-
Posts
3524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiunia
-
[quote name='Onomato-Peja']Czekamy na więcej zdjęć ;) Co do szkolenia, z młodymi psami zawsze trudniej o koncentrację, bo wszystko je interesuje, ale warto za wszelką cenę starać się skupić ją na sobie ;) Np. smakołyki, zmieniać głos itp. Jeżeli pies zrobi coś dobrze, musisz mu pokazać jakie to zaje***** było, Łaaa! Taaak Dobry pies[B]!!!! Drzesz się, skaczesz cokolwiek, najlepiej, żeby pies się przy tym cieszył z Tobą, to tak kilka słów ode mnie[/B].[/QUOTE] I olewaj ludzi patrzących na Ciebie jak na idiotę,kiedy robisz w/w :D
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Do 10 chyba:evil_lol: -
[quote name='zaba14']Oluś za dużo wydatków, ale gdybym miała kupee kasy, dom z ogrodem to pewnie jakiś bullowaty by dołaczył D:[/QUOTE] Jako osoba posiadająca w pewnej chwili 3 psy(w tym dwa rotty),stwierdzam że specjalnej różnicy jeżeli chodzi o finanse,na codzień nie ma ;) Większym przeskokiem jest posiadanie jednego psa,jeżeli się nie miało wcześniej czworołapa niż dwóch ;)
-
Jakie słodkie poczwarzątko :D
-
Nortonek piękny-nie dziwie się,że rozkochał Cię w sobie:)A dobre serduszko na dogo jest zawsze mile widziane,więc serdecznie witamy!
-
[quote name='olekg89']MONIA PALISZ??????????Nie ładnie ,nie pochwalam :P[/QUOTE] Bo nie palisz już ile?:P
-
[quote name='polaco92'][B][URL="http://www.dogomania.members/68567-Onomato-Peja"][B]Onomato-Peja dziekuje za komplementy hehe;-) to zle czy dobrze ze 5 fotek w jednym poscie??;->[/B][/URL] [/B][/QUOTE] Dobrze :) Przy okazji poproszę o 5 kolejnych...;) Olek,sam wiesz jak teraz trudno o samca hahahaha :P
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Łiii ile odwiedzin :D Poczwar w obiektywie Tonacji cd ;) -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='olekg89']Dżoasia wiesz co tak se przeglądałem twojego FB i ten mój gnój jest mniej więcej takich samych rozmiarów jak Paco pół roczny.Czyli 70cm nas nie ominie sasasa[/QUOTE] Hahaha witamy w kręgu mutanów:evil_lol:Lucas wydaje mi się potężniejszy niż paskudny w jego wieku,więc efekt bycia olbrzymem będzie spotęgowany:evil_lol: -
Zajedwabiste te szeleczki! Przymierzam się do zakupu Pokrakowi nowych szorek i poważnie zastanowie się nad takim modelem :)
-
Witamy;) z Texel'ka słodki maluch,ma świetną maskę:loveu:
-
I na co komu adresówka jak psa można podpisać?:evil_lol:
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Odwiedzam:eviltong: Siosterku,dzisiaj wróciłam także niestety się nie zobaczymy:placz: Jutro siakiegoś poczwara wrzucę;) -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
asiunia replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Ale łaadnie opalona jesteś ;) Lunka chyba sporo futra straciła na lato? -
Oluś ile dzidzia ma już wzrostu? Przerósł Czareczka czy jeszcze ciutke mu brakuje?:diabloti:
-
[quote name='olekg89']Żonkila a idź z DONami.Jeszcze taki po ONkach ujdzie ,ale DON po DONAch to przerośnięte bydle bez popędów [B]zwykle.[/B]Pomijając już ichniejsze kluby gdzie mozna kryć suke od 15mies życia co cieczke do końca jej życia...Na owczarek.pl jest babka ktora ma 5donów w bloku.I kryje suki non stop szczególnie jedną.I NIKT jej złego słowa nie powiedział nigdy. Lepszy ON z fajnej hodowli :P weź se drugiego psa :P[/QUOTE] Nie ma co generalizować...Wszędzie się zdarzają wyjątki...i wśród DONów znajdziesz psa z chęcią do pracy a i wśród ONów kompletnego lenia do niczego ;)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Mój syneczek w obiektywie Tonacji ;) [IMG]http://i26.tinypic.com/2wpsefa.jpg[/IMG] -
[quote name='olekg89']Wiem :P A Twój wygląda jak grizli[/QUOTE] Jak wychudzony grizli chyba :P Co najbardziej mnie cieszy wreszcie ma JAKĄŚ głowe ;)
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/sfvyq0.jpg[/IMG] paskudny w obróżce od Taks :)
-
Fajny ten Twój gówniarz...;)
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[IMG]http://i50.tinypic.com/10z3gg9.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2hi0xtk.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2dw8caa.jpg[/IMG] -
[IMG]http://i46.tinypic.com/sfvyq0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/10z3gg9.jpg[/IMG]
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
asiunia replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dzisiejszy pokraczek [IMG]http://i45.tinypic.com/2801swg.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2gyat1j.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/sfvyq0.jpg[/IMG] -
[quote name='smallpati']Ja nawet nie zwróciłam w Lost'ach na niego uwagi, ale to pewnie dlatego że tam był Sawyer :loveu: który przyciągał większą uwagę :evil_lol: ale gdyby Ian wyglądał w losatach tak jak w pamiętnikach to sprawy potoczyły by się inaczej zapewne :diabloti: Ja jeszcze TB nie oglądałam, celowo zostawiłam sobie ją an teraz kiedy skończył się 1 sezon PW :placz: muszę mieć coś na zastępstwo :evil_lol: O wiele lepszy serial, książka (część 4,5 i 6) to już takie wymyślanie, zwłaszcza zmartwychwstanie i uduchowcie Eleny albo ten drugi świat bliźniaków :razz: autorka już się rozbujała za bardzo i komercję zrobiła[/QUOTE] Ja skończyłam TB jakiś czas temu(nawet chyba przed PW)też spoko,ale ciut inny klimat. Wole PW :) Jestem ciekawa jak rozwinie się wątek Katherine