-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
[quote name='smallpati'] Mi też znacznie bardziej podoba się serial, no i ten Demon :loveu: Serial ma znacznie lepszą fabułę niż książka. Książka była fajna do pewnego momentu, bodajże do 3 części a później to już mam wrażenie że autorka pisała na siłę, byle tylko kontynuować sagę. Ale to i tak nie zmienia faktu że jak wyjdzie kolejna część to ją przeczytam :cool3: bo jedyne co to uwielbiam tam postać Demona.[/QUOTE] Bo i aktor grający Demon'a jest boski:loveu:chociaz w LOST mnie nie zachwycił:roll: Gdzieś ostatnio czytałam,że starał się o rolę w TRUE BLOOD ale go odrzucili:cool3: Co do książki podobała mi się,nie mniej jednak serial lepszy;)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Witamy witamy :) Z przyczyn losowych wróciliśmy z Pokrakiem do Sosnowca. Nie chce wchodzić w szczegóły nie mniej jednak przypuszczam że będzie więcej zdjęć ;) pozdrawiam -
Wiem,że był paskudny na szczescie zmienia się z miesiąca na miesiąc:cool3:
-
A ja dostałam dzisiaj dwie owczarkowe obrózki od Taks :D fotki wieczorem
-
Mój pokrak mniej wiecej w wieku Lucasa..paskudny był [img]http://images41.fotosik.pl/191/20e3808f35dd6a81med.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/192/b160be11374e8b44.jpg[/img]
-
[quote name='olekg89']Aśka bo ON przerasta cię inteligencją hehehe.[/QUOTE] zwał jak zwał...ja ONkom mówie stanowcze NIE!
-
Jak można chcieć ONa z nieprzymuszonej woli? :P Trza było dać znać chętnie bym oddała Ci paskudnego i kupiła ślicznego,mądrego,miluniego rotteczka :P
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
ciut powagi ;) -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
asiunia replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='olekg89']Kolce są ok. odpowiednio użyte.Kantar czy odpowiednio czy nie odpowiednio używany jest zły.Kolce bolą jak ciągnie tak?Jak nie ciągnie nie bolą.A Kantar wywiera psychiczną presje na psie cały czas.Wyobraź sobie idziesz z mamą za rączke i dostajesz w dupe cały spacer obojętnie czy jesteś grzeczna czy nie.fajnie?nie bardzo. Założyłem psu kantar raz ,drugim razem na widok kantara uciekł na posłania.Na widok kolczaty cieszy się jak durny. .[/QUOTE] Się nie zgadzam.Konkretną metodę trzeba dobrać do konkretnego psa.Mlekołak nic sobie z kantara nie robił,natomiast dwie sesje w kolcach pood okiem Fryca i pieknie równała i na smyczy(w zwykłej obrozy)i bez. Kudeł chodził na zaciskówce z której nic sobie nie robił,kolczatki nie chce a kantar rozwiazał sprawe w tydzień,max 1,5 -
Super! Zawsze uważałam że najlepiej dogadują się psy jednej rasy :)
-
[quote name='sugarr']A tak apropo maski... Jak podoba Ci się taka "hardkorowa" ;) maska?? Moim zdaniem super :loveu: [img]http://www.miasto-smoka.com/images_pliki/img/armin01.jpg[/img] ARMIN in Regnum Marianum[/QUOTE] [URL]http://i39.tinypic.com/1f8q2o.jpg[/URL] moj pokrak ma takową maskę,tylko niestety nie tak soczyste podpalanie... Zabawka super! niestety u Paco nie byłaby długo :/
-
[quote name='sugarr']Dokładnie!! "Te owczarki to jednak najmądrzejsze psy na świecie, też bym chciał" Ja zawszę odpowiadam "z każdym psem można, jak się chce" ale dostaję odpowiedzi w stylu "eee mój to nawet siad nie zrobi" itd... Bo onek to przecież taki na guzik. Bierzesz do domu, włączasz guzik i masz "mądrego" psa.