Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    a my 436 ;)
  2. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    Dostalam dzis potwierdzenie, numerek i katalog odbior osobisty na wysatwie
  3. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    [quote name='Musiałek']No to za twoim postem że ty będziesz tam spać, więc jak sobie pomyślałam że mam wstać o 3 i wyjechac o 4 to od razu wzięłam wczoraj za telefon i zarezerwowałam pokój. Miałas dobry pomysł z tym spaniem tam !!!! Widzimy się a jak wyjeżdzamy z Warszawki po Marcina koniach tj. około 3 po południu:) Do zobaczenia!!!![/quote] Moge zapytac czy bedziesz miala moze miejsce w pokoju? bo zarezerwowalam 2 pokoje ale jeden stoi pod znakiem zapytania powiedzili ze moga najwyzej dostawic lozka co nie jest problemem ale bedziemy mieli w pokoju 2 -osobowym 4 psy z klatkami :/. Bede tam dzwonic jeszcze i pytac
  4. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    Heh dowiedzialam sie ze duzo osob wystawiajacy bedzie nocowalo w w Hotelu sportowym:cool3: Dowiedzialam sie o tym jak zapytalam czy mozna z psem, to odp nie ma problemu wiekszosc osob bedzie z psem . Nio i Musialek Pani przez przypadek sie wygadala ze ty tez bedziesz w tym hotelu hehehe wiec pewnie sie widzimy w hotelu i w niedziele na wystawie
  5. [quote name='Diana14']No to się nie widzimy...:roll: Pierwsza wystawe w Polsce planuje w Katowicach...ale fafiki i tak są w piątek, a ja w niedziele....a następna jak sie uda to początek kwietnia Legiowo :D Będziesz:cool3: ?[/quote] Raczej bede chyba ze szkola stanie mi na przeszkodzie, dowiem sie dopiero jutro najwczesniej.
  6. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    My postanowilismy jechac do Rzeszowa juz w sobote i nocowac jest jeden pensjonat ktory zdecydowal sie na nasze czworonogi ale jeszcze nie wiem ktory. Tylko ze nie jest tanio :/
  7. [quote name='Diana14']Blairuś no pierwsze zdjecie rewelacja :loveu: Ceścik od wystawy w NDM bardzo ładnie się rozwinął. Mam nadzieję zobaczyć Was na którejś wystawce ;)[/quote] Widzimy sie w Rzeszowie , czyba ze sie nie zglosilas:mad: Claudia dzieki, mam nadzieje ze tez tak bedzie jak piszesz;) ale nie zapeszam
  8. Czy ktos wie moze czy hodowla Senator ma strone www? szukalam ale ja nie zlalazlam
  9. [quote name='AMFI']Blaira babo i Ty studiujesz zootechnikę??? :crazyeye: A anatomia to u kogo była???:razz:[/quote] Temat nie otym psie , ale nie wazne :eviltong: Pogadamy jak sie spotkamy. Zdjecia moze i swieze ale przyznaje ze nie sa najlepszej jakosci , mam jednak nadzieje ze chociaz troche z nich widac jak Cest sie rozwija;)
  10. [quote name='Mikołaj']Dziękuję za słowa uznania:lol: W Głogowie MISTER zdobył CWC,NPwR:cool2:[/quote] GRATULUJEMY , czy ktos wogole ma stawke z glogowa?
  11. jeszcze raz prosze o stawke staffikow ;)
  12. [quote name='AMFI']Ślicznie chłopak się rozrasta, a główka robi się mniam mniam...:loveu: A ciocia klocia ma super kolorek! Ślicznota! A manikiur! Czy wszystkie astki takie pazury mają :crazyeye:[/quote] Dziekujemy. A ciocia klocia Rika ma takie pazury jak probowalam przycicac to krew sie polala ma tak dlugie nerwy musze poczekac do lata gdzie wiecej pochodze z nia po chodzniku i i zetrze sobie i automatycznie nerw sie troche wroci :) Nie wiem czemu ciezka, ale sobie nie sciera ich :/
