-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
dziwne tylko ze pod opisem tej "zoltej" suki pisze ze ma unikatowe blekitne umaszczenie , amoze ja cos nie zrozuialam . Issaka jezeli szukasz staffika to jest fajny piesio do oddania jednak nie wystawowy
-
Kurde szlak mnie trafia. Moj TZ dzwonil juz dwa razy i do tej pory nie wiedza czemu nie dostalismy , pewnie taki bajzel ze sie polapac nie moga wrrrrrr. Przy nastenym telefonie to zrobi im juz burde , kurcze jak tak mozna potraktowac klienta :evil:
-
Bullowate uznawane przez FCI : American Staffordshire Terrier (skrot Amstaff , Ast) Stafordshirebull terrier (skrot staffik) Bullterrier standartowy (skrot bull bullek) Bullterrier minaiturowy (j.w.) zdjec niestety nie wstawie gdyz musialabym miec zgode wlasciceli zdjec.
-
rownie dobrze smycz moze byc dlugosci pejcza, znajoma sie tak wycwanila a SM zrobila wilkie galy ale nic jej zrobic nie mogli 8)
-
Mam pytanko do osob prenumerujace MP , czy macie z nimi problemy? Ja zlozylam oferte perenumeraty i z wplaceniem w grudniu i ani nr styczniowego ani lutowego nie dostalam . Dzwoniac tam i pytajac Pani powiedziala ze od lutego napewno bede juz miala bo oni dopiero wprowadzaja w ksiegowosci prenumeratowrow do katalogu ... a tu jak widac lipa, koniec lutego a w skrzynce cisza. Dzis sie mam dowiedziec co jest. Moj TZ tez zamowil w grudniu i styczniowy dostal a lutowego juz nie ..... co jest?? ktos mial takie problemy? :evil:
-
hmm na weekend nie zapowiada sie ciekawa pogoda , teraz odwilz a ma padac snieg i maja byc minusowe temperatury :-? A ja pewnie bede siedziala w szkole
-
[quote name='draka']znalazlam jeszcze taka suczke :wink: [/quote] heh do suczki moze jemu baaaaardzo :lol: daleko ,ale przyznam ze taki kolor bulla nie ejst zbyt czesto spotykany ale przyznam ze takie "wegielek" ma cos fajnego w sobie. Mi sie wlasnie podobaja te rude lub inne jakos te biale sa chyba zbyt czesto spotykane :D
-
Ja rowniez gratuluje ... chociaz przyznam ze nie wiem jakie sukcesy osiagnely Flaire i Fuka , wiec czekamy na szczegoly od samych "sukcesantow" :D
-
Ja bede , ale glownie jak widz lub jako pomoc dla ZK 8)
-
ale snieg jest mokry tzn wymieszany z blotem itp wiec udepatany automatycznie satje sie sliski. Nie wiem czy jest sens ryzykowac , zreszta sami ot tego sniegu pewnie bysmy przemokli wczesniej czy pozniej :-?
-
napisz czym karmisz , i w jakim wieku masz psa bo moim zdaniem to istotne.
-
oczywiscie karmienie jedzeniem gotowanym nie jets niczym zlym tylko trzeba wlasnie pamitac o witaminach , dziwne tylko ze raz w tygodniu dajesz, bo witaminy daje sie glownie albo do kazdej porcji jedzenia albo raz dziennie. Sama gotujes z tzn ukladasz menu czy karmisz BARFem? Im wiecej warzyw tym lepiej , oczywiscie z cebula nioe przesadzaj bo niestety nie jest takie lekko strawne :wink:
-
ja karmie swoja amstaffke sucha karma Nutra Nuggets czerwona dla alergikow. Raz na tydzien dostaje surowe miesko z warzywami i oliwa czy olejem. Nie daje jej zadnych witamin bo karma jest moim zdaniem jakosciowo b.db i zawiera wszystko co jej potrzeba :-)
-
Lista ras uważanych za agresywne
blaira replied to staffior9's topic in American Staffordshire Terrier
podoba mi sie ta lista hehe , czarny terrier (heh nie znam takiej rasy znam CTR) . Zreszta ta lista byla juz kiedys pokazana w jakims watky tez tu w bullowatych. Zreszta jak ktos mi udowodni ze mam ktoregosz w.w. psow. Oni pewnie glownie rozpoznaja po kopiowanych uszach , moj znajome zostal ukarany za puszczonego luzem "boksera" :lol: troche ten "bokser masywny z dlugim ogonkiem nisi i nie z plaszczona morda. Hmmm a tak z ciekawosci bedac w posiadaniu psa ktory nie ma papierow , to o co moga mnie oskarzyc ze mam kundla przypominajacego dana rase? No nie udowodnia mi rasy skoro mam psa ze schroniska przypominajacego amstaffa -
