Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='mar.gajko']O polskich architektach też często piszą... Nie za dobrze.[/quote] za dużo czytasz, kochana. i źle dobierasz gazety :shake:
  2. [quote name='samoglow']Jak mialam hopac, jak mi dogo nie chodzilo ? :comp26::comp26:[/quote] ja bym Ci samoglow w ogóle to dogo odcieła :shake: jak Ty masz kierować jakąś Nauką, skoro całą parę puszczasz w głupoty na forum. A potem na pierwszych stronach gazet coś pisza o kondycji polskich naukowców :cool3:.
  3. [quote name='Camara']Murko :thumbs::thumbs::kciuki::kciuki::kciuki:[/quote] ja się zastanawiam tylko, czemu ta Camara tyle tych kciuków trzyma zaciśniętych? :crazyeye: ILE ona ma rąk????? Mariolu, Wy sie widujecie od czasu do czasu. Nic jej nie przyrosło?
  4. [quote name='Murka']Wszystkie ciotki teraz cisza i kciuki trzymać! :mad: Jutro przyjeżdża rodzinka zainteresowana adopcją Brutuska. Przyjeżdżają aż z Tarnowa, w grudniu stracili swojego psa i szukają nowego przyjaciela do mieszkania ;)[/quote] :thumbs::thumbs::thumbs: - mocno i w napięciu ;)
  5. [quote name='mar.gajko']Ona ma stały nadzór lekarski???? Kiepściutko. Nie wiedziałam, że aż tak kiepściutko jest.[/quote] kiepściutko jest bardzo. bo - TZ podlec - powiedział mi, ze nie weźmiemy się za ŻADNE badania naszych psów ( a listę mam długą), póki ja nie zbadam sobie czegoś tam, co juz dawno powinnam zbadać, a o czym notorycznie zapominam. ...no jakoś mi zupełnie nie po drodze na te badania :shake: a on, podlec, staje nad Drachmą, zamyśla się, i mówi: - taaak, ona taka stara, przydałyby jej się gruntowne badania... EKG, USG, morfologia... i to szybko, bo potem będzie juz za późno... I Liptonowi też, bo źle wygląda, gołym okiem widać :placz::placz::placz: -Jezu, psy mi w końcu pomrą - i będzie, ze przeze mnie :placz:
  6. [quote name='mar.gajko']Och dziękujemy. Ale ono (serce) coś za szybko pika. Chore jakieś? Nie mogłaś normalnego, zdrowego serca znaleźć.[/quote] nosz choroba, u mnie oczywiscie NIC nie pika :placz: Mariolu, napisz mi coś wiecej o tym pikaniu -JAK?
  7. samoglow, jak ty Brutuska tak:[IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xx/milosc/serduszka2/5.gif[/IMG]to moze go sobie jednak weźmiesz.....? :razz:
  8. [quote name='mar.gajko']Że to ten na H, to bym sobie dała wmówić. Ale na malamutkach to ja się troszunię znam. NIE JEST to malutek.[/quote] e tam. jakbyś spojrzała łaskawym okiem, jutro byłby u ciebie. czy wszystkie malamuty muszą w końcu przypominać malamuty? :razz:
  9. [quote name='mar.gajko']No, no ten hovart. (Malamut też nie Kingusiu)[/quote] [U]hovawart[/U] - nie hovart - ale on większy od hovka...:razz: hmmmm... mi on tak - mimo wszystko - pod tego malamuta podpada. Malamut XXL. Mariolu?
  10. [quote name='mar.gajko']Nie kaukaz, raczej nie. Ale nie jestem pewna bo tylko ciut popatrzyłam.[/quote] a zachwyty gdzie?!! :mad: samoglow, berneńczyk ani kaukaz zdecydowanie nie. jest duży. Camara obiecała mu allegro... ale cós ją wessało...:razz:
  11. [quote name='mar.gajko']Mam tylko czerwony krzyżyk, nie ma zdjęcia, nie ma!!! A chciałam se popatrzeć, ciut.[/quote] ale tylko ciut. i proszę o zachwyty. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7096/garett5cl3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4509/garett3rt1.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='mar.gajko']Nie chcę. Nie chcę za żadne skarby.[/quote] chcij. chcij bez skarbów. nie pożałujesz.
  13. [quote name='mar.gajko']Nawet nie strasz tak okrutnie. Wielki i z TWOIM charakterkiem. K-A-T-S-T-R-O-F-A[/quote] e, nie, jaka tam znowu katastrofa... skoro nie chcesz MNIE OSOBIŚCIE poZnać, to moze ci podeślę MOJEGO Garetta, będziesz miała przyjemnosć przekonać sie, jacy my oboje jesteśmy przesympatyczni :loveu::loveu::loveu: ...chcesz?
