Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='lamia2']Zapraszamy !!!! :sg168: a i owszem ..... będę czekała na rogatkach ze stadem moich potworów .... oj, nie lubią one gadatliwych.... nie lubią ..... [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/wisze.gif[/IMG] :cunao:[/quote] no masz. a kto mi całe wczoraj - zamiast pracowac = tłukł, jakie to one są misiaczki i niuniaczki? :crazyeye: Ty. :angryy: a kto całe wczoraj, zamiast pracować, usiłował Ci uwierzyć? ja. :razz: i już dziś sobie dzielnie pomyślałam, ze jak spotkam bulka z właścicielem, to się cieplutko do nich uśmiechnę - bo i człowiek zapewne miły, i psiątko rozkoszne... ...i cały mój plan legł w gruzach :placz:
  2. [quote name='lamia2']Bestia !!!!!!, a taka była miła, grzeczna i sympatyczna jak do mnie dzwoniła w sprawie Igorka :mad::mad::mad: czekaj no .... [B]wszystkie drogi prowadzą przez Warszawę[/B] .... zaczaję się ....:angryy: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] lamia :loveu: moje słoneczko :loveu: dziękuję Ci :multi: - będę :multi: - na-pewno-wkrótce-będę :multi: - z kolejnym maleństwem :multi::multi::multi:
  3. [quote name='lamia2'] Camara dostanie podhalankę ze stacji, która podhalanką nie jest :)[/quote] Ty, [B]Camara[/B] :splat: - ze też ja nie wpadłam wczesniej na to... ta lamia to ma łeb :razz: a nie chcesz czasem podhalanki w umaszczeniu trocolor, i w dodatku w skali 1:2? albo podhalana rudego, z wdzięcznie stojącymi uszami? :p ...takich to u Was nie znajdziesz :shake: - u was to tylko białe i białe :shake:... umrzeć można z nudów :-(
  4. a kiedy Baster ma debiut na łamach poznanskiej prasy? - bo juz sie pogubiłam :oops:
  5. no masz :-( było jednak kraść tę lokomotywę :shake:
  6. [quote name='lamia2'] Igor to nam zaraz dowali za te offy[/quote] lamia - ja cię bardzo proszę. wypluj dobrze to zdanie. i odpukaj natychmiast. ...bo w przeciwnym wypadku nie dość,z e będziesz miała wkrótce wszystkie bulki od Pauliny i ode mnie :p - to ci jeszcze włochatą jednooczną małpę odeślą :diabloti:
  7. [quote name='PaulinaT'] Ja zawsze podawałam mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ale moze warto byłoby i telefon... a niech tam, raz kozie śmierć, podaj: 509-018-999. :shake:[/quote] warto telefon często działa impuls, ludzie dzwonią, bo ich coś tam za serce chwyciło - a ponadto w rozmowie można bardziej wyczuć, kto zacz ;)
  8. no to juz serio ja ja mam w schronie najczęściej do czynienia : - albo z młodzikami - które to cudne są, aktywne i mają gęby roześmiane jak ten tam na zdjęciu - widać, ze je pozytywna energia roznosi - raz mieliśmy pitbulkę, piękną sukę, która w pracownika patrzyła z takim zachwytem i jak maszyna wykonywała komendy jej zadane - aż serce się ściskało- ze pies tak kontaktowy siedzi tragicznie smutny na uboczu - natomiast zrywała sie i chciała kasować, co sie tylko ruszało - coś jej sie nawet udało skosić, a to - co sie nie udało - to efekt refleksu pracowników - i mieliśmy też dwa dorosłe psy - do ludzi b. fajne - a do zwierząt straszne - łącznie ze szczeniakami, bo o kotach to nawet nie wspomnę natomiast - z racji, ze rasa modna - adopcje tych psow nie idą przeze mnie, wiec nie mam pojęcia, kto je bierze - i mam jakieś blokady, czy mogłabym rozpoznać, czy kretyn, czy dobry człowiek... zwłaszcza, ze ja po prostu nie czuję psów, które na celownik biorą wszystko, co się rusza - jak było w przypadku tych starych, choć doskonale wiem, ze to nie ich wina
  9. [quote name='lamia2'] to właśnie przez [B]takie dyrdymały[/B] ludzie mają [B]o tych aniołkach[/B] taką opinię :angryy::angryy::angryy: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img467.imageshack.us/img467/4522/hpim1087arq3mg7.jpg[/IMG][/URL] [/quote] :p:p:p:p:p:p:p:p
