Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Nusia baaardzo chciala włączyć do zabawy Helenkę, ale ona raczej nie miala na to ochoty [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/mkzhwT0_CDFu5GgZKVfwOsYFelNC1dVaSvPqmMx3aw=w640-h480-no[/IMG] No dooobra, to pobawię się z Lili [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/8Xn9YbV38_I-xgIO2_lE6vVIgYXcw9hQqesvyG4BIQ=w640-h480-no[/IMG] Heeej, bo mi razem z misiem wyrwiesz głowę [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yRHAR9wY6uE/U_eiISDkP5I/AAAAAAAAHEo/cjJcjvJNFDE/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8163842.JPG[/IMG] Ooooooooooo Św. Mikołaj przybył? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/ufWcgMwd7zgS4b5Q7w0OmwhstmhKlbANYPGl71Lyhg=w640-h480-no[/IMG] Po zabawach trzeba odpocząć. Proszę ile tu jeszcze miejsca :-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QYAR8q8SZ24/U_eiNhCObwI/AAAAAAAAHFI/9Ep7vc497Jo/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8163846.JPG[/IMG]
  2. Gapiszonek raczej domagał się głaskania, w zabawach nie uczestniczył. I błagał o uwagę takim wzrokiem, że serce z kamienia by poruszył :-) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/8dnwCKqO612RpnAOAdiJJO3zwyy8CpbNNpUAcEuLxA=w640-h480-no[/IMG] I jeszcze [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/NjvaEGMaWE0-QtwL69ZoGzgsioA3DEEYG3bu__9oqw=w640-h480-no[/IMG] Nie przerywaj [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mg-QDdOPwPA/U_eiGEtuf4I/AAAAAAAAHEY/Zc3duYnZtac/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8153840.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/2jIXNpu2jTXybZ8RGvIEe0GBOWAaBEMrj_j-4imhwQ=w640-h480-no[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-U5n1pY1zgqE/U_ehr_GTKsI/AAAAAAAAHBw/Yz642-GNPoc/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8153818.JPG[/IMG]
  3. Upssssssssssss sory, zapomniałam o Helence [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hrarSR6CQ7Q/U_eiK-m5RfI/AAAAAAAAHE4/d-yoHOIVrLw/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8163844.JPG[/IMG] Grom i zabawom nie było końca, a najlepszą kompanką zabaw była Liluchna [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/3egvFoD3S_e6pT7pQBT9iJtPcYHl1oQuC8MUutYXNg=w640-h480-no[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/kV1fsjA-VWttT5ROt-sJiSUKntZs4km3ZzK1JxyVXg=w640-h480-no[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/fMaWcMgZ6Vi_5sTxqv23K8ADRpvqIlHrFZfn9-zQ0A=w640-h480-no[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/xA2id22ci8q6VoBLnqPYZL7AFqaNGxZDlBUUwPN03A=w295-h221-p-no[/IMG]
  4. A teraz wizyta u Nutusi Przywitali nas Liluchna [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/BFDfT5nYxmlfRivQRT0gpFkZGw1H7YFEM4pqNz-nEQ=w640-h480-no[/IMG] Krechulec [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LQwImhnXRDc/U_ejMWbTc3I/AAAAAAAAHJI/_EREfSZy8bE/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8173879.JPG[/IMG] Gapiszonek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/vBfqSMjjV1OBLKFakdQBX9C_-AFYtWQA-ffHHh1JFg=w640-h480-no[/IMG] No i król haremu - Lechosław Pierwszy [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/Th86GrVQ9xCD_YZ4UB_nzEpi45qcDswh3zfTApT10g=w640-h480-no[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/Gc4sQE_mVVgePiTN_D-HKsI27x7yRQf3pf03ycPDlw=w295-h221-p-no[/IMG]
  5. Król haremu - Lesio [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8hCyXrictqg/U_eiQBu4VWI/AAAAAAAAHFY/HOtPrux21OQ/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8173849.JPG[/IMG] I "mój" Krechulec - też uwielbia przytulanki [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-brXeiOlpUh8/U_ejZHQLHiI/AAAAAAAAHKI/Klk9EzfD6tc/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8173888.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gmONl5XjKqI/U_ejX-nta0I/AAAAAAAAHKA/vlcMH3irNHU/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8173887.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/gRqvGEjNH9vc34C-YRcx3Z7A-s-X_VQTCgdeUAhWaA=w640-h480-no[/IMG] Ale i pędzic lubi [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5idg6FPbCsw/U_ejW6edLJI/AAAAAAAAHJ4/VeDudf4Z9rY/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8173885.JPG[/IMG]