  14. [quote name='samoglow'] a bernardynka bedzie na stronce?[/quote] bedzie...kiedys. na razie nie będzie, bo zepsuł mi się aparat :razz:
  15. [quote name='mar.gajko']I tyś go, gupia TY, Garett nazwała!?!? Jesssu, nad ludziskami litości nie masz???? A jak kto go weźmie??? To co zrobisz???[/quote] a co. tyle, ze on jest dwa razy większy od twojego. :p ...ale może on stał w kolejce po wzrost, kiedy energię rozdawali... ( no i MÓJ charakter odziedziczy po mnie :loveu:, w przeciwieństwie do TWOJEGO...)
  16. [quote name='samoglow']Chodzilo Ci o Burbona? On jest KAUKAZEM ?:crazyeye: a bernardynka bedzie na stronce?[/quote] chodzi o Garetta - on wg schronu jest kaukazem, ale wg mnie - nie jest. On wygląda jak bardzo wyrośnięty Garett od Marioli ;)
  17. [quote name='mar.gajko']Hola, hola. Jak to dla Ciebie. Mór, zaraza i nieszczęścia wszelakie by tu dotarły.[/quote] taaaaa... teraz to mór i zaraza - a psy moje, dziwnym trafem [B]same rasowe :crazyeye: - [/B]to ściągacie na wyścigi... ( dwa KAUKAZY jedna ROTTKA jedna TERIERKA WALIJKA był jeszcze jeden PODHALAN, ale zdechł :oops:) wy tam w tym Krakowie to taka klika jesteście - stara, zasiedziała, nie-do-ruszenia klika...:roll:
  18. [quote name='samoglow']Gosciu, to gosciu.....a o Grandzie pomyslalas, albo o tym drugim, co nadal ? siedzi w budzie???!!!![/quote] wylazł z budy i jest cudo-psem. Zobacz w galerii kudłaczy na stronie schronu. ale nie dla jakiegoś gościa :shake:
  19. sluchajcie, Wy tam na południu, co macie same małe, stare pokraki... nikt Dobry nie szuka czegoś duzego włochatego? mam w schronie wysyp, pomijając już starą kaukazicę - jezszcze mam dwa młode w typie k. plus niespełna roczną bernardynkę :loveu: kurcze, skoro Brutus, który i tak jest za mały - wywieziony gdzieś na odludzie - to moze jakiś fajny dom w Krakowie byście po znajomości dla mnie znalazły?
  20. [quote name='mar.gajko']Ja w całości taka jestem... porażająca. Ale dalej nie wiem, jak to by wyglądało.[/quote] zatem fotki prosimy - z wszystkimi zwierzakami na linii piersi;)
  21. [quote name='Camara'] przed chwilą dzwonił gościu i pytał się, czy Brutusek przypomina kaukaza. I podziękował bo nie przypomina. To już drugi taki gość, dla którego Brutus jest za mały :mad: [B]czego ci ludzie chcą[/B]????[/quote] no przecież ci wyraźnie powiedział, że [B]chce[/B] kaukaza. Camara - bo te zdjecie Brutusa powinny być z miarką obok - jak wystawiasz na bazarkach takie małe durnostojki - to umieszczasz przy nich linijkę :roll: niech Murka zrobi mu z jakims kijem z podziałką, albo przy nodze chociaż... a swoją drogą, Droga Elokwentna Koleżanko - co to za zwrot: [B]gościu[/B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:??
  22. [quote name='PaulinaT']No jak to jak? Stanę na linii strzału.[/quote] tratatata - i później dopiero będziemy mieć kłopot: "Panią zabito - znajdźmy dom czterem psom i czterem kotom plus Coli..." :razz:
  23. wszystkich wystraszyłyście. wszystkich. nikt już nawet palcem nie kiwnie, zeby Brutusowi pomóc :shake: Brutusku - JA Cię będe wspierała, mimo głupot, które moje przedmówczynie od świtu tu wypisują :shake: hop!
  24. no popatrz, mojmisiu, jak się Fela rozleniwiła...:roll: nawet jej się nie chce normalnie na zdjęciach wyjść :shake: - tylko każe sie wstawiać poprzez linki - ale grunt, ze gęba jej się śmieje :lol: - lenistwo puszczamy w niepamieć ;)
  25. [quote name='mar.gajko']Kingo, podrzuć jakąs muszkę Samoglowowi, nie bądź samolubna taka. Może być Euzebia.[/quote] właśnie lata mi przed klawiaturą komarek Efraim, bo go jednak - chyba - chybiłam. moze komarka? ...choć coś już nie lata...:shake:
×
×
  • Create New...