  13. Moze mi ktos podac sawke staffikow:) pewnie ich duzo nie bylo :) Musialek jak wam poszlo?
  14. Robimy porzadki...odkurzamy temat :cool3: Moze tak troche cos swiezego dodam :) Mam jeszcze zdjecia z sylwestra gdzie bawilismy sie z innymi wlascicielami i psami na zawodach agility w Ciechocinku, dodam ze cest w niedziele w przebiegu agility zajal 1 miejsce ze wszystkich szczeniolow (z aussie i belgiem) chlopak jest niesamowicie szybki i skoczny ale narazie nie trenujemy intesywnie wrecz wcale bo zima poza tym niech maly rosnie na MP w agility pewnie sie kiedys wybierzemy :lol: wiec wracaja do zdjec.... oto Cest w wieku 8 miesiecy [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5030/cest5fw.jpg[/IMG][/URL] A tu przylapany nie krzywieniu sie przy polykaniu smakolyka :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5922/cest19kk.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze kilka w pozie wystawowej(tak tak caly czas meczony ) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/35/cest27cu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1281/cest33fy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4672/cest46wt.jpg[/IMG][/URL] Nie tylko my przygladalismy sie Cestowi ciotka patrzyla z pogarda, tylko czy na Cesta czy smakolyk Oto ciotka klotka Rika [url]http://img17.imageshack.us/img17/2572/rika5jo.jpg[/url] gdy sie juz znudzila.... [url]http://img17.imageshack.us/img17/2875/rika18ey.jpg[/url] A to relaks po cwiczeniach [url]http://img17.imageshack.us/img17/2791/cest53mv.jpg[/url] wiec jak widac chlopak powoli zaczyna nabierac masy ale nadal jest to mala tykajaca bomba jego wszedie pelno :)
  15. [quote name='Claudia18']Twoja jest ta córeczka Amfi??[/quote] No ba Anfi jesr Babcia a coreczka jest Buski:loveu: cudenka
  16. Moje to z tych mrozow zaczynaja kulec, napewno nie spowodowane przez sol gdyz lezy jedynie snieg z piachem jak juz. Same tez szybko wracaja do domui nie zamierzaja chodzic na dlugie spacery, chalupa troche zaczyna byc dewastowana przez nie ale sobie radzimy, myslalam powaznie nad jakimis butami, o wazelinie nie mysle z tego powodu ze moim zdaniem i tak sie wszystko przylepia do lap(mowa o piachu i wydaje mi sie ze sol tak samo)
  17. Dziekuje za odpowiedz :) Jeszcze nie wiem czy pojade ale sie postaram , jednak zalezy to od szkoly a nie ode mnie zawsze mozna sie zerwac z niedzielnych zajec :lol:
  18. blaira

    Rzeszów - 5.02.2006

    My juz zgloszeni w 100% wyslany tez przelew wiec sie wybiramy mam nadzieje ze bedzie troche cieplej:roll:
  19. Przyznam ze liczylam na spotkanie z ta Pania na ringu bylam ciekawa oceniania itp ale niestety to juz nie mozliwe p.s a tak poza tym ktos ma lub wie gdzie mozna kupic ksiazke p. E. Pepper?
  20. Sluchajcie a ktos zna tego Pana???[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Black][B]Damir Skok (HR)[/B] [SIZE=2]jestem ciekawa jak ocenia i w czym sie specjalizuje tzn w jakiej rasie . pozdrawiam[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. No i co??? cisza??? co wkoncu z tym konkursem ponoc nagroda nie jest wieczna wiec moze warto pomyslec co i jak :lol:
  22. Zapytam bo my dopiero zaczynamy .... Pani Krystyna Opara jak ocenia? nie mialam z nia nigdy do czynienia dlatego sie pytam wystawiam staffika w jakiej rasie sie ona specjalizuje?
  23. Moim zdaniem wystarczy zrobic ankiete ten kto nie wypil za duzo :evil_lol: pamieta kto z jakim przebranym psem biegal :lol: Przyznam ze nie jestem juz w stanie skonstruwoac jeszcze raz takie siodlo pozatym bylismy razem dobrani do sytuacji Fakt ze zadne zdjecie mojej suki nie wyszlo w siodle ale wiele ludzi pamieta :) I inne przebrane psy ja rowniez pamietam :)
  24. aaaa yam pszczolka czy tygrysiatko i tak slodko wygladala:loveu:
  25. [quote name='Gazuś']Swoją drogą ciekawe ile goldów będzie.. Ktos wie ile było w tym roku?[/quote] Domyslam sie ze od groma i ciut ciut jest to zawsze najliczniejsza grupa psow czyli retrivery
×
×
  • Create New...