  6. A tu spanie grupowe :-) Ktoś tu chyba nawet chrapie [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bKYlSb6UsUQ/U_eh_xItUzI/AAAAAAAAHDw/rDFgBmR1Msk/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8153834.JPG[/IMG] Nie tylko Lili przybiera różne pozycje :-) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UbYTpP4lGr0/U_eh8QvaYiI/AAAAAAAAHDY/_eGSZeIu5G8/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8153831.JPG[/IMG] Czyż te oczka nie złamią każdego serca?? = wieczna przytulanka Gapiszonek :-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-U5n1pY1zgqE/U_ehr_GTKsI/AAAAAAAAHBw/Yz642-GNPoc/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8153818.JPG[/IMG] Krechulcowi też się coś należy, choć Gapiszonek patrzy wymownym wzrokiem :-) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/nL2RGkVc2VKmlQC8bl9y7l8mAoB4_qbv40f7O4MFTQ=w640-h480-no[/IMG] Nie tylko moje serce się topiło pod wzrokiem Gapiszonka [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/kxyhA0RRGzSlNvKzfl938leeEr89QSiBD6bg4ICl1Q=w640-h480-no[/IMG]
  7. Zawsze mnie zachwycały "śpiące pozycje" Lili no i w ogóle całe stadko Nutusi. Oto kilka zdjątek z naszej wizyty u Nutusi :-) Pierwsza faza snu [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/EtdwmxyqMB4qFyU6JeW2KSQgP4wYNEwLTLGiF8uVNA=w640-h480-no[/IMG] I dalsze [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xDoZZ39ZqTA/U_ehqncRqCI/AAAAAAAAHBo/hZX1odBaH-g/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8153817.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/P9XARy9gDpqJW-wUuPAcCCjt-TZXEH_5C_8aYbZc1g=w640-h480-no[/IMG] A to z serii "z języczkiem" [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QnZA9JA3hEU/U_eh2NZJ18I/AAAAAAAAHCw/curfMm-Thu8/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8153826.JPG[/IMG] Zgadnijcie - śpię, czy podglądam? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/Tl45t6ly6cl9PDlpKtD8PVVx-mDhes8NlEPwvueA2Q=w640-h480-no[/IMG]
  8. Przerwa w szaleństwach, bo dają ciasteczka [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/HLSnQNQbI8CXhD1symMybgbLxTN8S-l6Rx6QC_QYOw=w397-h529-no[/IMG] Heeej, nie w tym kierunku pędzisz [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/8AO457cOy6snEfu6_shVL9RwbR1EJBkcqKhFoV0ibg=w640-h480-no[/IMG] No co, już się zmęczyłaś? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Vv-IHTdiDPQ/U_ehepDUhBI/AAAAAAAAHAo/T51NBhoIS7s/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8123808.JPG[/IMG] Heeej, baw się [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/EvEE1hiMDnuLv-d_i_NkqtomiE8PhPA0PrQ4A1F6Iw=w258-h193-p-no[/IMG] Nochal w nochal [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/snRovyrqooA1-VuM3PU8d45YRtJwHzW-A5UGV5tjHg=w397-h529-no[/IMG]
  9. No dooobra [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/keTQ3hB4Ck0TUWLsB_Tbc1VSGGPUjmw2cw-VBBn8rQ=w640-h480-no[/IMG] Widzisz, łapka wcale nie przeszkadza w zabawie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/YKYZ02JY___2_xbvD-4poDUszyF5uAyaaEekyPEgwQ=w258-h193-p-no[/IMG] Nie dosięgniesz mojego tyłeczka, aha [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/QFC4WNX-g9cggBTxxRMkemPOJXuqo8ZDT91Kp6uZug=w640-h480-no[/IMG] Co ty - pirania jesteś? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/5XzaN79g_bgv5K1AX9v3AomTh0M76S4K3ugi9gx91w=w295-h221-p-no[/IMG] Czy krokodyl? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/keTQ3hB4Ck0TUWLsB_Tbc1VSGGPUjmw2cw-VBBn8rQ=w295-h221-p-no[/IMG]
