Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Kati bardzo bardzo dziękujemy i pozostałym też. ;) Zapraszamy do odwiedzenia strony Cesta, która nadal jednak jest w budowie, ponieważ brak jeszcze jest fotek. Będe wdzięczna za podzielenie się waszymi sugestaimi oraz do zgloszenia chęci umieszczenia adresów do linkowni m. in. np hodowle s.b.t. ;)
  2. Trzeba na jedna rzecz zwrócić uwagę. - Kiedy były ostatnie zmiany we wzorcu? z tego co widziałam to dawno. Tak jak my tak i psy się przystosywują do codziennego życia w owym świecie, który cały czas się zmienia. Obecnie dzieci rosną bardzo wysokie, ze względu na zmianę środowiska, żywienia(ogólnie też produktów spożywczych), tak samo i psy- takie jest moje zdanie. Oczywiście bez przesady, też 100% nie jest zależne tylko od środowiska, jak juz wcześniej zostało dodane, wybór najlepszych egzemplarzy do hodowli/ reprodukcji rownież jest bardzo istotny.
  3. blaira

    Joe Mallen 2006

    Ciekawa jestem kto z dogomaniaków wybiera sie na tą wystawę. Przyznawać się. Wiem, iż kilka osób się wybiera. Przyznawać się szybciutko :evil_lol: :diabloti:
  4. Dortmund jest w pazdzierniku temat zreszta juz jest na dgm ;)
  5. Tak jak obiecalam swiezutka sesja zdjeciowa. :) Cest w wieku 14 miesiecy.... [url]http://img420.imageshack.us/img420/5520/cest1nu0.jpg[/url] [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/3482/cest2zn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/5536/cest3sj2.jpg[/IMG] [url]http://img319.imageshack.us/img319/1018/cest4nm6.jpg[/url] [url]http://img319.imageshack.us/img319/6285/cest5om4.jpg[/url] [URL]http://img75.imageshack.us/img75/239/cest6jy3.jpg[/URL] [URL]http://img75.imageshack.us/img75/7467/cest7zz6.jpg[/URL] [URL]http://img435.imageshack.us/img435/8218/cest8bm6.jpg[/URL]
  6. No i Cest doczekal sie nowej sesji..... ale najpierw... pamietacie to.... [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/5489/cestzbutelka4sd.jpg[/IMG] a to Cest po ok roku czasu w tym samym miejscu...ciekawe czy to ta sama butelka:lol: [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/6196/mini2us6.jpg[/IMG]
  7. Ale jestem mile zaskoczona :multi:
  8. Cescik bedzie razem z nami :cool3:
  9. blaira

    Sędziowie

    NAdal prosze o info a propo Pani A. Zwierzynskiej.
  10. blaira

    Sędziowie

    Szukalam w tym temacie , ale nie znalazlam.... prosze o opinie sedziowana p. Anny Zwierzyńskiej.
  11. blaira

    Sędziowie

    [quote name='Savannah']Grażyn@ taka mała dygresja - [B][U]nie[/U][/B] ma psów idealnych, każdy ma wady mniejsze czy większe. I nie pisze tego by Ciebie obrazic albo cos, po prostu rzuciło mi się to w oczy. A na temat sędziego się nie wypowiadam, bo nigdy u niego nie wystawiałam:lol:[/quote] Sahannah, wady sa dyskwalifikujace , jak juz to pies moze miec niedociagnecia :cool3:
  12. My tez zgloszeni, ale dopiero wcfzoraj wyslalam listownie zgloszenie, dzis powinno byc juz w ZK ;) Mam nadzieje ze doszlo.
  13. Martach1 , moj blad musisz jednak wyslac im najlepiej listownie ksero rodowodu, jezeli nie wyslesz im to automatycznie wrzyca Cie do kl. otwartej. Wlasnie dzis dostalam potwierdzenie nie na Rostock a na Lipsk, ale to ogolne przepisy. Mozesz tez wyslac skan na maila. p.s. tak poza tym w czw wyslalam zgloszenie netem i dzis juz dostalam potwierdzenie listowne to sie nazywa organizacja :cool3::multi:
  14. Tak jak pisalam wczesniej, Championatu nie musisz wysylac. Ja rowniez polecam skorzystac z internetowego formularzu w po ok tyg po zgloszeniu masz u siebie potwierdzenie listowne :cool3:
  15. Ty ze szczecina i tak nie masz zle, sa przewoznicy ktorzy moga zawiesc Cie do Rostocku lub jest strona internetowa np Autostop oferuja sie tam ludzie ktorzy jade akurat w tym kierunku;)
  16. My tez w sobote i narazie sama nie mam jak dojechac :/ Myslalam o locie np Germanwings
  17. Martach najlepiej zglosic formularzem interenetowym, wplacasz w dniu wystawy dla zagranicznych wystawcow nie kosztuje to nic dodatkowego. Oni nie potrzebuja zadnego ksero rodowodu i championatow :cool3:
  18. Pomoglas pomogla, tylko ze moje "malenstwo" wazy 18 kg :roll: a rozumiem ze niektorzy zabieraja jedynie do 8kg ehhh...odchudzankamu nie zrobie :lol:
  19. Blairki z Cestuniem nie bedzie...narazie brakuje nam wieku do nastepnej klasy;) ale mam nadzieje ze moge liczyc na dobra relacje i tes duuuzo fotek :cool3:
  20. [quote name='Ana&dalma']Jeśli założycielka tematu jest jeszcze zainteresowana to włąsnie natknełam się w gazecie,jakie linie lotnicze przeworzą psy...[/quote] Ojjjj jestem nadal zainteresowana:cool3: bede wdzieczna za pomoc.
  21. Savannah doszlo pw?? Daj znac co i jak :)
  22. Nawet z Poznania Savannah :cool3:
  23. o to sie nauczylam kolejnej rzeczy :p dziekuje za wyjasnienie
  24. Tak a propo Rewalu czy ktos moze mi poleciec tani pensjonat gdzie moglabym pojechac z psami??
  25. A ja zapytam tak niesmialo czy ktos mialby mozliwosc zabrania nas na ta wystawe??:cool3:
×
×
  • Create New...