-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Lecę odwiedzić Farta -
Wpadam na zaproszenie Mattilu. Nie mam dziś czasu na przeczytanie całego watku. Finansowo niestety nie moge pomóc, bo mam już trochę deklaracji i tymczasowiczkę, którą trzeba stale rehabilitować. Ale porozsyłam ten wątek wśród znajomych, a nuż.....
-
Kasiu, wiem co teraz czujesz. Ale musisz Sobie tłumaczyc wciąż, że mu pomogłaś, że miał ostatnie swoje dni w kochanym domku, pod wspaniałą opieką. I teraz już też jest szczęśliwy, bez bólu, bez cierpienia i spotkał się pewnie i z Bonusiem [*] i z innymi, którzy wcześniej od nas odeszli. I sobie tam hasa po trawce i dupinka mu się nie zaplata. Trzymaj się Kasiu:calus:
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
AMIGA replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
To tfu tfu tfu 3x za lewe ramię - żeby nie zapeszyć i żeby Filonkowi się nie odwidziało :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Oj tam, oj tam - na Bestie to Ty jestes za malo wlochata:diabloti:[/QUOTE] Stanowczo wolałabym być bardziej wlochata (na głowie oczywiście, tylko na głowie) [quote name='Nutusia']No... i z groźnością besjową Amiga jest raczej na bakier ;)[/QUOTE] Ha, spytaj mojego syna, pewnie byłby odmiennego zdania -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że mnie tu n zdjeciach nie ma, bo by była Piękna i Bestia :evil_lol: -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska'] Miałam nawet po ciocię wczoraj dzwonić, ale stwierdziłam że muszę trochę spuścić z Waldka energii, bo się do Nuśki nie nadaje... Dla odmiany - mogę dzisiaj wybrać się na wybieg ;) [/QUOTE] Wczoraj to my do wieczora buszowałyśmy po działce, a w poniedziałki niestety ja jestem zawsze wessana w mikroskop:-( -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hopka do koszyka hoooop, żeby Pańcia mogła dotrzymać towarzystwa Zosi :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Własnie, ja zapominam, a ona się robi coraz bardziej uparta. I jak chce, to słucha, a jak nie, to się zaprze i szczeka na sąsiadów jako ten wiejski Burek -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ojoooj, dzięki za reminiscencje z "wizytacji". Fakt, że młoda doskonale sobie zdaje sprawę z magii swoich ocząt, nie pomaga w trudach jej wychowania :-) -
Ale tam nie kopią, nawet Koparka :-) A na wątek cudeńka już pędzę, choć nie powinnam, bo jestem wessana w mikroskop :-( A tak przy okazji pozwolę sobie zaprosić na bazzaaaroooo dla psów Rudzi-Bianca. Są tam i książeczki i różności i ciasteczka wątróbkowe i serowe. Psiaczki baardzo dziękują za pomoc:-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257055-Książki-różności-i-smaczki-na-Haszczaki-Amber-Julka-i-Dinkę-Rudzi-Bianca-do-15-IX[/url]
-
Czy tam były jakieś ciasteczka wątróbkowe rozsypane? Bo wyraźnie wszystkie czegoś szukają :-)
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
A bażantów i zajączków nie spotkaliście na lotnisku? A tak z drugiej beczki - to sprawdź dobrze co to za Maciej, którego Twoje, no może nie Twoje, tylko podrzucone dziecko, czy może wnuczek szuka w pralce? Wcześnie zaczyna, tylko dawniej to się faceta chowało w szafie, a nie w pralce:evil_lol: -
No proszę jaka Helena wyluzowana. Nie to, co przy Nurii :-)
-
[quote name='kejciu']Zdjęcia są kilka postów wyżej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240577-Ku-pamięci-czyli-album-podopiecznych-Nutusi-)?p=22394775#post22394775[/URL][/QUOTE] Eeeeeeeeeee zyg zyg, ja nie o tych zdjęciach mówię. Ale spokojnie, spokojnie, pewnie w najbliższym czasie Nutusia je wstawi