Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Maga100'] :placz::placz::diabloti: [B]Ale....... Tadeusz był zachwycony :loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c5-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c5-1.jpg[/URL] jakość dupna, ale to z komórki :cool1:[/QUOTE] Magdaleno zmieniłas wózek ????? :cool1: bo ostatnio miałaś taki z dużymi kołami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='bajadera']No chyba strasznie wyrodna !!! I nie kupiłam lalki Barbie nigdy i nie pozwalałam czytać Bravo Girl ....... Rozpacz, nie matka ![/QUOTE] o dzizys :shake: biedna mała dziewczynka nie zaznała co to tips i co to wyznanie mój pierwszy raz w bravo girl :shake::shake::shake::shake::shake::diabloti:
  3. witam Dziś z hukiem weszliśmy w 29tc i robimy takie rzeczy [url]http://niemowle.onet.pl/pl_PL/preg_calendar.php?option=week&week_nr=29&categ=text[/url] spostrzeżenie z ciąży---------czy ktoś mi kradnie srajtaśmę :diabloti: dziś sie skończyła zawsze starczała na tydzień a tu nie mineły 4 dni od zakupów a taśmy do srania niet :diabloti: została jedna rolka - ale była w kibelku dla gości - bałam sie ją z tamtąd zabrać bo jakbym zapomniała przełożyć wrazie niespodziewanego gościa to jeszcze użyłby ręcznika :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Poświeć tym mielonym i na mnie[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] i co jeszcze :p [quote name='Iza i Avanti']A Szpilatrona ni ma i ni ma....[/QUOTE] wyjełam już aparat i dopełnia moje burdello w domu może końcu zrobię i zdjęcie :p [quote name='Maga100'][B]a co ty się już wpraszasz do niej, a ja???? :placz: miałaś przyjechać, a ja mialam cię witać na ganku przepasana fartuszkiem [/B] [B]pewnie, czuj się jak u ciebie w domu :diabloti: [/B][/QUOTE] zazdrośnica :eviltong: czuję sie jak u siebie nie wiem czemu hahhaa :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pilnuje Jaśkowej komódki :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] pilnuje snu :evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A tam......lodówkę wietrzy:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] światło co najwyżej :evil_lol: [quote name='asher']O matko, to ja też się wpraszam, nie wybczyłabym sobie przegapienia takiego widoku!!! :shake: :multi: A dziś już jeden przegapiłam, bladym świtem zadzwonił mój ukochany ojciec, z wieścią, że garaż sąsiada wyleciał w powietrze, zabrawszy wraz z sobą w przestworza dach i komin drugiego sąsiada oraz szyby z okien trzeciego :crazyeye: :evil_lol: Na szczęście sami sąsiedzi cali i zdrowi, jako i mój prywatny dom :loveu: Ale widok musiał być nieziemski, a mnie tam nie było... :shake:[/QUOTE] czemu do niej sie wpraszasz a nie do mnie ja jestem blizej na końcu metra :loveu: jak sie bawic to na całego :shake::evil_lol: a ja tu sie wysilam historia z biurkiem :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ale i tak ciekawie to musiało wyglądać :roll:[/B][/COLOR][/FONT]:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] szkoda, że nie ma zdjęć :shake: [quote name='Asiaczek']Hmmmm, szkoda, że nie było mnie przy tym jak utknełaś pod biurkiem... Najpierw bym zrobiła pare fotek, a potem bym ci podała pomocna dłoń... Taki byłby algorytm postepowania... O, to chyba dlatego chcesz do mnie wpaść. Powiedz, ze to prawda! Nie żadne tam baski-sraski, komputery, nienienie. Tylko wizyta w bloku może dać ci nowe siły, prawda? A ja nic o tym zdarzeniu nie słyszałam. A mam i radio zet i TVN...:crazyeye: Pzdr.[/QUOTE] 1. czy ja wyczuwam nieograniczona chęć pomocy :diabloti: 2. mówiłam, że ONA sie wprasza nie wierzyłas :evil_lol: 3. bo to ichy wybuch był na potrzeby sąsiadów :evil_lol: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]witaj sissssssssssssss[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] heloł :cool3:
  5. hahahha cześć kobieto z imprezowym psem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='bajadera']Od lat tak sobie tu podczytuję i stwierdziłam, że : 1. Jestem satanistką 2. Jestem ... no sama nie wiem już czym, bo pozwalam mojej córce mieszkać z facetem bez ślubu i innych takich, sama ją wysłałam do specjalisty, coby sobie nabyła odpowiednie środki, jak pierwszy raz z chłopakiem na wakacje wyjeżdżała Chyba jestem do kasacji ......[/QUOTE] wiesz nie chce Ci nic mówić ale wyrodna matka jesteś :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='clockwork']:crazyeye: a co to mnie tu za zlot satanistów??? :diabloti::diabloti::evil_lol: może chocia jaką czarną mszę zorganizujemy??? :diabloti::eviltong:[/QUOTE] iha iha :cool1: [quote name='deer_1987'] no i jestem od 5 lat mezatka choc mam dopiero 23 lata i jakos dziecka nie widac i jeszze dlugo nie bedzie widac[/QUOTE] dziwni jakiś :roll: ślub bez dziecka :lol::lol::lol::lol: [quote name='Basia&Safi'] ja sie ostatnio zakochłam w takich wózeczkach w stylu retro takie antyczne z dawnych lat :) byłam bym sklonna sprawic sobie maluszka zeby sie takim bujac hehehe[/QUOTE] czego się nie robi dla gażetów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: heloł :p
  7. Magdaleno nie ma cie jeszcze ale wiem, że będziesz.:diabloti: Chciałam sie zapytać jak ci minął dzień i co dziś robiłaś :loveu::diabloti: na wszelki wypadek włączylam wiadomości ponoć dziś coś sie działo w jednym z warszawskich center handlowych :roll::diabloti: czy wiesz coś o tym? :evil_lol:
  8. o rany bliźniaki :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Medorowa']Toś Ty była w Karpaczu i nic nie powiedziała:obrazic: [/QUOTE] tylko tak mówi a naprawdę to była na Alasce tylko wstydzi się przyznać bo wyjdzie, że burżuj weekend tu weekend tam :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Śniezynko gdzie ty :loveu:
  10. [quote name='Vectra']HA :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] dlatego jak musisz to przyjdź bo wiesz chciałabym jeszcze tu troche pomieszkać ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. tak właśnie jak tarłam bułke to pomyślałam TY się spiesz to przejściowe ciuchy po Tadeuszu, które czekaja teraz na Jaśka przejmiesz Ty. nie masz wyboru TO MUSI BYĆ SYN no albo męska dziewczynka :evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Vectra']widzisz ile korzyści z mojej wizyty ?ludzie się zabijają o mieszkania w których byłam :evil_lol:[/QUOTE] i to temu panu co był jak ty byłaś :p
  13. [quote name='Medorowa']nigdy nie mów nigdy:siara::siara::siara: witaj:diabloti:[/QUOTE] :cool1::cool1::cool1::cool1::cool1::cool1::cool1::cool1::cool1::diabloti:
  14. [quote name='Vectra']ale Ty bliżej mnie mieszkasz :diabloti: i dawno nie byłam w żadnym bloku :placz: :placz::diabloti:[/QUOTE] hahahah no tak zapomniałam, że blok może być atrakcją - jak tak to zapraszam nie odmówię ci tej przyjemności :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ostatnio jak byłaś to sprzedaliśmy mieszkanie - czekaj pomyślę :roll::diabloti:
  15. [quote name='Vectra']to jeszcze masz czas by nabyć expres :diabloti: z cukru i mleka cię zwalniam , bo nie używam ... może być kawa z dodatkiem światła[/QUOTE] to ja cię zapraszam do Magdy :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Maga100'][B]o to tak, jak u mnie w domu - A. jest Skorpionem i jest francowaty :diabloti::diabloti:[/B] [B]a czemu ty wszystkim życzysz tego okropnego stanu? :cool1:[/B][/QUOTE] mój też skorpion :loveu::mad: czyli, którego stanu :roll::diabloti: [quote name='Vectra']a ja jestem lew i nie jestem w ciąży :diabloti: [/QUOTE] jeszcze :diabloti: [quote name='malawaszka']no chociaż jedna porządna :diabloti:[/QUOTE] i, ze co niby Was porządnych dwie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: przyjdzie taki dzień, że MY juz "odchowamy" a WY dopiero zaczniecie bieg po światło i....................i MY będziemy pić i szaleć WY nie będziecie spać i na światłach będzie WAS wyprzedzać każda 70latka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Vectra']oczywiście że sie wpraszam :diabloti: tylko kawę dobrą miej i jakieś ciasto :cooldevi:[/QUOTE] ciasto dziś wywiezłam do przychodni :roll: ale w styczniu i tak żyłoby swoim życiem :evil_lol: Ale zaraz zaraz dziś pani w przychodni powiedziała, że jej zdaniem rozsypie się w grudniu więc akurat jakies ciasto okołoświateczne będzie :diabloti::evil_lol: kawy nie mam tak pysznej jak Magda W. nie mam expressa :shake::placz:
