Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='mar.gajko']A wszytsko to przez PAULINĘ:-([/quote] bo przecie mogła poprosić: jestem w potrzebie, moze bazarek, moze zbiórka na dogo, może jakieś inne wspomożenie - przecież MY, DOGOLEŻANKI - pomogłybyśmy... ale ona: NIE, ambitna taka :shake: kupcy i kupcy, i nic innego nie można jej przetłumaczyć :placz:
  2. [quote name='mar.gajko']Ale czy nam się Noemik nie zdemoralizuje jak Cola? .[/quote] uchronimy ją :multi: noemik - wal na wątek kaukazki Grandy (mój :loveu:) - tam jest kulturalnie i moralnie ;)
  3. [quote name='noemik']czeeeść. tu Was znalazłam. Dołączyć do Colowego hopania można?[/quote] no nie wiem, czy nie za późno :shake: na tym wątku to już tylko wszeteczeństwo i chuć... :oops::oops::oops:
  4. wstydziłybyście się :mad: Paulina już kolejny dzień ciężko pracuje, wychodząc z założenia, ze zadna praca nie hańbi :roll: Cola ma cieczkę i zdemoralizowana do cna swan relacjonuje nam w szczegółach o znoju i trudzie Pauliny... - a Wy co? ...a Wy nic. nic nie pomagacie na tym wątku, nic :shake:
  5. [quote name='mar.gajko']Oto one. Niszczycielki! [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6546/oz31pf6.jpg[/IMG][/quote] i jeszcze leża z niewinnymi minami :angryy: niech teraz śpią na zimnej terakocie, aż dostaną reumatyzmu i zrobią im się nagniotki, swołoczom jednym :angryy:
  6. [quote name='Angelika8']Hop cudowna[B] Grando [/B][/quote] no WRESZCIE ktoś sobie przypomniał, PO CO jest ten wątek :razz:
  7. [quote name='mar.gajko']No i dlaczego pozbawiony tych, no , mokasynów??????[/quote] no liczył, że mu wzruszona Angelika odpali swoje.... ale gdzie tam :shake: chytra jak nic :placz:
  8. [quote name='samoglow'][B]tylko kupcom się sprzedaje[/B] :shake:[/quote] ale swoją drogą - to dlaczego TYLKO kupcom? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ...że co, ze oni bardziej bogaci? wpływowi? ?
  9. [quote name='mar.gajko']A który to Apacz? Ten najbarzdziej znany? Na W?[/quote] nie, ten na W to kochał sie w jakiejś Indiance chyba? ...ten jest ciut mniej znany - to i ideały miłosne ma bardziej przyziemne :razz:
  10. [quote name='swan']Paulina pracuje w terenie i póki co nie wypycha zwierząt, tylko kupcom się sprzedaje :diabloti: a przynajmniej mam nadzieję, że jeszcze się nie przebranżowiła:cool1:[/quote] no ja nie wiem, swan... :oops: ja tam widzę - co widzę... :crazyeye::oops::oops:
  11. [quote name='Angelika8']Poza tematem:oops:... schroniskowe uwielbienie mojego buta :cool3: i pies CUD-MIÓD [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/8172/baton1uw0.jpg[/IMG][/URL][/quote] cichy wielbiciel Angelikowego buta - to najpewniej Apacz :p, który pozbawiony buta - wygląda tak: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8977/apacz3om3.jpg[/IMG][/URL]
  12. hurra, Angelika - uratowałaś honor wątku Grandy :loveu: - już sie nie będą czepiać te paskudne baby o zdjęcia :multi: (... przynajmniej dziś... :razz:) z Grandą kontakt bezpośredni jest utrudniony - bo boks zabezpieczony dobrze - nawet nie ma jak łapy wetknąć do środka, zeby pogłaskać :razz: ...no i co, Angelika, i co....? kochasz i Grandę, i wnuczkę ;) - jak je obie weźmiesz....? :crazyeye:
  13. [quote name='mar.gajko']Alez ta Kinga to chytra jest:razz:. Co?[/quote] tak. tym sposobem: - prawnuczka idzie do Angeliki - malamut - do Marioli - Granda - poprzez samoglow -do Camary ...ciężko się napracowałam nad wami - ale opłacało mi sie :p
  14. [quote name='Angelika8']( przy okazji: Angelika, prawnuczka już w domu? :p)[/quote] no ja się PYTAM CIEBIE, CZY. - tam był znak zapytania.
  15. [quote name='mar.gajko']To tak z chęci? Czy z potrzeby wielkiej? Boszszsz[/quote] nie skarżyła sie na kłopoty finansowe :shake: czyli chyba z ... chęci :placz::placz:
  16. [quote name='mar.gajko']Etammm, spróbowac nei zaszkodzi:p[/quote] kurczę. no właśnie próbujemy ze starą Grandą - i nic. oszukujemy z młodą mar.gajko - mając świadomość, ze wcześniej czy później przyjdą reklamacje stresu co niemiara więc Angelice na razie mówimy: stop. ( przy okazji: Angelika, prawnuczka już w domu? :p)
  17. [quote name='mar.gajko']Qrna! Się sprzedaje kupcom:crazyeye::crazyeye:[/quote] i do tego w terenie :crazyeye: ale chyba nie tam, gdzie jeżdżą te duze samochody na 3 litery? :-(
  18. [quote name='mar.gajko']Może jakaś wymiana będzie????[/quote] to nie bedzie wątek wymienny :shake: nie... zdecydowanie nie. :roll:
  19. [quote name='mar.gajko']I tym sposobem większość "naszych" wątków byłąby w kupie :)[/quote] Mariolu - uprowadzisz moją Grandę? :multi: porwiesz mojego malamutka? :multi::multi:
  20. [quote name='PaulinaT'] tylko Coca-cola szuka, ale tak jakby ekhem [B]mniej intensywnie[/B].... :oops: :oops:[/quote] ekhem... :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  21. moze powinnyśmy stworzyć nowy dział dla PwP: "Porwane - uprowadzone" ?
  22. [quote name='mar.gajko']Zbiore się w sobie i ... Zgłosze zaginięcie, porwanie, zagranięcie, biednego Brutuska.[/quote] a wiecie, co mi powiedziała Camara? wprost. że zdjęć Brutuska nie będzie :shake: mozecie zapomnieć o tym porwanym psie - moim i Marioli :-(
  23. [quote name='samoglow']Prosilam Kinge, aby nas wsparla, ale jakos nie chce :shake: :shake:[/quote] hop. hop. hop. ( jedno hop było za krótkie, kazali mi dopisać więcej :niewiem:)
  24. [quote name='mar.gajko']Sie uparła, no uparła się. Każdy Malutek INNY jest. ...[/quote] no to tego koszalińskiego jeszcze nie miałaś i wielki błąd :shake: - na szczęście do naprawienia :p ps; nosek ma w paski, z jasnym pośrodku :loveu:
  25. [quote name='samoglow']Gdansk? Trojmiasto? O nie! [B]najpierw fotki[/B], potem mar.gajko![/quote] samoglow- a po kiego ci te fotki? przecież napisałaś, ze twój TZ i tak nie przeniesie się na balkon, gdybyś chciała coś jeszcze adoptowac :roll: ( no, chyba, ze DLATEGO ci te fotki, zeby się czasem nie zdecydował na...) na razie, póki nie ma zdjeć mar.gajko - podnosimy Grandę. i wyjacego malamuta ( który wyglada, nawet bez fotek, jak wszystkie malamuty) hop :multi:
×
×
  • Create New...