  10. [quote name='karina1002']Kinga, a co ci te biedne astki zrobiły, ze ty się mich aż tak boisz?? :)[/quote] no nie wiem :shake:... ale sama tylko popatrz na to zdjęcie lamii - przecież najgroźniejszy kaukaz na tym tle wygląda jak jakiś wyrośnięty york :razz:
  11. [quote name='lamia2']Podnosi, podnosi, tym bardziej podnosi .... bo miejsce astków jest na kanapie przy pańciach a nie w schronie :calus: ;)[/quote] rany boskie lamia :eek2: przecież ja bym nigdy na takiej kanapie nie siadła :mdleje:
  12. [quote name='karina1002']więc dzisiaj zostawiliśmy im klucze i walnęłam na drzwiach wejściowych rozpiskę: Uwaga psy: Biały - Jonatan, ślepy brązowa - Pytia, głucha, szczekająca, niegroźna czarny - Marley, niegroźny, skaczący i uciekający !!! :evil_lol:[/quote] ja się tam tylko zastanawiam, czy zastaniecie klamki w drzwiach po powrocie... czy aby fachowcy nie wyciągną z powyższej rozpiski daleko idących wniosków... :stupid:
  13. [quote name='karina1002'][B]Kinga[/B], to ile Ty masz psów i jakich??? Ja się pogubiłam.....[/quote] o rany :shake: no chyba nie podejrzewasz, ze jestem w posiadaniu amstaffa :crazyeye: - umarłabym ze strachu.. ...ani buldożka :shake: - bo pękłabym ze śmiechu ale jako nadworny schroniskowy fotograf :p - sięgnęłam do swoich archiwów, żeby lamii udowodnić, jaki to zrobi dobry interes, kiedy zacznę jej podrzucać co-i-rusz koszalińskie psy, które-wyglądają-jak-psy :multi:
  14. [quote name='lamia2']No, szanowna koleżanko .... szacuneczek i to wielki .... jeśli masz w swoich zbiorach to oto powyższe cudo .... to już Cię kocham :Cool!::Cool!::Cool!:[/quote] pozostaje Ci kochać mnie bezinteresownie. potwór poszedł do adopcji już jakiś czas temu. ale mam w swoich zasobach całą kolekcję wielu takich, które przewinęły się przez mój szacowny schron - jeśli to tylko moze podnieść moją rangę w Twoich oczach :razz:
  15. [quote name='Hakita'] Karinko, jesteś cudowna...:loveu::loveu::loveu:[/quote] no ja nie wiem, czy taka cudowna :shake: po prostu Karina pod pretekstem odprowadzenia na pociąg swojego TZa - zwinęła z dworca labka :niewiem:
  16. [quote name='PaulinaT']kinga - ty masz tam fabrykę ślicznych piesków czy jak?? :loveu: hiena jest boska :loveu: i buldozio :loveu: [SIZE=1](a własnie miałam wyłączyc dogo i zająć się czymś pożytecznym... )[/SIZE][/quote] mam. fabrykę. dziką hodowlę. :diabloti:. hiena jest do wzięcia :multi: - zainteresowanym doślę kolejne foty pijanej hieny :evil_lol:
  17. [quote name='lamia2']Bestia !!!!!!, a taka była miła, grzeczna i sympatyczna jak do mnie dzwoniła w sprawie Igorka :mad::mad::mad: czekaj no .... wszystkie drogi prowadzą przez Warszawę .... zaczaję się ....:angryy: a ta [B]przepiękna dziewczyna[/B] poszła już do adopcji .... ale owszem wszystkie moje dziubaski (podopieczni) tak właśnie wyglądają .... a nie jak włochate małpy, gdzie tylko przy pomocy grzebienia doszukasz się głowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ...jakie włochate małpy? :angryy: lamia, droga koleżanko z Warszawy - jakby Ci to powiedzieć... zastanówmy sie wspólnie, dlaczego Twoje psy wyglądają, jak wyglądają... To po prostu kwestia lokalizacji. Usytuowania. Zanieczyszczenia środowiska. Industrializacji. Zmodyfikowanej żywności. I masz - zachwycasz się jakimiś zmutowanymi potworami :shake:. a u mnie na dalekiej prowincji... psy ciągle przypominają psy :multi::multi::multi: nawet jeśli wyglądają jak pijana hiena: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/484/pregus21gr5.jpg[/IMG][/URL] mogą też się głupkowato uśmiechać: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1726/misiek31nx6.jpg[/IMG][/URL] albo tak: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/8899/kinga11371yh6.jpg[/IMG][/URL] albo nawet tak: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/103/kinga11871bx9.jpg[/IMG][/URL] ale przyznasz, ze jest pewna różnica...:shake:
