Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='mar.gajko'] Może jednak Kinga pół; ja pół, a Camara nas bedzie wspierać, coś musi robić przecież. ;)[/quote] to moze inaczej. on będzie nasz - moj i Twoj - bezwarunkowo :loveu: - ale tylko Camara wie, GDZIE on teraz jest - i tylko Camara nawiązała kontakt z Murką z tego Janowa więc niech Camara jak najszybciej zajmie się logistyką NASZEGO wypłosza.. Camara - uratuj nam NASZEGO psa... :roll:
  2. [B]albiemu[/B] - co z budami? :mad::mad: - miałaś dać znać :razz: póki mam tę kasę - a mnie się kasa nie trzyma :placz:...
  3. [quote name='Camara']Nie wygłupiać się tylko myśleć nad transportem :mad: Kraków - Janów Lubelski[/quote] no cholera, Camara, jakoś mi ostatnio nie po drodze...:roll:
  4. [quote name='SZPiLKA23']Nie zabijaj jej, szkoda........ moze na cos sie jeszcze przyda;)[/quote] taaak... to Ty sie jej spytaj, na co ja się mogę przydać Orzechowcom :razz: - o ile albiemu się odezwie :roll: :lol::lol:
  5. [quote name='mar.gajko']Kinga, czy my chcemy wypłosza? A jak NAM go dasz; na pół????? Chcieć a móc.[/quote] Mariola - MY chcemy. na pół. Ty go będziesz trzymała. a ja będę Cię wspierała duchowo z bezpiecznej odległości 700 km ( podtrzymywać morale - to b. odpowiedzialna funkcja...)
  6. [B]albiemu [/B]- ja to cię chyba kobieto zabiję :mad::mad::mad: czekam i czekam, czekam i czekam... :sleeping:
  7. [quote name='mar.gajko']No właśnie. Jak ja znajdę, to stare, po wypadku i paskudne. Ona to ma szczęście!!![/quote] słuchaj, a moze dlatego ty znajdujesz same stare, po wypadku i paskudne, ze ona - Camara - przemierza wcześniej te wszystkie drogi przed tobą i sprzata ci sprzed nosa same szczeniaki, młode bernardyny, ew. roczne colaki, itd - jak grzybiarz, który wykosi ci przed nosem same prawdziwki? :razz: i potem ona jest gwiazda :loveu: - a ty masz takie burki, ze szkoda gadać... :shake:
  8. [quote name='mar.gajko'] Ot, złośliwa jest. Wynajduje i pokazuje.[/quote] chyba masz rację - że ona ma takie destrukcyjne hobby :shake: ...ja na ten przykład nic nigdy nie znalazłam na drodze ani w obejściu :placz: tzn. jak już znalazłam na drodze - to zostało u mnie na stałe :oops:, wiec sie nie liczy - a jak już wzięłam ze schroniska - to największą kretynkę pod słońcem :razz: - a taka Camara - to same włochate, same rasopodobne, ech... :shake:
  9. dziewczynki moje kochane wszystkie - nieustannie trzymam za was kciuki ;)
  10. [quote name='mar.gajko']Ładne. Ładne sobie znalazłaś Camaro.[/quote] no widzisz - goopia ta Camara :placz:. trza było patrzec uważnie w mapę :mad:, a nie pakować sie jak jakaś blondynka prosto w paszcze lwa :shake:
  11. [quote name='PaulinaT']:diabloti: z Torunia - w Toruniu takie robią i potem twierdzą, ze to niby psy są :niewiem: A naiwni się dają nabrać... :stupid: [/quote] i płacą za takie cóś ciężkie pieniądze...:splat:
  12. [quote name='swan']a nie , wrócę dopiero pojutrze:p tutaj internetu nie ma, albo jest masakrycznie drogi ale na materacu między basenem a plażą złapałam internet bezprzewodowy i bezpłatny :-o:multi: [/quote] wiesz co, swan, ty nie grzesz :mad: między basenem a plażą walnij se drinka i powachluj sie liściem palmy, jak pokazują na wszystkich ulotkach ;) ... na tych ulotkach nikt sobie głowy nie zawraca jakimis bezdomnymi psami :shake:
  13. ach-ach-ach :loveu::loveu::loveu:
  14. rany boskie - przy zdjęciu nr 4 to ja zrobiłam tak: :mdleje: gdzieżeś ty wytrzasnęła tego ufoludka? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  15. ojej, jaki on piękny :-( co ty Camara mówiłaś, ze wypłosz :crazyeye: - no może z charakteru, ale przynajmniej wygląd ma nietuzinkowy... jakaś to karta przetargowa w jego sytuacji jest...
