-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
asiunia replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
My się wybieraliśmy do Chorzowa,ale ostatecznie pogoda nam pokrzyżowała szyki...A szkoda bo Paco chętnie poznałby Lunkę :) -
Ale prosiak fajny! Nic nie wspominałaś że chcesz się dogryzoniować ;) Jak Ringulec zareagował na nowego braciszka? :D
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='tonacja']A mój Ringo dalej nie umie talerza złapać xD Cioci Asia go nauczy :P -
Ha ha ha...to ile tym razem trwała banicja? :)
-
[quote name='Molli']? ? ? ? ?[/QUOTE] Kupiłam szelki z tym wzorkiem pare dni temu ;)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dziękujemy za życzenia:multi: Kilka fotek pokraka...monotematyczne co prawda ale lepszy rydz niż nic?:cool3: -
A my sobie sprawiliśmy szelki rogz jaszczury :D [img]http://photos.nasza-klasa.pl/1224170/263/main/87982d71b6.jpeg[/img]
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
W dniu dzisiejszym tj 08.05.2010 Paco,zwany potocznie poczwarkiem oficjalnie zakończył swoją transformację stając się "owczarkiem". Skończył pierwszy rok swojego życia :) -
Od kilku dni przymierzałam się do napisania odmiennego postu-na temat tego że istnieja również miejsca w Polsce gdzie z chamstwem psiarzy się nie styka na codzień.Dzisiaj bym ten post odszczekała;)Od miesiąca mieszkamy z poczwarem w DG,gdzie 90% właścicieli nie dość że wyprowadza swoje psy na smyczach,to jeszcze sprząta psie kupki(broń boże,nie jest to zasługa odmiennego powietrza lecz skutecznego terroru straży miejskiej,patrolującej nasze osiedle przynamniej 4 razy dziennie:evil_lol:).Dzisiaj niestety spotkałam się z właścicielką prawiepudelka-HUGO-która należy niestety do tych 10%niereformowalnych. HUGO biega radośnie obszczekując rowerzystów,pędzi w stronę ganiających za piłką dzieciaków,a jego młodziutka właścicielka równie beztrosko z nosem w wyświetlaczu pisze smsy.Wszystko byłoby ok,gdyby nagle HUGO nie zmienił kierunku biegu i z dzikim wrzaskiem nie wystartował na Paco...Młody na smyczy i w kantarku zdecydowanie zasygnalizował że chętnie spełni samobójcze myśli kudłacza i że nikt pyskować mu bez powodu nie będzie:roll: Poczwar usadzony na dupsku,HUGO to podlatuje,to odskakuje ciągle pyskując.Właścicielka nadal wpatrzona w wyświetlacz,między jedną spacją a drugą wydaje z siebie coś na kształt"chodz tu","no Hugo"?W końcu ja zapytałam czy jeszcze długo mam czekać na zabranie pieska?Odpowiedz-"ale on nic przeciez nie robi":crazyeye:Ręce opadają...Zapytałam więc czy podbieganie do innego psa z dzikim jazgotem to "nic"?Odpowiedz:ale on nie lubi dużych psów...Idąc tym samym tokiem powiedzialam że mój Paco nie lubi małych jazgotów więc rozumiem że owa pani nie ma nic przeciwko temu żeby nasze pieski pogoniły się po osiedlu?:evil_lol:Smycz błyskawicznie się znalazła,Hugo został odciągniety(za ogon:shake:)a my ruszyliśmy dalej. A miałobyć tak pięknie...:-(
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Agniecha93']76 cm? Orion ma ok 70 cm i myślałam, że jest wielki ;)[/QUOTE] Paco nie ma masy więc jest dość "drobny":roll:Także mnie on się maluni wydaje-sięga mi powiedzmy do połowy uda,a mam 170 -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='zaba14']cześć Asiu :) Jaki Paco wysoki :) ile on ma w kłębie? :>[/QUOTE] 76 cm;) Karolcia,zmówimy się przez smsiki,dobrze? -
[quote name='Magda25']I teraz powiedz Debova, co za problem był zatrzymać się i pozwolić, żebym złapała mojego psa i przeprosiła za zaistniałą sytuację ? Co za problem ? Moja suka młoda, jeszcze "głupkowata" więc wyłamała komendę "do mnie". Może ja jestem jakaś głupia, ale w Twojej sytuacji stanęłabym, usadziła psa i pozwoliła właścicielowi psa zapiać, Korona mi z głowy nie spadnie.[/QUOTE] Przypuszczam(jeżeli źle,Debova popraw mnie;)),że w całej sytuacji nie chodzi o to że wymagano od Debovej zatrzymania się,a o formę tego w jaki sposób owa pani o to "poprosiła":roll:.Korona z głowy i owszem nie spadnie ale niby z jakiej paki mam obrywać za nieposłuszeństwo czyjegoś psa?Zamiast wykrzykiwać kilkakrotnie imię psa(bez żadnego efektu tak czy siak)lepiej grzecznie poprosić o zatrzymanie się osoby za któą pies podąża i samemu podejść po swojego pupila. W w/w sytaucji przypuszczam zrobiłabym to samo co Debova(chyba że grzecznie by mnie poproszono o zatrzymanie się-wtedy co innego)bo tylko i wyłącznie moją DOBRĄ WOLĄ jest to czy się zatrzymam czy nie,w końcu to nie ja musze wychowuje czyjeś psy.
