Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='karina1002']No pierwszy wpis to jest dogomanii, potem schronisko w Koszalinie:diabloti: No w mordę, nie schronisko w Koszalinie, tylko forum na pomoc goldenom ??!! (podwójna blondi, czytac nie umiem :() Boże, ja nawet nie wiedziałam, ze tam jest moja Pytia :)[/quote] aaa... ja wpisałam: schronisko koszalin - i tam wyskoczył ten goldenowy watek Pytii ;)
  2. [quote name='karina1002']No pierwszy wpis to jest dogomanii, potem schronisko w Koszalinie:diabloti:[/quote] o choroba :crazyeye: ależ Ty szybka jesteś :shake: no to szacuneczek :p - ale ja dla Ciebie nie muszę robić anioła jako pierwszą nagrodę?
  3. [quote name='kinga'] - a taka Pytia - to na pierwszej stronie jest :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :evil_lol:)[/quote] no przecież ja nie mówię, ze w googlach Pytię delficką na pierwszej stronie znalazłam :cool3: - aż takimi głupotami to się nie chwalę :razz: [B]Twoją[/B] Pytię znalazłam - tę na 4 łapach :p ... i dlatego to była zagadka: pod jakim hasłem na I stronie w googlach wyskakuje Pytia Kariny :eviltong:
  4. przypominam, ze ten przepiękny, nad wyraz inteligentny pies jest - jak zawsze :p - ode mnie...:multi:
  5. to ja do tego wątku edukacyjnego kol. Pauliny dodam tylko, jak sie zakończyła nasza wczorajsza rozmowa telefoniczna :lol:: Paulina, która oczywiście w tym czasie [rozmowy] pilnie pracowała: - to ja muszę iść sprawdzić, bo mi sie suszy DNA. Idę sprawdzić, czy mi sie nie przesuszył. a ja wyobraziłam sobie ów DNA podwieszony klamerkami na sznurku i ociekający wodą... :p - i do dziś pozostaję w niemym zachwycie nad tą wizją :lol:
  6. [quote name='supergoga']To jeszcze przypomnę Kinga Senną - czyli Żorę. Przypomnę, bo właśnie ją odwiedziłam. Jest po prostu piękna i kochana. Rewelacja. No i utyła. ... Kinga - uaktualnij allegro!!!\Sorry za offff[/quote] a Senna - Żora siedziała prawie rok :shake: - taaaka suka ... :loveu: nie uaktualniłam allegro? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: aż taka niepoważna jestem? :crazyeye: i niesolidna? :crazyeye: - zawsze powtarzam - nie trzymajcie z takimi, jak ja :shake: - w ogóle z takimi nie da się współpracować :placz:
  7. [quote name='PaulinaT'] zresztą sama zobacz: mała Lalunia :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/79/cdb219226a764ac7.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Lalunia, Lalunia :roll: ja przelatywałam pobieżnie te zdjecia, i w pierwszej chwili zaczęłam sie zastanawiać, dlaczego Ty zamieszczasz na zdjęciach studium jakiegoś mózgu :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ...dopiero później dotarło do mnie, CO tam w rzeczywistości jest :oops:
  8. Paulina - wybieracie sie z supergogą do Bastera? a swoją drogą to strasznie dziwne, ze aż tak zupelnie nie ma zainteresowania nim :shake: ...co mi przypomina po raz już któryś z rzędu, ze przy psach - w łeb biorą jakiekolwiek statystyki, prognozy, itp ( pamiętacie Gafę z Koszalina? tę w klimacie dalmatyńczyka, niespełna roczną, wybitnie inteligentną, i w ogóle naj naj naj... - myślałam, ze kolejki po nią będą sie ustawiać, a ponad pół roku szukała domu - bez żadnego oddżwięku :shake:- dopiero Ela_i_Krzys na południu Polski jej znalazła, wysyłając do wszystkich milion maili :roll: - tu dla przypomnienia jej watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32025[/URL] )
  9. ...a wiecie - tak się zadumałam nad życiem i sławą... :hmmmm: bo ja siebie samej np. w googlach - nie mogę odnaleźć :shake: - choćbym nie wiem ja długo szukała :shake: - a taka Pytia - to na pierwszej stronie jest :crazyeye::crazyeye::crazyeye: (he he - teraz Karina niech sobie poszuka, pod jakim hasłem :evil_lol:)
  10. jak mówię że śmieszne to śmieszne :mad: .. w dodatku klonuje się na zawołanie :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  11. ja przepraszam :oops:- bo ja się nie znam na rasowych psach:oops: - a czy to śmieszne stworzonko, które trzymasz na kolanach w I poście - to jest pies? :crazyeye::crazyeye: prawdziwy?? :crazyeye:
