Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. [quote name='Mattilu']Nureczko kochana, zaraz sie ktos znajdzie, zobaczysz :)[/QUOTE] Jest tu na działkach jeden psiak niedaleko nas, ale za płotem zachowuje się dokładnie tak samo jak Nusia u siebie. Ale tamten pokazuje garnitur zębów przy okazji. Pozwoliłam się Nusi zbliżyć do niego, ale nie wykazał nawet ociupinki ochoty do zapoznania się z Nusia :-( [quote name='Nutusia']I niedługo przyjedziesz do nas - Kreska, Lili i Torka (jeśli jeszcze będzie), z pewnością Ci nie odmówią ;)[/QUOTE] Już sie nie możemy doczekać :-)
  2. [quote name='Ayame Nishijima']W takim razie może zadziała coś innego. Pomyślimy, może podpytamy mądrzejszych... [B]Jeśli się nauczyła, to musi być sposób na oduczenie. Czyz nie?[/B][/QUOTE] Mam taką nadzieję:-) No i pojechała koleżanka Nusi - Pepsi. Nusia zaprasza Amigę całym ciałkiem do zabawy, ale babcia Amiga jakoś nie jest skora do zabaw. No i ........... nuuuuuuudy
  3. ŚLij tego mmsa:-)
  4. Nusia niestety tego szczekania na inne psy nauczyła się od Amigi. I u Amigi niestety wszystkie sposoby Cezara są nieskuteczne :-(
  5. Nie znam się kompletnie na chorobie addisona. Ale nie wiem, czy może też pogoda sprawia, że chory piews w taki upal czuje się gorzej? Ja miałam psiaczka chorego na Cuschinga i w takie upały ewidentnie gorzej się czuł. Trzymam bardzo mocno kciuki za poprawę zdrówka Fenomenka. Oby kroczek po kroczku było tylko lepiej :-)
  6. To juz masz z biegu Czterdziestkęjedynkę??? Jesteś jako to pandolino (czy jak się to tam zwie)
  7. Ja sobie zdaję sprawę, że Nuria nie szczeka z chęci mordu, bo widzę to w innych przypadkach, kiedy koło nas przechodzi jakiś obcy pies. Nusia szczeka jak ta głupia, ale jak jej pozwolę podejsć do psa, to już chce się z nim bawić, no chyba, że jest to jakiś duży pies, to Nusia się go boi. Z tym, że nie każdy obszczekany przez nią pies ma potem ochotę się z nią poznawac, czy bawić. Ja pewnie też bym nie chciała, gdyby mnie ktoś tak "opyskował".
  8. Trzymamy mocno kciuki. Może choć przez kawałek drogi słoneczko da Wam spokój, bo u nas się pokazuje i chowa i nie jest tak najgorzej
  9. Rozdzieliło nas po równo, bo u nas też teraz świeci
  10. Pewnie teraz też trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo nie można liczyc na to, że po jednej dawce leku będzie jakaś diametralna różnica :-(
  11. Niestety słoneczko się chyba na nas obraziło, bo sie schowało za chmurami:-(
  12. Najlepsze jest to, że ujada tylko Nusia + Amiga i Pepsi, a tamta onka ma wszystko głęboko w nosie. A tu próbka dowodu, że Nuria mimo urlopu nadal się rehabilituje. Wprawdzie nie w bieżni wodnej, ale w prawdziwej, rwącej i ziiiimnej Rabie i calkiem, calkiem jej się to podoba:-) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/qiT8V_kQsSleo13Ccd_vzYZsu5LkCxwmoxHQuvZX7w=w640-h481-no[/IMG]
  13. Sorki za offka, ale serdecznie zapraszam na bazarek z ciuszkami dla dzieciaczków i z osłonkami na doniczki itd. A dochód - jak będzie - przeznaczę na dług za rehabilitację mojej tymczasowiczki Nurii [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254397-Ciuszki-dziecięce-osłonki-na-doniczki-i-jeszcze-coś-na-Nurię-do-31-VII-br[/URL]