-
Ależ Ringulcowi się piękne futro zrobiło:loveu:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[IMG]http://i42.tinypic.com/11lhs3n.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/1z4d4k5.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/6rk6jl.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2me8v8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/8vqk5i.jpg[/IMG] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[IMG]http://i40.tinypic.com/14np62r.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/307ugsl.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2195aw7.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/jkwp52.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/29xyoee.jpg[/IMG] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[IMG]http://i43.tinypic.com/2qdqxx3.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2a4ntd2.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2w2lzkh.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/11qu1ia.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/j6hhqf.jpg[/IMG] Jak widać weekend spędziliśmy dość aktywnie:evil_lol: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Agniecha93']Ale wyrósł :) Jakie macie dyski i jak długo wytrzymują?[/QUOTE] Dyski mamy: 1 szt. Praxis Distance 1 szt. Praxis Freestyle 1 szt. Hero Air 235 Pomarańczowy 1 szt. Hero Xtra 235 Distance Granatowy 1 szt. Hero Xtra 235 Freestyle Biały Praxis distance niestety poległ:eviltong: Ogółem trzymają się nieźle ale nie pozwalam kudłatego na żadne przeciąganie,podgryzanie czy memłanie dysków -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Kilka foteczek na szybko co by przypomnieć jak wygląda poczwarek [img]http://i39.tinypic.com/99pi5s.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/1z4yjhe.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/2upu5fq.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/3501641.jpg[/img] [IMG]http://i42.tinypic.com/117zic8.jpg[/IMG] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Cześć słonka :multi: :loveu:Karolcia-przecież wiesz ze my kochamy tylko Was:loveu: Mieszkamy teraz w Dąbrowie Górniczej,ale tak czy siak codziennie dojeżdżam do Sosnowca-do pracy. Paco niestety okazał się problematycznym sublokatorem.Kiedy nie ma nikogo szczeka i wyje dodatkowo robiąc niemałą demolkę w mieszkaniu:shake: Kiedy tylko moge odwoze go do rodziców żeby łosiek nie siedzia sam,ale na dłuższą metę jest to mocno uciążliwe-zarówno dla mnie jak i rodziców.Myślę nad zakupem klatki kennelowej żeby wyelimonować chociaż trochę szkody przez niego poczynione:-( -
[quote name='tonacja']Na kościelnej ;) Widziałam Cię wczoraj na wystawie ;P nowu wkradł się brak czasu... oj oj... mam nadzieję, że w poniedziałek uda mi się wstawić jakieś nowe foty.[/QUOTE] U Oli Topolskiej?:)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Cześć kochani! My na necie ostatnio sporadycznie-praca,uczelnia i...przeprowadzka:roll: Nie wiem jak długo będziemy bez neta,bo finansowo za krucho żeby podciągać łącze,a w bloku sami starsi ludzie wiec nikomu net nie potrzebny:placz: -
Czy pies bez rodowodu bedzie wygladal tak jak z rodowodem ??
asiunia replied to KolorowaKredka's topic in Rodowody
Joko może zanim zaczniesz się wypowiadać na jakiś temat zdobędziesz chociaż minimum wiedzy?Co do szkolenia psów policyjnych polecam lekture IFP(szczegolnie temat "przewodnicy"),stronę szkoły w Sułkowicach a i użytkownik dogomanii JAMOR myślę że też chętnie z Tobą podyskutuje... -
[quote name='Karilka']o Pitmanie słyszałam same nieciekawe rzeczy. Jesteś pierwszą osobą która mówi coś pozytywnego o Pitmanie. No ale skoro MAG sie spierd....[/QUOTE] To ja będę drugą:D Ja z obroży "policyjnej"jestem bardzo zadowolona i kudłaty potwór chyba też ;)