Jump to content
Dogomania

Agappe

Members
  • Posts

    9099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agappe

  1. [quote name='MargoK']czy mogłabyś mi polecić jakies zagraniczne forum ?:)[/QUOTE] a w jakim języku? :evil_lol: rosyjsku / fińsku czy może w jakimś innym ciekawym?:cool3::cool3:
  2. cudak!!! czekam na więcej!!!!
  3. [quote name='jamnicze'] Też bym sobie pospała. Wstajemy o 6.00 i na sii.., sniadanko itp. i jak mogę, to lubie jeszcze choć na tapczanie połozyć sie do 8.00, ale ta menda mi dzisiaj nie dała :angryy:, skakała po mnie, podgryzała i drapała :mad:. Po 7.20 skapitulowałam i poszłysmy na spacer :roll: [/QUOTE] moja Menda na szczęście już przeszła na moją strefe klimatyczną - właśnie obie wstajemy.. ;) (a chodzimy spać ok 5 rano ;) )
  4. haha a czym to kawaler postanowił się upiększć?:cool3:
  5. [quote name='jamnicze'] to idę spać na tapczan [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-40.jpg[/url][/QUOTE] jaka zaspana Sajdunia!!!:loveu::loveu:
  6. [quote name='LeCoyotte']:grins: dzisiejsza pogoda.. (foto z wyprawy rowerowej-fajnie było:eviltong:) [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien/PICT6690x640.jpg[/url][/QUOTE] rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Agappe

    Nowa Akitka

    ja również witam serdecznie :)
  8. Agappe

    Spacerkowo

    [quote name='MargoK']Na razie nikt się "z dogo" nie odezwał :( więc chodzimy najczęściej we dwoje, stąd nie wszystkie nasze wyprawy są uwiecznione na zdjęciach. Wczoraj w deszczu i mgle brnęliśmy na Wielki Stożek w Wiśle, - podejście niebieskim szlakiem z Wisły Dziechcinki, zejście do Wisły Głębce. Na dole lało, a na górze mżyło :) ale ach.. góry mają swój urok bez względu na pogode i kto je kocha będzie je odkrywał o każdej porze dnia i nocy przy każdej pogodzie. Nie moge się doczekać zimowych pełni w górach :))) Polecam i zachęcam.[/QUOTE] ja będziemy kiedyś jechać do rodziny w Bielsku z Niunią to damy znać ;)
  9. z dogomani, od znajomych, z zagranicznych forów, ze stron europejskich hodowli :cool3:
  10. Agappe