No wlasnie moda modą. To co mowi Pati to walce nie jest glupie i wrecz utwierdzilas mnie w tym ze tak jest. Moj pies je straszliwie lapczywei niezaleznie czy karma czy np od czasu do czasumiecho, jedyne pocieszenie dla mnie to to ze po jedzeniu slysze jedno wilkie bekniecie na mieszkanie , przynajmniej wiem ze jest ok :lol:
-
No wlasnie to pytanie tez mi przyszlo pierwsze na mysl z dzikimi nawet moga byc wilkami. Fakt mi miski tez sie podobaja jednak , narazie sie wstrzymam . Moze kiedys :-)
-
Ja tez sie na tym zastanawialam , ale jednak zrezygnowalam. Z jednej strony ponoc grzbiet jest rowny przy takim karmieniu, a z drugiej strony ostatnio sie dowiedzialam ze jakies badania ostatnie w USA narazie nie widza przeciwskazan do karmienia z pdlogi i ze to ustawienie miski nie jest glowna przeczyna skretu , narazie tyle sie dowiedzialam. Ja postanowilam nie kupowac.
-
Flaire oczywiscie Tobie tez trzymamy kciuki , nie zapomnialysmy o Tobie , czekqamy na ogolna relacje :D
-
Sajko , ja rowniez trzymam kciuki, i przyznam ze jestem ciekawa jak Dragulcowi pojdzie, czekamy na info, poza tym mam nadzieje ze zobacze go takze na warszawskiej :D Co do treningu to mnie nie bedzi , okazalo sie ze mam zapalenie gornych drog oddechowuch (jak nie straczka to padaczke) i jestem na antybiotykach przez tydzien wiec ja odpadam :(
-
[quote name='iwa']A gdzie sie wszyscy podziali? Bo nie sadze, ze na dlugie spacery z psami, w taki mroz. :evilbat:[/quote] Chorujemy w domu :( zalatwilam sie na cacy i tyle
-
hmm masz racje ja tez nie zaufalabym spreyowi ze wzgledu ze sol naprawde sie "wrzera" . co do bucikow to znam niamairy na pewno pania ktora sprzedaje buciki z neobrenu wlasnie podszyte taka niby skorka , moj TZ sie nimi zainteresowal bo ma SH biegajace a ma rozna poweszchnie u siebie a to zwir a to cos wysypanego jak nie sol to inne swinstwa, wiec jezeli bedziesz chiala namiary tzn maila to daj znac
-
Na czym polergaja dokladnie te zajecia?
-
witamy witamy my juz po treningu ,naszczescie juz rozgrzane ale wyhasani tez jestesmy. Zakla dzieki za komplement dla Ryjka oczywiscie jej przkarze, on lubi byc na czasie z moda :lol: oczywiscie glownie chodzi o nie marzniecie, jak Sajko dobrze zauwazyla niestety taki dolegliwosci maja glownie bullowate, ale zauwazylam ze bulle czesciej . Sajko jeszcze zdarzy sie wybiegac wkoncu za niedlugo (mam nadzieje) bedzie wiosna (OBY !!!!) ja zmarzluch lubie jak jest w sam raz :D
-
Sajko, moja dzis biegala ubranku i chyba nie bylo jej tak zle wrecz w pewnym momnecie zaczela dobrze sie baic a ja oczywiscie sie denerwowalam ze ma mnie w nosie i woli patyczki :evil: no ale pozniej przeknoalysmy do tego i owego ze smaklolyk jednak lepszy
-
zalezy czym bedziesz chciala go karmic, koszty sucha karma nie sa az tak drogoe ktos kiedys obl;iczal chyba na RC ok 3 zl max a inne typu np BARF to juz nie wiem bo ja nie karmie, ale napewno trzeba by bylo do takiego karmienia dodawac odrzywki itp ktore tez kosztuja. Trzeba pamietac o odrobaczenia najlepiej co 3 miesiace ale nie kazdy sie tego trzyma iniektorzy odrobaczaja 2 razy w roku kazdy ronbi jak uwaza. Dodam ze karma w wielku szczeniecym nie nalezy do najtanszych ale warto w tym okresie poswiecic sie dla psa bo wkoncu ma byc zdrowy i pelen radosci :D