  18. pytałam wczoraj Camary, co u Igora. Odparła, ze ...cisza. Od czwartku nie miała z Biafrą kontaktu :shake:. I że gdyby ZNOWU WLAZŁ, to by pewnie wiedziała :razz:. wiec teraz to dopiero zaczęłam się martwić, czując instynktownie, ze jest to zdecydowana cisza przed burza :placz: [B]lamia [/B]- a ten oskubany kurczak na dwóch nogach, z wielką dziurą zamiast głowy - to Twój pies? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ty masz wszystkie takie? :crazyeye: ...czy Ty czasem jakichs doświadczeń na zwierzętach nie przeprowadzasz? :hmmmm:
  19. mamy prezent od lupe :)))) pięknie dziękuję :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78362"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/baster1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78362"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/baster2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78362"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/baster3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78362"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/baster4.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Monia70'] Jestem u Bastera codziennie, od początku wątku, ale nie wiem czy ma jakieś banerki????? Ja od dzis mam puste miejsce i chętnie bym go sobie wkleiła.[/quote] czyżbym Wam drogie koleżanki podesłała jakieś z lekka kłopotliwe maleństwo? :oops: ... w każdym razie wiedziałam, KOMU podsyłać :lol: - jest teraz w najlepszych rękach na świecie ;) ...a co do banerków - uderzę do lupe, ona co prawda lubuje się w małych, starych i chudych brzydalach :evil_lol: - ale moze w drodze wyjątku sie zgodzi...
  21. [quote name='PaulinaT']No to teraz Kinga wzorem naszych najdroższych rządzących zajęła się zbieraniem haków i co najgorsze nie waha sie ich wykorzystac :roll:[/quote] ja :crazyeye: haków :crazyeye::crazyeye: wzorem nie mow mi nawet kogo :placz: nieee :p - ja tylko trzymam rękę na pulsie :lol: - bo w polityce zapsienia wolnego kojca u Kasi muszę ubiec Camarę :razz: - a ona ma tę przewagę, ze jest na miejscu :-( ale jak wczoraj przypomniałam Kasi, co też mądrego mi odpowiedziała na pytanie o Atosa :p... - to obiecała, ze jak zadzwoni do niej Camara z psem do upchnięcia - Kasia odpowie, ze już za późno :multi:- i ze kojec zabukowany przez Kingę :multi::multi::multi:
  22. [quote name='PaulinaT'] kinga - ale ty chcesz, jak rozumiem, w te i nazad to zwierzątko po Polsce powozic tak??[/quote] [B]w te[/B] :p BEZ [B]nazad :p[/B] bo się po raz pierwszy z pustymi rekami nie przyjeżdża :shake:
  23. ja czwarta :p - chętna na powidła i wyjazd do swan :lol: i jakieś zwierzątko mogę wam przywieźć :multi:
  24. [quote name='Kasie']Kingo, zastanów się, wiesz że może być podejrzenie ze się znęcam nad zwierzętami...[/quote] Kasiu kochana - a znęcaj sie, znęcaj - tylko bardzo proszę - uwzględnij mnie :p przy planach zapsienia kojca :lol: ...bo jak nie, to... :diabloti: - to napiszę publicznie na forum, co mi odpowiedziałaś, kiedy Cię spytałam, jak tam Atos... :diabloti:
  25. [quote name='Kasie']:evil_lol: No tak, trochę go brakuje tak jakoś...[/quote] nic się nie martw Kasia - zapełnimy Ci ten pusty kojec migiem :p
×
×
  • Create New...