  16. Ula i Julia - to Wy mieszkając w jednym mieszkaniu - będziecie się przez dogo teraz komunikowały? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ula - prosimy o relację z dzisiejszej tresury - i z relacji Nufo - zwierzęcych ;)
  17. nie wiadomo, bo on jest świeży, zabunkrował się w tej malutkiej :placz: budzie - i kategorycznie odmowił wyjścia. Podobno dziś pracownicy mieli podjąć próbę nakłonienia go do zmiany lokum - na duży wybieg z większymi budami, ale ja go poza tym nosem - nie widziałam :shake: tak więc jak się uda - załapie sie dopiero na następną sesję fotograficzą :razz:, za jakieś 2 tygodnie
  18. [quote name='lamia2']podobno 10-cio miesięczny :cool3:[/quote] a patrzyłaś mu w oczy? :crazyeye: oba ma jednakowej wielkosci? ...ja bym tam na Twoim miejscu spojrzała... :siara:
  19. a swoją drogą, to ja się zastanawiam, patrząc, w jakim on jest stanie - czy przez całe życie był u jakiegoś drania, i przez całe życie wyglądał tak tragicznie, czy po prostu, kiedy się "zużył", zastąpiono go innym, a jego wywalono - i błąkał się, skazany sam na siebie? ...bo ja się aż bałam go głaskać - pod tą sfilcowaną sierścią - sterczą samiutkie kosci :shake:
  20. ja sobie w ogole myślę, ze to jest najlepszy kaukaz na świecie :loveu: ...który po prostu mial podłe życie i teraz ma podłą starość, ech. tylko ta chudość :shake:... Lincoln, ktory ważył te trzydzieściparę kilo - to przy nim był jak byk :oops:
  21. [quote name='lamia2']To ja też poproszę o liścik od Kingi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] to ja poproszę o zsczegóły, z jakim psem :p
  22. [quote name='Biafra']Ksiązeczka nie do poznania , to fakt ale jak zobaczyłam tę kopertę :crazyeye: matko, jak długo ją adresowałaś i co za czcionka :crazyeye: Szok :shake: Pani na poczcie podała mi ją w dwóch rękach, jak tort. A ja ją wzięłam i stałam jak wryta. W końcu trzeci raz słyszę proszę mi tu podpisać...ja podpisuje a listonoszka dalej gapi się w kopertę. Oprawię ją sobie w ramki, taka piękna. :loveu:[/quote] ja tak zawsze piszę :multi::multi::multi: a już jak wysyłam kaukazy albo książeczki po kaukazach - to musowo :p [B]Biafra[/B] - nie oprawiaj sobie :shake: - ja Ci przyśle kolejnego kaukaza - mam takiego b. podobnego do Igora, ale starutkiego - i słowo honoru - zaadresuję Ci kopertę z książeczką tak, ze padniesz, naprawdę :loveu: - ta Igorowa to będzie przy niej pikuś :oops: chcesz te kopertę z bonusikiem w postaci kaukaza?...chcesz?......:multi:
  23. Kasia - strasznie się cieszę z powodu Ardasza :loveu: ja jestem po wizycie w schronie. 1. kaukaz z za malej budy od wczoraj nie wyszedł 2. kaukaz - ten rzekomo starszy... tylko usiąśc i płakać :placz: - wiek: nieokreślony, ale pies jest starszy - w zęby, a raczej ich brak - nie zaglądałam - natomiast - nigdy nie widziałam tak chudego kaukaza :shake: - a pracownicy mówili, ze teraz to on już wygląda duuużo lepiej, niż jak trafił do schroniska :shake: - wtedy był starsznie odwodniony - siersć - oczywiście jeden filc - na szyi od dołu - brak sierści, wytartej od łańcucha, i rana, wolę się nie zagłębiac, od czego - a poza tym jest strasznie wylękniony :shake:, ale bardzo przyjazny zdjęcia wkleję potem, bo mam w aparacie
  24. [quote name='Kasie']Zosia! Gratuluję odwagi! Podaj jeszcze adres Kindze i... sama przyjedzie z pakunkiem. Dziewczyno,zaimponowałaś mi! :cool1: e tam, zaraz adres...:cool1: twój znałam? :-o nie znałam :shake: ...a i tak ci przywiozłam :multi: Zosia4 - super. przeprowadzimy u Ciebie Eksperymentalną Hodowlę Odzyskiwania Zębów Przez Stare Psy :loveu: Kasie - a Ty sie nie obrażaj, ze dostaniesz tego z zębami :oops:. Martwisz się, ze będzie go za dużo? :-o - to Cię pocieszę, ze on wczoraj wlazł do budy, do ktorej nie miał prawa się zmieścić :crazyeye::crazyeye::crazyeye:- ba, i jeszcze schowal się w ciemnym kąciku - tak, ze tylko czubek nosa udało mi się zobaczyć ...tak, ze on dużo miejsca nie zajmie... :p
×
×
  • Create New...