-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dzisiaj mój synek ukochany kończy 2 lata :D -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Szelki:) My kupiliśmy rolki w tym roku,w Auchan:) Były fajne promocje i porządny sprzęt mamy za grosze:) -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='sator_k_']On ma przecudną maskę :) [SIZE=1]Przepraszam, że zapytam, ale czy on ma rodowód? Bo jest śliczny i bardzo mnie to ciekawi. Jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj :)[/SIZE][/QUOTE] Poczwarzysko jest absolutnym pseuduchem ;) Miałam ogromne wątpliwości co do tego co z niego wyrośnie i wiele się nie pomyliłam;) Aga,rolki to dla mnie super sprawa :D wolę niżeli rower bo wydaje mi się, że mam większą kontrolę nad tym co robi pokrak. Trochę czasu(i siniaków)nam to zajęło ale teraz fajnie się dogadujemy i nieskromnie mówiąc budzimy ogólne zainteresowanie w parkach ;) -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Jeszcze zaległe wiosenne zdjęcia,bo nie wiem kiedy znowu wpadne :) [IMG]http://i54.tinypic.com/dd245y.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/mltnhg.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/hv9hyd.jpg[/IMG] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dziękuje Agnieszko :) Paco 2 lata skończy w maju i chyba wtedy zostanie tez wykastrowany...Tak ostatnio spędzamy czas :) [IMG]http://i51.tinypic.com/122f1og.jpg[/IMG] -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Linka']no nie chrzań że kupiliście królika? królikiiii to złłooooo. Trzeba było mówić - oddałabym Wam swojego :P[/QUOTE] Dostałam na Walentynki-Walentynkę:D Jest cudowna!!!!! Sator_ka praca,studia,przygotowania do ślubu...absolutny brak czasu-mam nadzieję,że po czerwcu coś się zmieni na lepsze:) -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Onomato-Peja'][url]http://i55.tinypic.com/mlk17d.jpg[/url] Uwielbiam takie widoki. :)[/QUOTE] To proszę jeszcze taki :) [IMG]http://oi53.tinypic.com/316otoh.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2lxgeg9.jpg[/IMG] -
Postaram się :) [IMG]http://i53.tinypic.com/30rs1hv.jpg[/IMG]
-
Bonzo wygląda niemal identycznie jak nasz sąsiad-Fado Fado jest mieszańcem boksera z berneńczykiem :) [img]http://tinypic.pl/79ztnos6ma8g[/img]
-
Nie ma agresywnych ras , są tylko ludzie-ignoranci
asiunia replied to Weaver's topic in Rasy 'agresywne'
[quote name='Martens']. [B]To dwie różne rasy, jedna wyhodowana do zadań całkowicie pokojowych, aportowania, posiadająca "miękki pysk"; druga typowo obronno-stróżująca[/B], o silnym charakterze, popędzie obrony terytorium i przewodnika, zdecydowanych reakcjach. .[/QUOTE] Rott został wyhodowany do zaganiania bydła,pierwotnie pełnił te same funkcje które pełniły berneńczyk i DSPP. Duża plastyczność rotta została doceniona dopiero w początkach XIX wieku po pewnym incydencie z udziałem policjanta i kilku podchmielonych marynarzy.To tak w gwoli ścisłości-co do reszty się w sumie zgadzam. ;) -
[quote name='omry']Mam pytanie. Czy kaganiec ortalionowy jest dobry? Chcę zamówić taki dla rottka, ale wolę się upewnić :)[/QUOTE] [IMG]http://img464.imageshack.us/img464/3286/ax2vd2.jpg[/IMG] tylko fizjologiczny ;)
-
http://img88.imageshack.us/img88/4987/dsc06223j.jpg super!Bardzo podoba mi się sylwetka Satorka:)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dla mnie ma on głowę i pycho jak średnio urodziwa suczka :P -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
W końcu się zebrałam w sobie i wzięłam aparat na spacer... -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Hahahaha nie umiem się w to bawić:P Jestem między blondynką w spodniach a blondynem w niebieskiej koszuli ;) -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
zgadnij:eviltong: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Mam takie beznadziejne z komórki iii na deser,SYLWESTER 2010/2011 na którym mój przyszły mąż oświadczył mi się po raz drugi ;) -
Super! Z pewnością wybierzemy się z poczwarem:D
-
Mieszkamy na Pogonii,zaraz koło parku na Żeromskiego,więc spacerujemy po Żeromskim,Sieleckim czasem po Środulii i Stawikach:)
-
Witamy serdecznie piękne sąsiadki :D Byłam ciekawa co to za piękność srebrzy się w Twoim awatarku i jestem zachwycona jej urodą:loveu: Pozdrawiamy z poczwarem!
-
[quote name='joanna83']Mylisz się i to bardzo ;) Mój pies waży ponad 40 kg. To kilkunastomiesięczna kupa mięśni w typie dobka. Potrafi szarpnąć i to zdrowo. Prawie wszystkie akcesoria jakich używamy są właśnie od Taks (jedna obroża i halter od el perro) tzn. smycze, obroże i szelki. Uwielbiam je, są ślieczne, mocne i do tego niedrogie. Raz zerwał nam się karabińczyk w smyczy, ale to z mojej winy, bo poprosiłam o średni, a nie duży, bo myślałam, że taki wystarczy i się pomyliłam. Dodam, że zanim odkryłam Taks kupowałam taśmowe smycze i obroże niemalże hurtowo, bo zarówno sprzączki jak i karabińczyki w smyczach nie wyrabiały po prostu.[/QUOTE] Ja mam niestety odmienne zdanie. Zamówiłam u Taks dwie obroże-jedna nie wytrzymała szarpnięcia za piłką,kiedy poczwar był na smyczy i w związku z tym druga leży nie używana bo najzwyczajniej w świecie się boje jej używać.:shake:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='przeszlus']http://i56.tinypic.com/2enst3b.jpg super :loveu: jak ja Paco uwielbiam :loveu: Codziennie włączam sobie film jak Paco aportuje zabawke z wody na dolinie 3 stawów :loveu: A może mnie uświadomisz :p jak tamta suczka się nazywa słychać jakaś Bachleda czy Batszeba czy coś :p A ringusowa też wraca na dogo ? Ostatnio przegladałem galerie Paco od pierwszej strony :loveu: Witamy serdecznie :) Zamiłowanie do aportu z wody pozostało do dzisiaj;) generalnie jak raz wpadnie do stawu to ciężko go odwołać.Co do suczki nie mam bladego pojęcia;) Bardzo rzadko zaglądam na dogo-absolutny brak czasu,praca,studia,ślub w przyszłym roku,poczwar na codzień...Jutro może uda mi się popstrykać jakieś fotki to je wrzuce Pozdrawiamy z Paco! -
[quote name='evel'] A Ty wciąż nie rozumiesz, że owczarek jest naprawdę łatwy w szkoleniu przy odpowiedniej motywacji, pracy na popędach? W porównaniu np. do psów tropiących czy zaprzęgowych, ONek i jego szkolenie to kaszka z mleczkiem. A to, że wielu ludzi sobie z nim nie daje rady, bo nie zapewnia mu właściwie żadnej pracy umysłowej, to inna para kaloszy.[/QUOTE] Pies psu nie równy...Nie ma co uogólniać...Więcej w kość dał mi mój obecnie 18 miesieczny DONek niż dwie rottweilerki razem wzięte.
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Coś się może znajdzie ;)