  12. a ja sie cały czas zastanawiam, co bedzie z Jonatanem, jak bedzie Tropicielem? Czyli CO będzie tropił? :-o Bedziecie gdzieś używani, wykorzystywani - w jakichś akcjach? :crazyeye:
  13. TZ musiał się nauczyć: a. jezyka migowego, aby się z głuchym zintegrować b. tzw. calm signals - aby uspokoić tego ze świrem :eviltong::eviltong::eviltong:
  14. [quote name='PaulinaT'] I z którym z czipsów??[/quote] ze ślepym :p ten głuchy i ten z ADHD - zostały :roll:
  15. [quote name='PaulinaT']Zwłaszcza za mundurkami :watpliwy: Pewnie tak - tylko przez te :zly7: mundurki szok aklimatyzacyjny może trwac dłużej niz zazwyczaj.... :angryy:[/quote] u mnie trwa :placz::placz::placz: ciężki szok :angryy: - pomijając już latanie z ozorem na brodzie po sklepach, aby nabyć TO, co ma być POD kretynskim pulowerkiem w tzw. serek, w kolorze ohydno-zielono-butelkowym, który trzeciego dnia zaczyna już się mechlić :shake: ( spróbuj kupic, zgodnie z zaleceniami -"koszule w kolorze pastelowym, z kołnierzykami, bez deseni" - dla dzieciaka w I klasie :placz:) wersja druga w postępowym gimnazjum dziecka nr 2 - zamiast mundurków - mają byc białe koszule ...a moje dziecko cóś urosło :niewiem: - i wyskoczyło mi z rozmiarówek fajnych sklepów :shake: - no i gdzie ja sie pytam mam nabyć nagle 5 sportowych, półciennych koszul w kolorze białym-bez-zadnych-aplikacji ?:angryy:
  16. [quote name='PaulinaT'] Swoją drogą jest to niezrozumiałe, ze Baster juz 1.5 tygodnia w necie nie zrobił furory :niewiem: :loveu:[/quote] może dlatego, ze był akurat początek roku szkolnego i wszycy w amoku biegali za ksiażkami, mundurkami, itd? - a dopiero jak im szok aklimatyzacyjny minie - to pomyśla o psie? :razz:
  17. prawda była brutalna :cool3: : Kasia dostała oświadczenie, że Lincoln ' nie jest w typie żadnej rasy" :placz:
  18. ona jest coraz fajniejsza :lol: - chyba podmienię fotki w Metamorfozach na stronie schronu ;) w sumie cały tercecik macie udany ;) - wszystko w tym samym klimacie, ze tylko pozazdrościć :lol:
  19. [quote name='Katcherine']a gdzie kibelek...?[/quote] ja też smsowałam Camarze, ze on taki biedny, bo pewnie chce mu sie siusiu :placz: ...na co otrzymałam lakoniczną odpowiedź: -Zrobił. :diabloti:
  20. [quote name='Camara'] :angryy: uwielbiam z samego rana dostawać sms od Biafry - takie lakoniczne i rzeczowe w rodzaju: "Igor jest na strychu. Pozdrawiamy" :placz:[/quote] po czym ja dostaję telefon do jakże miłej Camary: Camara: - właśnie dostałam smsa od Biafry ja, błagalnie: - proszę cię, nie czytaj mi :placz: :placz: Camara: - przeczytam ci, a jakze :diabloti: . Co mam sama siwieć? wniosek z tego jeden: [B]nigdy - przenigdy nie wysyłajcie żadnych kaukazów Camarze :shake: :shake: :shake: [/B]
  21. Katcherine - od str. 94, post 940 nie był na smyczy :diabloti:
  22. Paulina - a Ty nie na wywczasach? :-o :-o :-o
  23. [quote name='karina1002'] A inteligentna bestia jest.... okropnie. W piątek wzięłam butelki z woda podlać kwiatki. Marley popatrzył na mnie i poszedł do sypialni. Za chwilę wraca ........ z taka samą butelką w paszczy :p .[/quote] wiesz co, Karina, tak sobie pomyślałam. bo mi wszystkie kwiatki w donicach na parapetach uschły. wypożycz mi Marleya na jakiś okres - moze na ten, w którym będziesz do łba wkładała Lincolnowi podstawowe komendy. Marley zatroszczy się o moje kwiatki, bo jakoś nie mam czasu ich podlewać :oops: - i stały się nie wiem czemu badylami :crazyeye: - i mam teraz okna przyozdobione czymś dziwnym :razz: ...a potem, odwożac Kasi Mądrego Lincolna - po drodze odbierzesz Marleya - bo ze go odbierzesz, a raczej Robert, to jestem pewna :evil_lol: ...to co - dogadamy sie?
  24. Camara - a to dziecko na fotkach - to jako bonusik do Bony? w ramach promocji? Camara :-o - Ty sie zajmujesz handlem dziećmi? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  25. a przecież wszyscy wiemy, ze to owczarek podhalański, tylko w łaty :p
×
×
  • Create New...