[/QUOTE] Mit Szarika ciągle żywy:shake:Ostatnio nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakac...Mam obrożę z pitmana z napisem "policja",ubieram ją pokrakowi kiedy idziemy się ubrudzić bo ta obroża świetnie znosi ekstermalne warunki;)Czekam na TŻ pod sklepem kiedy nagle przechodzą koło nas ludzie z DONkowatym,państwo przystaneli,pogadali między sobą w końcu pan podszedł do mnie i wypytuje-ile ma?jak się wabi itp itd,pani w międzyczasie swojego miotającego się psa przywiazała do słupka obok i też podeszła równie zainteresowana co mąż...Kiedy odpowiedziałam już na większość pytań pan skwitował"widać z daleka że on w poliocji pracuje,taki mądry! te zwykłe owczarki tego nie potrafią!".Brak słów-wytłumaczyłam państwu,że ta obroza to pic na wode,a młody nawet nie uczeszczał na szkolenie i że samemu można zdziałać wiele tylko trzeba chciec i nie szukać sobie wymówek;)
-
Niestety większość właścicieli ONkopodobnych to ludzie z przypadku(jak ja:diabloti:),którzy nic ze swoimi psami nie robią,a potem co najlepsze się jeszcze dziwią że mają nieokiełznane dzikusy,rzucające się na wszystko:shake:. U mnie na osiedlu jest co najmniej 7 ONkowatych,wyprowadzanych na króciutkiej smyczy przed blok na 10 min,szerokim łukiem omijając i ludzi i inne psy. Niestety również wzbudzam powszechne zdziwienie i kumuluje masę gapiów kiedy Paco biega za frisbee:shake:A ile go pani tego uczyła?nie no to on musi byc taki madry sam z siebie i taki posłuszny!Mój/moja by tak nie potrafiła...ehhh:roll:
-
Cudne stadko...No i przedstawiciel najwspanialszej,najcudowniejszej i najwierniejszej rasy na świecie:D Buziaki dla rotteczka!
- 32 replies
-
- galeria zeberki4
- nasze zwierzeta
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Witam serdecznie, Poszukuje w trybie pilnym klatki kennelowej-do pożyczenia,nawet odpłatnie na czas ok.miesiąc. Nasz Paco okazał się bardzo problematycznym sublokatorem i niestety dewastuje mieszkanie kiedy zostaje sam. Niestety oboje z TZ pracujemy i nie mamy komu powierzyć kudłatego pod opiękę. W trosce o bezpieczeństwo łosia(odstatnio dobrał się do kurków z gazem[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG])i stan wynajmowanego mieszkania szukam w/w
-
Witam serdecznie, Poszukuje w trybie pilnym klatki kennelowej-do pożyczenia,nawet odpłatnie na czas ok.miesiąc. Nasz Paco okazał się bardzo problematycznym sublokatorem i niestety dewastuje mieszkanie kiedy zostaje sam. Niestety oboje z TZ pracujemy i nie mamy komu powierzyć kudłatego pod opiękę. W trosce o bezpieczeństwo łosia(odstatnio dobrał się do kurków z gazem[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG])i stan wynajmowanego mieszkania szukam w/w
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[B]Ana04-[/B]kiedyś piszczała,teraz osobno jest ośmiornica,osobno sznurki i osobno uchwyt:evil_lol: [B]Czarnulko-[/B]to fotki bodajże z 8 maja:shake:u mnie też leje deszcz,jest zimno i czas teraz spędzamy tak [img]http://i46.tinypic.com/2lw2d5c.jpg[/img] [B]Sunshine[/B]-duży,duży a nadal głuptak:roll: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Trochę słońca... [img]http://i46.tinypic.com/5vbvd2.jpg[/img] [img]http://i47.tinypic.com/ehu0w.jpg[/img] [img]http://i49.tinypic.com/2e1ail4.jpg[/img] [img]http://i46.tinypic.com/10ds8p3.jpg[/img] [img]http://i46.tinypic.com/t8wz2o.jpg[/img] -
Dlaczego Saba ma taką ładną,prostą sierść a poczwar nie?:placz:
-
Ale Ci piękne dziewcze rośnie Aniu :)
-
Ale z Was szczuplaki:P Ja mam 170 cm i waże uwaga uwaga...58 kg :P Paco jakies 41-42 kg a mimo to czasami jak szarpnie to potrafie to mocno poczuć ;)
-
Świetne portrety...ale nie ma się co dziwić skoro taka modelka ;)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ależ pannica z Shirki wyrosła!:multi:
-
Gratuluje nowego członka stada! Mała jest śliczna :D