-
Posts
1813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nice_girl
-
No to gratulacje Za przyszłe sukcesy :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
-
Dzidtka Widzisz są osoby, które potrafią sie przyznać do błędu 8)
-
dobrze pamietasz NIEPRAWDZIWĄ i NIE UDOWODNIONĄ TEZE :D rozumiem, że przeprowadzałaś statystyki wśród niemieckich alfonsów ? jest to gdzieś udokumentoane ? Ludzie trzymajcie :wallbash:
-
Dianuś To mi wyślij a ja dam na swoją stronkę.Mój mail [email protected] :wink:
-
Carr Uważaj , bo Ci główka pęknie :wink:
-
Że tak powiem, nie tylko haszczakom sie włącza taki trybik :lol: Praktycznie w każdej rasie i nie rasie włacza sie tak zwana "faza ucieczek" i trzeba to jakos przejść ( a raczej przeganiać :wink: ) razem z psem :lol: A moja ma 9 miesięcy i nigdy takiej palmy nie miała.Od zawsze sie pilnuje, pięknie można ją przywołać, nie ma problemu jeśli chodzi o zapinanie na smycz.A może jeszcze wszystko przede mną :lol:
-
Aguś Ty wiesz ,ze ja wręcz kocham te Twoje wnuki :wink:
-
Z haszczakami to nie da końca tak jest. Miesięczny husky to już nie szczeniak a jeszcze nie dorosły. To taki podrostek, młodzież. W tym wieku husky zaczynają swoje pierwsze ucieczki, o czym jak sądzę, właściciel tego psa jeszcze nie wie, ale już to odczuwa. Stąd pewnie jego złość na psiaka, bo nie był to pierwszy raz jego nieposłuszeństwa. Oczywiście to w żadem sposób nie tłumaczy zachowania właściciela :evil: Jeszcze wiele przed nim. Oby pies dał sobie radę i nie cierpiał z powodu niewiedzy człowieka i własnego instynktu :-? Chyba źle napisałaś, bo chyba maluch który jeszcze ssie mleczko nie mysli o uciekaniu 8)
-
Aga To my dwie jesteśmy takie nie rozumne :lol:
-
Zjazd ze mnie bezczelu jeden już. Gratuluję kultury :roll:
-
kocyk,miske,wode,smakolyki i dobrze wychowanego,pozwalajacego sie obmacac,nauczonego postaw psa....... 8)
-
Flaire No to naprawdę dodałaś mi otuchy.TEraz to jestem juz zdecydowana :wink:
-
Flaire Moja hodowczyni była na tym PT i jak dla niej była to kompletna porażka, w tym przypadku moge to zrozumiec , bo ona nie potrafi być konsekwentna i nie ma odpowiedniego autorytetu.Jak opowidała o tym hodowcom , którzy mają największą wiedzę na temat tej rasy ( hodują ja od ponad 20 lat i sprowadzili tą rasę do Polski) powiedzieli jej ,ze nie potrzebnie w ogóle próbowała bo corgi nie nadają się na szkolenie.Chodzi o to,że nie potrafią sie skupic i bardzo szybko sie nudzą, niektóre ćwiczenia są dla nich "za głupie". Piszesz,że są bardzo pojetne z tym sie muszę zgodzić, Klio w lot wszystko łapie :wink: Myślę ,ze mnie przekonałaś.Jak nie pojmie wszystkiego to świat sie nie zawali ,a zawsze czegos sie nauczy. :wink:
-
Chciałabym pójść z Klio na to szkolenie.Nie będę zakładała nowego topicu tylko tutaj się spytam - czy zna ktoś z Was jakiegoś corgiego szkolonego na PT?Jesli tak to jak ten corgasek sobie radzi.Pytam ponieważ hodowczyni mówiła mi ,ze nie warto, ona sama chodziła na związkowe i jej suka nie pojeła wszystkiego.Inni doświadczeni hodowcy są tego samego zdania ,ze tylko zmarnuje pieniądze. :roll:
-
Ja kiedys widzialam strone na ktorej bylo opisane w jakis sposob otrzymano bezogonastego boksera krzyzujac boksery z corgi. Byly zdjecia kolejnych pokolen itd. W efekcie koncowym bokser wygladal jak bokser tylko bez ogona ;) A wiesz może ile trwało powrócenie do naturalnego wyglądu boksera?
-
Moja dostaje codziennie gotowane obiadki z wołowiny, ryżu(ew.makaronu) i warzyw.Gotuje się raz na tydzień , dzieli na porcje wkłada do zamrażarki i codziennie rozmraża jedną porcję :wink:
-
Dianka A Kay nie ma juz championatu? A do Łodzi myslę sie wybrać wszystko zalezy od cieczki, dziecko ma już 9 miesięcy i nic :wink:
-
Dianka Szczeniaki z miotu "k" z Grójeckich Łąk tez kosztowały 1000 zł :wink:
-
Mami Nie napisałam, ale to jest 25 km od Tarnobrzegu jak się jedzie na Rzeszów :wink:
-
Mam to samo zdanie co Ty :wink: