Niestety niektórzy nie mają przerw urlopowych:( Jednego z nich chciałam na siłę wysłac na urlop, ale on ma chyba z 10 kotów (nota bene jest takim miłośnikiem swoich kotów, że ich zdjęcia umieścił na stronie swojego gabinetu :) ) i powiedział, że po co on ma jechac na urlop, jak mu tak dobrze w ogrodzie z kotami. Jest to dla mnie jakiś argument, no ale przecież jak pracuje, to koty za nim tęsknią, to mógłby z nimi trochę posiedzieć w tym ogrodzie przez całych kilka dni, prawda?
A na podłogi ... metalowy szczelny dywan??? (ciiiiiiiiiiiiiii, ja nic nie mówię)