Zakla czwartek mam zajecia do 16 a piatek wolny ale czy to juz nie sa swieta?? Ja bardzo chetnie pojade tylko u mnie klopotz z transportkiem bo jestem zdana jedynie na ztm :-?
Co do computerlandu world cup, bylam ale w sobote bo w niedziele pewniebyl dziki tlum , w sobote tez nie bylo lepiej. Zalezalo mi zeby obejrzec ujezdzenie i jestem pod ogromnym wrazeniem tak samo co do powozenia, a skoki wporzadku . Zaluje ze na zawodach glownie skoki mozna ogladac bo ujezdzenie jest naprawde mile dla oka :fadein:
Sajko gratuluje goraco, glaski dla malego i duzego oczywiscie tez
:wink: