Faro
Members-
Posts
1489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Faro
-
napisz coś więcej o suni - jaki ma stosunek do innych psów, kotów? w jakim jest mieście ??? Potrzebne zdjęcia !!!!! Schronisko jest złym wyjściem, ale lepszym niż śmierć - dokąd pisak zyje ma szansę!!!!! Czy sunia posiada rodowód - jeśli tak trzeba zawiadomić o jej sytuacji hodowcę . Zbyt mało podałaś informacji, by móc cokolwiek zacząć działać aby ja uratować !!!!!
-
na początku tego wątku napisałam : "Pamietacie Buldo - jakiez jego zdjęcie w budzie było podobne, i ten zrezygnowany wyraz "twarzy" - dziś jest szczęśliwy i kochany ....." No i dziś poleciały mi łezki jak przeczytałam, że staruszka pojechała do domku z........"braciszkiem" . Jakiz podobny początek i NAJWAZNIEJSZE, że i koniec taki sam Buldo ma "siostrzyczkę" , a Gapcia - "braciszka" i oba staruszki znalazły kochające domki . Oby wiecej wspaniałych ludzi dających szansę takim biedakom.
-
BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)
Faro replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Mówiłaś Mosii, ze w sierpniowym numerze ma być ogłoszenie (ten nr jeszcze nie wyszedł) -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Faro replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
"Wiecie co ludki ja to się zastanawiam czy arthroflex po tylu dniach w takich temperaturach bedzie zdatny do uzytku.Przeciez to naturalna odzywka.Ma bardzo krótka date wazności........." - data ważności jesli kupujesz "świeży" to krótka nie jest (ponad rok), ale jest wyraźna informacja , ze należy przechowywac w suchym i [B]chłodnym[/B] miejscu (ja w takie upały trzymam butelkę w chłodziarce). [I][SIZE=1]Szczerze mówiąc, ja po wędrówce preparatu tyle dni i w takie upały nie podałabym swojemu Piratkowi - zwłaszcza jeśli była juz wcześniej napoczęta [/SIZE][/I] -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Faro replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
oj , a nie prościej było kupić go na miejscu (niemozliwe by nie było w lecznicy - chyba , ze wielka róznica w cenie) a wysyłanie w taki upał....też troche ryzykowne. Nie pytaj listonosza tylko sprwdź na poczcie, gdzie odbierasz paczki , bo pewnie szedł jako "mała paczka" - moze tam leży i dopiero po "odlezeniu 2 tygodni zostanie zwrócony do punktu nadania jako nieodebrana przesyłka :mad: -
Decyzja najlepsza i ..... jedynie słuszna:lol: Jeśli sie włoży tyle serca i pracy w ratowanie psa - to nic dziwnego, ze trudno sie potem z nim rozstać . Tosia, Feniks - szczęściarze [SIZE=1][I]po cichutku marze o takim rozwiazaniu i szczęściu także dla Oskarka[/I][/SIZE]
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Faro replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Trafiłam tu "za pośrednnictwem" wątku o oszustce . Poczytałam trochę i... jestem pełna podziwu jak "walczysz" Madziu o Hektora - dzieki Tobie ma szansę byc sprawnym psem ..... [SIZE=1][I]Doszłam do wniosku , ze Hektor bardziej potrzebuje leków niz moje nogi nowych kla[/I]pek [I], więc zamiast na zakupy , poszłam do banku i przesłałam Wam "grosik"[/I][/SIZE] [I][SIZE=1][/SIZE][/I] -
Ej , Sherlocy ;) tylko "nie wylejcie dziecka z kąpielą" :nono: ta aukcja jest wiarygodna http://www.allegro.pl/item114814390_...omoz_nam_.html) FAUNA faktycznie istnieje i działa zgodnie z tym co widnieje w aukcji - poza tym podają autentyczny nr konta schroniska i proszą nie tylko o wsparcie finansowe , ale wcześniej o karmę, koce .... A że banerki maja krakowskie , cóż ...... wykorzystano je do szczytnego celu i to raczej nie z zamiarem kradzieży praw autorskich (nawet jesli nie uzgodnione to z krakowskim TOnZ-em), ale pewnie z braku własnych banerków)
-
No to może sie kiedyś my spotkamy w Jord-busie (czasami wracam nim do Krakowa) ;) [SIZE=1]- i jeden " drobiazg" ; Jord-bus nie jedzie przez Skawinę (chyba , ze go uprowadzisz:razz: )[/SIZE]
-
Widzę, że pojawił sie w wątku ktoś oprócz mnie z Krakowa :lol: Frotka - dzwoniłam juz do P. Prezes i poinformowałam o aukcji.