    Franiowa galeria

    [quote name='Polna']myśle, ze tak ;) Franiowych pare fot [url]http://digart.img.digart.pl/data/img/78/75/download/2090481.jpg[/url][/QUOTE] śliczne!!!:loveu::loveu::loveu:
  11. [CENTER][SIZE="4"][COLOR="Red"][B]Luksemburg - 6-7.09.2008[/B][/COLOR][/SIZE] [I]Międzynarodowa Wystawa (CACIB)[/I] [U][SIZE="3"]sędzia: Christiane Broecker (Luksemburg)[/SIZE][/U] [B][COLOR="Blue"]PSY kl. baby[/COLOR][/B] 672. [B]Kashiwa-No-Ki Akimba-Baboo - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata I, Best Baby[/COLOR][/B] (Kajitsu No Nikkotoshi Go x Daiichi-Ni Go Kiyama) hod.&wł.:Rickoff Manuela 4074. [B]Amatsu Kami Kashiwa No-Ki - [COLOR="#ff8c00"]lokata II[/COLOR][/B] (Kajitsu No Nikkotoshi Go x Daiichi-Ni Go Kiyama) hod.:Rickoff Manuela, wł:Gabriele Morgenschweis [B] [COLOR="#0000ff"]kl. młodzieży[/COLOR][/B] 673. [B]Gokan Hinode Kara - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata II[/COLOR][/B] (Ninigo-No-Mikoto Koichi-Go x Etsuko Hinode Kara) hod.:De Boeck & Moreels, wł.:Niclaes-Huysmans 674. [B]Kaiyou Go Shun'You Kensha - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I[/COLOR][/B] (Birin Go Musashi Aiwa x Koisakura Go Yahata Kensha) hod.: Exposito Silvia, wł.: Sibylle Rother 4075. [B]Hakuai-No of Lucky Tami - [COLOR="#ff8c00"]oc.dobra, lokata III[/COLOR][/B] (Yumenoshima No Shingo Go x Doro Aiso of Lucky Tami) hod.:Hoffmann Heinz-Dieter, wł.:Gabriele Morgenschweis [B] [COLOR="#0000ff"]kl. otwarta[/COLOR][/B] 676. [B]Hideky-Go-Nippon-Sun - [COLOR="#ff8c00"]nieobecny[/COLOR][/B] (Nippon-Sun Yaban x Mari-Go) hod.:Pace Fabrizio , wł.:Nippon Sun de Mattia Cappelli [B] [COLOR="#0000ff"]kl. championów[/COLOR][/B] 675. [B]Kajitsu No Nikkotoshi Go - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, BOS, CACIB[/COLOR][/B] (Yoshimitsu Go x Sayakahime Go Kuban Okugawasou) hod.:Rossi Giowanna & Brutti Roberto, wł: Sibylle Rother [B] [COLOR="#0000ff"]SUKI kl. baby[/COLOR][/B] 677. [B]Kashiwa-No-Ki Akashi-Hime - [COLOR="#ff8c00"]oc.wybitnie obiecująca, lokata I[/COLOR][/B] (Kajitsu No Nikkotoshi Go x Daiichi-Ni Go Kiyama) hod.&wł.:Rickoff Manuela [B] [COLOR="#0000ff"]kl. pośrednia[/COLOR][/B] 681. [B]Gekko Furinkazan - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata II[/COLOR][/B] (Zushiou Hinode Kara x Bisho Hinode Kara) hod.&wł.: Spors Pascale 682. [B]Guanyin Furinkazan - [COLOR="#ff8c00"]oc.dobra[/COLOR][/B] (Zushiou Hinode Kara x Bisho Hinode Kara) hod.: Spors Pascale, wł.: Bianca De Boeck 683. [B]Aiko - [COLOR="#ff8c00"]oc.bardzo dobra, lokata I[/COLOR][/B] (. x .) hod.: Titre Initial, wł:Sabine Sintobin [B] [COLOR="#0000ff"]kl. otwarta[/COLOR][/B] 684. [B]Mabushii-Bo Hi Ga Noboru - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, BOS, CACIB, BOB[/COLOR][/B] (Fukashigi-Go No Shatsuko x Byakuenofujin-Go No Shatsuko) hod.&wł.: Vazakas Nikos 685. [B]Ninigo-No-Mikoto Satsu-Go - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC[/COLOR][/B] (Yumenoshima No Okuninushi Go x T'Chihiro-Go de la Vallee des Dragons Sacres) hod.: Timmers P., wł.: Bart De Boeck [B][COLOR="#0000ff"]kl. championów[/COLOR][/B] 678. [B]Daiichi-Ni Go Kiyama - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I, CAC, res.CACIB[/COLOR][/B] (Seiryuu Go Ryuuhau Yamagami x Akira Go Kiyama) hod.: Rother Sibylla, wł.:Rickoff Manuela 679. [B]Eiko Fukurokuju - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata II, res.CAC[/COLOR][/B] (Kuma del Sol Levance x Xakira Hinode Kara) hod.&wł.:De Boeck Bart 680. [B]Isamashii-Go Hi Ga Noboru - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B] (Daiji of Kisarazu Shirai-Kensha x Byakuenofujin-Go No Shatsuko) hod.&wł.: Vazakas Nikos stawka i wynika dzięki Asiaczkowi!!! zdjęcia też będą, ale na razie nie mam na nie siły:oops:[/CENTER]
  12. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/286.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/287.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/288.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/289.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/290.jpg[/IMG] na razie tyle.. próbuje fotki z Luksemburga obrobić:roll: edit. nie podoba Wam sie budda? :roll: :shake:
  13. wizyta u buddy cd [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/281.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/282.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/283.jpg[/IMG] jakie pani miała fajne spodenki ;) [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/284.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/285.jpg[/IMG]
  14. [quote name='maga18']sobota: Darko Korosec (SLO) PSY otwarta ISAMU-GO SAMURAI YASHIKI SUKI posrednia BITOKU-GO SAMURAI YASHIKI niedziela: Marja Kavcic (SLO) SUKI otwarta FUMIKO DELLE BIANCHE VALLATE[/QUOTE] dziękuję ślicznie
  15. [CENTER][COLOR="#ff0000"][SIZE="4"][B]Maribor (Słowenia) - 20.09.2008[/B][/SIZE][/COLOR] [I]Międzynarodowa Wystawa (CACIB)[/I] [U]sędzia: Darko Korosec (SLO)[/U] [B] [COLOR="Blue"]PSY otwarta[/COLOR] ISAMU-GO SAMURAI YASHIKI [COLOR="#0000ff"]SUKI posrednia[/COLOR] BITOKU-GO SAMURAI YASHIKI [/B] ----------------------- [COLOR="Red"][SIZE="4"][B]Maribor (Słowenia) - 21.09.2008[/B][/SIZE][/COLOR] [I]Międzynarodowa Wystawa (CACIB)[/I] [U][SIZE="3"]sędzia: Marja Kavcic (SLO)[/SIZE][/U] [B][COLOR="#0000ff"] SUKI otwarta[/COLOR] FUMIKO DELLE BIANCHE VALLATE[/B][/CENTER]
  16. [quote name='Asiaczek'] Czyli co? Zdradzasz Żelcię? Pzdr.[/QUOTE] żartujesz?!!! gdzieżbym śmiała!!!!!:evil_lol:
  17. ehhh spacery nad morzem wspaniałe!!!!:loveu::loveu:
  18. super zdjęcia foczek!!!! byłam kiedyś w tym miejscu na jakiejś wycieczce szkolnej.. ale pamietam to jak przez mgłe :oops:
  19. [quote name='Asiaczek']Kilka portretów Dżezika. [url]http://img443.imageshack.us/img443/8950/resizeofimg7649jx8.jpg[/url] KONIEC. Pzdr.[/QUOTE] ooo jakiś śliczny kawaler :loveu::loveu:
  20. haha fajna zabawa kolorami na 2 zdjęciu:loveu:
  21. [quote name='Matusz'][CENTER][url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_6867.jpg[/url] [/CENTER][/QUOTE] fajne!!!! a wyżełek też super!!!!
  22. haha wspaniała mina :)
  23. tylko 2 zdjęcia?? :roll: mało mi!!!
  24. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/276.jpg[/IMG] i tu zawitał pewien pan.. [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/277.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/278.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/279.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/280.jpg[/IMG] Miłego dnia ;) lub dobranoc ;)
  25. kontynuacja wycieczki do Buddy, który stoi "nad" Hong Kongiem [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/271.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/272.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/273.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/274.jpg[/IMG] [IMG]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Hong%20Kong/275.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...