Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Ja też trzymam kciuki za cokolwiek i za wszystkich :-)
  2. Brawo Nutusia :-) A psinka prześlicznej urody jest.
  3. Wpadam na zaproszenie Mattilu. Nie mam dziś czasu na przeczytanie całego watku. Finansowo niestety nie moge pomóc, bo mam już trochę deklaracji i tymczasowiczkę, którą trzeba stale rehabilitować. Ale porozsyłam ten wątek wśród znajomych, a nuż.....
  4. Pozdrawiamy psio-ludzką rodzinę. Feniutka -Kosmitkę drapię za uszkiem, a do Zuzi wołam "a kuku" i czekam na jej wspaniały uśmiech
  5. Kasiu, wiem co teraz czujesz. Ale musisz Sobie tłumaczyc wciąż, że mu pomogłaś, że miał ostatnie swoje dni w kochanym domku, pod wspaniałą opieką. I teraz już też jest szczęśliwy, bez bólu, bez cierpienia i spotkał się pewnie i z Bonusiem [*] i z innymi, którzy wcześniej od nas odeszli. I sobie tam hasa po trawce i dupinka mu się nie zaplata. Trzymaj się Kasiu:calus:
  6. Cały czas jestem myślami z Wami. Masz ciężki czas przed Sobą, ale cokolwiek się stanie wiedz, że bardzo mocno Cię popieram, bo wiem co dla tego biedaka zrobiłaś i robisz.
  7. To tfu tfu tfu 3x za lewe ramię - żeby nie zapeszyć i żeby Filonkowi się nie odwidziało :-)
  8. I ja całuje wszystkie nochalki po kolei, oczywiście począwszy od Kosmitka :-)
  9. [quote name='Mattilu']Oj tam, oj tam - na Bestie to Ty jestes za malo wlochata:diabloti:[/QUOTE] Stanowczo wolałabym być bardziej wlochata (na głowie oczywiście, tylko na głowie) [quote name='Nutusia']No... i z groźnością besjową Amiga jest raczej na bakier ;)[/QUOTE] Ha, spytaj mojego syna, pewnie byłby odmiennego zdania
  10. Dobrze, że mnie tu n zdjeciach nie ma, bo by była Piękna i Bestia :evil_lol:
  11. [quote name='Majkowska'] Miałam nawet po ciocię wczoraj dzwonić, ale stwierdziłam że muszę trochę spuścić z Waldka energii, bo się do Nuśki nie nadaje... Dla odmiany - mogę dzisiaj wybrać się na wybieg ;) [/QUOTE] Wczoraj to my do wieczora buszowałyśmy po działce, a w poniedziałki niestety ja jestem zawsze wessana w mikroskop:-(
  12. Hopka do koszyka hoooop, żeby Pańcia mogła dotrzymać towarzystwa Zosi :-)
  13. Własnie, ja zapominam, a ona się robi coraz bardziej uparta. I jak chce, to słucha, a jak nie, to się zaprze i szczeka na sąsiadów jako ten wiejski Burek
  14. Ojoooj, dzięki za reminiscencje z "wizytacji". Fakt, że młoda doskonale sobie zdaje sprawę z magii swoich ocząt, nie pomaga w trudach jej wychowania :-)
  15. Druga!:-) cudną ma minę :-) Rzeczywiście ma coś z cavaliera, ale na fotelu ma też coś z jamnika, bo się zrobiła taaaaaka dłuuuuuuuuuuuga :-)
  16. Ale tam nie kopią, nawet Koparka :-) A na wątek cudeńka już pędzę, choć nie powinnam, bo jestem wessana w mikroskop :-( A tak przy okazji pozwolę sobie zaprosić na bazzaaaroooo dla psów Rudzi-Bianca. Są tam i książeczki i różności i ciasteczka wątróbkowe i serowe. Psiaczki baardzo dziękują za pomoc:-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257055-Książki-różności-i-smaczki-na-Haszczaki-Amber-Julka-i-Dinkę-Rudzi-Bianca-do-15-IX[/url]
  17. Czy tam były jakieś ciasteczka wątróbkowe rozsypane? Bo wyraźnie wszystkie czegoś szukają :-)
  18. A bażantów i zajączków nie spotkaliście na lotnisku? A tak z drugiej beczki - to sprawdź dobrze co to za Maciej, którego Twoje, no może nie Twoje, tylko podrzucone dziecko, czy może wnuczek szuka w pralce? Wcześnie zaczyna, tylko dawniej to się faceta chowało w szafie, a nie w pralce:evil_lol:
  19. No proszę jaka Helena wyluzowana. Nie to, co przy Nurii :-)
  20. Jakoś nie każdy, skoro Julek nie ma jeszcze domku :-(
  21. Jakoś nie każdy, skoro Julek nie ma jeszcze domku :-(
  22. Julek wdarł się do mojego serca i kudłaty i jako lew:loveu: Strasznie mi przypomina mojego Bonusia tylko w wersji blond :loveu:. Gdyby nie Amiga, która jest zołzą nad zołzami to zaraz by Julek trafił do nas :-(
  23. [quote name='kejciu']Zdjęcia są kilka postów wyżej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240577-Ku-pamięci-czyli-album-podopiecznych-Nutusi-)?p=22394775#post22394775[/URL][/QUOTE] Eeeeeeeeeee zyg zyg, ja nie o tych zdjęciach mówię. Ale spokojnie, spokojnie, pewnie w najbliższym czasie Nutusia je wstawi
×
×
  • Create New...