  18. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Znaczy JA?:p[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] była TY :diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]hihihihihihih:turn-l: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale co to? Chwilka? ja już nie mam Mastera:-o To co ten Master taki ruchomy:roll: Oddać mojego MAstera:motz: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie hihiaj nie hihaj bo moje myszy zabrały Twojego mastera :eviltong: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]O nie!JA nigdzie nie grzebię:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ostatnio grzebałas mi w buzi Ala Cie nakryła :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: aloha
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wątek kabaretowy :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] od początku do końca :roll: [quote name='Asiaczek']Witaj, Wyspana Matko Małego Jaśka!:lol: Ja wyspana - Ty wyspana - supr! Ja po sniadaniiu - Ty po sniadaniu - no więc czego się czepiasz...? A, wiem. Ja - nie w ciązy - Ty brzuchata, hahahaha... Ale sylwetke i tak masz lepsza od mojej, chyba tak jest, co nie? Pzdr.[/QUOTE] Asiu nie wiem jak Twoja figura za to wiem jak moja:angryy: dziś wlazłam pod biurko w celu wiadomym - sprzątam teraz bo za miesiąc za chiny się nie zegnę :diabloti: - efekt NIE MOGŁAM WYJŚĆ Z POD TEGO PIEPRZONEGO BIURKA utknęłam jak bańka wstańska :diabloti::evil_lol::shake::evil_lol: i ma byc ponoć jeszcze gorzej :evil_lol: [quote name='Vectra']Pytam kiedy mogę wpaść do Ciebie ? :diabloti: ale to jak już się rozpadniesz , bo Ciebie widziałam , a Jasia chętnie zobaczę - tak wpraszam się :cooldevi:[/QUOTE] mówiłam, ze chodzi i sie wprasza :evil_lol: chociaz się nie dziwie Jasio z takimi genami będzie poprostu PIĘKNY :loveu::diabloti: OKAZ :evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]tego się właśnie obawiam:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] 1. obawiam się, że on teraz wygląda jak jeden wielki pan gel :roll::diabloti: 2. a co do tanecznej Ali - ty się nie przejmuj matce to łatwiej idzie niż TACIE :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: witam bycie w ciąży jest extra - jak zabiorę za sprzątanie szafy to chyba zadzwonię odrazu po straż pożarną, żeby mnie wyciągała :roll: jak to możliwe, że sprzątam sprzątam a tu nie widac efektu :roll: czy tez macie jakieś elfy, które jak kładziecie się spać wychodzą i robią raban :roll: czy wszystkie są u mnie :mad: dzis mam mielone światło oczywiście mielone:lol:
  20. [quote name='Asiaczek'] dbsst - nie mam wyjścia...muszę jakoś sie pozbierać i iść dalej... Ja tam nie zauwazyłam, aby V. się wpraszała. My po prostu mamy zalegle spotkanko z ubieglego roku... .[/QUOTE] jak potrzebna jakaś pomoc to ja zapakuje swój brzuch i chętnie pomogę - póki jeszcze jestem "sama sobie panem" :evil_lol: preferuje zajęcie na stojąco na mojej wysokości czyli niskie kurze niskie malowanie i pieszczenia psów hahahahhahaha a co do Ewy - wprosiła sie i juz :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: schab gotowany ala pieczony jadłam u kolegi -pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyycha
  21. [quote name='Maga100'][B]wciaż nie robi to na mnie wrażenia, bo wciąż wszystko, co ja przeżywam, jest PRZED TOBĄ :diabloti:[/B][/QUOTE] ale ja wiem, że mój syn odziedziczy cudowny charakter po mnie i będzie przesypiał cale noce :loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='malawaszka'] mebelki nadal w pudelkach :diabloti:[/QUOTE] to zrób zdjęcie chociaz tych pudełek :diabloti:
  23. [quote name='Maga100'] [B]A czemu Debe cieszy się jak głupi do sera, to ja nie wiem. Przed nią o wiele gorsze rzeczy, np. poród, kolki i karmienie piersią :diabloti::diabloti:[/B][/QUOTE] ale to dopiero za trzy miechy :diabloti: a ząbeczki jeszcze się nie rozhulały - mam nadzieje, bo ja cie przecież złosliwie nie życzę :loveu::diabloti:
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :roflt: przeoczyłam ..... lece do drobiowego :multi::multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] jak ona śmiała zażartować sobie z tak poważnych tematów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='agbar']Czesc, a ja dzis chyba pierwszy raz czuje sie jak taka wielka CIEZAROWA....Srylion razy w nocy wstalam do kibelka,nie umialam sie odwrocic,bola mnie plecy i czuje sie wielka,niezgrabna,sloniowata,spuchnieta i w ogole fuj....Maly demoluje mi wnetrze..Chyba dzis wstalam lewa noga.....[/QUOTE] ja tak miałam wczoraj dzis sie czuje jak szczupak zgrabna zwiewna i powabna :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...