Staff-ka bardzo smieszne sa te wpisy w KG, hehe nawet ktos poprawnej polszczyzny nie ma , to co do piero ma sie na hodowli znac :lol: . Najwazniejsze jest to ze Tufi z Buteo sie dogadali i sa na stopie kolezenstwa i nie maja zednu sobie za zle ze jest jak jest