Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. blaira

    IAL # 4.2005

    Zapraszam do 3 grupy terriery typu bull topic" Cest nowy staffik w gronie bullomaniakow"
  2. blaira

    IAL # 4.2005

    haha rosnie mi na zawodnika ...a tak na serio mielismy dwa treningi i robi sobie tunel(nie zawsze ale nie boji sie) i potrojny szereg hopek bez smyczy sam leci naprzod :) ale nie chce go przeciazac bo rosnie i szkoda stawow
  3. blaira

    IAL # 4.2005

    chwila bo moze mnie ktos zle zrozumia. Slalomu nie ma ! a kola raczej w 90% tez nie.
  4. blaira

    IAL # 4.2005

    slalomu nie ma i kola zazwyczaj tez nie ale tunele sa jezeli tak sedzia zadecyduje mowie oczywiscie o A0
  5. [quote name='matrix.....']W jakim terminie jest przyszłoroczny Trencin?[/quote] Matrix patrz temat :D tam znajduje sie odpowiedz :wink:
  6. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    huh dodam ze bylby to nasz debiut juz sie denerwuje :roll:
  7. blaira

    GRUDNIOWY NOWY DWÓR

    my tez sie moze w szczeniolach pokazemy zalezy czy maluszka wyleczymy :D
  8. Witam i sie przedstawiamy.... mnie znacie wiec sie nie przedstawiam :P moja suke Rike a'la amstaffke ze schroniska zapewne tez pamietacie .... wabi sie Rika. a teraz troche o kims innym. Urodzil sie 19.05.2005. Jest czarnym pregowanym pieskiem o imieniu Dark side TWM. Potocznie nazywamy go w domu Cest (z ang zest -ochota, przyjemnosc). Rodzice to: m: mł.ch.pl. , zw.pl.mł Heroine Girl TWM Pullera o: ch. lux. Crossguns nitro express dodam ze Rika przez pierwsze dni byla bardzo zadrosna jednak teraz to bez siebie zyc nie moga spia razem i sie bawia, Rika juz nie jest dla niego wredna ale jak ma malego dosyc to burknie na niego i go wychowuje [img]http://img515.imageshack.us/img515/3137/cestziewa2tu.jpg[/img] :)
  9. gratulujemy wszystkim :D
  10. woooow, suka bardzo dobrze wyglada naprawde wyladaniala. Wfh85 czekam na spotkanie naszych diablow 8)
  11. sluchajcie ,prosze trzymac kciuki o ladna niedeszczowa pogode :)
  12. aaaa dodam jeszcze ze jutro ma byc ponoc 29 stopni i jak narazie nie zapowiadaja opadow.( mam nadzieje ze tak bedzie 8) )
  13. przepraszam za zamieszanie juz wiem ze na ringu 11 :) czekamy na dalsze realcaje z dzisiejszego dnia 8)
  14. mam pytanko gdzie tzn ja ktorym ringu odbeda sie cavalierki jutro?
  15. [url]http://www.zkwarszawa.org.pl/[/url] tam mozna sciagnac w wordzie
  16. ehhh to ZTM ja tam sie ciesze ze za psa nie place :P a ulgowy wydaje mi sie ze na wystawe obowiazuje legitymacje masz 8) ale przy kasie Ci powiedza jakby co
  17. [quote name='asher'][quote name='joanna']Wydaje mi się że legitymacja studencka nie uprawnia do zniżki dopiero po ukończeniu 25 roku życia.[/quote] Uprawnia i po czterdziestce i po szećdziesiątce też :wink: Nie ważne ile masz lat, jeśli jesteś studentem, to jeździsz autobusami, tramwajami i metrem za połowę ceny. Oczywiście trzeba miec ważną legitymację ze sobą. [quote]Ustawa z dnia 12 września 1990 r. o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr. z dnia 27 września 1990 r.) Art. 153. (167) Studentom przysługuje prawo do korzystania z 50% ulgi w opłatach za przejazdy środkami komunikacji miejskiej.[/quote] W Warszawie psy i bagaż jada za darmo :D[/quote] Asher jest niestety inaczej studentem mozna byc przez cale zycie jednak ulga obowiazuje do 25 roku zycia 50% pzniej trzeba niestety jezdzic na normalnych :-?
  18. blaira

    Niemcy

    Pati rzeczywiscie teraz przeczytalam dokladnie i wiem o co Ci chodzilo, dziekuje za informacje bo to bylo naprawde dla mnie wazne jeszcze raz dziekuje. :bigok:
  19. blaira

    Niemcy

    to czytam raz jeszcze bo chyba przeoczylam :-?
  20. Okazuje sie ze jednak bede na wystawie , pewnie przys staffikach tez szukac blondynki 170 szczuplej :lol:
  21. blaira

    Niemcy

    dowiedzialam sie ze szczenia dopiero po ukonczeniu 3 miesiaca moze miec zrobione szczepienie na wscieklizne...i tu lipa. :-?
  22. blaira

    Niemcy

    nie moge znalezc zadnej konkternej odpowiedzi , dlatego postanowilam napisac posta (prosze nie bic :lol: ) Zamierzam wyjechac do niemiec z dwoma psami 1 suka nierasowa ale z wygladu przypomina amstaffa ma 4 lata szczepiona czip ale brak paszportu za to niemiecka ksiazeczka zdrowia a drugi to bedzie maluch 2 miesieczny rasy sbt jedynie narazie ze szczepieniami podstawowymi ale brak wscieklisny. Jak to jest co mi potrzeba? przeciersz malucha nie zaszczepie na wscieklizne skoro dopiero wczoraj mial podana pierwsza serie szczepien. Czy moze mnie ktso uswiadomisc. Dodam ze maluch bedzie mial ksiazeczke zdrowia polska i tatuaz , czipa nie ma.
  23. dziewczyny...sluchajcie pytanie jak wam poszly trawy i te owce ??
  24. no to o rase to.... asmtaffka kolru baflo czyli taka fajna czekoladka :lol:
  25. [quote name='Ka-Vanga']No foty po prostu rewelka :angel: . Buuuuuuu szkoda, ze mojej Bangitce nie udalo sie zalapac w tak wspanialy obiektyw :cry: .[/quote] tez zaluje ze mojej rikiuni nie ma, ale za to trzeba podziwiac inne zdjecia psiakow :)
×
×
  • Create New...