał i wielbił do końca życi :roflt:[/QUOTE] tak WZIEŁAM GO NA DZIECKO a w zasadzie na ciąże :diabloti: i to drugą :diabloti: i teraz wiem, że mnie nie zdradzi, nie zostawi, będzie kochał bo mam jego dziecko :diabloti: Weź J na dziecko póki możesz wiesz chwila nieuwagi i fruuuuuuuuu po facecie śladu :diabloti: tylko przygotuj się - jemu współczują - ciebie krytykują :evil_lol::evil_lol: bo on taki biedny z zaskoczenia :evil_lol::evil_lol: i kolejne z pytań troskliwych a R chciał dziecko - nie ku....wa nie chciał przystawiłam mu gun- a do skroni i mu sie ulało ze strachu :evil_lol::evil_lol: a i jeszcze jedno "a jak on teraz cię zostawi" zupełnie tego nie rozumiem to co po slubie mnie nie może zostawić :angryy:
-
[quote name='Vectra']a mi się zaczyna chcieć spać :diabloti: zjadłam śniadanie .. lampkę odpaliłam - mniam , nie ma to jak świeże światło :cooldevi:[/QUOTE] to przetworzone światło nie jest zdrowe :angryy::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']cześć śpioszku :evil_lol:[/QUOTE] wyczuwam uszczypliwość - ale pewnie nadinterpretuje lub niedoipre..cos tam :evil_lol: [quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Było ciężko... spać z wszystkimi psimi zabawkami, aportami i pluszakami-WSZYSTKO to w nocy mój mały pies zwany bokser terierem zniósł do łóżka:cool1:. Nie wiem dokładnie o co mu chodziło:roll: w ciąży nie jest:evil_lol: , ale jak któryś raz z kolei wyrzuciłam zabaweczki i powiedziałam nie wolno!, to przeniósł się ze wszystkim do Bonka:diabloti:, więc Bonita też nie pospała:evil_lol:. [/B][/I][/COLOR][/QUOTE] :lol::lol::lol::lol::lol::lol: - jak Szpilka była mała też spałam ze wszystkimi jej zabawkami i często miałam jej ozor na twarzy :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol: moj pies też dziś wlazł do wyrka i uwalił się na moich zdrętwiałych nogach :shake: Potem uwaliła się na brzuchu. TZ rozwalony ona rozwalona wszyscy chrapią a ja....................udaje, że śpie a potem zaczynam myśleć o której w zasadzie zjeść śniadanie :cool1:
-
[quote name='Vectra']i wszystkie CZY KARMI PIERSIOM ? a co je to ? :evil_lol:[/QUOTE] może chciały odstąpić swoją pierś :loveu:
-
[quote name='clockwork']:crazyeye:to wy bedziecie mieli NIEŚLUBNE DZIECKO??????? :crazyeye: i co ja mam teraz ludziom mówić :placz:[/QUOTE] jak to co na każdym kroku pytaj w "dobrej wierze" TO KIEDY BIERZECIE TEN ŚLUB- bo chyba bierzecie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i moje ukochane WZIEŁA GO NA DZIECKO :loveu::loveu::loveu::loveu:no jasne bo moja dupa przez tyle lat mogła mu sie znudzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: trochę współczuje naszym Rodzicom bo oni w pracy też łatwo nie mają :shake: muszą prawie wyciągać metrykę z naszym stażem żeby mieć spokój :shake: i zamiast słuchac ale fajnie będziesz dziadkiem babciom to słuchaja ale oni wezmą TEN slub? i z tego powodu mi przykro bo SĄ WYRODNYMI RODZICAMI TAK WYCHOWALI DZIECI :shake: Na szczęscie cieszą się i potrafią odpowiadać cięta ripostą :evil_lol: I moje ukochane, koleżanka moja b. dobra zaszła sobie w ciążę ze swoim chłopakiem..............Jej rodzina sie jej wyrzekła bo bez ślubu :shake: w weekend bawilismy sie na ich slubie z nimi ich rodzinami i ich 6miesięcznym synem:loveu: Było super :cool3: Ciocia tej dziewczyny na poczatku jak sie dowiedziała, że ona jest w ciąży gadała ola boga jak gadała :shake: za kilka miesięcy koło końca I trymestru koleżanki dowiedziała się, że jej córka która siedzi gdzieś w świecie jest w ciąży ze starym żonatym mężczyzną :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i co...........................nagle takie nowoczesne podejscie do Rodziny przestało być problemem. Po tygodniu znaczy bo ciocia siedziała w domu przez tydzien i analizowała. Wyszła i zaczeła pomagac koleżance bez gadania! [quote name='clockwork']do mojej 18tki??? [/QUOTE] czyjej kolwiek ważne, żeby cyc wisiał ci do kolana :evil_lol:
