[quote name='Dada M']Baron :(
Taki piękny, wspaniały pies ...
Pamiętam jego początki w schronisku - bawił się z nami jak szczeniak.
Wystarczył rok, by pozostał tylko cień psa: schorowany, zrezygnowany - i jeszcze ostatnie miesiące życia spędzone w szpitalu, najgorsze, co może się przytrafić.
Niech szlag trafi jego byłych właścicieli.[/QUOTE]
Niech trafi.