  10. Czyżby tu jakiś kot się przechadzał? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/uLYSo-S1CtLfOMmXEntmd1P0JiWh5SYNScIvmHbmig=w640-h480-no[/IMG] Chrzanić kota - tu mają piłeczkę dla nas [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/fTAV6RO7Bo9GdtIcFRvEO2pLtLWHTNdx3GXfCdX35w=w640-h480-no[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/dVugquZRoWdKF6b4hl8QvZ43hB0JsdiJTgSv-C8NVw=w640-h480-no[/IMG] Teraz zmiana [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/ylL2zofvxnEux4eSuo95qBmy_JFiVgCpGUSuqB92DA=w640-h480-no[/IMG] Hmmmm ale ta piłeczka była moja [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/zpY2zL4efTVujZwdY_s05Vamy_D4AayNFCNOI8mBXw=w295-h221-p-no[/IMG]
  11. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/DTDUWsZZwrSHjE_8lXrLJi4uBxDdtmjGTNZW-K1Mdg=w640-h480-no[/IMG] Lecę się napić :-) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/JqYC6iFuEyp4IexQNGfb2TXXZ8EpcPgm1aPfZq3eOQ=w640-h480-no[/IMG] Miska z wodą stoi, ale deszczówka z doniczki z ziemią jest o wiele bardziej pożywna :-) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Y0T2CwhkZ0k/U_ef39IU1KI/AAAAAAAAG6I/0ia_83F-Bt8/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8123754.JPG[/IMG] Częstuj się :-) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/tNf5cbth_F3lwIZRstS0kv7wOC6ydRyozO5TjNAaJA=w640-h480-no[/IMG] Ale nie ma czasu na konsumpcję [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/T29IsR8Z5IOzBVVR5kPP6_fl8oQ0TbyfI1EgEnVXQQ=w295-h221-p-no[/IMG]
  12. Obiecałam i niniejszym spełniam obietnicę. Niestety zdjęcia moje w porównaniu z robionymi przez pana od Aleksa nie sa aż takie superowe, bo mój aparat nie umywa się do tamtego sprzęcicha, ale może jakoś nam wystarczą. Cześć, to ja, Aleks (mówią na mnie Łapa). Przesyłam wielkie liźniecie na powitanie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/YK-MM7paPfB9tUFXmum0ILfmXQyq2UkX8liaNFUduw=w640-h480[/IMG] Teraz razem się witamy [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Z1M4JTcfKbA/U_egn_bNLUI/AAAAAAAAG9g/UsFtAeDJYZ4/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8123783.JPG[/IMG] Pobiegasz ze mną? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/h-8V9-zvclqtiZcHE46EwEHnd46IWkUN_Z8sTi0Ljw=w640-h480-no[/IMG] Pobiegasz? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-c-qLKcKVlaQ/U_egYGIeahI/AAAAAAAAG8Y/mNmetsyWN5I/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8123774.JPG[/IMG] Bawimy się, suuuuuuuuuper [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nv8EiKHvwOk/U_ehCSKbrOI/AAAAAAAAG_Y/-1I47ywirc8/w640-h480-no/nuria_wybieg_P8123798.JPG[/IMG]
  13. Najpierw jeszcze musze wstawić resztę fotek z wizyty u Aleksa, no i z zeszłotygodniowej wizyty u Nutusi. Czekają na swoją kolejkę w aparacie :-)
  14. [quote name='Nutusia']O, i będą zdjęcia, będą zdjęcia! :) A ja głupia wiedziałam, że o czymś zapomnę. I właśnie sobie przypomniałam, że miałam wykorzystać Waszą wizytę do naumienia mnie wstawiania zdjęć. I co? I zapomniałam!!!!! :([/QUOTE] Ojoooj i ja zapomniałam, a przecież mówiłyśmy o tym wcześniej [quote name='kejciu']Głaski dla Nusi zostawiam :)[/QUOTE] Nusia dziękuje za głaski i podstawia się nieustająco do dalszych głasków
  15. O 14-tej? Bo potem jeszcze raz będę musiała wyjść z Amigą - ona niestety nie kocha wszystkich tak jak Nusia
  16. Nuria się polubi z każdym - i z małym i z dużym. Ona kocha wszystkich. To niezły pomysł z wybiegiem, ale ja znowu w weekend wybywam na działkę (o ile pogoda pozwoli)/ Ja już nawet sobie wymyśliłam taką wersję, że weźmiesz obróżki do schroniska i przekażesz Agamice. Ja się z nią dość często spotykam. Ale za spotkaniem na wybiegu jestem bardzo bardzo za. Np we wtorek?