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Witam Cię w dzień mła sis :) (choć nie powiem że dobrze spałam:shake: mój mały Zgredek-ten dresowiec:diabloti: strasznie rozrabiał tej nocy, nie mógł zasnąć:p) Pewno teraz to Ty śpisz:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/I][/COLOR][/QUOTE] kurde nie śpie i jestem zła :diabloti: ale odrazu mi lepiej, że nie tylko ja miałam cięzką noc :diabloti:
-
[quote name='clockwork'] oświadczam wszem i wobec: od soboty dokarmiana jest FLACHĄ!!! :diabloti:[/QUOTE] wyrodna matka - powinnaś karmić cycem do 18stki!!!!!! :diabloti:
-
"Rób swoje" - to jest motto mojego TZa. U nas tez jest ciągle gadane, że nie pasujemy do siebie, na początku rodzina, że tyle lat bez ślubu (na szczęście rodzinę szybko uciszyliśmy). U niego w pracy "koleżanki" ojej dziecko tak bez ślubu?! HALO mamy XXI wiek. I niestety tak jak mówi Waszka Polaczki wieśniaczki :shake: widać to na każdym kroku tu w Polsce i tam w świecie :shake: Więc Rób swoje :cool1:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
witaj posiadaczko dresowego psa inaczej zwana ma sis :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] niestety tak , po tatusiu będą :diabloti: tak teraz doszłam skąd on ma taki francowaty charakter - skorpion ... a ja mam bezsenność .. nie mogę zasnąć i nie chce mi się spać ...[/quote] to wszytsko wyjaśnia same skorpiony :cool1: masz bezsenność - jestes w ciąży :diabloti: -
[quote name='Maga100'][B]naprawdę myślisz, że one marzą, aby się z tobą zderzyć? :roll:[/B][/quote] no tak zapomniałam wszystkie czyhają na ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Hanna R.']Dlaczego Ty jeszcze nie śpisz ? Niech zgadnę ... w Pierdach już dnieje ! :grins:[/quote] Magda W. wyrzekła się snu :cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hahahahhahaha rewelacja ten film :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']:crazyeye:to ze złota jest że tak tanio????? jak mi zostanie jakiś grosik po tym jak sto razy pomaluję ściany to się dorzucę[/quote] myślę, że złota myśl jest zawarta w słowach projektanta “COŚ, na czym się siedzi niekoniecznie musi być krzesłem…” i pewnie to jest warte tej ceny a ptak to gratis :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Maga100'][B]potem się tyje wolniej i w ogólnym rozrachunku najmniej :p[/B] [B]Podobno :roll::roll::cool1::diabloti:[/B] [B]nie zapomnij, że Tadzio nie może mieć gorzej, mniej i inaczej, więc zamów od razu x 2 :p:p:p[/B][/quote] jakoś w wolniejsze napulchanie nie jestem w stanie uwierzyć :placz: dobrze zamówię i dla was :loveu: jest 6:37 nie śpię od 3:30 mam za sobą dwa seriale na comedy central - bosz błogosław ten program. spacer z psem w piżamie i kurtce - bo kto chodzi nad ranem po ulicy. śniadanie sprzątniętą kuchnie teraz szukam przepisu na likier kawowy dla TZa bo sobie zamówił i piję herbatkę REWELACJA :angryy: witam w takim razie wszystkich nocnych marków :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']ooo a myslałam ze od Ali :lol::lol: jest super :klacz: sama bym takie pizamke chciała :loveu: hahahaha a teraz jeszcze zobaczylam koszylke mamusi :lol:[/quote] ja tez chce taka piżame czarne wyszczupla :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
hahahahhhahahahahahhahahahaha na watek z nią na wątek :diabloti: