Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. O kurcze, znalazłam, znalazłam wątek. Ale u Koruni nadal zaklęta cisza :-(
  2. Ja się nie bawię, zabieram zabawki i idę do domu - ja w 3 godziny uzbierałam może 1 kg grzybów, z czego conajmniej połowę musiałam wyrzucić, bo robaczywe:-( Nutusiu, ja od początku wierzyłam w działanie terapeutyczne Kresi, Lili i pozostałe Twoje potfffooorrrki. A z zaufaniem do człowieka też już jest ociupinkę lepiej. Jest więc postęp :klacz:
  3. Chyba pod tym względem nic się nie zmieniło. Pod uśmiechniętą główką troszkę w lewo jest okoenko "Obrazek" - tam trzeba wstawić link zdjecia:-)
  4. Znalazłam, znalazłam :-) Jakby co, to możesz przesłać zdjęcia na adres [email protected] - może uda mi się w tych nowych okolicznościach dogo je wstawić
  5. Dzięki za troskę o małą, biedną terrorystkę :-) Na szczęście dziś dzionek zaczął się bez rewolucji :-)
  6. Stanowczo lepiej. Dziś dostała już swoje zwykłe jedzonko - zobaczymy co będzie jutro. Mam nadzieję, że już bez rewolucji:-)
  7. A ja 5-go każdego miesiąca. Jesteśmy po wizycie u wetki. Młoda, biedna, mała, niepełnosprawna sunieczka aż stół przestawila tak się wyrywała:-(
  8. Ale moja Amiga nosi tę obrożę. Jej to w niczym absolutnie nie przeszkadza, a ja nie mjusze pamiętać, kiedy mam ją znowu zakraplać kropelkami. A poniewać często przebywamy na łąkach nad Rabą, bardzo bym się bała tych wstrętnych kleszczorów:-(
  9. Nie wiem, czy advantix sam w sobie. Bo na kropelki advantixu nie jest uczulona. Nie wiem jaki jest skład tej obróżki działającej przez 8 - 9 miesięcy
  10. Nuria się panicznie boi jak się zbliżam z tubeczką advantixu. I tłumaczę jej, że to nic nie boli i daję jej pod nochala, żeby poniuchała, ale i tak się za każdym razem boi. Dlatego się tak zmartwiłam jak się okazało, że Nuria nie może nosić obróżki przeciwpchelnej i przeciwkleszczowej - tej na 90 dni, bo jest uczulona
  11. Woooooooooow, jaka superowa instrukcja. Dzięki, ja też skorzystam:-) Nusia buedactwo przeżyła nieprzyjemny koniec tygodnia. Mimo, że i Nusia i Amiga jedzą zqwsze to samo, to Nusia wyraźnie czymś się przytruła. Tak okropnie z niej chlustało i górą i dołem - bez końca. Trafiłyśmy w końcu do wetki, która zaordynowała Nusi aż 4 zastrzyki w tą jej biedną chudą dupinke. Młoda tak się obraziła na nas, że po wszystkim położyła się koło drzwi dupinką odwróconą do nas i nawet na nas nie patrzyła. Co u niej jest nienormalne - przecież zawsze domaga sie głasków i mizianek. Ale na szczęście sytuacja się ubnormowała. Nusia była przez ostatnie dni na ryżu, co jej z początku absolutnie nie odpowiadało, ale potem z głodu jadła całą porcję. Dzisiaj niestety mamy powtórkę z zastrzyku. Na szczęscie chyba tylko jeden dostanie :-)
  12. [quote name='Nutusia']Dzięki za wsparcie, Dziewczyny! Jestem raczej urodzoną optymistką, to i wiarę mam mocną w to, że będzie dobrze i że [B]poprzestanę[/B] [B]na maniu 4 psich rezydentów[/B] ;)[/QUOTE] Eeeeeeetaam 4 czy 5 a co to za różnica ? ;-)
  13. No i niby Nuria też jest strachulcem, ale innego typu, na inne bodźce.
  14. W sumie są już kroczki do przodu. Nie spodzaiewałam się, że taki strachuec będzie zlizywał palec człowieczy :-)
  15. Bedzie dobrze, przerób też będzie dalej kosmiczny :-)
  16. Może aż tak sie nie spodziewaj, ale mam nadzieję, że dzięki Twojemu stadku postęp bedzie widoczny, czego Ci z Grodu Kraka życzymy
  17. A nie będzie to następny stres dla niej jak jej będziesz wciskać ten preparat?
  18. A ja się będę cieszyć i gratulować, jak się dokona przeprowadzka Aszki :-) Sory, że jestem teraz powściągliwa, choć oczywiście mam nadzieję, że nie minie mnie za chwilę ta radość :-)
  19. Jak stop, jak stop! To co, opaskę na te oczka muszą zakładać? Żeby być twardym a nie mientkim
  20. Wstawiam na prośbę Nutusi. Dostałam mm-sa z podpisem - troszke się nam przytyło :-) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-x7UI5yWib5E/VA2aB9IyC_I/AAAAAAAAIuU/LWRWAQuKrBs/w391-h521-no/nuria_wybieg_DSC00176.JPG[/IMG]
  21. Już byłam i uroniłam łezkę nad biedą:-(
  22. Bogowieeeeeeee, nie mogę sobie wyobrazić, co to biedactwo musialo w swoim życiu przejść :-(
  23. Sama odpowiedziałaś - padacie z nóg to akurat odwiedziny jeszcze Wam są potrzebne:-)
  24. [quote name='Gusiaczek']tu nauk nie potrzeba ino wiary niestety "ta rasa" ma "wzięcie" nie tam gdzie trzeba ... [B]trafia mnie, że człowiek przyczynił się do m.in. tego, że Fart domu znaleźć nie może :angryy:[/B] [B][COLOR=#006400]...... pisać mogłabym i pisać, ale po co[/COLOR][/B]?[/QUOTE] Niestety, niestety :-(
×
×
  • Create New...