Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Znalazlam ma stronie poznanskiego schroniska takiego dobka (aktualizacja strony 5.12.) moze ktos umie cos wiecej powiedziec. http://schronisko.boo.pl/photo/psy/index.php?show=13
  2. :cunao: :cunao: :cunao:
  3. blaira

    Hodowla psów

    No to dobrze ...to ja dzis pogadam z TZ i zapytam go czy jest pewien czy chce mi ja kupic. Co do zapedow hodowlanych ehh to mysle o tym az marze zeby miec kolejnego psa ale musze poczekac wole sie przezten czas doksztalcic :D
  4. blaira

    Hodowla psów

    Moj TZ zdecydowal mi aj kupic ,ale moze warto ja przeczytac .Czy uwazasz ze nadaje sie do biblioteczki? co jakis czas pomocna Ci jest?
  5. Pancelot zrezygnowal z buka wchodzi w cis Bukowa okazala sie zbyt sztywne po zrobieniu sklejki i peka. Projekt w stanie rozkladu :lol:
  6. blaira

    Hodowla psów

    Mam pytanie co do ksiazki jeszcze ,czy ktos wie gdzie mozna kupic jeszcze ta ksiazke procz sggw .Moze jakos wysylkowo przez internet?
  7. Hej wszytskim, wiec sprawa u mnie wyglada tak nie bedzie mnie do konca stycznia bo mam sie bardzo oszczedzac . Ale propozycje ponawiam bo szkoda mi mojej suki wiec jezeli ktos chcialby ja i siebie wyrzyc to chetnie ja zaoferuje na treningi :lol:
  8. zalezy czy chcesz popatrzec na osoby poczatkujace i sama troche poskakac ze swoimi czy tylko sie pogapic na bardziej zaawansowanych .poszukaj troche wstecz Tam Elka pisala o ktorej domyslam sie ze to nadal aktualne :fadein:
  9. Doddy, Wiec adres dokladny to Raclawicka 99 mozesz dojechac 17,33 no i 10 autobusy tez idac z przystanku kierujesz sie w strone zwirki i wigury i idziesz lewa strona mijasz klub dla motocyklistow i pozniej bedziesz widziala na dole maly zielony (lub teraz blotnisty) teren ogrodzony moze ktos juz powienien tam byc wiec z gory bedziesz widziala przeszkody ,jak nie to idziesz prosto dalej az bedziesz miaal brame w ktora wchodzisz i kierujesz sie prosto na dol az dojdziesz do tego ternu ogrodzonego z dwoma garazami po lewej
  10. Czesc wszystkim ,wrocilam dzis ze szpitala po operacji. Jednak mam zla wiadomosc narazie nie bede mogla uczeszczac na treningi musze poczekac az wszytsko ladnie mi sie zrosnie a to potrwa pewnie kilka miesiecy ,no chyba ze ktos bedzie biegal z rika :wink: narazie leze w domcoiu i nigdzie sie stad nie ruszam
  11. chcialam barddzo przeprosic za dzisiejsza i jutrzejsza moja nieobecnosc wczoraj poszlam do przychodni gdzie potem do szpiatala i tam zostalam na wczorajsza noc ,narazie jestem w domku pod "obserwacja" milego treningu
  12. Troche nie w temat ...ale moze, w sobote zbieramy grupke osob na poszukiwania suki collie niedaleko wyscigow wiecej na pwp .Moze mielibyscie ochote sie spotkac rano i pomoc dodatkowo?Byloby super
  13. A psom nie? Bo wydaje mi się, że tez powinna. u mojej niestety jakso nie widac tego zbyt bardzo :-? czyli bez zmian ,ale ona to typowy kanapowiec
  14. podpisuje sie tez pod tym co napisal Chiko , naprawde tez juz wyzej pisalam ze kazdy ma inne zdanie ale powinnismy je szanowac .A psy tez sie roznia nie kazdy lubi to co inne :fadein:
  15. ta suka jest juz chyba na stronie adopcyjnej :wink:
  16. hmm tylko sprawa wyglada taka ze koniom rosnie calkiem inna siersc na zime o wiele dluzsza, a tak wogole w klubie sportowym w ktorym jedzilam tez zakladalo sie koniom derki na dwor nawet mialy podwoja jezeli konie byly golone
  17. Jak zwal tak zwal ,ja tam nadal zostaje przy swojej teorii a wlasciwie praktyce :wink: Oczywiscie kazdy moze miec wlasnie zdanie nci przeciwko niemu
  18. Tom tak sie sklada ze moja suka nie ma takiej siersci jak obecnie hodownae bullowate jest o wiele wiele krotsza i delikatniejsza , zreszta jak suka mi sie trszesie to wiem ze jest jej zimno i nie bede ja "zlewala" bo po co zeby na antybiotyki wydawac. Moja suka Zreszta bardzo lubki kubraki i chenie w nich chodzi zreszta juz sie tak w nich ne trzesie. Psa mozna uodpornic zapraszam do przeczytania artykulu z "MP" obecny listopadowy A powiedzcie jak chronicie lapki , bo w miescie to przecierz glownie sypia jakismis mieszankami soli ,albo sama sola buty???
  19. Aga wspaniale wiesci ...wyglaskaj i poczochraj czike od nas i smakolyki tez beda niezla nagroda , bedziemy na was czekac na torze :wink:
  20. blaira

    Tuffi Boy Buteo

    boze jaki jestem piekny.. pieszczotki i ciacho dla niego ...ale nie zapominaj o dziewczynach im to samo :D
  21. no sluchajcie ,ja nic nie poradze ze moja suka chodzi w kubraku ,oczywiscie tez bez przesady dzisiejszy dzien jest cieply wiec spacerek moze byc bez kubraczka ,ale jak widze ze moja suka sie trzesie to bez namyslu zaloze jej kubrak ,przcierz nie chce zeby sie przeziebila
  22. blaira

    Tuffi Boy Buteo

    Gratulacje Tufi ,malenstwo wkoncu w domu . Mam nadzieje ze szybko sie zaklimatyzowal daj znac co u was slychac i jak reszta bandy. Glaski dla wszystkich mieszkancow domciu :wink:
  23. Tak jak w temacie .... jak to z tym jest wiem ,ze powinno sie unikac imbredowania. Niestety na rynku dosyc czesto w poszczegolnych rasach wiekszosc psow jest blisko spokrewnione, ale co z tym robic? zastanawiam sie nad szczeniakiem i przegladalam rodowody obydwu to pies "x"takiego dziadka(od strony taty psa X) takiego samego jak suka "Y" pradziatka . Natomisat suka Y (od strony matki ) ma babcie , ktora jest tez jednoczenie matka psa X Ale pogmatawalam mam nadzieje ze rozumiecie. Powiedzcie czy to ma znaczenie? zastanawiam sie czy to wada czy zaleta , z tego co mi wadomo to psy: x i y sa dobrymi psami wystawowo i chyba tez eksteriowato. Czy decydowac sie na takiego szczeniaka? jakie sa wady i zalety? poradzcie... bo mam malo wiedzy akurat w tym kierunku
  24. hmm ja rowniez zakupilam ubranko dla swojej bullowatej moja ma jeszcze krotsza siersc niz obecne asty ktore sa hodowane . Moja suka juz marznie wiec chodzi juz w pelerynce. Zreszta szykuje jej teraz cos cieplejszego i nieprzemakalnego (staram sie sama uszyc tylko maszyny brak i nie wiem co z tym fantem zrobic). Moja suka ma jeszcze polar z golfikiem :wink: i naprawde musze jej zdjecia porobic ,dzis zreszta pewna pani spytala sie gdzie zostalo zakuipone ubranko bo ma takiego samego psa i marznie :fadein: Zreszta Rybkad mnie przekonala ze to zaden wstyd a ludzie jakos inaczej odrazu patrza
  25. zapraszamy do tematu "Snieg!!!" :D
×
×
  • Create New...