Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. I juz po zawodach... jestem bardzo zadowlona chociaz sukcesow miejscowych brak za to zawsze jakies nowe doswiadczenie i zabawa. Dziekuje i i gratuluje organizatorom poniewaz zawody byly fantastycznie zorganizowane . Brawo dla nich :angel:
  2. maga raczej nie ma to roznicy ile ma dlugosci, ja z tego co wiem wolalabym zeby przy luznym wiszeniu na szyji zeby byl akurat a nie dyndal i sie potykal , ale na wystawe do raczej nie ma roznicy za bardzo , rownie dobrze mozesz sobie zrobicz 2 w 1 bez smyczy np tyko sam lancuszek zalezy jak Ci wygodnie i jak to wyglada
  3. wiem znam to, sama z radosica robie takie pierdolki , naprawde fajan zabawa i duuuza satysfakcji :)
  4. Mokka to niepieskie cudo na zdjeciu to wasze??
  5. Zakla, narazie brak chetnych :-?
  6. pytanko...czy ktos z was wybiera sie na zawody do pecic i moglby zabrac 2 osobki plus psiaka? a Tak wogole czyja jest ta klateczka niebieska? bo jest bomba.
  7. mowisz o tych zagranicznych, czy najpierw tych naszych a poetm z zagranicznymmi :roll:
  8. Mysle raczej o opiniach i ogolnie tak zeby chcieli mie sprzedac szczeniaka, bo tak jak mowia poprzednicy trzeba miec znajomosci a ja nich niestety nie mam :-?
  9. kurka.... ze jeszcze nie mam psa :-? a chetnie bym wystawila... poza tym termin odlegly wiec nawet nie wiem czy pojade jako gap...to sie nazywa nie fart :roll:
  10. Czyli jest tak jak myslalam a szkoda myslalam ze ZK mogloby mnie jakos wesprzec ale no coz.... :roll:
  11. ja ponawiam swoja prosbe.... :roll:
  12. [quote name='Lara']wyslij jeszcze raz, mysle, ze wszystko z poprzedniej "organizacji" zostalo "spalone" :lol:[/quote] hehe dzieki, wysle jak bede miala troche wiecej czasu, mam nadzieje ze tym razem nie spala a jak tak to nastepnym razem wyryje na jakims kawalku blachy :lol: . A powiedz rozumiem ze wystawiasz czyli pewnie nie bedziesz sie glaszac do pomocy?
  13. no niestety drogo :( ale mi i tak sie bardzo podoba :)
  14. a zamurowalo mnie dlatego ze naprawde wyglada jak bizuteria takie cacko delikatne , naprawde bardzo ladne
  15. ostatnio bylam w kakadu w arkadii (warszawa) to widzialam te lancuszki o ktorych byla wczesniej mowa srebrne kosztuja 90 zl a te koloru zlotego ponad 100 chyba ok 110 , a znajoma zamawiala po 80 zl chyba
  16. To ja mam pytanko do Lary albo innych obeznanych, wysylalam do ZK podanie o pomoc przy wystawie jako wolontariusz, czy mam to jeszcze raz wysylac, czy jak?
  17. gratulujemy i czekamy na jakies konkretne wyniki a i moze jakies fotki :wink:
  18. pytanko... czy ktos bedzie jechal z wawy i moglby zabrac 2 os. + psa(suczke)?? bylabym wdzieczna za pomoc
  19. Mam pytanko....chialabym sprowadzic psa zzagranicy jednak nie mam takich znajomosci by czasem hodwca chcial spolpracowac i chetny na sprzedanie szczeniaka do Polski. Dlatego pytanie czy ZK mogloby jakos pomoc w tym. Naprawde zalezy mina psie z importu ale nawet nie znam nikogo kto moglby mi pomoc w zrobieniu " plusow" "wchodow" u hodowcy zagranicznego.
  20. My do Pecic tez bysmy sie zglosili ale nie wiem jak moja ze skakaniem L :( bo czasem latwiej jest jej przeskoczyc pod nia . No nic porozmawiamy o tym pewnie w sobote. Zakla bylabym ogromniascie wdzieczna bo mi na tym zalezy bardzo , wkoncu jakos musze zaliczyc ten egzamin :)
  21. Mam ogromna prosbe do osob ktore beda na treningu w sobote...czy ktos moglby zabrac aprat cyfrowy i moglabym kogos wykorzystac i poprosic zeby nam porobil fotki? Mam do zrobienia prezentacje na temat agility i musze pokazac fotkami ze cwicze z Rika itp itd Fajny egzamin w sesji :lol: no ale po niemiecku :)
  22. Zakla zapisac sie trzeba do 27. maja ale domyslam sie ze Elka bedzie robic to dla Cavano grupowo 8)
  23. Ela, co z pecicami? do 27.maja sa zbierane ogloszenia... rozumiem ze ty nas zglaszasz? Czy trening normalnie w sobote?
  24. ma przez weeknd padac i byc mowiac krotko bleeeee :-?
  25. [quote name='Mokka'][quote name='betty_labrador']Niedzwiadek bral jak narazie hopki :D [/quote] To się uwinął zanim przyszłam :D . Albo ja ślepa jezdem? :niewiem: . Jakoś umknął mojej uwadze, cwaniaczek :D[/quote] a w tunelu , lub w garazu sie nie schowal moze?? 8)
×
×
  • Create New...