  17. Odwiedzam Toficzka - małego wyjca. Drapanko za uszkiem z Grodu Kraka
  18. Bedą, będą, tylko mnie wessał mikroskop po powrocie. Zawsze za chwilkę swobody trzeba potem wielokrotnie ciężej odpracowywać:-( Malduję posłusznie, że na koncie mam 30 zł od [B]aleola[/B] :loveu:z bazarku feromonowego dla kotów - dzięki wielkie w imieniu Nuraska Odebrałam też u Nutusi pieniążki od Mattilu :loveu:za bazarek książkowy z duuuużą nadpłatą 70 zł dla Nuski. Nusia też bardzo, bardzo dziękuje . Zaraz lecę uaktualnić rozliczenia :-)
  19. No patrz, a ja myślałam, że rządzi król haremu - Lesio
  20. Ona nie goniła w sensie zeby złapać i zagryźć, tylko strasznie chciała się z Helenką pobawić i strasznie chciała, żeby Helenka się z Nusią bawiła wg planów Nusi, czyli tak jak się można bawić ze szczeniakiem. Ale Helenka jakoś nie chciała, straszyła pazurkami, a ogon jej chodził jak u dzikiego kota :-)
  21. Zapytaj Helenkę, czy Nuśka taka superowa jest:evil_lol:
  22. Kurcze, ja też jestem kompletnie pod kreską :-(
  23. A my meldujmy powrót z konsultacji u "Złotego Doktora" Doktor jest bardzo zadowolony z postępów Nuraska. Ma super rozbudowane mięśnie w dupince i to sprawiła regularna rehabilitacja (oczywiście bez zrobionej po mistrzowsku operacji nie osiągnełybyśmy aż tyle). Niestety staw kolanowy jest całkowicie usztywniony, przez nieprawidłowe uzywanie kolanka zaczyna zanikać rzepka jako narząd nieuzywany. Ścięgno Achillesa niestety jest też napięte jak drut i w stawie skokowym są przeprosty, ale to skutek krótszej kości udowej i sztywnego kolana. Jest pewne zagrożenie, że w jakiejś niefortunnej sytuacji może nastąpić zerwanie ścięgna Achillesa no i wtedy (wg słów doktora) będziemy mieć problem :-( Ale w tym momencie Nusia ma sobie żyć spokojnie, bez żadnej operacji. Ma zażywać Artrophlex. I mamy raz w roku prześwietlać te nieszczęsne gałązki, żeby jak najszybciej wykryć ewentualne zwyrodnienia, które mogą się kiedyś tam zacząć robić. No i Nusia ma zachować linię, nie może przytyć. [COLOR=#008000][SIZE=3][B]Nutusi i Jej Mężowi bardzo, bardzo dziękuję za wspaniałą gościnę. Kochani, jesteście niesamowici [/B][/SIZE][/COLOR]:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...