-
W Harbutowicach jest prywatne przytulisko prowadzone przez Panią ....(zawoziłam tam dary od naszych dzieciaków )
-
Ten Zator to wioska koło Wadowic (jest podany kod pocztowy) i nie ma tam schroniska . (wiem bo przez 21 lat mieszkałam w Suchej Beskidzkiej , a kolejne dwadzieścia pare mieszkam w Krakowie , więc znam dobrze te rejony)
-
Cytat: Napisał(a) Patka http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any. przeczytajcie jakim językiem jest to napisane i ile literowek nikt poważny i odpowiedzialny chyba tak by sie nie zachowywał .... W tej z kolei aukcji podana jest lokalizacja "Zator" - jest to wioska koło Wadowic (a Wadowice dla "nie wiedzących" to niedaleko Krakowa). Najbliższe schronisko jest w Krakowie - w oby aukcjach cegiełki.... Myślę , ze to jeden autor "pomysłu". (a moze sie mylę , że działa na dwa fronty ?)
-
Napisał(a) ARKA Mysle,ze ta tez nie jest uczciwa, nie sadze aby schronisko mialo konto w mbanku!!!:angryy: :angryy: :angryy: Nozesz ty ile sie tych aukcji namnozylo??:angryy: :angryy: :angryy: - Podane w aukcji konto nie jest kontem ani TOnZ ani schroniska (co mozna sprawdzić na stronie krakowskiego TOnZ i schroniska)
-
:crazyeye: :crazyeye: - jak ona już duża i jaka szczęśliwa :multi: :multi: :multi:
-
Aganiok - dopisz na allegro, ze jest wysterylizowana, to wazna informacja.
-
bokserek - Oscar - przyplątało się kolejne choróbsko:(
Faro replied to konisia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Konisiu - Oskar z pewnościa poczuł się juz u Ciebie pewnie - na tyle pewnie, że próbuje "ustalić" swoją hierarchię . Wbrew temu jak na początku go ocenianio - to nie szczeniaczek ;) i ma swoje zdanie - a teraz jest etap "próby sił' - pora poważnie wziąć sie za wychowanie :razz: :lol: . -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
Faro replied to Trop's topic in Już w nowym domu
tak sie zastanawiam : który lekarz odważy sie (pomijam kwestie etyki zawodu) uśpić zdrowego, łagodnego przecież (bo to, że tak zareagowała na "zaczepki" to NORMALNA reakcja - dała ostrzeżenie) psa. To wbrew prawu - NIEZGODNE Z USTAWĄ !!! , a sprawa jest juz na tyle głośna, że i lekarz i właciciele mogą miec NIEMAŁE kłopoty !!!! -
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
Faro replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Co z sunią ? czas nieubłaganie biegnie.... :shake: :shake: :-( Czy jest szansa na zdjęcia??? -
tak - Denis jest z krakowskiego schronu
-
Nie ma sprawy - ja co najmiej 2 x w miesiącu jestem u mamy (a mama prawie codziennie robi drobne zakupy u wujka). Ostatnio kupiłam nową fajną ksiązkę, tylko sama muszę znaleźć trochę czasu by ją przeczytać . Jak będziesz miała ochote i czas na nowa lekturę - to napisz coś Ci podrzucę jeszcze .
-
No,no .... "autystycznego' psa podrzucać :question: :nono: :evil_lol: :evil_lol:
-
Takie uśmiercanie zwierząt w sświetle ustawy jest karalne :mad: :mad: - tylko trzeba "wskazać" winnego i udowodnic mu winę:angryy: :angryy:
-
Miłego wypoczynku - nalezy sie Wam wszystkim. Tylko zabezpieczcie sie przed kleszczami :cool3: , lepiej by juz Toienka nie złapała jakiegoś odkleszczowego choróbska , a w lasach mnóstwo tego "dziadowstwa":angryy:
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
Faro replied to Trop's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje, że włascicielka nie bedzie chcieć za sunię pieniedzy , bo to bardzo by utrudniło szukanie domu .