  14. Miejmy nadzieję, że od tej diagnozy będzie już teraz tylko lepiej i że Fenuś zacznie się cieszyć życiem, bo mu się to należy :-) I przepraszam za offowanie, ale pozwalam sobie zaprosić na bazarek z ciuszkami dla dzieci i z ceramicznymi osłonkami na doniczki, z którego ewentualny dochód będzie przeznaczony na konieczną stałą rehabilitację operowanej łapencji mojej tymczasowiczki Nurii http://www.dogomania.pl/forum/threads/254397-Ciuszki-dzieci%C4%99ce-os%C5%82onki-na-doniczki-i-jeszcze-co%C5%9B-na-Nuri%C4%99-do-31-VII-br Pozwalam sobie, bo fanty na bazarek ofiarowała AgaG, za co Nuras bardzo, bardzo dziękuje
  15. A jak tak trochę z innej beczki - zapraszam serdecznie na bazarek z ciuszkami dla dzieci i z ceramicznymi osłonkami na doniczki, z którego ewentualny dochód będzie przeznaczony na stała rehabilitację Nurii [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254397-Ciuszki-dzieci%C4%99ce-os%C5%82onki-na-doniczki-i-jeszcze-co%C5%9B-na-Nuri%C4%99-do-31-VII-br[/url]
  16. Zapraszam bardzo serdecznie na bazarek z ciuszkami dziecinnymi i ceramicznymi osłonkami na doniczki z którego ewentualny dochód będzie przeznaczony na stała rehabilitację operowanej łapki mojej tymczasowiczki Nurii http://www.dogomania.pl/forum/threads/254397-Ciuszki-dzieci%C4%99ce-os%C5%82onki-na-doniczki-i-jeszcze-co%C5%9B-na-Nuri%C4%99-do-31-VII-br
  17. Na szczęście najprawdopodobniej malutkiej vel EJ, Vel Skoczek już nie będzie. A ja zapraszam na mały bazarek z ciuszkami dziecinnymi i ceramicznymi osłonkami na doniczki dla Nusi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254397-Ciuszki-dzieci%C4%99ce-os%C5%82onki-na-doniczki-i-jeszcze-co%C5%9B-na-Nuri%C4%99-do-31-VII-br[/url]
  18. Zapraszam serdecznie na bazarek z którego ewentualny dochód przeznaczę na rehabilitację Nusi. Bardzo dziękuję AgaG :loveu:za słodkie fanty na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254397-Ciuszki-dzieci%C4%99ce-os%C5%82onki-na-doniczki-i-jeszcze-co%C5%9B-na-Nuri%C4%99-do-31-VII-br?p=22303220#post22303220[/url]
  19. Za to ile łapencji do wspólnego biegania będzie miała Hopencja, ile nowych rąk do miziania i jakie pgromne psie towarzystwo do zabijania tęsknoty :-)
  20. No własnie, to przedziwne, czego ona się boi, a czego nie. Nowo postawiony kosz na odpadki zielone jest stresującą przeszkodą, a zwłaszcza wtedy kiedy Pepsi wpadnie w niego tyłeczkiem i o centymetr go przesunie. A jak przechodzi wzdłuż ogrodzenia sąsiad z ogrooomną onką Nusia chce dostać szału. Aż się zanosi od szczekania, a onka ze stoickim spokojem sobie przechodzi. Myślę, że w najbliższym czasie trzeba będzie zrobić zapoznanie dziewczyn poza działką. Okaże się wtedy, czy Nusia nadal taka odważna będzie.
  21. Oj tak, tak - porównanie pierwszego zdjecia z pokurczoną, ledwo stojącą psinką z tym roześmianym pycholkiem mówi samo za siebie. Daje kopa do dalszego działania :-)
  22. Jestem gotowa i wdzięczna za wszelkie rady i pomoc.
×
×
  • Create New...